116
Sony Ericsson W850 - high-tech walkman
  • hadnagys
    #116
    hy
  • Agamemnon
    #115
    Képet dobsz? Kíváncsi lennék rá én is :)
  • alibaba84
    #114
    Megtaláltam amit kerestem!
    Sony DR-BT21G
  • Agamemnon
    #113
    Bocs, nekem tippem sincs...
  • alibaba84
    #112
    Sziaztok!

    Olyan kérdésem lenne:
    W850i van már egy ideje... de szeretnék venni egy Bluetooth jellegű fülhallgatót(hogy vezeték nélkül is tudjam a telót hallgatni).Néztem a sony ericssonnak a Bluetooth fejhallgatóját a de ott csak olyan találtam ami megint a vezetékes megoldás ugy értve hogy egy külön vevő egység van ami lóg az ember nyakában és abból jönn a vezeték a fülbe.
    Link:Sztereo Bluetooth™ Fejhallgató HBH-DS980


    Én olyant keresek ami egy fejpánt és az ember tarkójánál helyezkedik el a pánt és közvetlen Bluetooth kapcsolatban van a telefonnal.
    Pl Logitech van két fejhallgatója. De az univezális megoldás és közvetetten kacsolódna telefonhoz. PL amit ipodhoz ajánlak az jó is lenne nekem a telóhoz. De annak olyan a megoldása , hogy van az adó egység ami 3,5 mm-es JAG-gel kötöd össze a ipoddal vagy más mp3-lejátszóval és egy tarkó fejpántos fülhallgatóval kapcsolódik össze Bluetooth-on keresztül. 6 órás zene hallgatás 10-11 m távolságon belül.
    De a w850-nél ez nem kompatibilis. mert míg Mediában dolgoztam kipróbáltam D750 telómmal,hogy csak a magát a fülhallgatót használjam akkor nem ismerte fel, ebből kiindulva a w850i sem ismerné fel....

    LINK:Logitech - FreePulse Wireless



    Na itt jönn a kérdés, hogy ez csak a telefon kompatibilitásának a problémája lehet vagy az hogy a két rádiós frekvencia nem megfelelő volt
    és/vagy Szabványban térnek el?
    Esetleg tud vagy létezik A sony ericsson-nak ilyenjellegű megoldása amiről én nem tudok? vagy más gyártónak elérhető áron?

    A motorolának láttam egy amerika reklámot amit egy V3 tipusu telót reklámozot egy ilyen Bluetooth tarkópántos fejhallgatóval. A sonyericssonak nem láttam sehol....
    A pixmánia.com-on találtam egy ilyent amit keresek. De ne már motorolával sony ericsson-t hallgassak.


    Ha tudna valaki valami tippet vagy ötlett adni az jó lenne!
  • Agamemnon
    #111
    Nincs olyan program.

    De miért nem jó a saját lejátszója?
  • Gaga91
    #110
    Sziasztok
    Tudna valaki java video player-linket adni ehez a típushoz!
  • Pheaper
    #109
    :DD
  • Landor
    #108
    ilyet teh.. lami :D
  • Pheaper
    #107
    ilyet akarsz ?:O
  • Landor
    #106
    3G+musicID+rádióból tudsz felvenni zenét+szebb, nagyobb kijelző+más dizájn(talán trendibb de ez egyéni)
  • Agamemnon
    #105
    Nem tudom, hogy a 810 mivel tud kevesebbet.
  • Landor
    #104
    ha nem fontos az autofókusz és nem kell az edge, akkor végülis ha tetszik akkor igen..
  • Tikal #103
    810ről megéri váltani erre? :) nem tudok donteni...
  • Agamemnon
    #102
    3 méretben adnak hozzá gumit szóval, lehet, hogy találsz megfelelő méretűt...
  • Landor
    #101
    Igen, például a HPM-65ös is jó hozzá.
  • Ben C
    #100
    Üdv!
    Ilyen mobilt szeretnék venni, de valami érdekelne, bocs előre is , ha láma kérdés(a legutolso telom egy T610es volt :D)

    Szóval van-e arra mód, hoyg a gyári fülhallgatót kicseréljem? Engem nagyon idegesit ez a teljesen hallójáratba mászó design, és fáj is tőle a fejem :S.
  • Agamemnon69
    #99
    De, a T-Mobilenak, a Pannonnak, meg a Vodafonnak. :-) Én nagyon szeretem, és nem akarok megválni tőle. Az egyetlen apróság, amit hiányolok, hogy nem symbian-os, de ez sem okoz túl nagy galibát.

    Ja, időnként, ha bluetoothon keresztül netezek vele, időnként lefagy, és csak ki-be kapcsal jön rendbe. Másvalaki is tapasztalt ilyen problémát?
  • ForeverUTD
    #98
    HI!
    Nincs vkinek eladó W850i-je? Előre is kössz
  • Agamemnon
    #97
    Ismer valaki egy programot a W850-hez, aminek segítségével irányítani tudom a desktopot - nem a sima bluetoothos egérmozgatásra gondolok-. Mert bármit is töltök le, ahhoz kellene a telefonról internet összeköttetés, hogy legalább a trial verziót ki tudjam próbálni.
  • Agamemnon
    #96
    Nem ismer valaki egy programot, maivel esetleg meg tudonék nyitni word dokumentumokat is a telcsimen?
  • Agamemnon
    #95
    Hi!
    Akinek ilyen telcsije van, nem tudja véletlenül, hogy be lehet-e állítani, hogy ha összecsukom, akkor kapcsolja be a billenytűzárat, akkor is, ha valamelyik menüpontban vagyok?
  • Landor
    #94
  • Agamemnon
    #93
    Azért ez nem gyenge, hogy mit össze tudtok hozni...
  • Mike at home
    #92
    pont a Nokiának van wifis telefonja, de sebaj
    még mindig azt mondom, ez nem Nokia topik, és a symbiannal nincs kisegítve jelen pillanatban
    mégha te tojtad a T-comot, sőt a mobiltelefont erre a világra, akkor se

    anyázni meg ne velem, arra ott vannak a 14-18-asok
  • Landor
    #91
    gondom? persze hogy van! mi a faszt ugatsz be nekem kéretlenül? (#85) takarodj a gumiszobába kötözködni!
    Joh, látom kicsit gyengeképességű vagy, ezért részletesen a kedvedért LEÍROM:

    Agamemnon megkérdezte hogy lehet-e netet csinálni PCn keresztül a telefonra (#79). Mire te beírsz egy ORBITÁLIS fasszágot (#80) hogy WiFivel lehet (kibaszott nagy köze van ennek a telefon témához) és mellesleg beugatsz neki is hogy minek akar TELEFONnon netezni.. brávó..
    Erre én leírom neki (#82) hogy csak symbianos TELEFONoknál lehet ezt megoldani, mire te jössz az energiaitallal meg a nagyanyáddal! Ha valakinek, akkor neked van szükséged gyógyszerekre!

    Ja és hanyagolnálak hidd el szívesen privátba, csak akkor ne tegyél fel kérdőmondatot nekem ott! Remélem kielégítő volt a válasz ott, szóval be lehet fejezni az ócsárolást, a további privátjaidat törlöm olvasás nélkül.

    a téma részemről lezárva
  • Mike at home
    #90
    symbian, mielőtt belekötsz
  • Mike at home
    #89
    gondod van? szerintem szedj valami nyugtatót, rádfér
    ja és hanyagolj privátban, köszi

    szerinted a W850-es topikban érdekel valakit a symbianos Nokiád? ennyi energival irhattam volna, hogy a nagyanyám a villamos, ez is legalább annyira a témába vág

    a W850 nem Nokia
    és nem syman
    aakor?

    a válogatott trágárságokat meg kéretik mellőzni
  • Agamemnon
    #88
    Még egy kérdés, de ne vesszetek össze,
    Nincs valakinek egy Theme Creator, ami már ezt is tudja kezelni?
    Mert ami nekem van meg, az csak a W900-at tudja.
  • Agamemnon
    #87
    Hé, ezen ne vesszetek már össze!

    Csak megkérdeztem, hátha akart már más is így netezni, és esetleg ő tudja a megoldást, hogy ilyen meg olyan program kell hozzá.
  • Landor
    #86
    na pont te magyarázol iqbajnok?

    "minek akarsz azoin netezni ha ott a gép
    ugyanakkor wifivel mondjuk lehetne"

    wifi mi?
    te szerencsétlen..
  • Mike at home
    #85
    nem tudom mire vered magad, amikor te hsz-edet is kenheti a hajára
  • Landor
    #84
    benézted, mér posztolsz hozzám ilyeneket :D
  • Agamemnon
    #83
    A W850-en azthiszem csak a gép tudna netezni bluetoothon keresztül. Én legalábbis semmilyen jelét nem láttam annak, hogy működne fordítva.

    Amúgy videó konvertáláshoz a Super-t ajánlom a eRigthSoft-tól. Mindenféle beállítási lehetőséged van. Méret, bitrate, hangsáv választás, és egy csomó fajta fájllá tud konvertálni.
  • Landor
    #82
    symbianos nokiákon meg lehetett oldani bluetoothon keresztül
  • Agamemnon
    #81
    Igazából nem is tudom, hogy mire használnám, mondjuk az ágyamból tudnék netezni... és azért kérdeztem mert ilyenről nem nagyon hallottam még, hogy ez hogyan oldható meg.
  • Mike at home
    #80
    minek akarsz azoin netezni ha ott a gép

    ugyanakkor wifivel mondjuk lehetne
  • Agamemnon
    #79
    Lenne egy kérdésem, az oksi, hogy a telefonon keresztül tudnék netezni a számítógépen, de ez visszafelé nem valósítható meg valahogyan?
    Mert a gépemen van net, és azt szeretném a telefonomon használni. Megoldható?
  • Mike at home
    #78
    ha meg konvertáló programra gondolsz, akkor a Total Video Converter-t nézd meg
  • Mike at home
    #77
    ja már emlékszem, beirta minden topikba