1885
  • LES FORZA INTER
    #283
    Koreai meccs, 41.perc: (a nevet elfelejtettem) volt szabálytalan, de Kim Jang Csul kapta a sárgát... Akkor lehet, hogy ő volt szabálytalan??
    kérdezte Világi... NA szal ehhez NO COMMENT!!
  • Iori
    #282
    kiváncsian várom hogy mikor lövik le azt a poént h besárgult a japán vagy a koreai...
  • LES FORZA INTER
    #281
    Nyilasiékat a Sport1 és 2 lefoglalta!! És érdemes is volt nézni pl a német bajnokságot a sporton!! Állítólag a 2006/07-es bundesliga a hőn szeretett sportklubbon fog menni, szal csak "kedvenc" kommentátorokkal!
  • Gabe18
    #280
    Koko:

    "Ez a futball aranyszabálya hogy ha egyszer elindul valami akkor a kötelező jön?" (bár már lehet rosszul irtam mert olyan hülyeség volt hogy meg se tudtam jegyezni hirtelen...)
  • Zséé
    #279
    ezen jót mulattam :)

    Amúgy most láttam, hogy streamen lehet hallgatni ezt a közvetítést. Egy meccset tuti fel fogok venni aztán majd kiszemezgetem a jó részeket :DDD
  • zaki
    #278
    Világi: Adebayor nem számított rá, hgoy hibázik a védő.
    Verebes: De igen, ezért játszik az Arsenalban.
  • Gabe18
    #277
    Kovács Koko István a szünetben megint olyanaokat mond hogy lefordulok a székről...
  • angelus
    #276
    Ez se volt gyenge: "Kezd fociszaga lennie a dolognak"... bazz eddig mitnéztem, műkorcsolyát?
  • Gabe18
    #275
    LOL!
  • angelus
    #274
    "A Dél koreaiakból a dinamikát hiányolom, mert bár nem gyorsak de ez az előnyük..." lol
  • Zséé
    #273
    :DDDDDDDDDDDDDDD
  • Gabe18
    #272
    Verebes az imént azt mondta:

    "Még nincsenek belőve a játékosok."

    Gondolom a szüetbe nyomnak majd valami heroint...
  • Taranov
    #271
    Hát én nem hallottam ezt az állatot, sőt, sosem hallottam ilyet Verebestől, de biztos. Nem "állnak" volt véletlenül?
  • Zséé
    #270
    kuc-kuc
    csak meg ne fulladjon :DDDD
  • B0B0
    #269
    Ez komolyan mondom vicc!!!!
  • zaki
    #268
    Világi: "Az afrikaiaknak meg jól kell bírniuk a meleget!"
  • B0B0
    #267
    Ja igen!!

    Azon én is kihaltam
  • navahok
    #266
    Mind1, de akkor is elég brutálisan játszottak a Ghánaiak.
    Azzal viszont eggyet értek, hogy eggyetlen szakkomentátornak se volt még építő jellgű hozzászólása ezen a Vb.
    Lassan odáig jutunk hogy csak azokat fogják megemlíteni a fórumon ha valami értelmeset mondtak. (ez a ritkább eset)
  • maffioso
    #265
    ottmég nem 2-0 volt és akkor is csak véletlen lendület volt ezt lehetett látni......az a szakkommentátor az egy nagy gyökér elkéne adni fehérrépának oda jo lenne
  • navahok
    #264
    Talán mert vezettek az olaszok 2-0ra és ideges volt a ghánai? :)
  • maffioso
    #263
    tudod te mit jelent az szvsz?mert oda nem illik abszolut szerintem


    ne ércsd félre nem fikázni akartalak meg nem is vitázni csak megkérdeztem
  • maffioso
    #262
    idézet a tegnapi meccsből:(nemtom kimonta de sztem nagy baromságvolt)

    mikor az egyik ghánai véletlen rálépett az egyik olaszra ezt mondta

    -egyértelműen látszik hogy szándékosan lépett rá

    vagy vmi ilyesmit de mér lépne rá szándékosan
  • B0B0
    #261
    Hogy mit tehet???

    SEMMIT!!!!!

    :D
  • ProGabe #260
    Azért nincsenek normális szakkommentátorok mert még a végén értelmesen szólnának a meccsről és az ugye nem illene a retek klubhoz
    Egyébként tényleg brutálisak,tényleg semmi mást nem csinálnak csak elmondják hogy mi történt,gondolom azoknak akik éppen nem néztek oda vagy nem tudják mi a szabály.Pl minden les után nagyon "értelmesen" próbálják kielemezni hogy miért is volt les.Vagy a kálmánka tök élrtelmetlen statisztikái arról hogy hányszor ért labdához valaki,vagy amikor éppen azt ecseteli hogy hol állt a szöv.kap. bizonyos esetekben
    Ja és ha már aranyköpések,verebes angli-paraguay meccsen:"az angol védelmet nehéz átjátszani főleg úgy hogy ott van hátul az a két nagy állat".Vagy valami ilyesmi,nem emlékszem pontosan de az "állat" benne volt és azért írtam,úgyhogy jó lenne ha valaki megmondaná az öregnek hogy mit lehet a tv-ben és mit nem.
  • The FlashBack
    #259
    győzike, meg balázs pali szvsz
  • B0B0
    #258
    Én azt nem értem, hogy miért tesznek be olyan embereket "szakkommentátornak" akik a fociban az égvilágon semmi nagy dolgot nem értek el (kivétel Kovács Kálmán, őcsak épp beszélni nem tud!)

    Ha még egy Kiprich-et vagy Nyilasit vagy Váradit vagy Zomborit tennének oda, bár nekem is az a véleményem, hogy elég oda egy normális kommentátor, mint Hajdú B. vagy Faragó
  • sapkafej
    #257
    Urbán tetszik, amikor olyan érdekes dolgokat mond, mint hogy "ha jól passzol, akkor helyzet lett volna", meg amikor el kell mondania a véleményét egy esetről, erre elmondja, mi történt, meg hogy mit ítélt a bíró, "dehát ez ellen nem lehet tenni, a bíró dönt" vagy mi.
  • LES FORZA INTER
    #256
    Hajdú B.-t hagyni kellene egyedül közvetíteni, nem berakni mellé vmi nagyokost aki mindent jobban tud mindenkinél, és csak az van amit ő mond, mint "szakkommentátor"...
  • B0B0
    #255
    Jó ő azért! A léderer meg a világi mellett...
  • Redvin
    #254
    jah, bar mondjuk tegnap eleg lassan kozvetitett, majd' elaludtam rajta :)
  • horpeti
    #253
    Hajdú B. jó kommentátor, szegény néha valszeg elsűllyed, amikor mellőle beszól valamelyik nagyokos.. Hallatszik a hangján, hogy inkább vmi tök másra tereli a szót Hajdú :PPP
  • IMYke2.0.0.0
    #252
    A három "szakkomentátort" [Verebes, Kovács és Flóri] falhoz állítanám. Nem elég, hogy egyedül Hajdú B. a normális(abb) közvetítő - szegény Knézy nyomába sem ért és ér most sem! - , de még rontják a "színvonalat" az álmos, az eseményeket rettenetesen szarul kommentáló, a néző számára evidens dolgokat saját szavaikkal ugyanúgy előadó pofázásukkal!
  • B0B0
    #251
    Azt sajna nem hallottam, csak a második félidőt láttam
  • Redvin
    #250
    Sztem a legjobb resz az volt mikor Vilagi es Verebes osszeveszett egy becsuszo szerelesen hogy az szabalyos volt-e vagy sem. :D
  • B0B0
    #249
    A tegnapi nagy bölcs beszólások közül néhány:

    Verebes az ausztrálok egyenlítő gólja után:
    - Tudtam én, hogy jó meccs lesz ez, úgyhogy csak dícsérhetem magam mert igazam lett (hozzá kell tenni, hogy addig a "haverjával" szanaszét szidták a meccset, hogy milyen egyhangú)

    Léderer (imádjuk ugye :DD) a csehek szövetségi kapitányának nevét így mondja:
    - Kerol Brukner (a helyes kiejtés ugye Karel Brükner) és a teljesség kedvéért a helyes írásmód: Karel Brückner

    Urbán az olasz meccs 70. perce körül:
    - a ghánaiaknak abszolulte semmi esélyük nincs arra, hogy kiegyenlítsenek
  • B0B0
    #248
    :DDDDDDDDDDDDD

    Ez hol volt??
  • Jeff Gordon
    #247
    ez egy ritka jó kép:D
    nagyon tetszik. köszi szépen! :)
  • desigo
    #246
    az szép lessz:)))))))
  • maffioso
    #245
    vagy én
  • zaki
    #244
    2010-es vb-n majd győzike-berényi miklós páros fogja közvetíteni a meccseket... :PPPPP