114
  • oszi1113
    #34
    Első rész, elment, nem volt rossz, a kettőt tennap láttam, lement többet vártam volna, 3 megnézem, mert a képregényt olvastam még annó, meglássuk mi lsül ki belőle. Annak örülök, hogy Beast végre előkerült! Sok hasonlóságot nem találtam, bár Spidermannél sokkal jobb, az egy fostalicska!
  • TRnX
    #33
    bacca meg hogy csajjal mentem megnézni.. nagy fan vagyok és ma olvasom hogy a stáblista után is lett volna még valami nyalánkság.. de ahogy egy filmnek vége a csajok pattanak felefele waze :( nembaj legalább az este jól sikerült ;)
  • gazgoblin
    #32
    Forrás. Wikipedia

    Amerikában olykor egész délen is megjelenik, láttak már rozsomákot Kaliforniában is. Csak ott található, ahol ellensége: a farkas nem.
    Link

    LOL
    LMFAO
  • Yv@n
    #31
    Jó a nagypapi bukósityakja :)
  • Virt
    #30
    Én még nem láttam a filemt, hétfőn nézem meg. Remélme jó lesz, mert a DaVinci kód egy kis csalódás volt.
  • Kaleb222
    #29
    Hát gyerekek ennél azért többet vártam.. Sajnos igen gázos klisék vannak a filmben. Az egyetlen
    jól megalkotott karakter filmben, a főnix. Ő tényleg
    jól játszik és korrekten meg is van csinálva.
    Bár adhattak volna neki nagyobb hatalmat is.
  • Dns5000
    #28
    Ez a rozsomak tenyleg rohejes nev akarmilyen allate is. Nekem meg mindig a hulye dallasz parodia jut eszembe rolla. Samanta meg a rozsomak :)
  • Ironka
    #27
    Azért némileg túloz ez a leírás, de van azért alapja.
  • Ingy
    #26
    megnéztem, teccett :)
  • NEOreg3
    #25
    én nem találkoznék egy rozsomákkal=)

    "Gondolnánk, hogy a legagresszívabb állat a világon mindössze 65-87 centi hosszú, súlya pedig alig 14-27 kg? Pedig a rozsomák, ez a keménykötésű, medvealkatú ragadozó minden útjába kerülő állatot kész megölni, még a medvéket és a pumákat is halálra sebzi. Soha nem hátrál, nem ismeri a félelmet és ha egyszer ráharapott valamire, képtelenség szabadulni tőle. A nagyragadozók is inkább kitérnek az útjából. Azért nem semmi teljesítmény egy nagyobb kutya méreteit alig meghaladó állattól.

    Az erdők fenevadja hírhedten agresszív és roppant erő szorult belé. Hihetetlen erejét jól mutatja, hogy képes a saját testsúlyánál háromszor nagyobb állattetemeket is elvonszolni. Viszonylag gyorsnak mondható, bár a macskafélékkel nem veszi fel a versenyt. Még jávorszarvas nagyságú állatokat is képes utolérni és megölni, hiszen viszonylag nagy mancsaival nem süpped el futás közben, míg a nagyobb testű patásokat akadályozza a menekülésben a mély hó. Hatalmas területeket jár be, bár nem folytat vándorló életmódot; akár 3000 km2 vadászterületet is birtokolhat. Járásmódja leginkább az ügetés, de figyelemre méltó sebességgel mászik fára is. Érdekes, hogy bundája még akkor se fagy meg, ha benedvesedik.

    Általában február-április között párosodik, és két-három hónap múlva jönnek világra az apró fenevadak, szám szerint általában ketten-hárman.
    Minden más húsevőnél nagyobb étvággyal rendelkezik, bármely húsfélét megeszik, de leginkább dögevő. A torkosborz nevet is csillapíthatatlan étvágyáról kapta. Széles körben elterjedt, három kontinensen is előfordul, főleg az északi területeken, Európa, Ázsia és Észak-Amerika szubarktikus erdeiben. Maximális élettartama fogságban 16 év."
  • bugger
    #24
    gameplusz: ha tudnád, mi is az a Rozsomák, nem mondtál volna ekkora marhaságot :D
  • Kelta
    #23
    csak egyszer akadnál össze a vadonban egy rozsomákkal, és soha többet nem röhögnél a neve hallatán............
    mint egy óvodás, a név alapján itélsz???
  • Werewolf
    #22
    LOL

    Rozsomák, az Rozsomák és kész.. Nem béna farkas..

    Miért lenne röhejes név? Azért mert ez volt a képregényben is? Vagy azért mert sokan nem is tufájk mi az a rozsomák?
  • Werewolf
    #21
    nocsak.. egy értelmes cikk az x-men 3ról.. és a korrekt nevekkel!!

    Tényleg, fel sem tűnt Gambit hiánya.. de milyen jó lett volna ha Sawyer bácsi eljácca :o

    Jó lesz ez a movie :D
  • gameplusz
    #20
    Ennél már mcsak a Fóka lenne jobb, nem? LOL
    Gondolkodjál már ember, figy:
    "Rozsomák te nem győzhetsz vazz, mert röhejes neved van!". Érdekes, nem igaz? Rozsomák az egy vicc lett volna, örülök, hogy nem az lett ^^
  • icewolf
    #19
    Angyal alig szerepel, de ettől még szerintem jó hogy betették. Hatásfokozó... meg végül is a történetből is kihoz valamit.
  • Inquisitor
    #18
    előkaparták az X-Men 2 társíróját, Zak Penn-t, aki többek között az Elektra történetét is jegyezte, mellé csapták Simon Kinberg-et, akinek első mozifilmje az xXx második része volt, ...
    Uram Isten!

    ... Bryan Singer dirigálta volna, azonban Singer visszautasíthatatlan felkérést kapott, miszerint vegye át bizonyos Brett Ratner-től a bajba jutott Superman-film rendezői munkálatait.
    ...
    A poszt így ismét megüresedett, és hogy a kör bezáruljon a rendezést végül az a Brett Ratner

    Hehehehe, akkor minden jó kezekben van, nemigaz? :D
  • Cat #17
    sebaj, a következő részben úgyis jön apokalipszis, és ő fogja vezetni a lovasokat :)
  • startmenu
    #16
    Jahh. angyal az nem fog tecceni valszleg
  • pauly
    #15
    Ejj,otthagyni az x-men-t azért a szar superman-ért...
  • harsd
    #14
    "egy nálunk szinte alig ismert (...) tévésorozat, a Prison Break"

    kedvenc sorozatom. ennyi. :)
  • winnie
    #13
    ne ess át a ló túloldalára - bár lehet, hogy csak kevés filmet nézel. szerinted rosszabb, mintha mondjuk a labrador retriever-t labrador áramszedőnek fordítják?
  • HUNTick
    #12
    Bocs.... Prison Breakot imádom :>
  • Guco
    #11
    Ha Prison Break-es csávó rendezte, akkor már csak azért is megéri megnézni. Igaz még egy részt se láttam az X-Menből. :)
  • CrazyTomcsy
    #10
    akkor úgy látom, hogy te sem forgattad az eredeti x-men képregényeket :P
    ez a baj, hogy itthon nem nagyon terjedt el anno és így a film alapján nem az igazi az x-men világa... én meg azon tudok hányni, hogy rozsomákot farkasnak fordították... ennél szarabb fordítást még nem láttam...
  • Mr Csé
    #9
    az a vadóc elszivja a férfiak energiáját :O
    lol
  • Vorpal
    #8
    Hiába hollywood special effektek - dollármilliókat elbacni arra, hogy öregbitsék a szinésznőket - mindet - nem is értem,))
  • Vorpal
    #7
    Ipppen most konstatáltam, hogy a Halle milyen kis pufókat kapott az arcára.
    Hányéves is a csaj ? 40?
    Hát mindenki kifut eccer az időből
  • arty
    #6
    holnap számomra is kiderül :)
  • Ombika
    #5
    Szoszerint hanyok tole! :P
  • CsőKujts
    #4
    Nekem tetszettek az eddigi részek meg minden, de efölött az angyalszárnyas farmeros fickó fölött nem tudok rendre térni...
  • winnie
    #3
    vinnie joneeeeeeeeeeees!:)
  • BiG G
    #2
    Halle Berry még mindig baszott jól néz ki, np
  • Killgore
    #1
    Na, 7végén megnézem.