1885
  • Tyler1
    #1885
    jézusom egyre jobban tekeritek magatok köré ezt a hírt! most már ott járunk h Léderer neveli a gyerekekt verekedésre a közvetítése által-.-

    ez az egész ügy csak egy felfújt faszság, ami fel se tűnt volna senkinek ha nem csinálnak belőle ekkora maszlagot.
    itt arról van szó h Léderer elszállt, mint ahogy általában mindig. csak most valamiért(valószínű külső hatásra) ezt tolerálni kellett, ami nevetséges tekintve egy igazi nhl ország közvetítési normáit. a bunyó mindig is egy show lesz az hokiban, ezt mindenki tudja aki nézi, tehát hogy vki a szóban forgó közvetítés hatására nevelődik át, vagy példátlan erkölcsi dolgokat sugall, az baromság.
  • B0B0
    #1884
    A jégkorongban a jégkorongozás lenne a lényeg, a boxban meg a bunyó. Nem? Tehát kvázi tanítani kéne a gyereket arra, hogy tök mindegy milyen sportot nézünk, az a lényeg, hogy verkedjenek benne?
  • Tyler1
    #1883
    a jégkorongban attól még lesz verekedés Léderer nélkül is! ezt a 10 éves gyerek is belátja, ha már hokit néz.
    ilyen alapon boxot se nézzenek a gyerekek ahol ugyanúgy ujjongva buzdítják a boxolókat, mert megint csak azt látja h az a megoldás.
  • B0B0
    #1882
    Ott a pont. Ugyan mi a fészkes fenének kommentátor a kommentátor, ha nem a játék szépségét adja el?? Tök mindegy milyen sportág az. Hogy a fiatalok, a gyerekek felnézzenek a sportolókra. Hogy a felnőtt közönség élvezze. Ezt a bunyót csak ő élvezte, mert aki élvezte volna a készülékek előtt, az kiment a szobából ő visításai miatt. És a focira rávetítve:
    A fociban is kénytelen kelletlen megtűrt dolog a torzsalkodás. Nem foghatja a bíró minden játékos kezét, hogy "fiacskám, nem bántsd a másikat!" Ott is megvárja amíg abba hagyják, nem lép közbe, és a végé kiszórja őket. Láttál te már kommentátort ilyen esetben bíztatni?? "Rúgj oda, Torghelle Sanyi, annak a buzi Mellbergnek, úgyis egy akkora bunkó!" Ugyan igaza lenne, de nem teheti meg! Ő egy nemzetközi rendezvény hivatalos kommentátora, akinek kötelessége elítélni minden erőszakot, még akkor is, ha mindennapos. Egy Faragó, vagy bárki más profi kommentátor azt mondta volna: "Hát érthető, ha elszállt Sanyinál a biztosíték, de ezt nem szabad megtenni itt most." Továbbmegyek. Egy jéghoki meccs esetén max annyit engednek meg maguknak: "Huhh, ez szép balhorog volt, biztos fájhatott." De nem egy ilyen Léderer féle visítás. Áhh... Nem is érdemes pazarolni rá tovább a karaktereket.
  • Matthew Prosac
    #1881
    szerintem meg nem kellene ujjongva bravózni fél percig, miután valakit véresre vertek. ezzel csak azt suggalja - például egy 10 éves néző felé - hogy valakit véresre verni az megoldás. ráadásul egy sportrendezvényen. uram atyám merre tartunk? szerinted ez a norma???
  • Tyler1
    #1880
    más a fociban a felrúgás és más jégkorongban a bunyó! szabályos keretek közt folyik, amíg a bíró véget nem vet neki, tehát a játék része. felfújták ezt az egészet! itt nincs semmiféle sport szellemiség, elragadtatta magát ahogy szokta, de ebből ekkora ügyet csinálni vicc. ha azt mondja h ez öcsém verd szájba, az oké, dehogy küzdelemre buzdíztani vkit....sokadjára mondom h vicc!
  • Matthew Prosac
    #1879
    itt most szó sincs semmilyen nemzetiségről, tök indifferes hogy egy magyar kommentátor egy magyar-szlovén klubhokimeccsen a magyart bíztatta.
    !!! itt arról van szó, hogy a sport szellemiségével teljesen ellentétes magatartást bíztatott!!!
    Zsolti példája tökéletes: a fociban sem mondják hogy csússz rá a bokájára, ezaz, mert egész meccsen keményen odalépett neked és megérdemli! Ez nem sport.
  • Tyler1
    #1878
    oké ez is igaz. nyílván egy hazai meccsen nem így közvetített volna. de itt mint magyar ember közvetített saját országa csapatának! és nem úgy buzdította h ezaz verjed szét a szlovén szutykot, hanem arra buzdította h küzdjön. kommentátor válogatja a közvetítést. Léderer eltud szállni az biztos, de én pl. tök élvezem vele a vizilabda meccseket mikor másodpercek vannak hátra és már szétb*sz az ideg engem is meg őt is :D de eltud szállni Hajdú B. is vagy Faragó is mikor nemzetközi meccseket vívnak a magyarok.
    de sztem ez még mindig a két ország közötti esetleges sportdiplomáciával függ össze.

    a foci közvetítés meg igazából mind1 nálam, vagyis Sportklub kizárva ahol 5 percenként vmi hülyeséget szólnak bele, vagy utálom pl. mikor egy öreg szakkomentátor a legizgalmasabb pillanatokban szól közbe. aztán a Gaxsta féle idiotizmust se szeretem. de sok meccset nézek más nyelven is, ott pl. a románok a legalja. :D
  • Zsolti9014
    #1877
    részben igazad van, de ez azért más mint a válogatott, vagy Erdei. A jégkorongban benne van a bunyó, a sportág amolyan megtűrt részeként. Ellenben a szabályok szerint NEM tartozik hozzá, sőt kiállítással büntetik, valamint a játéknak nem is lehetne célja, hogy egymásnak sérülést okozzanak. Innentől kezdve a kommentátor a fair play ellen beszélt, mi több üvöltözött.
    Most abba gondolj bele, hogy egy focimeccsen sem ordítozza a kommentátor jó estben egy becsúszásnál, hogy ez az, menj bokára, törjön a láb... Pedig ilyen alapon, ott is a játék része a szabálytalanság mióta világ a világ. Azt meg hogy az amcsik hogyan közvetítenek, nem muszáj követnünk.

    Persze tiszteletben tartom a véleményedet, csak én más állásponton vagyok. Erre egy "profibb" kommentátor másképp reagál.


    Más: ha már beindult a topik, kérdezném, hogy kinek mi a fontos pl. egy focimeccs közvetítésénél? Mit tartalmazzon? Milyen információkat tartotok érdekesnek, fontosnak, szükségesnek? Milyen az ideális közvetítés számotokra?
  • Tyler1
    #1876
    milyen bunyóra? jégkorongban verekednek mióta kerek a Föld! ez a játék része.
    boxban buzdítják Erdélyit vagy Kótait? Igen!
    Hajdú B. buzdítja a válogatottat egy selejtezőn? Igen!

    függetlenül Léderer hozzáértésétől, ez egy baromság, egy vicc! akárki akármit mond! ajánlom a reteknek meg a sportklubnak h nézzenek meg angol nyelven egy USA vs. akárki hokimeccset, aztán majd rájönnek.
  • B0B0
    #1875
    Szerintem maradjunk annyiban, hogy Hajdú B. vagy Faragó (esetleg Gundel Takács) biztos, hogy nem kezdte volna el buzdítani a bunyóra. Mert profik, értenek hozzá. Nem úgy, mint Léderer.
  • Tyler1
    #1874
    de is, amit az rtl és sportklub csinál most :D
  • karajjj
    #1873
    az showműsor :D
  • Tyler1
    #1872
    oké ismerem Léderert, de ez így most egy nevetséges dolog kommentátortól függően! nem tudom ennek mi rejlik a hátterében, dehogy nem az h a Léderer szokásos módján közvetített az biztos.

    Sportklub bazze Sportklub!!!!!!!!!!!! múltkor a Gaxsta Zoli egy argentín focimeccs közvetítésekor, miután a kedvenc csapata gólt szerzett felugrott és ordítozva, talán még nyomdafestéket éppen tűrő szövegekkel újongott! az akkor mi?
  • karajjj
    #1871
    jó persze, ebben igazad van, de ez LÉDERER!!!!!
  • Tyler1
    #1870
    micsoda önminősítő szlovén magatartás utána! barvo!

    ez jégkorong b*zmeg, ez egy ilyen játék! nem tettlegességre buzdít, hanem a játékra buzdítja! ez olyan mint amikor egy válogatott meccsen a kommentátor az objektivitás bukására saját hazájának drukkol!
  • ProGabe #1869
  • karajjj
    #1868
    wáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
    áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
    ááááááááááááááááááááááááááááá

    khöm, izé...

    Ámen :D
  • B0B0
    #1867
    Hehe, eltiltották Léderer! :)

    3 hónap nyugi! :)
  • karajjj
    #1866
    Horti Gáborra gondolsz?
  • kakstatter
    #1865
    Valaki nem tudja annak a kommentátornak a nevét aki sportklubbon közvetít néha kisebb meccseket és eléggé poénosra veszi a figurát?
  • karajjj
    #1864
    megint "horti feat ganxta" van a sportklubon, boca-velez meccset közvetítenek
  • karajjj
    #1863
    múlthéten két meccset is megnéztem velük :DDD
    nekem nagyon tetszett :D
  • ProGabe #1862
    már láttam részleteket ilyen meccsekből, hát kurva jó! :D szarrá röhögtem magam! van, hogy a Ganxta szarrá oltja a Hortit, mert bakizik valami oltárit, de emberünk jól tűri, sőt, jókat reagál rá
  • karajjj
    #1861
    este 23:10-től Horti feat. Ganxta a Sportklubon :D
  • LES FORZA INTER
    #1860
    akkor most a tyúk vagy a tojás? Lacibá vagy Ákoska a jobb? RAIKONNEN A FAAAALBAN
  • B0B0
    #1859
    Miről? Hogy hogy kell sikoltozni a mikrofon mögött???
  • vmvr
    #1858
    mostanság előadásokat is szokott ott tartani! szóval ez gázos:D
  • LES FORZA INTER
    #1857
    és el is végezte? mert nem látszik :D
  • B0B0
    #1856
    Hát körülbelül! :)
  • ProGabe #1855
    én nem is a képen akadtam fenn, hanem azon, ahol volt. ez a seggfej járt riporterképzőbe? és az az iskola képes ezzel a majommal (is) reklámozni magát? szégyen b+
  • B0B0
    #1854
    :DDDDDD
  • zaki
    #1853


    xd
  • vmvr
    #1852
    ASD:_?AS_D:?ASD_AS_:D
  • hunbasser
    #1851
    _:?ASDASDASDASDASDASDASDASadsa
  • B0B0
    #1850
    Bazz:

  • Zsolti9014
    #1849
    világi meg a másik -mármint b*zi^^

    Hortit én először nem bírtam, azt hittem hülye. De ahogy megfigyeltem jobban, mondom ez jófej nagyon. Egyik kedvencem azóta. Minden meccset feldob.
  • Nani17
    #1848
    Áhh Horti a legjobb és a legnagyobb!! Dióhéjban a véleményem :D Léderer meg 1 b*zi^^
  • Zsolti9014
    #1847
    azt hiszem Hethéssy - ha így kell írni.
    pedig ő általában nem olyan rossz.
  • B0B0
    #1846
    És ki volt a speaker? :)