7
  • ILLNeo
    #7
    Sziasztok!
    Érdekel titeket a filmszemle idei felhozatala. Mert itt mindent megtaláltam róla!!!
  • BiroAndras
    #6
    "A DRM-rendszerek olcsó, biztonságos, megbízható megoldást jelentenek"

    Biztonságos??? Melyik DRM rendszer nincs még törve???
  • junior117
    #5
    Max igazad van.
  • HUmanEmber41st
    #4
    Én is vnet-es vagyok, de eddig csak cseket kaptam tőlük...nehogy már megmondják mire használjam a netet!!!
    Persze azért én teljesen becsületes vagyok, soha 1 filmet/zenét nem töltöttenm le sehonnét !!!
    :) :) :)
  • pemga
    #3
    Legutoljára nálunk ezt a Vivendi/Invitel csinálta. Igaz, figyelmeztetés nélkül, Microsoft bemondására.
  • Darth Sith
    #2
    ott a pont!
  • NEXUS6
    #1
    Csak annyit mondanék a tisztelt EU-biztos hölgynek: hogy én évente 120-150 ezer forintot költök az internet előfizetésre, és ezzel olyan szolgáltatásokat szeretnék kiváltani, mint a napilap/heti/havilap előfizetés, telefonálás, DVD kölcsönzés, videojátékok beszerzése. Ha továbbra is baszohgatnak a szerzői és szomszédos jogokra hívatkozva, akkor kénytelen leszek visszatérni ezen szolgáltatások hagyományos formájára, mert azokra is kb ugyan ennyit költök egy évben, az újságok mellé meg mégsem mellékelnek bírósági végzést a behajtásról, felfüggesztésről és sárga csekkeket a befizetésről.

    Amennyiben álláspontjuk mellett továbbra is kitartanak, akkor én és az EU-s információs társadalom érzékeny búcsút veszünk egymástól.

    (Amúgy izélgessék szépen a szolgáltatókat T-com, meg hasonlók, mert az apénz amit tőlem várnak már az ő zsebükben van. Csókolom)

    Tisztelettel.