17
Valaki segítsen!
  • gabor1968
    #17
    Megvan a végleges ár: 17600 Ft
  • gabor1968
    #16
    összekeverték az modelt! mégiscsak jó drága lessz majd a javítás
  • gabor1968
    #15
    A Samsung központi szervizében 13600-at mondtak, de nincs jelenleg kijelzőjük.
  • gabor1968
    #14
    Sziasztok! Én is megvettem ezt a csodát! Először nem tetszett, mert sok mindent nem tud azok közül amit a C75 tudott! De aztán megkedveltem! Most meg valahogy eltört a kijelzője! Pedig csak a zsebemben volt úgy símán. Semmihez nem nyomtam neki, vagy legalább nem vettem észre! Sajnos ez nem garanciás! A T-mobil szervízben 25 ezer körüli összeget mondtak, de nem tudtak pontossat mondani! Most egy egyébb mobil szervízben is érdeklődtem, de ők sem tudtak mondani semmit. Tehát vigyázzatok a telóra mert nagyon érzékeny a kijelző!!!!
  • bazs1
    #13
    :D
  • PrasCo
    #12
    Kapcsold ki, és fekete sem lesz rajta. Jó kompromisszum, nem? Ja, meg a gépedet is...
  • ngcsnet
    #11
    már 20 idióta topikodat zárták, tanulj már belőle, beszélj érhetően, hogy mások is megértsék mi a bajod-,-
  • Viking
    #10
    barátoN, a sötétség a te fejedben van.
  • Akos 001
    #9
    valamelyik saMsung-ról hallottam,hogy csak fekete képernyő van készenléti állapotban,óra nincs.lehet ez az:P
  • jazzy
    #8
    sansung rlz
  • REALista
    #7
    A beállítások menüben válaszd ki a "készenléti állapotban ne sötétség legyen hanem az óra" feliratot!
  • tigeroo
    #6
    készenléti állapotba hogy ne sötétség legyen hanem az óra

    lál
  • palesz191
    #5
    Hogy ne feketeség legyen hanem kinn legyen az óra!
  • palesz191
    #4
    Valaki pls SEGÍTSEN!
  • palesz191
    #3
    De nem írja!
  • Gladiator
    #2
    nézd meg a használati útmutatót
  • palesz191
    #1
    Hellósztok! Az lenne a kérdésem hogy hogy lehet a SAMSUNG E370-ben készenléti állapotba hogy ne sötétség legyen hanem az óra! Tud valaki segíteni?