40
HL2 Multiplayer mod
  • Optimus Prime
    #40
    Úgy fest, hogy a legújabb Indie Royale bundle-ben benne lesz a Nuclear Dawn. Persze ez még nem fix, de egyre több helyen tűnik fel szóbeszéd formájában. Valamint a pre-order leírás is erre adhat okot:

    [i]The titles to be offered will include a premium blend of FPS and RTS (Steam for PC and Mac),...[i]

    FPS-RTS , ami SteamPlay egyedül az Iron Grip van, de nem hiszem, hogy az lesz a pack része.
  • Optimus Prime
    #39
    Így már biztos kihagyom most az akciót. Ez kell, főleg a soundtrack CD miatt.
  • grebber
    #38
    Dobozos Plutonium Edition 10,95font szállítással!
  • lolSL
    #37
  • Rayden02
    #36
    Nem hinném,legfeljebb mindig kiírja az oldal,hogy lépj be!
  • Optimus Prime
    #35
    Ott is? Kár, hogy töröltem a fiókom vagy nem kell?
  • Rayden02
    #34
    Fészbúúkon!
    http://www.facebook.com/nucleardawn?sk=wall&filter=2
  • Since
    #33
    Hol osztottak kulcsokat?
  • Optimus Prime
    #32
    Aki Steames figyelje, ma 3x osztottak kulcsokat.
  • Since
    #31
    Játékot értettem ez alatt de köszi a választ :-)
  • Noodlee
    #30
    Gammával való játékot te is ki tudod próbálni.
    A monitorodon lehet állítgatni a gammát.
  • Since
    #29
    Valaki játszik a gammával? Érdemes bele pénzt ölni vagy felejtős?
  • Optimus Prime
    #28
    Hosszú évek alatt megszülett, végre előrendelhető! Megjelenés szeptemberben. Az előrendelők belépést kapna az augusztus 25-én induló bétára, valamint van 4 packos konstrukció. Az ára 19.99 euró.
  • grebber
    #27
    Reveals Slew Of Game Details - New Screens
  • grebber
    #26
    2 új kép
  • grebber
    #25
    Nuclear Dawn megjelenés szeptemberben, új videó
  • FSpofon
    #24
    teljes játék lesz belőle:
  • bakvarnyu
    #23
    van már egy fasza HL2 mod az Insurgency
    http://www.insmod.net/
  • Rage47
    #22
    cancel
  • Contrecast
    #21
    kenszöl?? az mi?
  • kBagyula #20
    Úgy látom ez a mod is kenszöl lesz.
  • Nem3sis
    #19
  • haxoror
    #18
    Áh, ahhoz a roncsokból összebuherált cuccoknak kéne többségben lenniük és nem a high tech-nek
  • jointeer
    #17
    fallout feeling meg lesz vajon :-c
  • Vlala #16
    Nocsak, fav+ :)

  • Evogordon
    #15
    Vagyis az oldalán a képekre :D
  • Evogordon
    #14
    Én a lejebbik képre értettem...
  • GenGeorge
    #13
    Néztem a Screenshotokat, és szerintem nagyon szép lett/lesz. Főleg a fegyverek és a figurák(a kéz nagyon jól néz ki). Bár tuti 18+ lesz, mert sok vért vitek bele, ami szintén jól néz ki.
  • Shadow_THH
    #12
    szép
  • akyyy
    #11
    nem, hanem szvsz bőven elfért volna a hL2 topikban is, de bocsi ha tévednék :(
  • kBagyula #10
    Nem tudom, hogy nekem mi közöm van a topik nyitogatáshoz.. ezt gondolom Borg-nak írtad - vagy akartad. :)
  • akyyy
    #9
    elite force 2 egyik modjáról miért nem lehet topikot nyitni?:( mi ez a diszkrimináció:CC
  • Borg
    #8
    Pontosan mi is néz ki jónak? Mert ez a kép egy render, nem ingame shot.
    Btw, kezdetektől követem, és jókis multi mod lesz ez. Sőt, most úgytűnik még a bétateszterség is összejött :)
  • kBagyula #7
    Ez egy mod.
  • Evogordon
    #6
    húha jól néz ki... Ezt most jelentette be a valve nemrég vagy levagok maradva?
  • Gabe18
    #5
  • Nem3sis
    #4
    najó akkor mégse linkelek képet a hivatalos oldalrol :-P

    Itt lehet nézelődni. -> http://www.nuclear-dawn.net/
  • Nem3sis
    #3
  • Nem3sis
    #2
  • Nem3sis
    #1
    A Half Life kétszeres sikert aratott, hiszen a moddolhatóságának köszönhetően számos remek ötlet - pl. Counterstrike - látott napvilágot, melyek tovább pörgették az amúgy is égig érő eladásokat. A Half Life 2 már nem büszkélkedhet íly bő és szerteágazó rajongók által készített kiegészítőkkel, hiszen sokkal bonyolultabb játékmotor dobog a szívében.

    A NUCLEAR DAWN fejlesztői azonban számos technológiai és művész gurut, s néhány anonimitást kérő nagyágyút vonultat fel. A látványvilág mindent üt a színen, kár, hogy a játék művész atyját most vitték el 2 év katonai szolgálatra - szerencsére a bétateszt közeledtével grafika alapköveit már lefektették. A történet szerint 2024-ben az emberiség büszke nemzetei mondhatni kiírtották egymást egy gigantikus nukleáris háború során. Emberek millió váltak a felemésztő tűz, a felszabaduló energiák martalékává, s a rákövetkező napokban százmilliók haltak kínkeserves halált. Az emberiség a kipusztulás szélén áll, a harcok mégis folytatódnak. A kelet és nyugat fennmaradó erői egy letűnt kor halott városaiban tovább csatároznak.

    A Szabad Államok Konzorciuma katonai diktatúra alatt egyesíti a nyugat fennmaradt erőit és az Aszimetrikus Háborús Divizió segítségével fosztogatja az emberiség aranykorának elveszett relikviáit. Az Emberek Birodalma elit Vörös Kardjával mér csapást a Konzorciumra és mély sebet ejt a sivár puszta sötét szívébe. Az erőforrások, relikviák és rejtett kincsek mindkét oldalt véget nem érő csatába kényszerítik, s nekünk a frontvonalon kell csatát nyernünk.

    Amilyen jó a történet, olyannyira kár, hogy nincs szingli módusa a játéknak. A Nuclear Dawn a valve Source motorjára épülő HL2-nek egy erősen módosított, zsigeri és erőszakos kiegészítője, enyhe stratégiai elemekkel. Megválaszthatjuk a küldetést vagy parancsnokként koordinálhatjuk a támadást, menedzselhetjük az erőforrásokat és fegyvereket, illetve felszerelést szállíthatunk a csapatnak. Gyalogosként épületeket rohamozhatunk, az aktív álcázást használva árnyékról-árnyékra közeledhetünk áldozataink felé vagy exo-páncélzatban a fegyverek nyers erejét bevetve szerezhetünk érvényt akartunknak. Ellenfeleinknek jobb esetben lesz alkalmuk elkaparni a halottaikat.

    Katonaként

    * Három eltérő, különböző erősségekkel és gyengékkel megáldott osztály közül választhatunk.
    * Gazdag fegyverarzenál és egyéb katonai eszközök: aknák, gránátok, rakétavetők, stb.
    * A véres harchoz ideális eredeti és részletdús környezet. Hajtsd uralmad alá az elhagyatott Japán egyik városának utcáit, nyomulj be a dzsungel szívébe, hogy eltulajdoníts egy éles koreai atomtöltetet vagy épp kincsvadászatra indulhatsz a posztapokaliptikus helyszínek egyikén.

    Parancsnokként

    * A feladat alapú játékmenet biztosítja a koordinált taktikákat.
    * A környezet és a fizika formálja a stratégiádat. Alkoss védelmi vagy fojtó poziciókat, gyalogolj át az ellenséges állásokon.
    * Erőforrás pontjaidból épületeket húzhatsz fel, melyek segítik a csapatodat. Az átjáróval közvetlen erősítést kérhetsz, de akár védelmi célt ellátó ágyúkat is telepíthetsz a bázis köré.
    * Jelöld ki a csapatod útját az intuítív és mély technológia fa egy útjának bejárásával.

    Nfo by HARDWIRED