2000
  • JGTC
    #677
    Srácok ha nem hagyjátok abba akkor itt gyorsan zárás lesz!
  • a zsírkereskedő
    #676
  • Aegis
    #675
    testépítő vs gyúró topik...? érik a -fav
  • tormy
    #674
    Najo, te remenytelen vagy.
    Itt le is zarhatjuk, menjel kondizni inkabb.
  • vg
    #673
    Felölem akár a farkadat is felteheted, kurvára nem érdekel, nem a fiúk érdekelnek...
  • tormy
    #672
    Csak a te kedvedert feltoltottem egy fenykepet magamrol a forumozok fenykepi topicba.
    Csalodtal hogy nem mindenki csonti es gorbehatu?
  • vg
    #671
    Gratula, te Superman!
  • tormy
    #670
    vg te honnan veszed hogy en görnyett hátú, csonti, baromarcú vagyok? Intelligenciad a nulla fele kozelit b+. Latszik hogy sokat nem jarsz szorakozni es partyzni, mert ha jarnal akkor tudnad, hogy mennyi "csonti" nem kigyurt emberkenek van nagyon jo noje. Mellesleg en speciel 4 eve gyurok es kempozok ugyhogy mellefogtal velem kapcsolatban.

    Egyebkent hallotad mar azt a kozhelyet hogy penz beszel? Ha nincs penzed lehetsz akarmilyen kigyurt minden jobb no leszarik, ilyen a mai vilag "pajti".

    vg, szerintem befejezhetned az ertelmetlen marhasagaidat itt, hogy oszinte legyek, pont ugy beszelsz mint aki meg novel nem volt eleteben...tudod mindig az ugat a legjobban akinek a haza eg.
    Ja es ha lehet ne pajtizz, es egyaltalan, ne probalj kioktatni nem vagyunk egy ertelmi szinten. [hala istennek]


  • Sugam
    #669
    eleg legyen mar ... semmibaj nincs azzall ha valaki ugy tartja magat formaban hogy meg 1kis izmot is termel magara.... igazan abba fejezothetne az off ;]..
  • vg
    #668
    Ennek örülsz? Jah, bocs! Én elásnám magam, ha ilyeneknek örülnék... Azt hiszem a #663 hsz-ed egészen egyértelmű!
  • desigo
    #667
    Te is próbáld ki pár pasival is mert akkor leszel menő...
    Örülök,hogy nem velem csinálják.
    Szerencsére nincs szükségem rá.
    Meséld már el,hogy hol írtam,hogy ezek a lányok "kurvák"?
  • vg
    #666
    Én terelek, ja persze... Mondjad már meg nekem, hogy miért baj az, hogy a mai lányok már nem olyanok mint "régen"? A lány akiről a topic is szól valószinűleg már átélt pár dolgot! Ma már a lányok is azt csinálják amit akarnak, és szinte az összes már kiprobálta milyen egy másik lánnyal, vagy több pasival, vagy ha esetleg még nem, akkor ki biztosan ki fogja! Ez neked kurvás... és miért is kurvás?! Azért mert NEM VELED csinálják!!!!! Ha veled csinálnák, akkor nem írogatnál ilyeneket! Az ilyen ember mint te egyszerüen irigy, és kishitű!
  • desigo
    #665
    Nem kell terelni!Nem a darabszámon volt a hangsúly!
    Ez egy fórum.Nem beszóltam hanem a véleményemet írtam le.
  • vg
    #664
    Minek kell ilyet beszólni? Látod, te is hatalmas IQ fighter vagy, ráadásúl 2-3 csajt írtam... olyan vagy mint a blikk... kicsit nem az igazat mondod!
  • desigo
    #663
    Nem a barátnőkről volt szó hanem a 3-4 csajról akit egyszerre kefél...
  • Bull
    #662
    "Nyílván nem lehet általánosítani de az izomagyúak nem egy IQ fighterek..." Te ezt minek hivod ha nem általánositás???
    Gyerekek...maradjunk annyiban hogy ebben topikban és ugy egyébként az életben bárki aki megengedi magának az általánositást akár a gyuros-testépitökkel,akár a nöikkel, akik elvileg üresfejü cicababák(az enyém pl annyira üres fejü hogy csak 4 nyelven beszél,mint gondolom itt sokan közületek)akár bármi vagy bárki mással kapcsolatban az probáljon meg jo mélyen magába nézni és elgondolkodni azon,hogy ki is az iq fighter valojában.
    Ahogy irtam én edzettem sokáig.Akkor most én egy izomagyu barom vagyok??Ki mondja ezt?Mi a faszt tud rolam?Hányszor beszélgetett el velem vagy CeeZee-vel?Vagy az üresfejü nöinkkel??MILYEN JOGON TESZI EZT BÁRKI???? És ha mégis,akkor csodálkozik hogy utána pofán bassza egy "barom gyurmagyuri"???
    Na...mindenkitöl elnézést kérek az off-ért,ez volt az uccso hozzászolásom a témában,nem vagyok hajlando több idöt és energiát ölni a dologba.Még egyszer bocs!
  • vg
    #661
    Tormy köszi, hogy pont TE írod, hogy én írok marhaságot... úgy látom te még olvasni sem tudsz, annyira elvakítja a szemed a saját ragyogó egód! Pajtikám, én azt írtam, hogy még heti három órát is lusta a saját testével törödni! Nagyon szépen megmondtad hozzú mondatokon keresztül a magadét, csak kár, hogy ez is arról szól, hogy aki jól néz ki az milyen hülye... Discoban a lányok pedig nem az olyan görnyett hátú, csonti, baromarcú srácokra fognak "bukni" mint amilyen te is vagy! Annyit még hozzá kell tennem, hogy azok a csajok akiknek "lepukkant" barátjuk van azok nem igazán hüségesek, de ezt te már nem tudhatod!
  • tormy
    #660
    vg, eloszor is roppant nagy marhasagot irtal. Heti 3 ora edzes az egyenlo a nullaval kezdjuk ott. Masodszor a "3-4 csajszit dugnak egyszerre kijelentesed" is ott volt a szeren rendesen. Termeszetesen ez lehetseges, de mindannyian tudjuk hogy azok milyen lanykak. Szinte akarmelyik szorakozohelyes 10 perc leforgasa alatt fel lehet szedni lanyokat, sajnos a mostani lanyok mar masznak az emberre levakarni sem lehet oket, foleg ha latnak egy jo autot a segged alatt es 1-2 tetovalast rajtad, amitol azt hiszik hogy kiba**ott kemeny emberrel van dolguk. Harmadszor en mar rengeteg lepukkant fiatal embert lattam nagyon jol kinezo csajokkal, hogy ez hogy lehetseges ne tolem kerdezd, talan ez is kapcsolodik ahhoz hogy milyenek ezek a mai lanyok.
    Szerintem kar ilyen temaban flamelni foleg ugy ahogy te tetted, mert szorostul borostul marhasag.
    Persze nem azt mondom hogy nem kell edzeni, az jo [jegyzem meg heti 3 ora kb semmire nem eleg], de azert gondolkozzal mar el hogy miket irkalsz legyszives.
  • JGTC
    #659
    Azért szánalmas mert nem arról szól amiről kéne... gondolom mindenki vette akinek szólt!
  • vg
    #658
    Ja, főleg az ilyen értelmetlen mint a tiéd beszólásoknak köszönhetően...
  • szando
    #657
    miért is? :)
  • tormy
    #656
    loál

    Egekben repked az intelligenciaszint ebben a topicban.
  • prezi
    #655
    eléggé
  • Voltan
    #654
    Szánalmas ez a topic.
  • szando
    #653
    képt! :)
  • jefferson83
    #652
  • ibizaaa
    #651
    Te inkább ne gondolkozz, nektek az nem megy... ;P
  • vg
    #650
    Gondolom... főleg ha így mondod magadról...
  • ibizaaa
    #649

    Ezt sajnos benézted ;P Nem nézek rosszul, sőőőőt.
  • vg
    #648
    Elképesztő ez a topic... :)))) Pont egy ilyen csajszi topicjában megy az ilyen "aki jól néz ki az bunó-hülye-buta" szöveg szinte mindenkitől... LOL!
  • desigo
    #647
    hozzászólás szerkesztése rulez:)

    Nyílván nem lehet általánosítani de az izomagyúak nem egy IQ fighterek...
    Az,hogy üresfejű cicababákkal kefélnek nem egy nagy érdem.
  • vg
    #646
    De jól megmondtad mama, gratula! Nem lehet, hogy azért beszélnek veled úgy ahogy, mert lány létedre úgy nézel ki mint egy hányinger?
  • ibizaaa
    #645
    Visszaolvastam a topicban pár oldalt és hát nem lehetett comment nélkül hagyni. Én nem szoktam előítéletek alapján senkiről se véleményt alkotni, szeretek saját magam meggyőződni a dolgokról. Sajnos a tapasztalatok azt igazolják, hogy van alapja a testépítőkről, ill. gyúrósokról kialakult előítéleteknek. Rendszeresen járok fitness termekbe, volt rá elég alkalmam találkozni, beszélgetni velük. Elég kiábrándító és elszomorító lett az eredmény, kezdve attól hogy megszólaltak... pfff. És ha már 10/9 ilyen, az már szerintem elgondolkodtató. Az intelligencia kérdésről, és a "kigyúrt vagyok"= "fasza gyerek vagyok" című életfilozófiáról inkább ne is beszéljünk. És itt most fölösleges kitérni arra, hogy testépítő és gyúró között van különbség, mert tisztában vagyok vele hogy van, de mindkét kategória viselkedés, agykapacitás szempontjából ugyanazt a tendenciát tudja felmutatni.
    vg-nek: nem tudom hogy mire van ekkora pofád?! Mellesleg megnézném hogy milyenek azok a "jó" csajok akiket nap mint nap keféltek... (már ha van ilyen) Mert hogy egy normális, csinos csaj nem áll le veletek, az is 100%. Nálam is alapfeltétel a sport, életem részévé vált, és ezt egy pasitól is elvárom, hogy foglalkozzon magával, DE beszélni is szeretnék vele, nemcsak a bicepszeit bámulni...
    Részemről ennyi!
  • JGTC
    #644
    aha ténleg jól áll neki :D
  • JGTC
    #643
    na ezek a képek jók nagyon, és Virág sincs olyan furi pózokban mint szokott hanem normálisan ott áll... ez a fehér kis top olyan mint ami a bannerban van rajt csak az sárga
  • efem
    #642
    faradtnak tunt ..
  • szando
    #641
    Az arcát most nem sikerült olyan jól megcsinálnia, de a cicik azok mindig ott vannak! ;)
  • max11
    #640
    édes a kis fehér csipke-szőrme combfix vagy mi az
    jól áll neki a fehér(is)
  • Botond #639
    Azért remélem az esküvőjére nem ezt veszi fel a menyasszonyi ruhához,mint fehér cipő táncolni. ^.^
  • efem
    #638
    gondolom mert stilusosan feherbe akart lenni, es ez az 1 feher cipoje van, amibe tancolni is lehet :)