3
  • kandeláber
    #3
    A 107 millió vasárnap reggeli becslés, a hétfő reggeli becslés szerint már "csak" 103 millió volt a hétvégi bevétele, a hétfői munkaszüneti napot hozzávéve 120.

    "Bár emiatt senki nem aggódik, hiszen gyártási költségeit már visszatermelte, innen számítva minden egyes cent tiszta haszon."

    Ez akkor lenne igaz, ha az összes jegybevételt a stúdió kapná, de nem így van. Ez pusztán annyit jelent, hogy ha csak ennyi lenne a bevétel, akkor a DVD és TV forgalmazással együtt már nyereséges lenne. A Da Vinci kód valóban kasszasiker, mert külföldön is hozott 320 milliót, azaz összesen 465 milliónál jár, tehát valóban már csak a nyereséget termeli.
  • mellon
    #2
    És kifelejtettem a legnagyobbakat: a képaláírásokat
  • mellon
    #1
    SZÉP!
    Én kb 60 millióra saccoltam a nyitóhétvégét USA földön az X3 nak, de alaposan rámcáfolt, meg gondolom sokakra.
    A Túl a sövényen nagyon szépen, egyenletesen tartja magát. Jövő 7en itt is meglessz a 100as.
    Kiváncsi vagyok, hogy a DVKnak mekkora lessz a zuhanása, ehez a 7hez képest. Én nem lepődnék meg ha 25 millió körül zárná ezt a 7végét.
    Tutira veszem, hogy a M:I 3 nem lessz nyereséges hazájában. Én 140-150M között látom a film végállomását.