8556










GTA IV Wiki | Walkthrough #1 | Walkthrough #2


PC-sek ide

  • Yoda001
    #8556
    ezt pc-s topikba szántad nem?
  • szutyi93
    #8555
    Akinek van kedve Multiban EFLC-ni az írjon egy privit.

    EFLC+Skype+Hamachi

    Akár eredetiben van meg neked akár tört nem gond.
  • Minstrel
    #8554
    szóval konzolokon több pénze lesz Little Jacob-nak
  • gabo91
    #8553
    hm értem, köszi.
    Hát ez elég nagy hátrány pc-hez képest. Egy golyóval kilövöd ott a kereket itt vagy 3 tárat kell uziból elbaszni rá.
  • Yoda001
    #8552
    hali, nem igazán... csak célozni nem lenne értelme autóból, mert arra ott van a kamera mozgatás arra amerre elnéznél
    esetleg ha nem tartod lenyomva az L1-et hanem csak megnyomod, akkor pl. lehet vele célozni 1-2 másodpercre de ez semmit nem ér :)
    tehát marad a golyópazarlás, végülis
  • gabo91
    #8551
    Hali.

    ps3 -on játszok. Járműből (mondjuk autó) hogy lehet célozni? L1 gombbal kilő az oké, viszont így eléggé pazarolja a golyókat. Lehet valahogy csak célozni is?
  • Yoda001
    #8550
    négy éves a GTA IV :)
  • Yoda001
    #8549
    ma játszhatunk a R*-osokkal:)
  • istvan021
    #8548
    sziasztok, a nevem tomsolo, de szólítsatok csak meleg sg-s moderátornak

    egy mikulásnapi történetet szeretnék leírni nektek, sajnos csak ma tudok beszámolni az eseményekről, mert most tértem magamhoz. kaptam egy rendszerüzenetet itt az sg-n, hogy egy hatalmas mikuláspartira várnak. el is mentem a megadott helyre, törökszentmiklósra. gondoltam jó pofa ötlet, hogy egy miklós nevet tartalmazó településen lesz a mikulás buli. becsöngettem, egy 40es kopasz uriember nyitott ajtót, gondoltam ő lesz sedó, az sg-s főmodi, a főnököm, mivel sok jópofa történetet olvastam már róla, nehány jellemzően buzis történetre pedig rá is rántottam. beinvitált, és annyit mondott: a többiek nem kapták meg a privát üzit, magunk leszünk mi ketten. már megijedtem, hogy nem fog análisan zaklatni, mint a többi történet szereplőjét, amikor azt mondta: én beöltözök mikulásnak te addig vetkőzz pucérra, és vedd fel ezt a krampusz szarvat, a seggedet meg tágítsad! nagyon megörültem, végre egy sedó féle seggbekúrásban lehet részem. megjött a kopasz állat mikulásnak öltözve, ám a puttonya nagyon szaglott. hát úr isten vagy 15 kiló szart hozott be a puttonyban, és rámparancsolt hogy fogyasszam el. féltem, ha nem teszem meg, akkor elmarad a seggbekuki. befaltam a szart, majd attila seggberakott, ezek után csak ma tértem magamhoz egy zetorban, és nagyon szarszagú volt a pofám, a seggem meg még mindig tág.

    történt veletek már hasonló? er345tz
  • Yoda001
    #8547
    ide irogass inkább, mert ez konzolos. :)
  • Farkassacred
    #8546
    Bocs hogy egymás után kétszer írok, de lenne még egy fontos kérdésem, saját zenét be lehet rakni a játékba?! ( Mint a Sanandreas-ban) :)
  • Farkassacred
    #8545
    Sziasztok :) egy elég nagy probléma van a játékkal , Telepítettem a Gta Iv-t, 2 patch-et felraktam, tökéletesen megy 10 percig, aztán: 2 percenként akadozik 30 másodpercig, utána megint tökéletes a játék 2 percig... :( valaki tudna segíteni? ( A gépem teljesen jó, driver is van új, Gamebooster használok, és advanced sístem....)
  • kakaoskalacs
    #8544
    Csodás élmény felinstalláltam gta Iv: EFLC , és kb a textura betoltés valami siralmas popup hegyek nem tolti be a házakat utakat stb.

    Utannajártam és akiknek 20gb-s HDD-juk van (mind nekem (Slim gép) azoknak rendszerint szarul megy a játék , azt irták megoldásnak töröljem a Cache-t és vagy formázzam a HDD-t utanna mukodni fog..

    Valakinek volt iylen problmaja még?


    valakinek volt hasonlo probléma?
  • Minstrel
    #8543
    az xbox live piactérről
  • overx
    #8542
    Hali

    Hogy xbox 360 ra hogy tudok legegyszerűbben és legolcsóbban manapság lost and damnedet szerezni ? Alap eredeti gta4 megvan
  • Csontkovacs74
    #8541
    akkor passz.
  • DarkMan7203
    #8540
    Az lehet, de hiába csinálom így... Vlad nem hív, én meg hiába hívom, nem veszi fel...
  • Csontkovacs74
    #8539
    Itt megtalálod a játék végigjátszását.
  • DarkMan7203
    #8538
    Heló! Érdeklődnék, hogy hogyan kell végigvinni a 9. vagy 10. küldetést (CLEAN GETAWAY) A GTA IV-Ben? A vidókon úgy van, hogy mikor el lopom a kisautót, fel kell hívni a munkaadót (VLAD-ot). Hívom, de állandóan csak az üzenetrögzítője veszi fel...nemértem...akkor most mi is van??? már vagy 40x próbáltam de mindig csak a rögzítő...:S:S Valaki pls help!! Előre is köszi! Üdv!!!
  • kozako
    #8537
    eredetivel tolom...akkor most mivan???????
  • kaposi1
    #8536
    De gond ha akad mert nekem is egy 16GB-os pendrive jelen esetben a "vinyó.
    De fel sincs másolva rá a játék,lemezről van futtatva a játék, és akadás sehol.
    Márpedig ha te nem Arcade gépen, hanem egy 250gb-s slim-en tapasztalsz akadás az szerintem igenis problémás.
    Mondjuk azt nem tudom hogy neked eredeti vagy másolt játékkal produkálja az akadást.
    Mert ha utóbbi, lehet hogy egyszerűen rosszul van megírva a lemez.
  • kozako
    #8535
    nekem ez kínai xD szóval nemgond ha akad???vagy most mivan?:D
  • Csontkovacs74
    #8534
    Mivel nem írtad, hogy van-e hdd a gépedbe ezért Ő azt feltételezte, hogy nincs és azért akad. :) Ezen nincs mit elmagyarázni. :) " Ha nem merevlemezes "
  • kazuma89
    #8533
    Én 8 gigás pendrive-ra installáltam fel.Nálam se akad.De lemezről se szabdna akadnia!
  • kozako
    #8532
    amugy meg már a játékot felmásoltam a winchesterre
  • kozako
    #8531
    mármint a box 20 gigás???250gb-s slimem van :S majd légyszi magyarázd el :))
  • Bujden91
    #8530
    Ha nem merevlemezes a gép legalább 20 gigás akkor csinál ilyet, mert a játék felmásol menet kozben adatokat hogy toltés nélkul tud bejárni az egész teret, és ha nincs nyilván ezt menet kozben csinálja és addig akad a game. Leaglább is ugy tudom
  • adam46
    #8529
    Sziasztok!

    Eladó lenne eredeti xbox 360-as GTA IV-em karcmentes állapotban. Kézikönyvvel, térképpel. 4000 Ft Érdeklődni privátba.
  • kozako
    #8528
    akkor mivan??az én gépem lehet a hibás??nemrég vettem bakker :/
  • kaposi1
    #8527
    Nálam nincs olyen!
  • kozako
    #8526
    hellósztok.olyan xboxon lehetséges az hogy a játék néha egy kicsit belaggol???amikor mittudomén áttmegyek a másik szigetre és egy hatalmas karambolvan az uton és akkor akad egy 10 másodpercet :S pls HELP!!!!
  • Crasher999
    #8525
    Valaki tudna segíteni?
    Ha belerakok autót Spark IV segítségével némelyik autó nagyon könnyen borúl! Ezzel nem lehet csinálni valamit?
  • kaposi1
    #8524
    8518 Nekem senki se tud segíteni?
  • szega96
    #8523
    a box is konzol szal ha átirjuk akk: "lehet 1 boxon 2 boxxal játszani?":D gondolom kontrollerre értetted,de csak egyedül lehet
  • Farbiter
    #8522
    sziasztok!!
    legyszi segitsetek!!
    multiban nekem sosincs font senki,semmihez se akar csatlakozni!!elore is koszi!
    gamertag: rostamike
  • adam19997
    #8521
    ezt lehet 1 xbox-on 2 konzolal játszani
    semi live és semi net
  • sanyi71
    #8520
    ne rakd be a játék azért van h kijátszd..;):D
  • BBaranyi
    #8519
    Sziasztok azt szeretném megtudni hogy hogyan lehet végigjátszást berakni.
    Többet is kipróbáltam, mindnél azt írja hogy Please check your hard disk and try again, vagy ilyesmi.
    A segítséget előre is köszönöm.
  • kaposi1
    #8518
    Sziasztok !

    Lenne egy kis problémám a játék legutolsó küldetésével!

    Sehogy sem boldogulok vele.

    A leírásban az van hogy

    " ... Roman már felettünk is van a helikopterrel amire rá kell ugranunk.
    Ha azt jól csináljuk ,Niko elkapja a helikopter alját.
    Ekkor az X és az A gomb ( X-Box) nyomogatásával húzhatjuk fel magunkat.
    Mikor ez megvan már mi irányítjuk a helikoptert......."

    Nos ez az ami nem megy.
    Hiába nyomkodom az A gombot nem történik semmi.
    Ugyan ez A és X együttes nyomkodásánál is igaz.

    Szóval légyszi ha valaki tud valami okosságot megköszönném ha leírná.
  • janihunk
    #8517
    Sziasztok valaki elmondaná hogy ebben a videóba:


    Mikor táncolni kell a csajjal mit kell nyomogatni?