2000
  • G_ArchAngel #197
    Amúgy állítólag a TV2 tervez egy nagyon IQ barát műsort a "Siple Life" mintájára, csak itt nem Nicole Richie és Paris Hilton, hanem Kelemen Annácska és Rubint Réka fog trágyát lapátolni és tehenet fejni...

    Több szilikon lesz benne, mint a Győzike-showban, így a férfiaknál tuti befutó a műsor:)
  • prezi
    #196
  • gabber_saviola
    #195
  • G_ArchAngel #194
    nyakon alul nekem is, de az a lazac-fej rémisztő...
  • gabber_saviola
    #193
    sodernorbiné számomra egy etalon
  • a zsírkereskedő
    #192
    off
    tényleg és akkor rubint rékára mit mondanál...?
    mert ő lehet, hogy még több embernek nem tetszik de kihozza magából a maximumot (ez szerintem a legfontosabb egy nőnél) és úgy néz ki mint aki nem is szült...
    szóval nekem ő is tetszikmost eretnek vagyok?
  • CeeZee
    #191
    ámen!
  • StephenKing
    #190
    Linkelj egy képet a barátnődről aztán majd jól lefikázzuk őt is
  • JGTC
    #189
    naná -.-
  • a zsírkereskedő
    #188
    ezek a szavak...
    ki hitte volna, hogy vannak akik olyan impotensek, hogy fel se izgulnak egy bombanőn...
    nem kéne oltani azért ennyire
    ezzel az egész fitness ipart meg modellkedést húzátok le
    nekem akkor is tetszik, gondolhat bárki bármit
    és ha lenne pénzem én is kihasználnám mint mindenki más
  • Sugam
    #187
    azert a neved befigyel :D, mellekeskent: hat ja, meg tudom erteni :p
  • mateus33
    #186
    A nők már csak ilyenek:)
  • asdasd22
    #185
    Ha most azt írnám, hogy "nekem jobb bnőm van", akkor a párom megsértődne hogy egy ilyen lotyóval (és nem utolsó sorban egy átlagos tupírpicsával) merem összehasonlítani.
  • G_ArchAngel #184
    Virág tuti a szigeten futkos és a Balaton-parton barnul, barátja masszírozza és a konyhában szaunázik...:DDDDDDD
  • max11
    #183
    hát szerintem ahhoz,hogy egy csaj pl. elmenjen futni a szigetre,vagy felüléseket csináljon,vagy oda figyeljen arra mikor mit eszik,szerintem csak elhatározás,és nem pénz szükséges.
  • mateus33
    #182
    Igen,ez igaz,én mindentől elvonatkoztatva gondoltam.
  • G_ArchAngel #181
    ez igaz, csak van akinek soha nem lesz rá pénze...

    itt nem csak az orvosi beavatkozásokra kell gondolni, hanem a fitnessre és egyéb szépségipari szolgáltatások igénybevételére...
  • mateus33
    #180
    Sztem még ott is átlag fölötti teste van,nagyon sok csaj szeretne ilyen testet,még ha nem is a legtökéletesebb.
  • G_ArchAngel #179
    Azért durva látni, hogy miként születik meg a tökéletes Jessica Alba, Beyonce, Alicia Keys, Halle Berry, J Lo, Kelis, Ashanti, stb..., stb...:)
  • desigo
    #178
    Egy-két képtől megijedtem...
  • G_ArchAngel #177
    Ezt érdemes tanulmányozni - az egeret húzd a kép fölé és megmutatja az eredeti fotót...
  • szando
    #176
    kérlek nézd meg a #1-et és magyarázd meg akkor valahogy :DD
  • max11
    #175
    az tény és való,hogy az ujságokban nagyon sok az agyonretusozott csaj+ kép,
    de sajna azt kell hogy mondjam,hogy Virágnak élőben is rohadt jó alakja van(és nem csak szerintem,hanem még csomóan mondják ezt,akik élőben ismerik..)
  • G_ArchAngel #174
    1., CKM kártyára nem kaland felkerülni, nekem több ismerősöm, illetve ismerős által fotózott lány is szerepelt (ki az a hülye aki egyáltalán vesz CKM-et?)
    2., Virág szép lány, de sokkal jobbak is vannak nála, ráadásul természetes adottságokkal
    3., a fotókról pedig annyit, hogy egy laikus is látja, hogy szétvannak "PS"-elve, nekem ezektől a helyzetektől ment el a kedvem a modell/divatfotózástól és inkább tanulok fotóriporternek, mert a valóságot többre becsülöm, mint ezt a felépített világot...
  • max11
    #173
    misspartygirl
  • max11
    #172
    ja, találtam egy oldalt,amin szintén ő van:

    www.misspartygirl.hu

    ja,és VIDEO is van róla:))WOW!!!:)
  • max11
    #171
    most olvasom vissza,hogy egy egész fórumot nyitottatok Virágnak:) én történetesen személyesen is ismerem a csajt,ugyhogy 1-2 olvasott dologra rá kell cáfoljak..először is én beszéltem vele,abszolút nem buta,elég értelmes 1 lány.másodszor pedig ami az alakját illeti hogy azt kritizálta valaki itt..hát annak csak annyit mondok,hogy a mostani CKM kártyán is ő van (kívül-belül),és hát ott kb. 15 képen lehet megcsodálni az alakját,mert nem semmi.:)
    de hát rosszindulatúnak lenni a legkönnyebb..végül is megkritizálni a legkönyebb az embert..
  • JGTC
    #170
    mivan mivan mivan???
  • CeeZee
    #169
    mi a francért kell szétcs*szni a topicot?
    jó dolgokat írtok, de ne ide!
    thx
  • Voltan
    #168
    Inkább offoljunk tovább a sulikról. Ez a csaj nem ér meg egy topikot...
  • gabber_saviola
    #167
    juhéj újra kép a topikban

    [még mindig blokkolná]
  • Zetorg
    #166
    végre!

    [rakná]
  • szando
    #165
    na akkor kép, most nem csücsöri hanem mosolygós :)
  • szando
    #164
    örülök hogy ebben egyetértünk :)
    a vitát lezárandó, csak annyit szeretnék még hozzáfűzni hogy ha tehetség alapján lenne a szórás, nem lenne semmi bajom a rendszerrel. de sajnos nem így van (bár kétségtelen hogy halad, ha lassan is, a jó irányba)
    azt meg hogy hova megy, mindenki döntse el maga, az igazi megmérettetés úgyis a munkahelyen kezdődik.
  • szando
    #163
    írd be hogy az olasz foci szar és kapsz, ne félj :PP
  • magus
    #162
    hat sajnos ez igaz, a papir tenyleg nem minden. egyik rokonom vegzett corvinust es o meselgetett arrol, hogy melyik iskola mennyit er a cegeknel, mit erdemes. (hozzateszem, nem kapott munkat magyarorszagon, Svedorszagban eleg jol keres, mert nagy hire van a Corvinusnak). Nem tagaom, tenyleg irrealisan sokat kernek ezek az egyetemek (80%at kiszorjak az evfolyamnak), de nagy a hiruk, s ez is tobbet er mint az, hogy milyen a szinvonala...
  • Kanál
    #161
    :(
  • G_ArchAngel #160
    persze más, de van akinek nincs szüksége rá...
    egy barátom megcsinálta a Külkert, Közgázt és a BME egy szakát, volt, hogy átfedéssel, mellette 5 nyelvből van felső fokú nyelvvizsgája, a középsulit Floridában végezte el, után honosított...

    a srác rózsadombi elitkölyök, de nem lehet lenézni, mert egyszerűen géniusz, Skoda Octavia dízellel ját, holott a kisöccsének is 1-es bömbije van...

    A haverom belátta, hogy Budapestre felesleges jó autó, helyett van egy jól menő (EU-s) pályázatíró cége Budán (most 29 éves)...

    szóval én megtanultam, hogy nem mindenki sznob vagy hülye, ha van pénze...


    ON
  • gabber_saviola
    #159
    nem -.-
  • Kanál
    #158
    nekeeem :O