1885
  • B0B0
    #203
    Egyébként tegnap inkább lenémítottam a tévét az esti meccsnél, így is jobb volt, mint a Kálmika meg az Ákika
  • hunbasser
    #202
    miguelt mindig miguelnek mondta...sztem azt portugáliában is migelnek ejtik,úgy mint spanyolországban
  • B0B0
    #201
    Inkább végig csöndben maradna, mert még a logopédiai intézet leggyakoribb látogatóit is könnyebb elviselni, mint ezt a monoton hangú számoló-zsenit
  • B0B0
    #200
    Miért te észlény! Hogy is kéne leírni?????
  • szanics
    #199
    Ha megveszed azt a csomagot, úgy is kapod.
    Ha nem, akkor magadnak kell csinálni...
  • 9csöves9
    #198
    én kérek elnézést

    mondjuk én továbbra is úgy fogom mondani ahogy eddig
  • Zsolti9014
    #197
    Amúgy hogy lásd, nem én találtam ki, a forrás a Sztár Sport-nak az a száma, amikor itt voltak az argentínok, és talán Ch Gáll András csinálta a cikket.
  • Zsolti9014
    #196
    Nem, az brazil (portugál) ez meg argentín (spanyol), köszi Chiellinit
  • Matthew Prosac
    #195
    húgyerekek de elegem van abből a szűzmáriahangú kommentátorból.
    "Figo 430szor ért labdába 123szor jobbra, 256szor balra passzolt, az oldalvonal mentén 3szor fingotta el magát, ebből 1 büdös volt, a másik kettő..."
    Ki a francot érdekel hogy ki hányszor ért labdába???
    A hülye egész meccsen csöndben van mert ezt számolja...
    De legalább csöndben van..
  • Redvin
    #194
    Källström nevet tenyleg igy ejtik:
    nso
  • Taranov
    #193
    Kiellíni.
    Akkor ezekszerint Barichello nem barikelló hanem baricselló?
  • Zenszkij
    #192
    nála már csak tornyi barnabás számít nagyobb szaktekintélynek
  • nono84
    #191
    Na most megszólalt a cigó verebes .Bárcsak ne tette volna
  • Zsolti9014
    #190
    Régebben utánanéztem az argentín nevek kiejtésének, így pl. Mascherano=maszcserano, ill. Demichelis=demicselisz. Valaki azt mondja már meg, hogy Chiellini (olasz) nevét hogy kell ejteni!!
  • jAsOn VoOrHeEs
    #189
    "Mászkeráni..." az télleg nem semmi volt, azt hittem falnak megyek...
  • tesó07
    #188
    Ilyen hülyét,mint ez a Léderer tényleg:Még azt mondja Maradónára,hogy egy fanatikus argentín drukkernek akarja beállítani magát,mé nem az,meg hogy a kamerának játssza magát.Ez egy buzi.
  • Pete Small
    #187
    "Egy helyzetből majdnem két gólt lőttek" :D
  • Zsolti9014
    #186
    néhány vicces kommentár
  • Shep
    #185
    Tegnap még egész tűrhető volt ez a Léderer nevű gyerek, kezdem megszokni, bár azokat a meccseket amit nem ada retek német adón nézek ott meg ugye egy szót nem értek, lehet ezért nem tűnik olyan vészesnek.
  • zaki
    #184
    Szánalom.
  • 9csöves9
    #183
    a másik csávó is kész volt a Cselström Ibrahimko párossal

    az argentín meccs végén Léderer,nem pontosan idézem

    Maradona,most nagy argentín drukkernek próbálja beállítani magát...
  • Matthew Prosac
    #182
    eddig egész jól bírom ezt a hülye Léderert, pedig azthittem az első meccs után feladom..
  • Zséé
    #181
    miért? sztem ide lehetne gyűjtögetni az aranyköpéseket, aztán a vb után jókat lehetne mulatni rajta :)
  • DjDano
    #180
    Na azért ilyenért topikot nyitni is nagy hülyeség... ráadásul még az rtl-t se tudja leírni rendesen.. mindjárt nyitok egy "tanuljunk meg helyesen írni" topikot
  • Zséé
    #179
    gondolj bele mit mondott volna a világi
  • zaki
    #178
    Ez a léderer b@zmeg... Mascherani, Yoyo Touré, Kané... De qrvára idegesített, hogy még a neveket sem tuda...
  • Taranov
    #177
    Szerintem pont ezek miatt áll olyan jó helyen az origo-s szavazáson. Tetszik ez az embereknek, a Sport1 közvetítései jóval unalmasabbak.
  • Taranov
    #176
    Szerintem igazuk van, Magyarországon nem angolul betuzünk. Az HBO-ról, a UPC-ről és a 7UP-ról sem tudom, hogy miért angolul mondjuk, miközben az ADSL-nél, a HSCSD-nél, illetve többek közt az IRDA-nál magyarul tesszük ugyanezt. Csak a reklámok miatt?
  • Redvin
    #175
    Hat de az rtl-esek gondolnak a kezdo foci nezokre is. Csak tudnam minek? Akit erdekel ugy is par meccs alatt atlatja az egeszet, vagy utananez mashol.
  • tobias88
    #174
    Nem lehetne valahogy üzenni a vb-s közvetítőknek, hogy ne rádiósan közvetítsenek, azaz ne magyarázzanak meg mindent???
  • forzajuve
    #173
    ÜZLEEEET emberek! szerintetek a felfoghatatlan összeget fizető különböző ismert cégek örülnének ha a reklámukat eltakarná egy szar eredményjelző?
  • hunbasser
    #172
    ehh,és még ő a "mágus"...de szar...
  • Gabe18
    #171
    Ecuadori játékos 16-oson belül elesik (talán lökték,talán nem) erre Verebes:
    "Rossz volt a játékos egyensúlya..."
  • McFrost
    #170
    már nem azért , de az lenne a minimum hogy úgy adják az adást a svábok , szerintem
  • JackDaniels #169
    Kibaszott RTL vagy Sport Klub. Hazaérek, bekapcsolom és kiírva semmi, hogy mennyi az eredmény, hanyadik perc, nagyeszű kommentátor is baszik mondani. Rohaggyon meg az egész bagázs!!
  • McFrost
    #168
    eddig senki nem fér be:P
  • Serpa
    #167
    figyeli a játékosokat, h kiket lenne érdemes a következő szezonra a reacba szerződtetni.
    :D
  • DJ Bee18
    #166
    de várjatok, én már várom mikor jön a nagy Világi-Verebes duó
  • DJ Bee18
    #165
    Urbán kinyalhatná....
  • Matthew Prosac
    #164
    azisinkábba rákospalotaiakat készítse fel a következő szezonra, nehogy megint ilyen kiválóan szerepeljenek mint idén...