2000
  • vg
    #477
    Mert veled csak így lehet szót érteni... vannak ilyen emberek.
  • jazzy
    #476
    Ebben igazad van. Soha nem lattam meg olyat hogy testepito szolt be a masiknak, csak olyat, hogy testepitonek szoltak be. Ebbol le lehet szurni az agykapacitast.
  • G_ArchAngel #475
    "Biztos vagyok benne, hogy élőben nem lenne ekkora a pofád egy igazi "gyúróssal", mert eltörpülnél mellette."

    míg a többiek normálisan elkezdtek meggyőzni, addig Te az ostoba agyaddal lerombolod a munkájukat, grat., Quasimodo...
  • jazzy
    #474
    elvezed mi? reg volt ilyen jokis flame csak kar hogy 1 v sok
  • G_ArchAngel #473
    sőt, legyen Norvégia, oda úgysem szerveznek túrát 1 milla alatt, ráadásul még illik is egy szép adag adót fizetni a Környezetvédelmi Minisztériumnak:)
  • gabber_saviola
    #472
    punyóvan -.-
  • vg
    #471
    Tudod te vadbarom, vannak emberek akik szeretnek konditerembe járni, ahogy te kirándulni, fényképezni, meg fasztudja még mit. Egyszerüen azok az emberek szeretik amit csinálnak, ott vannak a barátik, ott érzik jól magukat. Munka után lemennek edzeni, mert EZ esik jól nekik! Te meg mész kirándulni... Azok az emberek akik háromszor nagyobbak mint te soha nem mondanák olyanokat minket te mondasz rájuk! Biztos vagyok benne, hogy élőben nem lenne ekkora a pofád egy igazi "gyúróssal", mert eltörpülnél mellette. Az én szememben egy rosszindulatu, atomluzer ember vagy.
  • G_ArchAngel #470
    melyik erdő érdekel konkrétan?:)
  • CeeZee
    #469
    Venice Beach!:D Ha Angel fizeti az utazási költséget akkor én megyek!:D
  • jazzy
    #468
    Mutatsz nekem egy olyan edzotermet ami a szabadban van, lemegyek oda veled.
  • G_ArchAngel #467
    igen, az emberi faj elkorcsulásához meg azok, akik este megnézik a TV-ben a WildLife-ot és azt hiszik, hogy ismerik a környezetüket...
  • max11
    #466
    fő az,hogy a butaságodhoz és rosszindulatúságodhoz még makacs öntörvényűség is társul..jó kombináció...hajrá!!!
  • G_ArchAngel #465
    nem, nekem az aki ésszel (rossz időben, télen) lemegy edzeni, hogy szinten tartsa magát, azt sportolónak hívom, aki viszont az izomfejlesztés/zsírégetés/testépítésre szánt idő 80%-át teremben csinálja, az sorry, számomra csak egy gyúrós, agyatlan állat:)
  • vg
    #464
    OGM! Egoista barom... "mindenkinél jobb vagyok, mindenki más hülye" Jah, 190cm-hez 100kg ha nem vagy gyúrós, akkor kövér, zsíros, vizes kis görcs vagy...
  • max11
    #463
    hát angel ugy látom magadra maradtál..ami talán nem véletlen...
    jó lenne abbahagyni mások és mások véleményének folytonos fikázását,mert ez csak a te saját önbizalomhiányodról tanuskodik....
  • max11
    #462
    angel:te tényleg csak ennyire sarkítottan és végletekben tudsz gondolkodni??...olyanról még nem hallottál,hogy középút?...mert akkor már ne is haragudj,de te vagy kicsit agyilag visszafejlett..
    és kalória égetés szempontjából a spinning igenis jobb,mert ugy van felépítve az óra,hogy zsírt égess(pulzusszám,stb.)
    de hobbyként és szabadidőben pedig a kültéri sportok jók.
    neked muszáj mindig csak mindenkivel vitáznod és másokat lehúznod??...eléggé egy megkeseredett ember lehetsz...
    a gyúrós-nem gyúrós témával kapcs: ott is van köztes állapot,aki nem olyan mint egy 2 ajtós szekrény,edz teremben is(mert a sulyzós edzést nem váltja ki semmi alakformálás szempontjából)de a szabadidős kültéri sportokat sem veti meg.
    tudod,igy is lehet gondolkodni...
  • G_ArchAngel #461
    "de nem baj ne hagyjuk a túlsúlyosaknak a hatalmat"

    - mi a túlsúly? 190cm-hez vagyok 100kg - ja igen, egyedül vízreteszem a horgászcsónakot, több tízkilós túra és fotósfelszereléssel gyaloglok egésznap, megtudom tartani az egyik barátnőmék lovait, paintballban szétszivatom a többieket, mert gyorsabb vagyok az erdőben...
    ...ja és 18 évesen leszoktam a teremről, azóta egészséges vagyok, nem szedek szar porokat, nem fájnak az ízületeim, helyett sok zöldséget, gyümölcsöt és húst tömök magamba, napi egy üveg sörrel...

    nem tudok fekvenyomni 100+ felett, de tudok evezni, lovagolni, sziklátmászni, síelni, úszni, szőlőt termelni, házat tervezni és építeni...stb...

    és ezt mind a SZABADBAN lehet művelni, nem egy izzadtságszagú teremben:)
  • jazzy
    #460
    Az a baj, hogy tulsagosan a koznepi hiedelemnel ragadtal le. Fogalmad sincs a testepitesrol, annyit tudsz rola, hogy budos pinceben szurkaljak magukat szteroiddal, es verik a falba az impotens pocsuket kozben egymast licitaljak tul a bicepszmeretukkel. Sajnos ez beszukult latasmod. Ebbol kitunik, hogy meg sosem jartal edzoteremben komolyabban, mert akkor nem igy allnal hozza. Pok latvanyatol sokan osszeszarjak magukat, iszonynak hivjak, a magassagtol valo felelem is iszony. Es meg te mondod a masikra, hogy betonlako? Te buszke vagy ra, hogy atugrasz egy szakadekot, o meg buszke ra, hogy meg tud emelni 180 kilot. Az kisebb erdem? Csinald utana. Es nem, mielott a szteroiddal jonnel, nem szteroidozik mindenki, sajnos akarki is allitja ezt, nem igaz. Gondolom ezekre az okos dolgokra az FHM-hez hasonlo ujsagokbol jottel ra, ahol beraknak egy hires magyar testepitorol kepet es alairjak, hogy Lengyel szarmazasu aki tulszteroidozta magat es meghalt. Azt is hozzatennem, hogy testepito nem egyenlo a szetgyurtal, ez megint fantazia. Aki testepito nem attol testepito, hogy 110 kilo szinizom van rajta. Ez itt Magyarorszag, es nem Norvegia, heti 4 ora edzes miatt nem lesz senki buta nyomorek aki nem ert semmihez. Ez ismet azt bizonyitja, hogy semmit nem tudsz a dologrol es tudatlanul pattogsz ergo okoskodsz.
  • CeeZee
    #459
    mindenkinek megvan a saját álláspontja, neked is igazad van bizonyos dolgokban, de a fikázást TE kezdted.

    sajnálom hogy ilyen elferdült a látásmódod egy edzőteremmel kapcsolatban("büdös pincében természetellenes módon szétnyomatja a testét")

    és ha valaki konditerembe jár nem feltétlenül nagydarab, ezt se felejtsd el
  • G_ArchAngel #458
    " pl. spinning óra,ami ugyancsak biciklizés"

    és jó guminővel kefélni?:)

    nehogy nekem a "szobabicikit" összehasonlítsd egy 80km-es tekeréssel a Bakonyban, mert magam alá csinálok a röhögéstől:)))
  • G_ArchAngel #457
    "erdőben kirándulós, hegyet mászós <-> igénytelen a testére, és a környezetére mint te!"

    félelmetesen ostoba vagy, betonlakó:)

    szerencsére nekem eddig olyan lányok jutottak, akik tudják melyik a ló eleje...:)

    igénytelen az, aki egy büdös pincében természetellenes módon szétnyomatja a testét, nem pedig az aki a 80kg-s saját súlyát felhúzza egy sziklára vagy 3 lépésből átugrik egy szakadékot...

    a hozzád hasonló szédül, ha fűre lép és összeszarja magát egy pók látványától:P

    amelyik lánynak meg a szétgyúrt, impotens gyerekek jönnek be, azoknak meg üdvözletem:)

    "10 lányból 9 a kondis srácokat preferálja az erdőben kirándulós, hegyet mászós, biciklizős fiúkáknál" - igen, ez a balkáni felfogás, Norvégiában meg kiröhögik a gyurmamatyikat, mert nem tudják melyik felét kell egy evezőnek vagy fejszének megfogni:)
  • a zsírkereskedő
    #456
    nagyon off lett a topik:D
    de nem baj ne hagyjuk a túlsúlyosaknak a hatalmat
    kondi power
    és virág is megmondta h az edzett férfiakat csípi:D és szerintem elég meggyőző volt
  • max11
    #455
    ez így van, szerintem is ez az igényesség része,hogyí valaki ad annyit magára,hogy igenis eljár edzeni és nem otthon tesped és növeszti a háját.
    a biciklizéssel,kirándulással,stb. persze ki lehet egészíteni nagyon jól a kondis vagy termi edzéseket is.amugy csak megjegyzem,hogy a fitness-ekben is van pl. spinning óra,ami ugyancsak biciklizés.(és remek cardio)
  • vg
    #454
    "köszi, nem nyomiskodom ilyen helyeken - normális ember erdőbe megy kirándulni, hegyet mászni, biciklizni..."

    Annyit azért mondanék, hogy 10 lányból 9 a kondis srácokat preferálja az erdőben kirándulós, hegyet mászós, biciklizős fiúkáknál... A maradék 1 lány marad neked, aki ugyanannyira igénytelen a testére, és a környezetére mint te!
  • Botond #453
    -Na Pistike mi leszel,ha nagy leszel?
    -Csupa szőr!
    -Hogyhogy?
    -Hát a nővéremnek csak egy tenyérnyi van mégis ezreket keres vele,én csupa szőr leszek és meggazdagszom...
  • ugot2know
    #452
    a hegyen nics Rossmann,azért a nagy szőr!
  • szando
    #451
    bazmeg nagyon alkotsz mostanában :D:D
  • ugot2know
    #450
    kevés a rétestépitő még kevesebb a keritésfestő :(
  • ugot2know
    #449
    ma kiderült,hogyan születnek a yetik
  • max11
    #448
    egyetértek,kell a termi edzés is!
    Virág meg tényleg dögös:)
  • jazzy
    #447
    Az edzes napi 1 orat 1 heten 3x vesz igenybe es utana elmegy a testepito is hegyetmaszni es eli az eletet.
  • Fido4life
    #446
    Jah, nekem se jön be... :S
  • gabber_saviola
    #445
    vki csinálna szkrinsotot a múviból?
  • ugot2know
    #444
    vagy a hawai ironmanen indulni :)
  • CeeZee
    #443
    Lehet az a baj hogy nem "nyomiskodni" kéne, hanem edzeni!
  • G_ArchAngel #442
    köszi, nem nyomiskodom ilyen helyeken - normális ember erdőbe megy kirándulni, hegyet mászni, biciklizni...
  • a zsírkereskedő
    #441
    a bbtv nagyon jó - poénos, ugyanakkor igyekszik eloszlatni a sok tévhitet
    virág meg irtószexi
    mindneki nyomás kondizni
  • G_ArchAngel #440
    hasonlít Stahl Judithoz, igaz Judit fiatalabbnek tűnik, mint Virág...
  • BPeti2
    #439
    Virág edz.
  • Fido4life
    #438
    Hát itt néhány tuti hogy utólag lett megrondítva..