9
Pénzügyi nyilvántartások
  • Desiderata #9
    Családi Költségvetés Kalkulátor szoftver v1.01
  • joebacsi
    #8
    Acemoney
    kicsi, egész jól testreszabható progi, és nem utolsósorban tud magyarul a honosítóműhelynek hála
    a quicken meg a money is túlságosan az amerikai viszonyokra optimalizált sztem :)
  • RaSTaBaNDiTa
    #7
    én használom, eddig ez a legjobb amiveltalálkoztam ...ezt
  • Garfield
    #6
    Egen, a GNUCash-t anno láttam, amikor Linuxszal próbálkoztam, de hát nekem Windows-ra kellene.

    Az eddigi keresgélések alapján találtam egy-két kisebb progit, ami jónak tűnik, de a legpöpecebbnek sajna a Quicken tűnik.
  • PetruZ
    #5
    Linuxra tudom még ajánlani a KMyMoney-t is.
    Itt Van még néhány, a többit még nem próbáltam.
  • Ch_Slater
    #4
    nem próbáltam, de windowson: http://www.turbocashuk.com/accounting-software-features.html
    linuxon meg ott a gnucash
  • Garfield
    #3
    NA várj. Nekem nem valami überprofi környvelő progi, hanem egy egyszerű, otthoni, személyes (értsd: nem céges) használatra szánt program kellene, riportozással.
  • Shadow_THH
    #2
    nem nagyon értek hozzá de amiket én ismerek azok régi dos-os alapuak, amik meg újak azok kemény pénzekbe kerülnek. szerintem használj excelt főleg ha többen vannak a cégednél, mert azt legalább ők is ismerik
  • Garfield
    #1
    Jónapot!

    Bevételeim-kiadásaim nyilvántartásához keresnék valami pofásabb kis programot, valamit az Excel/Access és a Money/Quicken közt félúton. A leglényegesebb funkció az lenne, hogy lehetőleg legyen benne valamilyen riport-készítés (esetleg játék a diagrammokkal), mert főképp olyan infók kellenének, hogy pl. hogy alakult a rezsi díja vagy az átlagos kiadásaim.

    Nem kellene nagyon bonyolult, de az Exceles heggesztést, mint lehetőséget a legutolsó esetre tartogatnám.