32
M. Night Shyamalan - Lady in The Water



Magyar nyelvű előzetes
  • Zan
    #32
    A kis feka csávó alap:)!A film pocsék!Hihetetlen szar,ez az én személyes véleményem..de ezt valahogyan nem tudtam leplezni,bocsássatok meg.nagyon gyenge film,komolyan....csak nevetni tudtam rajta...!Nagyon nagy csalódás!A zenéjét már porrá hallgattam,mivel nagy filmzenebuzi vagyok,ez az egyik kedvenc...na de a film...
  • Bubbax
    #31
    Nagyon szájbarágós volt. Eddigi leggyengébb filmje S.-nek. Mi a csuda került ebbe 75 millióba?! Az a pár béna CGI? Ki se mentek a házból, a szereplők névtelenek. S. kibaszott rossz színész rájöhetne már. Úgy hallottam világszerte hatalmas bukás volt. Remélem összekapja magát a következő filmjéhez és nem áll többé a kamera elé.
    Az egyetlen jó jelenet:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Amikor a kritikus csávó elemzi filmes szempontok alapján a saját lemészárlását.

    Másnak is feltünt a kis feka csávó a Heroes-ból?
  • Ádesz
    #30
    Reméljük Shyamalan jóvá teszi hibáját, többek között csinál egy olyan filmet ami megüti a Falu színvonalát és többet nem szerepel a saját filmjében fél percnél tovább mer szinésznek elég gyenge
  • Hajnalcat
    #29
    Megnéztem én is most az előbb és teljesen ugyanez a véleményem, nekem is tetszett a Falu, de ez, egy logikátlan szarság volt, alig vártam, hogy vége legyen.
  • Ádesz
    #28
    Hát nagyon nagyot csalódtam. Nem tudok mást mondani ez a film teljesen szar. Nem csodálom hogy megbukott Amerikában, csodálkoznék ha itt nem. Pedig én szeretem Shyamalan-t a kedvenc filmem a Falu, ezért vagyok teljesen megdöbbenve ezen a szörnyűségen. Úgy ültem le megnézni h megpróbálom befogadni azt az iszonyatos történetet de fapofával néztem végig, egy másodperc izgalom nem volt benne. A logikátlanság meg mégjobban zavaró: egy konzervatív, "régimódi ahogy ő mondja" ember hogy képes egyből elhinni hogy egy mesébe csöppent. Gyakorlatilag egy régimódi emberből 2-3 nap alatt irrealista, mesékben hívő ember lett?
  • #27
    Hát szép!!!
    Eddig nem is tudtál a Hosszupuskáról?


    Nézz be a fórumba is, elég barátias a légkör.
  • Hajnalcat
    #26
    Majd ha megnézem a filmet, leírom.
  • Hajnalcat
    #25
    Ezer hála!!! És jó is hozzá. Láttam az aláírásodban már régebb óta, de sohasem néztem meg a címet. Legalább már tudom, hol keressek legközelebb feliratot. :)
  • Gladiator
    #24
    másoknak vmi vélemény róla?
  • #23
    www.hosszupuska.freeweb.hu
  • REALista
    #22
    Kösz az infót!!!
  • Hajnalcat
    #21
    Nem létezik. A dc-n csak angol meg román felirat van. Egy gyerek ígérte a feliratok.hu-n, hogy megcsinálja, 96%-nál tartott a feliratban, aztán eltűnt. Azóta senki se tudja, hol van...Már írta más, hogy adja át neki a majdnem kész feliratot, majd ő megcsinálja a többit, de nem reagált rá. Szóval én is csak várok és várok...amúgy a film lejött 1 nap alatt.
  • REALista
    #20
    Létezik a filmhez magyar felirat mert én nem találtam?
  • mod
    #19
    Ma megnéztem. Gyönyörű.
  • JonDavis
    #18
    Én is kíváncsi vagyok már ráAmerikában megbukott,de az amerikaikkal nem kell foglalkozni,nem értik a a rendező filmjeit:P
  • mod
    #17
    Megnézte egy barátom a sajtóvetítésen, és azt mondta, hogy olyan, mint egy kiforrott vígjáték, de közben meg mégse vígjáték...

    7-étől lesz moziban, én megnézem!
  • Lyan Kyj
    #16
    Brice D.H. az egyik kedvencem, és a film témája is igen érdekes. Várom nagyon!
  • Hajnalcat
    #15
    Huh, de tetszik ez a film! Mindenképp megnézem. Köszönöm az előzetes felrakását. :)
  • Bandew
    #14
    Az üzlet és a film értéke két teljesen külön világ.
  • angelus
    #13
    Nem akarlak lelombozni, de az hogy szeptemberben jön azt jelenti, h a forgalmazó az uborkaszezonban lát benne csupán potenciált... magyarán nem egy erős film...
  • Lipi1980
    #12
    M. NIGHT SHYAMALAN - Manoj Night Shyamalan

    Ha meglátom ezt a nevet, egy érdekes érzés kerít hatalmába!
    A hatodik érzék óta minden egyes filmje előtt elfog ez a kellemes érzés, hogy már megint kitalált valamit a "kis indiai", és eddig még sosem kellett csalódnom őbenne!

    1999 - Hatodik érzék! (írta&rendezte)
    2000 - Sebezhetetlen! (írta&rendezte)
    2002 - Jelek! (írta&rendezte)
    2004 - A falu! (írta&rendezte)
    Csak, hogy az ismertebbeket említsem!

    Az ismeretlenebbek:
    1992 - Praying with anger (írta&rendezte)
    1998 - Wide Awake (írta&rendezte)

    Sőt, az 1999-es Stuart Little forgatókönyvének írásában is részt vett...

    Biztos vagyok benne hogy megint meg fog lepni bennünket...
    Alig várom már a 2006. szeptember 7-ét!
  • Mr Csé
    #11
    :o
  • Dynamic
    #10
    Kíváncsi vagyok erre a filmre.Nekem Shyamalan legtöbb filmje bejön.A bemutató alapján kicsit a Village jutott eszembe.Legalábbis azok a szörnyikék.
  • Darkoo
    #9
    Ha ő rendezi és írja a filmet, mindig vár a néző a történet végén valami furfangos csavart.Ettől olyan egyediek a filmjei.Legalább is nekem nagyon tetszenek.
  • Shiwo
    #8
    őő..lehet hüle vok de mé olyan lényeges a neve ?

    Shyamlan - ? shy az szerény...de hogy a többi része vagy egybe jelent valamit...
  • Mr Csé
    #7
    áz :)
  • Darkoo
    #6
    A Szörny Rt.re gondolsz:) Mondasz valamit,sok hasonlóság van a két történet között
  • Mr Csé
    #5
    ez az a pixar rajzfilmre emlékeztett amiben az a kétlábu szem volt cimre nem emlékszem
  • Darkoo
    #4
    Amikor először láttam a moziban a bemutatóját, először azthittem valami családi romantikus történet lesz egy lánnyal a főszerepben,de amikor megjelent Shyamlan neve a vásznon,nekem is leesett,hogy ez valami egészen más lesz:P
  • icewolf
    #3
    Jah. érdekes... a bemutató is érdekes volt... "esti mese. Mesélő M. Night Shyamalan" És akkor leesett hogy itt valami nagyon nagy van készülőben :D
  • Darkoo
    #2
    Trailer
  • Darkoo
    #1
    Kifejezetten érdekes történettel rukkol elő egy nyáron debütáló tündérmese-horror. A Lady in the Water főhőse egy Cleveland Heep nevű házmester, aki kiment a ház medencéjéből egy titokzatos lányt, akiről mint kiderül, egy estimese szereplője, és éppen vissza akar jutni a saját világába. A gondok akkor kezdődnek, amikor az átjárón nála kevésbé előnyös cukiság-faktorral bíró lények is átjönnek, majd a dolog csavarodni kezd, mikor Cleveland rájön, hogy ő maga is a mese szereplője.