Ismerd fel a képről az autót
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Megmondom, hogy nem is vettem észre..bár idõvel biztos feltünt volna...😊))
Készülget a gép lassan, de biztosan..
Most látom, hogy erre meg elfelejtettem beírni a megfejtést. <#nevetes2>#nevetes2>
BMW 700, utólag is.
BMW 700, utólag is.
#104588

#104587
Honda Torneo
<#papakacsint>#papakacsint>
<#papakacsint>#papakacsint>
Rolls-Royce Silver Serap
a magyarok úgy tanulnak meg repülni hogy el akarnak esni és nem sikerül
Minden kedves ide látogató fórumozónak, és családjának, Békés, Boldog Karácsonyt kívánok!


Készülget a gép lassan, de biztosan..
#104576

granada,kicsit megszívatott😊
a magyarok úgy tanulnak meg repülni hogy el akarnak esni és nem sikerül
a mofakernél veszem a gumikat,de én szerzõdésben vagyok velük
100/80-10 így könnyebben találsz😊
ez a feladvány nem is könnyû
100/80-10 így könnyebben találsz😊
ez a feladvány nem is könnyû
a magyarok úgy tanulnak meg repülni hogy el akarnak esni és nem sikerül
Akarok kérni egy új szûrõt meg 1L olajat 10W30 at...
Kerestem, de nem találtam 80/100-10 gumit a neten, te tudsz valami oldalt...?
Kerestem, de nem találtam 80/100-10 gumit a neten, te tudsz valami oldalt...?
Készülget a gép lassan, de biztosan..
ezért kell átnézni mindent ,bármennyire is esküdöznek
olaj színét is nézd meg,ha nem arany akkor cserélj azonnal
olaj színét is nézd meg,ha nem arany akkor cserélj azonnal
a magyarok úgy tanulnak meg repülni hogy el akarnak esni és nem sikerül
Nem cseréltek levegõszûrõt és olajat pedig váltig állítoték hogy igen...tegnap vettem elõ a gépet, kicsit fulladozott gondoltam megnézem...ha értél koszos légszûrõt akkor az az volt...
Kitakaritottam a variátotházat, kicsit leporoltam, lemosni nem mertem.
Kitakaritottam a variátotházat, kicsit leporoltam, lemosni nem mertem.
Készülget a gép lassan, de biztosan..
😊
OFF egy kicsit ráfáztam a "leszervitelt" Today-el...holnap megyek reklamálni...remélem gy sikerrel..😞
ON
OFF egy kicsit ráfáztam a "leszervitelt" Today-el...holnap megyek reklamálni...remélem gy sikerrel..😞
ON
Készülget a gép lassan, de biztosan..
majdnem rávágtam hogy fiat dino😊
isuzu 117
isuzu 117
a magyarok úgy tanulnak meg repülni hogy el akarnak esni és nem sikerül
#104553

#104552
Holden Commodore
Olyan érzésem támadt mintha egy olasz kasznit angolosítottak volna... <#fejvakaras>#fejvakaras>
Készülget a gép lassan, de biztosan..










