1382
\"sghu_rajzfilm.jpg\"
Rajzfilmek, mesefilmek
  • Neogan
    #1302
    Fent van jópár rész YouTube-on: Innen indulhattok
  • mama2
    #1301
  • mama2
    #1300
    [banplz][banplz][banplz]!
  • kriszta80
    #1299
    KELL VALAKINEK NEKEM MEG VAN AZ "VÁRATLAN UTAZÁS,ANNE,HUPIKÉKTÖRPIKÉK,GUMIMACIK "ÖSSZES RÉSZE.

    [email protected]
  • Bulykin
    #1298
    arra én is emlékszem, de a címét nem tudom...fasza volt nagyon, állandóan néztem én is:D
  • stargatelost
    #1297
    Na most én kérdeznék meg egy címet :)
    Most jutott eszembe egy rajzfilm, amit még kiskoromba néztem. Annyit tudok, hogy dínók voltak benne, beszéltek, és talán fegyvereik is voltak. Az angol cím lenne a legjobb, ha azt tudná valaki :)
  • Bulykin
    #1296
    jaaaah
  • adsa
    #1295
    igen de van ien film is. és sztem angolul nem csak az a neve h providence:)
  • Bulykin
    #1294
    Providence...sztem angolul is Providence:D
  • adsa
    #1293
    megtudnád mondani az angol vagy francia címét is? mert sehol se kapom, köszi.
  • adsa
    #1292
    nagyon szépen köszi:)
  • stargatelost
    #1291
    Providence a rejtélyes kisváros volt a címe, ha jól emlékeszem
  • adsa
    #1290
    sziasztok. vki megtudná mondani annak a rajzfilmnek a címét ami régen a minimaxon ment volt benne egy falu és mindenféle rejtélyek rázták meg a falut, voltak hárman akik mindig kiderítették, hogy mi is történt valójában, az egyik mintha egy malac volt. és volt még egy álarcos aki a rejtélyek mögött állt. előre is köszi.
  • kriszta80
    #1289
    HA KELL VALAKINEK NEKEM MEG VAN AZ "VÁRATLAN UTAZÁS,ANNE,HUPIKÉKTÖRPIKÉK,GUMIMACIK "ÖSSZES RÉSZE.

    [email protected]
  • Bulykin
    #1288
    Tud valaki telefonra Happy Tree Friends epizódokat? vmi linket vagy ilyesmit nyomhatna...előre is thx
  • Magoo
    #1287
    Ma vettem csak észre hogy újra van MAGYAR NICKELODEON!!!
    Mióta van ez? A T-Home-nál vagyok és épp a CN előtti sávban van nálam.
    Még nem üti meg (szerintem) a régi szintjét ami tele volt finomságokkal pl Kenan és Kel, Rokko, és egyebek...
    De jó kezdés. Spongyabob és egyéb jópofa dolgok mennek rajta. És nem csak 9-ig mint a CN. :)
    Tudott valaki valami infót erről?
  • Bulykin
    #1286
    ismertetőket tudsz linkelni vagy vmi ilyesmi?
  • kriszta80
    #1285
    Ha valakinek kell nekem meg van a Váratlanutazás és AZ Anne. [email protected]
  • Cuchulainn
    #1284
    E-mule-al elég sokat le lehet tölteni, DC-n is láttam pár részt anno.
    Ezenkívül pár részt/részletet feltettek youtubera is.
  • Bulykin
    #1283
    keresd torrent oldalakon vagy ha azokon nincs, akkor vagy warez vagy nemtom:D Google hátha tud segíteni, kérdezd tőle:D
  • fmarci
    #1282
    Hello all,vki nem tudná megmondani,hogy az Animánia című régi rajzfilm részeit honnan tudnám leszedni?
  • donoki
    #1281
    nincsmit :)
  • Bulykin
    #1280
    köcce
  • donoki
    #1279
    jah!
    HTF hungary
  • Bulykin
    #1278
    tudsz linket adni?? meglesném én is:D
  • donoki
    #1277
    őőő van, de most rohadtul nem jut az eszembe :S
    Amúgy sok van talátam tegnap egy magyar oldalt, ott szinte minden fennt van!
  • Bulykin
    #1276
    másvalaki tudja??? hány része van a Happy Tree Friend-nek??
    Van még ilyen rajfilm? ami ilyen agyzsibbasztó, de egyben tökre funny?
  • donoki
    #1275
    Happy Tree Friends
  • donoki
    #1274
    nemtudom, én neten nézem őket :)

    http://happytreefriends.atomfilms.com/
  • Bulykin
    #1273
    hány része van??? nekem 38 van meg, de haver asszonta h sokkal több....
  • donoki
    #1272
    Happy Tree Friends xD
  • Cuchulainn
    #1271
    A Freakazoid! egyike Steven Spielberg nevével fémjelzett rajzfilmeknek, és vitathatatlanul az egyik legzseniálisabban összehozott paródia-rajzfilmsorozat. Főhőse Dexter Douglas, aki a karácsonyra kaott számítógépével játszik, mit sem sejtve arról, hogy ha valaki beüt egy bizonyos kódot, és utána megnyomja a delete billentyűt akkor átváltozik egy freakazoiddá! Freakazoid elég különös szuperhős, ugyanis nemcsak szupererős és szupergyors hanem teljesen idióta is. Repülni sajnos nem tud, de ehelyett a karjait kinyújtva ssssssss hangokat hallatva futkos....

    Az egész rajzfilm lényegében a Batman és más noir-jellegű szuperhős képregények, és a korabeli ufós-szörnyes b filmek paródiája. A megoldás is elég érdekes, mert a 30 perces epizódok változó hosszúságú jelenetekre vannak osztva, és van, hogy egy sztori több epizód hosszú, de van, hogy csak néhány perces. Freakazoid ökörködésein kívül több másik minirajzfilm is van, az egész megvalósítása leginkább az Animániára hajaz.
    Sajnos csak két évad készült belőle, de mindenképp érdemes megnézni, mert eszetlen jók! Aki szereti az elvont és debil humort annak kötelező, különösen, ha gyerekkorából még emlékszik a kiparodizált stílus virágkorára...

    Íme például sokak kedvenc jelenete: Candle Jack!
  • Bulykin
    #1270
    mivan?
  • donoki
    #1269
    HTF OWNAGE :D
  • Bulykin
    #1268
    miért az milyen? vmilyen linket tudsz adni ismertetőről v ilyesmi? előre is thx
  • SIMON a KEDVENC
    #1267
    Freakazoidot ki ismeri?nagy tuti
  • mama2
    #1266
    ja-ja, nagyon nagy rajzfilm:D. Ja és az Ed Edd és Edy. Na még az a király:D.
  • Cuchulainn
    #1265
    Csak ajánlani tudom:

    Fosters Home For Imaginary Friends
  • mama2
    #1264
    privibe írd meg PLS.
  • Bulykin
    #1263
    torrent, magyar oldal, ezért inkább nem reklámozom, de annyit elárulok, hogy népszerű és sokan vannak rajta.....