2000
  • gabber_saviola
    #157
    bárhol tudok büntit adni :P
  • szando
    #156
    mindjárt vége, türelem! :D
  • desigo
    #155
    Olvassátok már el a topik címét!
  • szando
    #154
    hát, mütf... nem tudok róla én sem sokat, de angolul nem tanítanak, angol diplomát nem adnak, innentől fogva a mütf nekem ugrott. én azt mondom, hogy ha magyar, akkor inkább corvinus.

    miközben ezt írtam esett le nekem hogy valamit a legelején tisztázni kéne: angol vagy magyar képzésről beszélünk. én ugyanis angolul tanulok, arról írtam végig. és angolon elég kevés a sznob, határozottan rendes emberek vannak.
  • szando
    #153
    még egy dolog, ami kimaradt: ha angolul végzed a sulit, kapsz egy oxfordi diplomát. na azt ne mondd nekem hogy az nem elfogadott a világban. de megint hangsúlyozom, hogy a papír az csak egy dolog a mai világban.
  • szando
    #152
    megint csak nem írtam ilyet, de akkor egyszerűbben leírom:

    egy egyetemen vagy egy fosulin egy ibs-s az elso heten kiszopna

    erre írtam azt, hogy az átlag magyar egyetemen irreálisan sok elméleti anyagot kérnek számon (miközben gyakorlati tapasztalatot jóval kevesebbet adnak), tehát biztosan kiszopnának sokan (mint ahogy ki is szopnak rengetegen), de ez nem azt jelenti feltétlenül, hogy szarabbak, csak azt, hogy szarabbul tudnak seggelni.
    emellett említettem meg, hogy az ibs egy átlag európai BA képzést ad, se többet, se kevesebbet.

    nem rangsoroltam semmit (ezt úgyis mindenki megteszi maga), reagáltam arra amit írtál. azt pedig nem tudom, hogy honnan veszed, hogy ibs-es papírral csak pénzzel lehet elhelyezkedni. elhelyezkedni bármilyen papírral el lehet, a kérdés csak az hogy hova. ezt pedig az ismerettségeid határozzák meg, akár tetszik, akár nem. nem a papírod és nem a pénzed.
  • G_ArchAngel #151
    nem ismerem a budapesti iskolákat, de az IBS-ről egy dolgot tudok: a barátnőm édesanyja a "királyos" bank egyik régiós vezetője és neki mondták, hogy inkább a MÜTF-re küldje a lányát, ha azt akarja, hogy jó helyen tudjon később állást találni...

    saját példámból tudom, hogy ez kb. olyan lehet, mint építészeknél a Polláck: sok helyen kizáró ok a pécsi diploma...
  • desigo
    #150
    kb ne itt vitassátok meg!!!!!!!!!!!
  • magus
    #149
    rotfl? ha te azt kerdojelezed meg, hogy hol magasabb szinvonalu az oktatas, es melyik egyetemek azok, amit a vilagon ezer helyen elismernek, s az IBS-t (megint csak rotfl) teszed a rangsorban elore, akkor megint csak azt bizonyitod h nem er semmit az a papir (amivel ugy lehet, elhelyezkedni mint ahogy ibs-re bejutni, penzzel)
  • szando
    #148
    látod, hogyha az ibs-re jártál volna például megtaultad volna azt, hogy érveidet adatokkal támaszd alá, illetve hogy olyat ne tulajdoníts a vitapartnerednek, ami nem hangzott el a szájából vagy - ebben az esetben - nem írt le.

    tehát várom az adatokat arról a "kapkodásról", illetve hsz-számot amiben azt írtam, hogy lenézem a BME-t.
  • Botond #147
    Az általad lenézett,és túlzóan irreális BMEs képzésekben végzettek után kapkod fél Európa,míg az jó és szép IBSről kikerülő díszpintyekből 12 egy tucat. Csak,hogy a realitások talaján offoljunk.
  • szando
    #146
    annyira utálom, amikor leírom normálisan a tapasztalatomat, de azt le se szarva hajtogatod a mondandódat.
    nem fogom részletezni neked, hogy az átlag magyar fősuli/egyetem irreálisan és értelmetlenül sokat kér számon, meg azt sem hogy nyugaton az ibs-hez hasonló szinten vannak a BA képzések, mert úgsem tudlak meggyőzni. te meg a magyaros irígységgel és megvetéssel fogsz továbbra is azokra nézni akik picit jobban állnak mint te...
  • Phat Smoker
    #145
    jah..be se tudná kapcsolni a gépet :D
  • jefferson83
    #144
    Képeket kérünk és nem lenne off :)
  • Voltan
    #143
    Lehet.
  • JGTC
    #142
    tuti nem Ő írta
  • Voltan
    #141
    Nem erről van szó. Nincs túl pozitív véleményem az IBS-ről ugyan, de nem mondom azt, hogy mindenki, aki oda jár hülye tapló. Ellenben az, aki olyanokat ír, hogy "Felsőértelmiségi vagyok, mert az IBS-re járok", hát arról megvan a véleményem.
  • StephenKing
    #140
    mivan??? mivan??? mivan???????
  • mateus33
    #139
    Kitudja melyik élelmiszerboltba jár vásárolni? Arról is beszélhetnénk! Vagy ruhaüzletről
  • CeeZee
    #138
    ez gyenge kifogás! ezt te sem gondolod komolyan!
  • magus
    #137
    amugy meg !!!!! ??????
  • magus
    #136
    nem arról az iskoláról beszélünk ahová jár?
  • StephenKing
    #135
    Mi a faszért kell szétoffolni a topikot??? Főleg meg ilyen mindenkitérdeklő témával!!!
  • magus
    #134
    lehetséges, annyira nem vagyok naprakész belőle, pár éve még csak azt lehetett hallani, hogy nagyon rossz.
  • jefferson83
    #133
    A Gábor Dénes javuló tendenciát mutat sztem, régebben nagyon gáz volt.
  • magus
    #132
    kb mint a Gábor Dénes
  • magus
    #131
    ibs-be az megy akinek anyucija apucija megtudja venni legalisan a diplomajat. egy egyetemen vagy egy fosulin egy ibs-s az elso heten kiszopna, nem veletlenul van hire. sot, meg igy is van olyan aki nem tudja elvegezni.
  • szando
    #130
    nem off ez, fanklubban vagyunk :)

    én személy szerint úgy vagyok vele, hogy leszarom :D hidd el, így is hullanak rendesen, aki meg marad, azzal az első év után nem sokat találkozol mert újra elsőbe megy. hidd el nagyon sok jó arc van, sokmindenkivel jó barátságban vagyok, a köcsögökről meg nem is veszek tudomást. Ráadásul sok mindent lehet más kulturákról tanulni a külföldiek révén, amellett, hogy angolból is penge leszel. amit és ahogy tanítanak, nekem az is bejön, a tanárok szinte kivétel nélkül nagyon rendesek, segítenek, bármikor odamehetsz hozzájuk ha nem értesz valamit, és elmagyarázzák. na ez az ami nincs így a porosz rendszerben, és ezért nem is akartam semmi ilyen suliba menni.
  • Sund
    #129
    OFF
    Évekkel ezelőtt még jó volt az IBS, mert akkor nem volt kreditrendszer, és hullottak a rózsadombi aranyifjak/hölgyek kifelé a suliból.

    Most meg csak átevickélnek valahogy.
    ON
  • szando
    #128
    már egyszer írtam az ibs-ről, szal inkább nem mondom el megint a véleményemet ilyen "ibs? na erről ennyit" emberkékről mint te..
  • szando
    #127
    nem hát.

    de valaki az ezsgéről, az tuti. azér kérdeztem
  • Voltan
    #126
    Meglehet, de azért viccnek jó :D
  • gabber_saviola
    #125
    nagyon levágós , tuti nem Virágsuna írta :)
  • Voltan
    #124
    Ráadásul IBS? Na, erről ennyit.
  • Voltan
    #123
    Felsőértelmiségi? Az meg mi?
    "főiskolára járok, tehát hülye sem vagyok" Láttam már sok ellenpéldát. Micsoda hülye beképzelt... nő.
  • szando
    #122
    csuldigung

  • szando
    #121
    itt meg olyan mint a a Kocsis Orsi (imádom azt a csajt!)
  • szando
    #120
    rakok pár kurvaszart is, tavaly decemberi, azóta lefogyott :D


    és hátulról se jobb


    és ő a fitnesskirálynő LOL (#95)
  • G_ArchAngel #119
    mi lett a szájával??????

    allergiás?
  • szando
    #118
    találtam egy képet :)