1382
\"sghu_rajzfilm.jpg\"
Rajzfilmek, mesefilmek
  • mama2
    #1262
    Honnan szeded?
  • Bulykin
    #1261
    jah, amúgy pont most kezdtem el tölteni:D de azért thx:D:D
  • Bokafix2
    #1260
    Ha nagyon durva kell itt vannak ezek.



    Ez a banda nagyon kóros eset.
    Igaz hogy csak flash-ek, és nem kimondott rajzfilm, de mégis abba a kategóriába tartozik.
  • Bulykin
    #1259
    lol XD thx:D:D
  • diszmarna
    #1258
    értem én megprobálok utána járni hogy naggyon durva vicces
  • Bulykin
    #1257
    inkább újabb, de valami hiper király, tökre vicces, vagy nagggyon durva...érted:D:D
  • diszmarna
    #1256
    attol függ milyen mese kell régi vagy ujabb fajta??
  • Bulykin
    #1255
    öööö elég...:D azért thx
  • mama2
    #1254
    Oroszlánkirály 1,2,3 rész. Akkor Mulan 1,2 rész, Szilaj a vad völgy pariopája, Hercules, Aladin, Robinson család, Hihetetlen család, Némó nyomában... és még sorplhatnám 1 évig is:).
  • Bulykin
    #1253
    Háát, én a Surfs Up-ot megnéztem, de sztem nem nagy durranás...
  • stargatelost
    #1252
    mondjak már?

    Surf's Up

    (+még az elmúlt években kijött hasonló megvalósítású -magyarul animációs- filmek többsége...elég lesz? )
  • Bulykin
    #1251
    Mondjon már valaki valami jó rajzfilmet, kivéve Shrek, mert azt ismerem:D thx
  • Aborg
    #1250
    Most lattam az "EL CID - a legenda" cimu filmet. Spanyolok kontra arabok, ugy 1000 eve. Nem rossz, es mindenki minimum 200 kilot nyom benne :)
  • lemongrass
    #1249
    passz! amúgy hódító hódok forevör!!!! :D DUGÓÓ! :D

    meg rémlik még vkinek a macseb? egyik vége macska volt, a másik meg kutya! :D
  • mama2
    #1248
    ezt a rajzfilmet nem filmesítették meg? Mert láttam egy ilyen filmet, csak ott a gyerek apja változott hóemberré, de az se volt happy end. Nekem még a Marcelino a kedvencem. Arrol szól, hogy egy anya, lerakja a gyerekét az árvaház ajtaja előtt és valami folytán(asszem a telihold miatt), tud az állatok nyelvén:). Néha, -nagy serdülő- léttemre is elbőgöm magam:). Amúgy a zenéjének a szövegét nem tudná nekem leírni valai?
  • Hajnalcat
    #1247
    :)
  • lemongrass
    #1246
    jaja... az a zene egész eddigi életemben ott volt a fejemben... csak nem tudtam, h hol keressem...
    idén sikerült lehúznom torrentről a mesét... végre... :D
  • Hajnalcat
    #1245
    A Waking to a world of snow című dalra nagyon emlékszem kiskoromból....és a rajzfilm is rémlik.
  • lemongrass
    #1244
    huhh! nagyon kiskoromban adtak az MTV1-en egy mesét... ilyen karácsony tájékán... a címe A Hóember...
    a story annyi, h van egy kissrác, aki hóesésre ébred... kimegy, épít egy hóembert, aztán éjjel a hóember megelevenedik... na innentől kezdve volt pár jó story-ban részük...
    a vége meg nem happy end... ugyanis másnap reggel a kissrác kiakar menni a hóemberhez, aki a napsütés miatt elolvadt!

    na ennyi a story.. ilyen 5-6 évesen bőgtem rajta...
    Hóember a Cikipédián.

    Movements-nél bele lehet hallgatni a zenéjébe...
  • Cuchulainn
    #1243
    Coco! Coco, coco coco coco coco. Coco?
    :D
  • Hajnalcat
    #1242
    Nekem ez a kedvencem :)

    Álmok háza

    Hatalmas figurák vannak benne. :D

  • Aborg
    #1241
    Probaltam rakeresni GHILBI szora a filmadatbazison de nem talalt ilyen nevu ceget. Biztos igy kell irni?
  • mama2
    #1240
    Oroszlán király. Shrek, Hercules ezek a nagy kedvencek:).
  • Bucser
    #1239
    Studio Ghilbi filmek mind jóak.
  • Aborg
    #1238
    Disney rajzfilmjei altalaban jok, de mas studioktol tudtok valami hasonlot? Nekem tetszett az ANASTAZIA meg a SINBAD, esetleg meg a TITAN A.E. is megnezheto.
  • Zillo
    #1237
    gyerekkori kedvencek: Aladin,Őslények országa,Mulan

    mostani: Mackótestvér,és az abszolut number 1 : Foster's home for imaginary friends -> ha Blooregard Qkazoo husvér ember lenne,ő lenne az ideálom :D
  • lippet
    #1236
    Miss Malard nyomoz, SpongyaBob 4ever!!!!!!!!!!!!!!!!
  • pzolika978
    #1235
    Hy!
    Animániát nem tudja senki megszerezni?
  • miche
    #1234
    mulán 2, az valami eszmélet poén :) nekem nagyon teccett :D
  • stargatelost
    #1233
    az Atlantis 2-t én is láttam, tényleg nagyon nem volt köze az elsőhöz szereplőkön kívül (ha jól emléxem nem is Atlantisban vannak, meg legalább három különálló helyszínen meg három szörnyyel küzdenek...vagy mi... :) )
  • Aborg
    #1232
    Hogy is van ez a DISNEY rajzfilmek folytatasaival? Eddig a TARZAN 2 es a NOTRE DAME 2, ATLANTISZ 2 -hoz volt "szerencsem". Silanynal silanyabb probalkozasok, annak ellenere hogy az eredeti filmek nagyon tetszettek. A folytatasokban csak a figurak emlekeztetnek az eredetire, de az animacio minosege es a tortenet nagyon messze lemarad attol (foleg az ATLANTIS 2). Az a gyanum hogy a Disney ceg kiadja a munkat valami kis studionak aki megcsinalja, ok csak a nevet adjak hozza. Van olyan folytatasa a Disneynek amit erdemes megnezni?
  • HalálosHintalow
    #1231
    Szerintem nem tiltották, be csak áthelyezték más csomagba, ami nem alapkiszerelés. Sok ismerősömnek még most is van. Multkor egy buli után jócskán kómán akciócsoport most! -ot néztünk:) Azt hittem sérvet kapok a röhögéstől:D
  • mama2
    #1230
    Én a niccelodeont néztem még anno a UPC-n, de egy nap, eltünt. Nem volt az adók közöttt. Gondolom betiltották, de mé? Pedig azt nagyon szerettem:'( Kinen és Kell az volt a legjobb:).
  • pzolika978
    #1229
    Sziasztok!
    Valaki nem tudja,hogy honnan lehet letölteni az animania részeit? Vagy ha valakinek megvan akkor megvenném.
  • HalálosHintalow
    #1228
    Hi! Én is kicsit késve akadtam rá a topicra, de tetszik:)
    én is picit "szeressem" a rajzfilmeket, már kiskorom óta. és szenvedélyes gyűjtő is vónék. Azzal kezdtem, hogy összegyújtöttem kb 200-210 rajzfilm zenéjét/intróját és azokból mazsolázok (jelenleg a 80'as években vagyok és onnan haladok a felfele.)
    Jah, az egyik kedvencem Ren & Stimpy, nah azt aztán tényleg nem értem hogy nem tiltották be, elég brutál a cucc:D
  • Aborg
    #1227
    Szetek, kb. ot eve lattam a TV-ben egy rovidke reszletet a keszulo PISZKOS FRED, A KAPITANY cimu magyar rajzfilmbol. Sajna fogalmam sincs ki rajzolja/ta, azota semmi hir. Tudtok valamit rola? Egyebkent nagyon klafa rajz volt, a Korcsmaros fele kepregeny figurai mozogtak a filmen.
  • donoki
    #1226
    :DDd
  • John Cena
    #1225
    köszönöm szépen de cska kép kellett googlen néztem:)
  • CsepeLee fiú #1224
    Hétfőtől lesz az m1-en hétköznaponként 17.20-kor. Véletlenül láttam meg az újságban, megint csak mázlid van. :D
  • John Cena
    #1223
    :P:D:D