114
  • zoliii
    #114
    a neten már fönt van dvd-és változatban is és nem mozis.
  • kamasz
    #113
    ahh ezek a rucik a csajokon... :P
  • Magoo
    #112
    Tuti hogy nem lesz benne árnyék még a DVD-n sem.
    Bakik engem is érdekelnének, bár nem szívesen keresgélnék benne...nagyon szeretem ezt a filmet. :) úgy jó ahogy van :D
  • K Ace
    #111
    Találtatok már bakikat a filmben?
  • Babidi
    #110
    Hello! Kössz a biztatást, de nem hiszem, hogy benne lesz a kimaradt jelenetekben. Bár jó lenne. Bírnám.
  • K Ace
    #109
    Helo. Talán majd a dvd-n a kimaradt jelenetekbe hátha benne lessz Árnyék.
  • Babidi
    #108
    Nekem tetszett a film, és én ezzel a befejezéssel, h. Magneto megmozditotta a bábut, le is zárnám. A többit mások fantáziájára biznám. De ha lesz 4. rész azt is megnézem tuti. Vhol azt olvastam, h. álitolag Apokalipszis lesz az ellenfél. Én csak egyet sajnáltam ebben a 3. részben, h. Árnyék nem szerepelt benne.
  • Edem2000
    #107
    Megnéztem és most már minden világos, de azért még a moziban is meg fogom ;)
  • Edem2000
    #106
    ÓÓÓ thanx nagyon :D
  • Magoo
    #105
    olvasd el mégegyszer amit winnie írt
  • Edem2000
    #104
    oké tudom, csak nekem az a rész kéne ahol kép is van hanggal, monduk .avi formátumban
  • winnie
    #103
    elmész a feliratok.hu-ra és keress rá a filmre. ott van a stáblista mögötti cucchoz a felirat és a link is.
  • Edem2000
    #102
    Szerintem az lesz, csak eddig nem értem még rá, és most meg kívácsi lennék rá, mert még friss az élmény
  • Magoo
    #101
    Hát ezért kéne moziba járni...
    mér olyan nehéz ez? Egy ilyen filmnél azért megtehetnéd hogy elvonszolod magad a moziba.
  • Edem2000
    #100
    Csoki. Nem tudná valaki megmondani h honnan tudnám leszedni, v nem tudná vki elmondani nekem azt a részt ami a stáblista után ment? Sajnos az én "verziómon" nem volt rajta ez a rész pedin nagyon kíváncsi lennék rá! kösz előre is
  • Magiszter
    #99
    Az elejét néztem (mindta nem lenne meg DVD-n) és még mindig dúrvának tartom azt amikor a négy náci katona rángatja a kölköt a földtöl 1 méterre és mégis csúsznak a kapu felé. aztán meg meglepődve látják hogy a kapu picit elhasználódott állapotban van kitekeredve. Szerintem a legnagyobb jelenet a filmben
  • Magiszter
    #98
    Pedig én 2 forintnál többet nem adnék érte :-D

    Akinek megvan az szépen szkennelje be és nyomja fel netre
    De ha már itt tartunk. Valaki az X1-2-3-at is feltehetné netre HD-s verzióban és lehetőleg angol, magyar, orosz, héber, japán nyelveken, és feliratokkal.
    De lehet hogy sokat kérek? (vagy megártott a reggeli kávé?)
  • React
    #97
    Ma 9től retekklubbon X-men :)
  • winnie
    #96
    nem esélytelen, hiszen a képregényes találkozókon mindig lehet régi cuccokat venni gyűjtőktől.

    nem 2 forint, persze, de megéri sokszor.
  • WiLDoR
    #95
    elég esélytelen :)
    nekem pl. megvan a Pókember legelső itthoni kiadásából a komplett teljes első évfolyam beköttetve, nemtom mennyit érhet most, de szerintem a gyűjtők nagyon sokat adnának érte :)
    (valamikor 1986 körül jelent meg az első rész, s 1 forint 50 fillér volt vagy mennnyi :D)
  • WiLDoR
    #94
    ebben, ha jól emléxem tévedsz, mert volt valami fickó, aki ellen/vele/vagy mittudomén ha emlékeim nem csalnak qrvasok mutáns meg szuperhős harcolt, a pontos story-ra nem emléxem, de a fickó mindenkit egy távoli univerzumba röppentett, hogy ott vivják meg a csatát (itt lett pl. a Pókembernek is kék-piros ruhája helyett a feket-fehér gondolkozó ruha, ami a végén ki is akarta csinálni)

    bár elég ködös a story (vagy 15 éve olvastam utoljára), de lehet délután nekiülök megint, kedvet kaptam hozzá :)

    amúgy meg az X3 film szerintem kib***tt jó lett
  • Magiszter
    #93
    Lehet hogy valahonnan be kellene szereznem a képregényket?
  • WiLDoR
    #92
    Nimrod egy mutánsvadász robot volt.
    És ha jól emléxem a képregényeimből, akkor az X-ek tették el láb alól, s ebben pl. Vadócnak is igen szép szerepe volt. (valahol az X-men sorozat 2. évfolyamának közepén volt az ő story-ja...otthon utánanézhetek )
  • Magoo
    #91
    Ezért lesz még több rész :)
    amiben a mostani háttérkarakterek ki lesznek dolgozva :)
  • Bokafix2
    #90
    Jó film jó film, csak kissé nem arra épít amire elsősorban kéne. Látványt kapunk dögivel, de maga a történet meglehetősen egyszerű. Jó elhiszem hogy a 2. rész után már nehéz jókat kitalálni, de sikeredhetett volna jobbra is. Nem igazán emelednek ki bizonyos új karakterek pl. Angyal személyisége és a végén sem mutatnak belőle többet, de ez igaz az egész társaságra. Nem igazán mutatják meg a személyüket, csak a harci adottságaikat.
  • Cat #89
    nincs olyan hogy "legerősebb"
    Inferno: http://en.wikipedia.org/wiki/Inferno_%28Marvel_Comics%29
    Nimród http://en.wikipedia.org/wiki/Nimrod_%28comics%29
    Juggernaut http://en.wikipedia.org/wiki/Juggernaut_%28comics%29
  • Venom1986
    #88
    Meg még valami.Emléxem egy "inferno" nevű valakire aki naon szemét volt róla még kérnék információt aztán nem molesztállak többet
  • Venom1986
    #87
    Uhh,kösz ezt az információ adagot Cat!Régen szerintem én is tudtam ezeket,mert nagy X-men fan voltam (meg volt egy halom képregényem),de az régen volt.Amúgy úgy tudom,hogy nimród végleg legyőzi valamikor a "búldózert".Így van vagy rosszúl tudom!?Mind1.Lenne még egy kérdésem Cat,hamár úgy is olyan tájékozott vagy.Mégpedig... szerinted ki a "legerősebb" mutáns,mindenki közül?!
  • Cat #86
    nimród egy robot, nem mutáns. A sentinelek (őrzők, a rész elején rozsomák levágja a kiképzőteremben a fejét) utódja, mivel azok tul gyengének bizonyultak.

    Vadóc azért nem tud repülni, mert alapból sose tudott. Az elszívóképessége egy szuperhősnél (marvel girl, azaz a csodalány) "besült", nem tudta abbahagyni, és véglegesen elszívta az erejét. Marvel Girl tudott repülni, sebezhetetlen volt, és szupererős - ezeket a képességeket megkapta Vadóc, + megbomlott az elméje is, mivel a csaj tudata is beléköltözött, Marvel Girl pedig kómába esett. Szóval Vadóc fizikailag nagyon ott van, de pszichikai támadással irtóra sebezhető, simán ki lehet így ütni (ugyanugy mint Juggernautot - tudom, ez se fog érdekelni senkit, de Bulldózer sisakja nem azért van, hogy megvédje a fejét, hanem a pszchionikus támadások ellen. Meg mellesleg Juggernaut nem is mutáns, ráadásul kevesen tudják hogy ő Charles Xavier TESTVÉRE).
  • Magiszter
    #85
    Lehagytam a végéről a szarkazmust jelző emotikont. (bocsi)
  • Tomalak
    #84
    Nimrod
  • winnie
    #83
    talán azért nem repül, mert ez egy film és nem képregény. (ne csináljatok úgy, mintha még nem láttatk volna könyvadaptációt vagy képregényadaptációt, amiben változtatnak dolgokon. még az újhullámos batman is ott van, ahol tim burton-nél joker nyírja ki bw szüleit, stb.)
  • Magiszter
    #82
    Én meg még nem mentem el megnézni a moziba. Ezt nem értem
    És tényleg. Vadóc miért nem repül és miért nincs hihetetlen fizikai ereje? (me ugye az is van neki eredetibe) Talán mert az már túlzás lenne?

    Venom:
    Ki az a Nimród? Tudod hogy írják nem fonetikusan a nevét? Me akkor rászűrcsölök a gógliban.
  • Venom1986
    #81
    Meg elvileg Vadóc kéne,hogy tudjon repülni de nem tud!Szóval ezt se értem..
  • Venom1986
    #80
    Skacok!Valaki nem tudja,hogy egy "Nimród" nevezetű mutáns nem lesz-e a jövőben a filmben.Mert régebbről úgy emléxem,hogy ez egy *****va erős mutáns volt és nem értem hogy miért nem került eddig be!Bár lemerem fogadni hogy senkise fogja tudni kiről is beszélek,mert szinte én se tudom!
  • Cat #79
    de a képregényekben nem.
    Továbbá itt is tökéletesen szükségtelen volt a behozataluk, értelmetlen jelenet volt, hacsak nem annyit szemléltettek, hogy az emberek is képesek valamire - különben az erőviszonyok, a tehetetlenség miatt csöppet unalmas lehetett volna a filmnek ezen része.
  • Magoo
    #78
    egyet értek :)
    Ilyen csürhékre az emberek világában bőven találsz példát! :D
  • winnie
    #77
    azok a mutánsok szerintem ostoba csürhe is voltak. sima 1-es szintű parasztok, akik, mint láttad nagyfiúztakmagneto előtt. callisto-éék kicsit fejlettebbek voltak, persze.
  • gazgoblin
    #76
    [SPOILER]

    Szerintem a sztori meg se közelítette a második rész színvonalát.
    Pl. a halálba rohamozó mutáns csorda az Alcatrazon sima ostoba csürhánek mutatja be a mutánsokat.
    (kiváncsi lennék ki az aki közületek berohan a géppuskatűzbe (habár Magneto bácsiért én még farkast *sicc* is ölnék.))

    Sajnos szinkronnal láttam és amikor Logan bácsi "úristen"-t nyivákol a prof halála után az valami iszonyatosan retek munka. (pedig az első két rész nagyon is jó szinkront kapott)
    Beastnek se ezt a lágy hangot képzeltem el, de meg lehetett szokni.

    Csak hatan vagyunk jelenet a hangárban:

    Bevallom arra számítottam hogy behoppog az angyal hogy: -na akkor jövök én is...vagy valami, de arra végképp nem hogy rozsomák kezdi el a morál booster beszédet mint valami érzelgős véglény. (ezt a monológot bárki más hihetőbben előadhatta volna)

    Hirtelen ennyi jut eszembe...
    Persze hazudnék ha azt mondanám hogy nem várom a negyedik részt, mert szvsz a karakterek elviszimk a hátukon a filmet még ha a sztori gyenge is.

    Na pussz
  • Magoo
    #75
    Akkor meg amiatt lennél ideges hogy azokra sem volt idő...