1885
  • Zsolti9014
    #1845
    Juve-MU meccs: SportKlub kommentátor: Donadoni úgy tervezte hogy Legrottagli lesz Materazzi mellett a védelemben az EB-n. De csak az első meccsen szerepeltek így.
    Jóvanbazze. Ezek nem nézik az EB-t kommentátor létükre?
  • 9csöves9
    #1844
    balatonszéplakon a boltban ahol melózok.a kislánya nem bírta kinyitni a hűtőt,én segítettem neki aztán vettem észre hogy a mesterhez van szerencsém:D
  • gercse
    #1843
  • Monoton
    #1842
    :DDDD
  • Zsolti9014
    #1841
    hol találkoztatok? szerencséd volt. :D
  • 9csöves9
    #1840
    ma találkoztam Horti mesterrel beszéltünk pár szót:D

    valahogy odaterelődött a szó hogy kinek szurkol,erre ő azt mondta hogy a jó focinak,és utálja a csalókat.én elkezdek röhögni,kérdezi miért?mondom mert Juventus szurkoló vagyok:D nevetett ő is egy sort,aztán mondta hogy kiváncsi hogy bír a Juve majd az Interrel hogy odakerült az a portugál pojáca:)
  • Zsolti9014
    #1839
    Sport1: Fenerbahce-MTK
    aszongya 1.08 tized az odds. Még véletlenül sem század.
  • tesó07
    #1838
    2002-es vb-n is utoljára még nagyot alkotott.Ő volt a legjobb kommentátor!!Biztos forog a sírjába ha ezeket hallja...
    R.I.P
  • miki36
    #1837
    R.I.P.
  • vmvr
    #1836
    R.I.P.
  • ProGabe #1835
    R.I.P.
  • zaki
    #1834
    Ma van 5 éve hogy meghalt Knézy Jenő, RIP...
  • Cabell
    #1833
    Igen, ez tipikus Somos közvetítési forma...nagy hiba, hogy legalább Faragót nem szerződtedték le...
  • tesó07
    #1832
    A Somos az amelyik most a Francia-Olaszon nyomja a süket dumáit?Durva volt most is,francia kapufa,erre nem szól ezt szót se 3-4 mp-ig,utána meg benyög vmit mintha semmise történt volna.Ez kurva szar kommentátor,belehetne rajta aludni.
  • Cabell
    #1831
    Hajdu B. és Faragó azok, akik még a "leghibátlanabbak." Nem azt akarom hallgatni, hogy "gránátvöröskékek", meg, hogy "Sir Alex Ferguson vörös mezben játszó tanítványai", hanem érdekességeket, amiket esetleg nem tudok. Mindegyik kommentátor süti el a sablonosabbnál sablonosabb dumájit, amikkel lehet, hogy nyer pár másodpercet, de hogy semmi érdekes nincs benne, az biztos. Pl. örök kommentátor szöveg, hogy pl: (a legutóbbi meccsükön kikaptak a franciák. De most azt szeretnék, hogy ez ne így legyen.) Imádja ezeket mondani az összes amatőr, amitől már kiver a víz, és mérhetetlenül unalmas.

    És most épp kicsordult egy izzadságcsepp a homlokomon, megszólalt Somos...:D
  • hunbasser
    #1830
    Egri nagyon irritál,mikor a szar lövésnél is felkapja a hangját,és akkor mondja,hogy "nagyobb volt a füstje,mint a lángja",holott egyáltalán nem voltam elájulva a lövéstől,csak a sivalkodása miatt hittem azt,hogy közel volt.

    Faragó ugyanez,utálom mikor elkezd sivalkodni.
  • gercse
    #1829
    Nálam az a lényeg, hogy ha helyzet van, akkor jelezze hangemelkedéssel(de ne léderer szinten:D) ha véletlen nem figyelnék

    Ebből a szempontból nem rossz Egri, de nálam Faragó a nyerő.

    Horváth Ferit nagyon nem bírom a sporttv-nél...
  • B0B0
    #1828
    "Egrinek kéne egy strepstils cukorka"

    Hát ettől behaltam :DDDD
  • Cabell
    #1827
    Nem én vagyok a kommentátorokért, hanem ők értem...én nem kommentátor osztályzatokat készítek egy meccs alatt, hanem próbálom élvezni azt...amikor egy meccs közben hirtelen azon veszem észre magam, hogy idegesít a kommentár hangja, akkor ott baj van..
  • Zsolti9014
    #1826
    hát... szerintem a VB-kommentátorokhoz képest (kivéve Hajdú B.) sokkal jobbak a Somos testvérek.

    A kommentátoroknál meg, annak ellenére hogy fontos tényező, a hangjukat nem nagyon szabad kritizálni, hiszen arról nem tehetnek. Képzeljétek a helyükbe magatokat.
  • vmvr
    #1825
    Egri viszont legalább beleéli magát az egészbe, szerintem jól nyomja, a hangja... hát igen:D
  • Cabell
    #1824
    A két Somos szörnyű, Egrinek kéne egy strepstils cukorka, mert a hangja borzasztó...picit azt hiányolom a kommentátorokból újabban, hogy a rossz meccseket nem tudják jobbá tenni (sztorizgatás, nosztalgiázás) Ha rossz a meccs, akkor arról beszélnek, hogy milyen rossz a meccs...Azt hittem, az EB meccseket guvvadt szemmel fogom majd nézni, ehelyett rendszeresen kijárkálok, csak félszemmel követem a meccseket...nagyban köszönhetően a kommentárnak...
  • B0B0
    #1823
    Szerintem név alapján nem ismerik őt.
  • tesó07
    #1822
    Tóth Csaba sztem is király.De mostaniak közül Hajdu B. a legjobb.Az Eurosporton ő nyomja az Eb meccseket,és hát még felvételről is élvezetesebb mint az m1-es kakik szvsz.
  • vmvr
    #1821
    Somos testvérek megkapták... szerintem borzalmasak
  • DJ BP
    #1820
    na azt döntse el bárki is melyik a jobb, Somos Ákos vagy Somos Zoltán :DDD
  • zaki
    #1819
    Méhes Gábor? Nekem ő a kedvencem Hajdú B. után. Kicsit erős, hogy még a listában sincs... :S
  • hunbasser
    #1818
    Tóth Csabát jól lealázták,pedig a fél mezőnyt simán veri szvsz
  • B0B0
    #1817
    Léderer?? :))

  • B0B0
    #1816
    Aki bikarodeót és vitorlázóversenyt közvetít az RTL mostohasportcsatornáján
  • LES FORZA INTER
    #1815
    színvonalban jobbak mint a retek klubbosok, de azért a román - francia meccsen legalább vmi érdekesség is volt, mert így csak elvettek 90 percet az életemből, ott jöhette volna a hülye elszólásaik.

    nekem nem jött be ez a bíró + hollandok vs olaszok meccs

    német lengyelen jó volt Gundi
  • Grenzjager
    #1814
    ki a f....om az a léderer...... óóóó-ó-ó-óóóóó....
  • B0B0
    #1813
    Szerintem azért Gundel Takács ott van a szeren!!!

    Ja! És nekem a holland-olasz meccs kifejezetten tetszett!
  • tesó07
    #1812
    Ez amúgy tényleg így van,nem elég hogy sok unalmas fos meccs van,még a kommentátorok is majdnem elalszanak a meccs közbe.Mondjuk nekem nem hiányoznak Léderer és társai.Ezek se jók se rosszak,olyan semmilyen az egész,semmi beleélés,csak nyomják süket dumájukat.Azért Hajdu B-t leigazolhatta volna eddig az m1.
  • LES FORZA INTER
    #1811
    ááááááá most kezdem unni az EB-t. dög unalmas román - francia meccs, hibázó bíró a hollnad - olaszon, és nincs itt LÉDERER, hogy az uncsi meccseken legalább a hülyeségein lehessen röhögni(vagy fejet falba verni), azok a régi szép idők anno a VB-n, akkor a topic is pörgött, és az uncsi meccseken volt mire figyelni: percenként hibázak a kommentátorok. Kíváncsi lettem volna Urbán Flóri véleményére a hollnad meccse 2. félidejében: az olaszok csak bekkelni jöttek ki, hogy ne legyen nagyobb vereség, mint ahogy anno a némat - olaszon nyilatkozott.
  • Jimanszky
    #1810
    Ennek az Egri Viktornak alig van hanglejtése,meg a hangtónusa se méltó egy kommentátorhoz.Akkor már inkább a nagyfülű:DD
  • hunbasser
    #1809
    az nem kommentál,hanem mormog :D meg annyira nem csípem a stílusát,de tényleg nem rossz.

    aki a SK-n van,azt hiszem Edvi Lászlónak hívják,vagy hogy,na még szerintem ő jó kommentátor.
  • B0B0
    #1808
    Nekem csak annyi bajom van vele, hogy néha annyira elkezdi nyomni a körítést, hogy a meccsel már nem is nagyon foglalkozni :))
  • Taranov
    #1807
    Szerintem elég választékosan beszél, csak átigazolási pletykákat nem nagyon hallottam még tőle. Hajdú B.-nek mondjuk jobb poénjai vannak, de nálam azért a TOP3-ban benne van Kovács Géza László :)
  • DJ BP
    #1806
    csak bealszom rajta :) Mint egy gép :)