114
  • Cat #74
    "megvan benne minden ami szemnek ingere"
    Igen, ebben egyetértünk. De más nincs - pedig a Marvel univerzum akkora, hogy bőven lett volna rá lehetőség, csak nem használták ki. Ez idegesít borzasztóan. Csak ki kellett volna nyújtaniuk a kezüket érte, de még erre sem voltak képesek.
  • winnie
    #73
    itt, mondjuk - felirat hozzá a feliratok.hu-n.
  • Mihail
    #72
    magnetonak van igaza
  • Mihail
    #71
    szerintem csak szerette volna..
  • Venom1986
    #70
    Amúgy nem tudja valaki,hogy hol lehet megnézni a film végén történő eseményeket?A stáblista utáni részt!Mert azért szeretném látni!
  • Venom1986
    #69
    Én se értek veled egyet Cat!Nemtom te milyen mozit csinálnál,de ilyen jót biztos nem.Mert szerintem ez nagyon ellett találva megvan benne minden ami szemnek ( ha szájnak nem is,jaaa de a popcorn ) ingere.Amúgy mégis milyen "belsőségesebb" dologról beszélsz?!Mert Magoo-nak igaza van,nem lehet minden karakterrel egy film hosszáig foglalkozni,és a készítők ezt nagyon jól megoldották!
  • winnie
    #68
    a forgatóköünyv a képregény vonalat követte, már az előző részben is haltak meg szereplők - most is. de nyilván érdekesebb az, ha lehet min izgulni és nincs kőbe vésve, hogy ki éli túl - amúgy meg ez képregény, szóval bárki feltámadhat.

    viszont egy dologban tévedsz. persze hosszú távra célzol, de az X3 minden idők legjobb x-men film nyitányát adta elő, szóval mégiscsak jó úton jár hollywoood.

    ráadásul nem volt sok akció, a rendező büszkán ecsetelte a soap-elemeket.
  • Magoo
    #67
    Hát Cat...sztem te nem vagy normális...már bocs. Nem bántásként mondom. Csak azért gondolkodj.
    Kellettek ismertebb szereplők, mert ezúttal tömegeket kellett bemutatni...de egy mozifilmben nincs olyan hogy "na jó most egyenként minden csávóval 45 percet foglalkozunk!"
    ILYEN NINCS! Te sem tudtad volna jobban csinálni az biztos!
    Amúgyis a film meg a képregény totál másként kezelendő...fel van borítva a képregény világa rendesen, ami nem baj! Sőt...
    Szerintem nagyon jó lett a film.
    Azzal pedig hogy Hugh Jackmannal mi a fene bajod van végkép gőzöm sincs!
  • Cat #66
    igen, egyértelműen nagyon gyenge film lett. Számomra az is kiderült, hogy Hugh Jackman (farkas) béna szinész.

    Hollywood egyértelműen rossz uton jár: azthiszik a sok akció, a sok halál, a nagyjelenetek hozzák be a nézőket, pedig hosszutávon biztosan nem. (Az első két részt még biztosan később is meg fogom nézni, ezt kétlem). Egy csillogó, látványos film, és sajnos nem több - pedig a képregényeknek olyan mélységei vannak, hogy bőven lenne honnan meríteni. A forgatókönyvírók egy tollvonással elintéznek olyan szereplőket, akikre egész ciklusok épülnek, akiket egyszerűen szánalmas "fogyóeszközként" kezelni, mert ez a hozzá nem értésüket és az érdektelenségüket bizonyítja. Egyébként teljesen azt sem világos a számomra, hogy a Marvel miért ment bele ebbe a forgatókönyvbe - saját maguk alatt vágják a fát, felélik a saját jövőjüket.
  • bucsi
    #65
    a végén ott mozgatja? azt nem láttam pontosan..
  • remys44
    #64
    De a végére Magneto azért már kezte a fém sakk bábukat mozgatni!
  • Mihail
    #63
    Magneto végére egész elszontyolodik :)
  • Magoo
    #62
    Egyébként még mindíg nem tudja senki hogy honnan tudom begyüjteni azt a tuti zenét az X3 trailerből? :)
  • Magoo
    #61
    Lesz Wolverine film, Magneto film valamint X4 is :) Szóval mindenki örülhet :D
  • winnie
    #60
    nyilván lesz, majd pár év múlva.
  • Vakeraka
    #59
    Lesz 4. része? Mert én valahol láttam hogy már 2007-re valami Magneto című film készülhet. Ez olyan lehangoló ha lesz 4. rész akkor sem a régi jól megszokott szereplőkkel
  • CrazyTomcsy
    #58
    nem, nem arról van szó...
    de ha egyszer van valaminek rendes magyar megfelelője, akkor használják azt... főleg az x-men fanok sérelmezik sztem, hogy a filmben farkas lett a neve, amikor ahhoz semmi köze nincs :P a rozsomák az rozsomák és punktum ;) (mellesleg sztem egyáltalán nem hangzik hülyén, de lehet, hogy csak azért nem tűnik fel, mert én mindig is így ismertem)
  • Magoo
    #57
    utóbbival értek egyet :)
    apropó...sztem sokaknak azért nem tetszik mert hullik benne a nép. Nos, sztem pont ez az előnye! Merészek voltak a készítők, hogy irtották a népet! Nincs az hogy "jaj a főszereplők soha nem halnak meg!"
    Itt mindenki meghalhat...na jó kivéve Wolverine-t :D
  • Csukii
    #56
    tetszett, és kétségtelenül a trilogia legjobb része :)
  • arty
    #55
    tetszett, de kétségtelenül a trilogia leggyengébb része :)
  • Venom1986
    #54
    Búldózerrel amúgy mi is lett??Jah,egy kis enyhe agyrázkódással fekszik még mindig!megkora LOL volt az a jelenet!
  • remys44
    #53
    Nagyon jó film csak sajnálom hogy a fél x-men csapat meghalt:(
  • Vakeraka
    #52
    Jó kis film csak sok benne az öldökélés. Én azért minden szereplőt sajnálok
  • Lynx_TWL
    #51
    még jó, hogy vizslát jelent:)
  • edios
    #50
    Jó kis film volt, sztem nem is érződik, hogy teljesen mások készítették, mint az előző részeket.. Látványos, fordulatos, néhol elszórva 1-1poén, mást nem is lehetett várni tőle!
  • Venom1986
    #49
    Köszi,köszi,és köszi mindenkinek!
  • Killgore
    #48
    Megnéztem, jó volt.:)
  • Magoo
    #47
    [spoiler]Sztem ha Patrick Stewart elvállalja a szerepet ismét, akkor találnak megoldást hogy a külseje újra a régi legyen :) valami dns átkombinálás vagy mittomén :D
  • Viszpi
    #46
    filmvégi SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    [spoiler]
    Charles úgy néz ki, áttette a tudatát az elején bemutatott agyhalott korházi betegbe mielőtt meghalt, és ezek alapján továbbra is szerepel majd a filmben, csak ugye másik külsővel
  • Venom1986
    #45
    Valaki könyörgöm mondja meg,hogy mi volt a végén a stáblista után,mert én meg akartam nézni de az az idióta ***** vetítős gyerek pont "véletlenül" akkor kapcsolta ki amikor kezdődött volna,hogy száradna le a t*ke!
  • Viszpi
    #44
    azért tényleg beírhattad volna, hogy SPOILER
  • Magiszter
    #43
    SPOILER!!!SPOILER!!!SPOILER!!!
  • Vivi15
    #42
    ma néztem meg (vagyis órámat elnézve pontosabban tegnap) a filmet,nekem nagyon tetszett.bár,az olyan szövegeket nem bírták kihagyni,hogy "mi egy csapat vagyunk" blablabla.kicsit ciki volt azért,hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    scott-ot kb a film első 10 percében kinyírták...:D xavier természetesen (a stáblista utáni rövid jelenet alapán legalábbis) vissza fog térni és magneto is visszakapja majd az erejét (ha nagyon figyelt az ember,a végén mikor sakkozott meg tudta mozdítani egy picit a bábut,én
    legalábbis úgy láttam,remélem nem vagyok egyedül :D).jean szerintem nagyon jó volt,és természetesen rozsomák is.
  • Magoo
    #41
    Sajnos ez nem sokat segít:

    X3 - Regular Trailers:
    Rising Empire (Choir) - Immediate Music
    Original Trailer Music - Immediate Music
  • TRnX
    #40
    én is azt kerestem ami a játék főbetét dala is. mind2 albumot leszedtem de egyiken sincs rajta. lol.

  • Magoo
    #39
    Van az X-men 3-nak a fő trailere. Van az a marha nagy drámai zene a vége fele! Az honnan van? vagy melyik albumon található? Szívesen megvenném már csak ezért az egy számért is! :D
    Aki tudja légyszi segítsen!!! ;)
  • Viszpi
    #38
    azért arra kiváncsi vagyok, hogy mit akartak a film végén (nam a stáblista utáni jelenettel, de az is jó volt )
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    előbb utóbb visszatérnek a mután képességek vagy nem tudja elnyomni teljesen az "x gén"-t az antiszérim az erősebbeknél? remélem az első vagy végülis mindegy csak pl magneto meg mystyue is visszatérhetne a következő részekben,
    jó karakterek, nekem bejött a film, de azzal tényleg egyetértek, hogy pheanix legalább az alcatrazos jelentnél mondjuk a fél várost lerombolhatta volna hamár ő leghatalmasabb
  • Permissive
    #37
    [spoiler]Én szegény Mystque-t sajnálom, jó kis bula volt:)))
    De eza repdeső hülye angyal az idegeimre ment:)))
  • icewolf
    #36
    Még ennél is nagyobb hatalmat? LOL
  • Ryuuzaki
    #35
    Éredemes kipróbálni az Ultimate X-men képregényt (magyarul: Újvilág X-men). Az 1-6-os számig kalsszikus. Abban aztán darálnak rendesen.