1382
\"sghu_rajzfilm.jpg\"
Rajzfilmek, mesefilmek
  • Natashababy
    #1182
    ÓÓ :( azért köszönöm ;) azért ha valakinek megvan légyszi azért küldje el a [email protected] cimre
    köszöntem :)
  • CattiBrie
    #1181
    Heló!

    Nekem is csak angolul van meg.
    Magyarul még nem nagyon hallottam. :)
  • Natashababy
    #1180
    halihó! egy kis segitségre lenne szükségem ehhh:) megnéztem a szilajt és nagyon megtetszettek a betétdelok... azt már tudom hogy szolnoki péter énekli, de seholsem tudom megszerezni a magyar dalokat, angolul már megvan egy kettő, de a betörik a vadló-című az élet halál kérdés lenne:) előre is köszönöm, csók mindenkinek
  • CattiBrie
    #1179
    Hát hümm..

    Most nzétem meg az Oroszlánkirály 3-at, mert sokat azt mondták, hogy nagyon jó...

    gáz

    Jó volt, megnézhető, aranyos. De ahhoz képest, hogy sokfelől azt hallottam, hogy tök jó, ahhoz képest nem volt jó. :)
  • CattiBrie
    #1178

    Disney Princess :)


  • Cuchulainn
    #1177
    Nem ezzel a címmel jelent meg. Az egész Négyszögletű kerek erdőből nincs film verzió csak színházi, ellenben van egy ilyen:
    Gyere haza Mikkamakka!
    A rettenetes pomogácsinváziót dolgozza fel, akárcsak a könyvben ;)
    Sajnos megszerzésileg sejtelmem sincs hol kellene próbálkozni...esetleg ha a tévében vetítik újra.
    Ja aki még nem hallott róla az olvassa el sürgősen mert nagyon jó. Egyébként a kisfiú türelmetlenségét esetleg el lehet altatni a többi Lázár Ervin könyvvel, a Hétfejű tündér meg a Manógyár is nagyon aranyos :) Ja és sok színházban játszák rendszeresen a darabot is ha jól tudom.
  • ocell
    #1176
    Köszi :)
    Esetleg a mesefilmről valaki tud valamit?
    Már mindenféle filmes fórumon próbáltam...
  • CattiBrie
    #1175
    nah egy ilyet találtam

    http://mek.oszk.hu/02700/02753/02753.htm
  • CattiBrie
    #1174
    port.hu vs. "négyszögletű kerekerdő"

    Nincs ilyen című film az adatbázisunkban.
  • CattiBrie
    #1173
    Lázár Ervin: A négyszögletű kerekerdő

    lol
    PONT a héten emlegette nekünk ezt az analízis tanárunk egyik matek példa gyanánt. Merthogy valami Bruckner Szigfrid-del volt a példa. :D
    Persze a mesét nem ismerem. :))
  • ocell
    #1172
    Sziasztok. Nagyon nagy segítségre lenne szükségem. Tudom, hogy nem igazán idevaló a kérésem, de a megfelelő fórumokon fél-egy éves az utolsó hozzászólás, így esélyem sincs.
    Szóval Lázár Ervin: A négyszögletű kerekerdő c. mesefilmje kellene (amiben pl. Dömdödöm is van, Mikó és a többi nagy színész játsza, én eddig csak tévében láttam évtizedekkel ezelőtt.)
    A 4 éves kisfiamnak meséltük és teljesen odavan, nagyon tetszik neki. Nagyon szeretnénk a filmet is megmutatni neki, annak idején nagy élmény volt nekünk is gyerekként.
    Ha esetleg megvan valakinek VHS-en vagy bármilyen más minőségben és formában, kérjük jelentkezzen. Vagy a megfelelő topic-ot ajánlja (ahol nem havonta látogatnak...)
    Köszönjük. Egy apuka és anyuka
    [email protected]
  • donoki
    #1171
    jo lenne ha feléledne :S
  • CattiBrie
    #1170
    Ááá!!
    Ő az..

    nah, én pont így képzeltem el a Harry Potter olvasása közben Hermione-t. :))
  • Cuchulainn
    #1169
    Na mivan, feléled a topik?:)

    Margaret
    Ez meg mongyuk nem a rajzfilmből van de...
  • CattiBrie
    #1168
    Dennis a komisz c. rajzfilmből szeretnék egy képet
    olyat, amin az a vöröshajú csaj van

    tud valaki segíteni?

    köx
  • donoki
    #1167
    thX : D
  • cr3ativ3
    #1166
    Elég régi a tápig. Akkor feldobom! :)
  • zakika
    #1165
    januar vegen vettem egy HDDs DVD rekordert. mostanaban gyartom a kis takonypocnak a meseket a cartoon networkrol. foleg a hetvegi CN mozi filmjeit. kedvence a Scooby doo, de mennek gyerekkorom mesei is - Fredi es Beni, Jetsons, Duffy duck...
    remelem ez nem warezkodas :)
  • CattiBrie
    #1164
    jajj, az aranyos volt :)))
  • Christo
    #1163
    Cápali és Cápeti részek nincsenek meg esetleg valakinek valamilyen formátumban? Az se baj ha videókazettán, fiatal koromban nagyon tetszett az a rajzfilm és szeretném megszerezni a részeit.
  • cr3ativ3
    #1162
    flash. :)

    bővebben: Macromedia (khm Adobe) Flash mx 6-tól kezdve elég szépen tud. Nekem flash 8-am van, az tud exportálni aviba, avit pedig Sony Vegas 7a-val vágok. Vangot pedig Audacity és Samplitude 8 van a segítségemre. Zenét a gitárommal és Guitar pro 5-tel csinálok. Szerintem ez kimerítő volt...
    :)

  • cr3ativ3
    #1161
    én meg még rá is kattintottam
  • cr3ativ3
    #1160
    torrent.

    szerintem ez elég sokat elmond, honnan érdemes ilyeneket keresgélni. Csak tudod nem szeretnék innen nagyon warezkodás miatt repülni, ezért nem mondok róla sokat. na mind1... szóval ezzel próbálkozz
  • CattiBrie
    #1159
    Már nem megy a tévében?
    Vagy egy részt nem tudsz letölteni?
    Vagy írj a port.hu-nak. :)
    Vagy annak a tv adónak, amelyiken ment. (?)
  • deer75
    #1158
    Nekem egy műfordítás miatt kellenének a szereplők magyar nevei.
    Egy angol regényben jönnek szóba mellékesen ezek a figurák, muszáj lenne a nevüket is lefordítanom magyarra, ha már létezik magyar verziója a rajzfilmnek. Tényleg fontos lenne nekem.
    Tehát a még hiányzó magyar nevek angol megfelelői: Penelope Pitstop, Ant Hill Mob, Peter Perfect, Professor Pat Pending, Rufus Ruffcut és Sawtooth.

    A FLÚGOS FUTAM-ból.
    Már mindenhol körülnéztem a neten, csak bennetek bízhatok.
    Előre is köszi.
  • CattiBrie
    #1157
    én a Dextert szerettem nagyon :)
  • Cuchulainn
    #1156
    Még anno kislurkó koromban nézem néha a cartoon networkon, amikor még csak angol volt szal egy szót sem értettem belőle-bár nem a magasröptű mondanivalója miatt nézi senki szvsz :)
    Egyébként ha már Dastardly és Mutley akkor inkább Wing Dings (elmeroggyant repülőgépekkel kapjunk el jenki postagalambot)
  • CattiBrie
    #1155
    hú én ebből szerencsére kimaradtam :D
  • Cuchulainn
    #1154
    Wacky Races
  • CattiBrie
    #1153
    nekem speciel finn-gomb nincs h miről beszéltek :D
    nem tom melyik az a mese
  • Cuchulainn
    #1152
    Tudom, hogy kik ők, de a magyar neveket nem mert csak angolul láttam:)
    Ant Hill Mob volt a gengsztercsapat, Penelope a szőke kiscsaj akinek beépített rúzsozója/sminkelője/fodrásza volt a cuki kis rózsaszín kocsijában :) Peter Perfect volt a Forma1 szerű kocsit vezető pilóta, Professor Pat Pending meg az akinek az autója mindenné át tudott alakulni.
  • deer75
    #1151
    Annyit tudok, hogy Dick Dastardly volt Gézengúz Guszti magyarul, a haverja, a kutya meg Mardel, de ez utóbbit itt a topikban is mondta már valaki...
  • deer75
    #1150
    Csak kitaláljuk!
    Annyit tudok, hogy Sawtooth volt a hód, aki a favágóval, Rufus Ruffcut-tal egy kocsiban nyomult. Az Ant Hill Mob meg mindig a Penelope Pitstop-nak próbált segíteni, aki annyiszor lerobbant.
    Senkinek nem dereng?
  • Cuchulainn
    #1149
    Hát ez rajtam is kifog :(
  • donoki
    #1148
    sajna nem :S
  • CattiBrie
    #1147
    Gondolom a Sawtooth az Fűrészfog. :)
    De amúgy nem tudom, sry. :(
  • deer75
    #1146
    Sziasztok! Egy kis segítségre lenne szükségem.
    Meg tudja valaki mondani a Flúgos futam című rajzfilmből a következő szereplők magyar nevét?
    Sawtooth, Rufus Ruffcut, Penelope Pitstop, Peter Perfect, Professor Pat Pending és az Ant Hill Mob?

    Előre is köszi a segítséget!
  • CattiBrie
    #1145
    nya, ennek igazán örülök.. remélem, valahol találsz szkubidút...
  • greenish
    #1144
    köszi, nagyon poénos!! De téleg' bearanyoztad az estémet.
    thx
  • CattiBrie
    #1143
    miért mit vártál? közvetlen linket?


    http://ingyenfilmekgreenishnek.hu/download/tomjerry.html
    http://ingyenfilmekgreenishnek.hu/download/scoobydoo.html