116
Sony Ericsson W850 - high-tech walkman
  • Mike at home
    #76
    ezt minek irtam...
    a program neve bluetooth usb adapter
    vagy usb kábel
  • Agamemnon
    #75
    Ez engem is érdekelne.

    A program neve Sony Ericsson Media Studio
    A demó változattal 5 percnyi anyagot dolfozhatsz fel... nekem a full kellene, nincs meg valakinek?
  • Mike at home
    #74
    ilyet itt nem csinálunk!
  • Dloc
    #73
    Nem tudja valaki hogy hol lehet olyan programot letölteni hogy
    számítógépről videót át lehessen küldeni mobilra?
    ÉS a program nevét.(sony ericcson v630i)
  • Pethy23
    #72
    Csak nekem mozog a hátlapja mióta levettem előszőr?
  • Mike at home
    #71
    assetom mi a FM sugárzó, maradjunk annyiban :D
    hát igen, a kaptár menü, én már csak ilyen konzervatív vagyok, szeretem amit megszoktam :)

    most visszaolvasva télleg vicces :DDDDD
  • Landor
    #70
    ja azt hittem a kiegészítőmre gondoltál.. :D
    ha a kaptár menüt volt szerencséd kipróbálni, akkor szeritem az nagyon állat!! ::DD
  • Mike at home
    #69
    na volt szerencsém kipróbálni
    nem csak drága, de nagyon fura a menüje, meg az egész nagyon újszerű, szal nekem nem jött le egyböl mit, hogyan
  • Landor
    #68
    ha drágállod, akkor ne vedd meg, ennyit nem ér
  • Mike at home
    #67
    hol lehet ilyet kipróbálni?
    nem csak kép meg vitrin, ahhoz ez túl drága
  • Landor
    #66
    Eladó egy MMR-60 as FM sugárzó.
    Ára 12.000 Ft
    Csomagolás nincs, csak a dobozkája, egyszer használtam.
  • Heim
    #65
    Nekem, ilyen még nem történt.
  • KoJin Mekre
    #64
    Üdv!

    Aki már megvette, próbálja már ki azt, hogy kicsit "leterheli" a mobilt úgy hogy a fotózott képeit, elkezdni nézegetni (fektetett nézettel, vagy mp3 hallgatás közben kilép a menübe...

    Nekem ilyenkor lefagy majd 3-4 mp mulva visszal a rend. :P
    Minden beállítását elfelejtve... :C

    Egyéni hiba, vagy vki találkozott már ilyennel.
  • Heim
    #63
    Sziasztok. Tapasztalta más is, hogy alacsony a telefon hangereje ?
    Legalább is fülessel...Egy másik fórmumon már beszéltünk róla és többen panaszkodnak rá. Személy szerint nekem is kicsit halk. A k750-em hangosabb volt.
  • acsati
    #62
    és a gyári játékot adatkábellel hogy tudnám gépre juttatni? mert a sony file manager nem látja a játékok mappát.
  • Lordhunter
    #61
    azt csak gépről tudod egyépként nekem nagyon teccik a teló főleg hogy különleges a szétcsúsztatás miatt a vastagsága nem zavar mert nyakba hordom és egy hpm 82-es új agybadugós hallgatóval nagyon tuti kamerára nincs szügségem azt ritkán használom. szal azoknak megéri akik nem akarnak mp3 lejátszóra költeni itt vagy egybe az egész:D
  • acsati
    #60
    hellotok
    a telora telepitett játékot hogyan tudnám átrakni valahogy vmivel másik telora? mert nincs meg a telepitöje a játéknak
  • dussy
    #59
    Sziasztok!
    Összességében milyen teló ez?
  • Landor
    #58
    na járt a kezembe.. végülis nem rossz.. kicsit nagyobb mint a W810es
    Ha lenne benne EDGE, akkor talán cserélném.. de így..
  • EmThor
    #57
    a magyar teszt :)
  • Landor
    #56
    mivel töltőállványon használom, ezért jóval hamarabb tönremegy a telóm akksija az állandó fel- és levétel miatt. Így inkább a gagyi ugy akksi menjen tönkre. Egyébként úgy vettem észre hogy picit hamarabb merül 1G-s kártyával, pedig nem is HighSpeedes.
  • EmThor
    #55
    gigás kártya +10 ropi, akksi passz de így gondolom jóval tovább húzza...
  • EmThor
    #54
    nagyobb aksi? megérte? :D
  • Landor
    #53
    nem.. ugyértem nekem van ilyem kombóm
  • EmThor
    #52
    igen és a kamera hányinger... nem tudok dönteni, menü ugyanaz mint w810-ben, a kijelző meg a memkártya nagyobb meg több a feature, de a w810-et nyaraláskor is előkapnám fényképezni mert annyira jó!

    ja meg w850-ben van standby módban a kijelzőn óra :D
  • Landor
    #51
    W810+1G+1200mAh akku
  • EmThor
    #50
    tessék, és nem kell kompromisszumot kötni!
  • Taylor
    #49
    Mondjuk én sem panaszkodom, D750i+HPM-70+ 1 gigás kari.
    Így nem rossz zenehallgatásra sem meg fényképezésre sem.
  • EmThor
    #48
    hát mert le vannak kicsinyítve... :) 1mp-ben "átlagos" képet csinál, csak azért húzza az ember a száját mert elég drága a cucc és a w810-be meg meg tudták oldani a rendes kamerát... de hát a teló annyival nyújt többet, hogy aki vacilál, azt tudom mondani, amit sokan mások: ha zene kell: w850 (1 gigás kártyát adnak a teló mellé) ha fotó akkor meg k800 és mindenki jól jár.

    ha pedig kompromisszumkész, akkor w810, bár kevesebb a feature benne, a kamera üt mindent... ezért nehéz dönteni... (bár kisebb kijelző, 512 kártya csak...)
  • Taylor
    #47
    Furcsa, így már tényleg nem rosszak a képek.
  • EmThor
    #46
    Ok, itt van pár kép egy külföldi fórumból, a képek 1600-ról 800*600-ra vannak kicsinyítve, így sokkal szebbek + az uccsó 2 képhez azt írta a srác, hogy a brand telót függetlenítette, felrakott új szoftot -> így a a menü sokkal gyorsabb lett + a kamera képei is szebbek lettek!









  • EmThor
    #45
    5 oldal képgaléria, itt a végén 3 fénykép is
  • Taylor
    #44
    Az én telcsimnél nem sokat számít hogy finom vagy normál módban fényképez-e, minőségben nem láttam különbséget.
    Az "i" nem azt jelenti hogy international?
    Nekem mondjuk feketében jobban bejön, de ez az arany walkman felirat nagyon penge. :D
  • EmThor
    #43
    ami még kiderült: 640x480, 1mp, vagy 2mp-es képeket lehet csinálni
    - a 2. kamerát külön kezeli, videó hívás alatt nézhetjük a küldött képet is, stb.
    - zoomolni csak vga módban lehet.
    - fénykép készítéskor van 2 mód: normal meg fine vagy ilyesmi, lehet ''csak'' normal-ban készültek a netes képek?!
    - most akkor létezik w850 és w850i??? mert vki szerint nagy különbség van a 2 között...

    - itt 85%-ot kapott
    - még 1 teszt - thaiföld rulz :D

    hoppá! a fehér változat logó-ja tényleg 24karátos arany O_O :Y ''And the Golden White has a shiny special: the Walkman® logo is made of 24k gold.'' /hivatalos SE oldal/



    az alábbi fotók elég jók lettek...
    - fotó 1
    - fotó 2
    - fotó 3
  • Taylor
    #42
    Hát jah. :(

    Jó a logod.:D
  • EmThor
    #41
    tudna de nem akar... termékpolitika nem rulez :(
  • Taylor
    #40
    Hát igen az a kamera nagyon jó lett, szerintem k800 nyomába nem ér, legalábbis amilyen minőségű képeket csinál 3Mpixelben...

    Igazából én nekem az nem tetszik most SE-be hogy így szétválasztja termékeket. Walkman/Cyber-Shot és esetleg Handy Cam amiről pletykálnak. Miért nem tudnak csinálni mondjuk w850i-t egy jó kamerával(elég nekem 2Mpixel), ami tud mondjuk jó videót is rögzíteni. Persze ez az én véleményem. Ha most vennék telefont lehet nem SE lenne, mert nem lenne nekem olyan, ami ideális ezekben.
    Remélem egy év múlva lesz valami ilyen telójuk. :D
  • EmThor
    #39
    az nem lesz csak w830 = w850 csak 2. kamera nélkül...

    bár állítólag a fehér hátulján az aranyszínű walkman logó 24 karátor arany, ami szerintem kamu...

    lehet fehér w810 lesz belőle, de kisebb kijelzője van, nincs 2. kamera, nem támogat flash menüket, 1 gigás helyett 512es kártya van csak hozzá, DE odaver a kamera... és valljuk be a w810 kamera tudásával akár nyaralásra is elvihetjük a készüléket...
  • Taylor
    #38
    Igazából tényleg csak a kamerával gond, az én D750i-m simán elveri. Jöhetne valami W860i, AF-s kamerával, szerintem hatalmas siker lenne.
  • EmThor
    #37
    az egyezés nem véletlen: igen ;)