1885
  • The FlashBack
    #123
    ne bízzuk el
    simán követem, napközben is változott:C
  • hunbasser
    #122
    nemigaz h #86 -ban senki nem vette észre az "az UPC-n" feliratot,kis gond van azért a sportklubbosok angoljával...
  • B0B0
    #121
  • REALista
    #120
    Lehet szavazni a sportriporterekre az origon!!!Léderernek már van 10 kemény szavazata!!!:)
  • DJ Bee18
    #119
    már

    3. Poland 1982
    40%
    4. Hungary 1954
    60%

    Ezt már megnyertük :)
  • DJ Bee18
    #118
    copyztam
  • B0B0
    #117
    Csak annyit tennék hozzá, hogy ez nem foci-topic feltétlenül! Ha az elejére mész, láthatod, hogy bíráltam a Zollner GYULÁt F1-ből, meg a boxos közvetítőket stb...
  • B0B0
    #116
    Nem cserélted fel a százalékokat?? :)
  • B0B0
    #115
    Szerintem is a két legjobb Faragó és Hajdú B.

    Aztán jönnek a Sport1,2-esek meg Egri stb...

    Nekem pl a fiatalok közül a kedvencem Szántó Dávid, de fociközvetítésre nem nagyon tudnám elképzelni.
  • B0B0
    #114
    :DDDDDDDDDDDDDDDD
  • DJ Bee18
    #113
    3. Poland 1982
    41%
    4. Hungary 1954
    59%

    Nem semmi: Number of votes : 1127157
  • DJ Bee18
    #112
    nagy a csata
  • The FlashBack
    #111
    vezetünk jelenleg:)
  • forzajuve
    #110
    nekem régen Kaplár F. volt a kedvencem. Anyu egyszer mesélte, úgy be volt baszva egyszer élő adásban, h alig tudott beszélni :D

    (a vicces kedvűeknek írom, h természetesen Kaplár volt bebaszva, nem a felmenőm)
  • Zsolti9014
    #109
    Maximálisan igazad van!!! Remélem tényleg mi leszünk a köv. generáció. Ja, azt meg el sem bírnám viselni, ha bebasznának mellém pl. egy Kovács Kálmánt. Ő jó játékos volt+ nagyszerű ember lehet, de könyörgöm, hadd közvetítsem egyedül a meccseket!!! Mindenbe beleszólnak. Mondjuk egy-egy másik szakkommentátort beültethetnek mellém is, ha odakerülök.
  • Matthew Prosac
    #108
    mi lennénk az új generáció? léderer 'kollégát' elnézve nincsenek gondjaink a plusz-motiváció terén. ilyen embereket nem szabad tv-közelébe engedni. vagy vezessenek 'értelmiségi' műsort mint hajdan a Benne leszek a TV-ben..
  • Zsolti9014
    #107
    most küldtem kb 50t de semmi
  • Mr Spock
    #106
    Egy kis off, de foci ezért betszem ide:

    Winner 2 vote, hogy az 1954es magyar válogatott nyerjen. Kis hátrányban vagyunk a lengyelekkel szemben! Segítsen mindeki!
  • Zsolti9014
    #105
    Oké, köszi. Amúgy az én példaképem is, és egy 1994-es Focivilágban pl. gh-val van a neve, akkor még oda is írt. Bocs még1x. Utána is néztem, igazad van, az a helyes.
  • Matthew Prosac
    #104
    nem az volt. tudtam hogy nem te írtad
  • Zsolti9014
    #103
    Oké, ezt találtam, nem válogattam, de legközelebb azt fogom tenni.
  • Matthew Prosac
    #102
    Nem csak én is eljátszottam már a gondolattal hogy milyen jó lenne sportriporternek lenni (bár egyelőre most újságírásnak rugaszkodnék neki, de ez még a jövő), úgyhogy megkülönböztetett figyelemmel kísérem minden szavad!
    Tudd már leírni a JELENLEGI (az én korosztályom számára eddig Knézy Jenő az abszolút etalon) kommentátor-példaképem nevét!
    [nyugi, csak zrikál!]
  • hunbasser
    #101
    a naganos eleve hülyeség,még poénnak sem jó :S
  • Zsolti9014
    #100
    Nagyon kösz!!!
  • hunbasser
    #99
    nem tudom,én egy magyar bajnokin hallottam közvetíteni kb 2 percig,úgy beszél mint aki be van baszva
  • Zsolti9014
    #98
    Ez csak copy volt a Sport Klub oldaláról. Ha kötekedés volt. ;)
  • ProGabe #97
    FlashBack linkje a vb topicból
  • Zsolti9014
    #96
    Aranyköpések

    "Nagyon kellemetlen lehet Cardozo ellen játszani, bár magam még nem próbáltam, megmondom őszintén." (Faragó Richárd)

    "Fél perc van hátra a második félidőből, Chilavert addig már eljátszogat a labdával, vagy úgy elrúgja, hogy ne történjen semmi." (Faragó Richárd)

    "A labda egy üstökös sebességével száguld ki a pályáról, a légtérből." (Knézy Jenő)

    "Vieri reklamál a partjelzőnek. Láthatóan nem szerelmes verset mond neki, vagy ha igen, akkor nagyon rossz előadó." (Faragó Richárd)

    "Nagano egy kis, úgy 500 milliós japán város."
    (Knézy Jenő)

    "Nincs ideális idő, de Joao Pinto legalább nagyra nő majd az esőtől. Bár már nincs abban a korban."
    (Faragó Richárd)

  • Matthew Prosac
    #95
    "Léderer Ákos: Indulása óta meghatározó tagja az RTL Klub csapatának. Tudósításait, riportjait 1998-óta élvezhetjük."
    ÉLVEZZÜK!
  • Zsolti9014
    #94
    Jól van na! Nyugi! FARAGÓ, FARAGÓ, FARAGÓ, FARAGÓ, FARAGÓ, jó leszek, jó leszek... Nem tudtam na! Te sem tudhatsz mindent!
  • ProGabe #93
    Gondolom arra gondolsz amelyik a régi barca meccseket "közvetíti".Na az megint gyönyörű,undorító hanglejtés,nem tud semmi statisztikát,ahogy azt sem hogy mit szabad és mit nem a tv-ben:idióta poénkodások,sértő megjegyzések,és úgy általában az egy barom!Pl:"az iménti szabálytalanság a jegyzőkönyvben így szerepelt spanyolul",és erre felolvasta a spanyol szöveget,mekegve-makogva és ennyi,fordítás nincs,biztos azt gondolta hogy milyen jól hangzik.
    Igazi rtl-,sportklub színvonal
  • Matthew Prosac
    #92
    könyörgöm írd már le rendesen a nevét: Faragó!
  • Zsolti9014
    #91
    Vki be tudná linkelni Kusczak hibáját, azt a 80 méteres kirúgásgólt?
  • Zsolti9014
    #90
    Most találtam: Kommentátorok

    Hajdú B. István: Magyarország jelenleg legelismertebb kommentátora. Koplárovics Béla emlékezetes gólját ő kiáltotta világgá a ZTE - Manchester mérkőzésen. Három olimpián vett részt, volt futball EB-n, májusban már a 8. Bajnokok Ligája-döntőt közvetíti. Ez lesz az első futball VB, amit közvetít.

    Hetthéssy Zoltán: 2000-ben a Telesportnál kezdte pályafutását. 2004-től készít gólösszefoglalókat az RTL Klub számára a Borsodi Liga mérkőzéseiből. 2006. januárjától a Sport Klub kommentátora.

    Léderer Ákos: Indulása óta meghatározó tagja az RTL Klub csapatának. Tudósításait, riportjait 1998-óta élvezhetjük. Műsort vezet, szerkeszt és közvetíti a csatorna meghatározó sportműsorait.

    Világi Péter: 1995-ben a "Sportriporter kerestetik" című televíziós vetélkedő 2. helyezettje és közönségdíj nyertese. 2005. júliusától az RTL Klub sportműsorainak műsorvezetője. 2006. januárjától a Sport Klub kommentátora (élő Borsodi Liga mérkőzések, Barcelona és Arsenal mérkőzések, DTM).

    4 ből 1
  • Zsolti9014
    #89
    Ez csak 1 vélemény volt, sztem a Faraghó most vagyis már nem de kb. 2 éve még a legjobb volt. Most inkább Hajdú B., de rögtön ott van mögötte Faraghó is.
  • Gabe18
    #88
  • Zsolti9014
    #87
    Igaz, ezt én is 2 kategóriának szántam. (1. és 2.osztály) :) Be kéne vezetni ezt a kommentátorokra is. léderer közvetíthetne örmény 6. osztályt!
  • hunbasser
    #86
    bocs az offért,de most rámentem a sportklub honlapjára,és ezt egyszerűen nem lehet kihagyni:
  • Gabe18
    #85
    Sok sikert,de az Egri-Matuz vonalat se kéne erőltetni szerintem.Hajdú B.,Faragó,vagy a Spot tv-s Méhes akik szerintem most a legjobbak.
  • hunbasser
    #84
    faragót úgy utálom,annyira színvak,általában a matrózkék színű mezes csapatokat "a feketék"-nek mondja,pl.westbromra is simán rámondta,h a "feketemezesek".meg azt bírom,h állandóan a kapusban keresik a hibát...