23
  • genya9
    #23
    Helló! Megnyílt Magyarország első Numb3rs rajongói oldala!!! www.gyilkosszamok.extra.hu Gyere és nézd meg!!!Katt ide!
  • Mr Csé
    #22
    monk deszar nemtom mit esznek rajta :)
  • Radi
    #21
    Sliderses csaj tényleg jó
  • Radi
    #20
    Láttam belőle 1 részt és nem fogott meg. A srác elmondott egy totál alapvető dolgot olyan szavakkal amit az átlagember nem igazán ért meg, emiatt azt hiszik hogy hű de okos és nézni fogják.
    Mondjuk még mindig jobb mint a lost vagy az invasion, azok aztán tényleg legalja sorozatok.
  • Blackluck
    #19
    Én láttam pár részt belőle, de kb az 5. után azt mondtam, h uncsi. Inkább nézem a Medium-ot, a Charmed-et, meg a War at Home-ot. :D
  • winnie
    #18
    az hagyján, de még az első 40 ben sem:)
  • ropi21
    #17
    "nálunk ez halálra lenne ítélve"
    spec kint sincs első 3ban benne :(
  • ropi21
    #16
    igen igen
    magyaroknak a kint cancellált invasiont! meg győzikét.. gratulálok :)
  • winnie
    #15
    (de utálom védeni a ker. tévéket, de te nem szoktál nézni tévéújságot?:)

    az összes kinti menő, nézett, jónak tartitt sorozat megy magyarországon is (a legnézettebb 25-ből csak 4 vagy 5 nincs), ezért természetes, hogy itthon is lesz.

    kár köpködni a kereskedelmi tévéket, hiszen, ha valamiben, akkor kurrens sorozatokban aztán nem szenvedünk hiányt.

    rtl: elnök emberei, invasion, lost, maffiózók, grey's anatomy, vészhelyzet
    tv2: numb3rs, house, monk, desperate housewives, withut a trace, ncis, csillagkapu, battlestar galactica
    viasat: csi, csi: miami, csi: ny, the oc

    a prison break is szinte biztosan lesz ősszel.
  • neoG
    #14
    Prison Breaket?Hova gondolsz Te kis butus!?A PB egy JÓ sorozat, nem fér bele ezeknek a kereskedelmi csatornáknak az imidzsibe:D.A győzike a tánci-tánci meg a hasonló nagykaliberű műsorok melett nálunk ez halálra lenne ítélve.Mindazonáltal jó izlésed van
  • Runo
    #13
    Érdekes film volt, kb 10 percet néztem is belőle.. mennyire másabb az amcsi szükséglet, mint a magyar :D
  • dominator
    #12
    Prison Break-et a népnek! Te jó ég, annak milyen magyar címe lesz majd? :D
  • QuippeR
    #11
    Cobra 11........ (ez a tíz-tizenöt éves autók töréstesztjét bemutató dokumentumfilme, nem?)
  • brueni
    #10
    szentem jó, bár egy részből elég nehéz levonni a konzervesdobozt.

    aprop: nem tudja valaki, mikor lesz újra LOST
    és nem AXN-n?
  • Cat #9
    olvasd el winnie irásában ezt a szót is: FIKCIÓS
  • wanek
    #8
    lol:)
    A TV nézés nem csak sorozatok és filmek bambán bámulásából áll. A TV-ben leadott esetleges jó filmeket már rég láttam, esetleg meg is vannak, sorozatokat pedig egyáltalán nem nézek. Viszont TV-n vannak hírműsorok, sporttudósítások, ismeretterjesztő- és természetfilmek is. Én ezeket nézem.
  • winnie
    #7
    lol:) a tévésorozat at egyetlen értelmes fikciós tévés műfaj, kvázi ezekért érdemes tévét nézni, nem? (filmeket máshol is lehet)
  • DjDano
    #6
    A sok sorozattól már a guta üt meg... Lost és Cobra 11 a többi felejtős..
  • fawcet
    #5
    Slidersben jó volt a csajszi
  • B@ldrick
    #4
    A csaj rettentően szimpi...
  • echo
    #3
    "az amerikai Székhelyi József"
  • ropi21
    #2
    csillagközi galaktikus gyilkos kalandorokat a népnek
    tendencia nemrosz,csak kár,hogy kinyírják itthon az összes zsír sorozatot az invasion ami kint cancelt kapott itt meg repked... pff

    első részt láttam, egész fogasztható, előzetes alapján a szinkronhangok se annyira gázak (mostani sorozatok közül szinte csak Gregory House-nak illik igazán a hang a karakterhez)
    de az lesz majd az igazi,ha nem 9,10óra körül kezdődnek (elég sok nézőt vesztenek szvsz hiába amerikában a 9órás sáv van,hogy nézettebb,mint a 8as,itthon szinte kaotikus és szinte nincs is tematika)
  • IMYke2.0.0.0
    #1
    A csaj rettentően unszimpi...