133
A playstation 2 optikai tuningolása
  • Ákos90
    #133
    slim ps2-ről van szó és nem fat-ról... csak a régi gépemnél (ami fat volt) meg maradt a network access disc...........
  • KILLER2
    #132
    Inkább lottózzon. Kevesebb az esélye, de legalább nem jár érte börtön, meg minket sem idegesit vele.
  • PoisonChihuahua
    #131
    Van aki így akar meggazdagodni....
  • KILLER2
    #130
    Gratulálok, fiam, büszke lehet magadra. Ülj le, egyes.
  • playstationchip
    #129
    olcsops2jatekok.freeweb.hu
  • sys
    #128
    Az igért pakk: GT BMW Spider
  • sys
    #127
    Sorry, de a gép elkelt, így nincs több PS modding részemről. Próbálom egy csokorba szedni a már lezárult moddjaimat és azt publikálni.
  • sys
    #126
    Kis türelem és hamarosan közzé teszem legújabb művemet.
  • sys
    #125
    Nem véletlen használtam matricát, ezt ugyanis nyom nélkül, simán le lehet szedni, a másik nem elhanyagolható tényező, hogy nem kevés pénzbe lenne egy "hobbi" festőkészletet összhozni(sajna).
  • awakeone
    #124
    ..ja azt elfelejtettem írni, hogy a matricás megoldáshoz valami oylan anyagot kell használni, ami műanyag, de nem erős a ragasztója, és nem marad ott a ragacs... és módjával a festékkel! :)
  • awakeone
    #123
    ...a festéshez több közöm van egyelőre, mint a ps2-höz, de ami itt ovlt pókhálós kiragasztgatott megoldás, azt teljesen simán lehetett volna sablonként használni, vagyis ráragasztgatod a gépre, aztán lefújod az egészet a sárgával, hagyod megszáradni, és leszeded a matricákat... fontos még a festék is, hogy ne rossz minőségű (hammerite, dupli color, meg az iylen praktikeres stb festékek), hanem valóban minőségi festékeket hasznélj, pl belton molotow, montana... ezeket ilyen graffitis boltokban lehet kapni, ahol vehetsz hozzá különböző szórófejeket is, amikkel sokkal precízebb, igényesebb munkát végezhetsz. autós festékboltokban kapható festékek is jók, és lehet ilye hibajavítót is venni hozzá, ami egy az egyben ugyanazt a színt biztosítja, mint a festék amit vettél (ezzel lehetett volna szépen megoldani pl a sárkányos dolgot... nem rég vettem ps2-t, mostanában fogom kichippeltetni, és valószínűleg utána megpimpelem a dobozt én is, majd ha így lesz, postolom a képeket!!!
  • FID
    #122
    Én elattam tegnap! Marad a pc! Te ps3? (ph-n vagyok sokat)
  • zoolee
    #121
    Én meg most adom el az enyém, mert kell tavaszig kess az új gépre..
  • FID
    #120
    Szerintem csak a bátorság kérdése + a kreativitásé.
  • sys
    #119
    Sose pörgött igazán, hiányoznak a lelkes amatőrök, vagy félnek megmutatni mit műveltek.
  • FID
    #118
    Na mi? Meghalt a topik?
  • playstationchip
    #117
    Üdv! Találtam egy érdekes oldalt konzolsite.extra.hu
  • tukko
    #116
    Hát pistike tényleg nagyon rosz témában vagy!
  • zoolee
    #115
    LOL...Mivel a chipelés illegális ezt ne várd, hogy majd szórólapokon látod, hogy kichip elés..
    Elmész boltba, és halkan megkérded, hogy van e chipelés...
  • piistike3
    #114
    üdv all!lehet rossz témában vagyok de van egy ps2 konzolom és nincs kichippelve.és nem tlaálok egy helyet se ahol kilehetne!Ha valaki tudna nekem segíteni ebben lehetőleg borsod megyében az jelezze nekem mail-ban!Nagyon fontos [email protected]
  • FID
    #113
    Szerintem jo pofa, van már galéria!
  • sys
    #112
    Érdekes ötvözése a ps-nek és a pc-nek, de ha működik miért ne
    Az aljáról vagy a tetejéről nyomhatnál egy képet.
  • FID
    #111
    Lehet de igy állítva nekem jobban tetszik.
    És sokat kellet volna vágni, és nem bírtam volna a lukat eltüntetni.
  • zoolee
    #110
    Azért 1 cnps 9700 Nt jobban nézett volna ki.Xd
  • FID
    #109
    Van értelme mer jol néz ki.
    A venti nélkül 3-4óra után érezhetöen meleg a borda.
  • FID
    #108
    A burkolatot garavirozoval vágtam ki, annak is a vékony vágó korongjával.
    Csak lassan kell vágni mert könnyen olvad!!!
    És még én se reszeltem le rendesen.
  • zoolee
    #107
    NAh, úgynézki mégse lesz ps2 mod...
    Most lesz úgynézki átmeneti gép, hozzá gef 8600 gt amire kell a hűtő.
  • fishBNS
    #106
    baromira ertelmes.... LoL
  • zoolee
    #105
    Hogyan vágtad ki a burkolatot?
  • FID
    #104
    Láttam milyen okosságokat csináltatok a ps2-vel, igy énse bírtam ki!
    Egy zalman zm80c-hp vga hütöt használtamfel.
    (volt otthon fölösbe)

    Kérem a véleményeket.
    De még csak 90%-os a cucc, mert még nincs kész!
    Képek itt: http://kepfeltolto.hu/index.php?img=5jvx&m=1
    http://kepfeltolto.hu/?p=&img=5jvt
    Ha kell van még több is!
  • Code92
    #103
    én is pc-s vok, de emellett ha olyan kedvem van ps2-zök is és sztem kényelmes az és abszolót megszokható, de ha nem hát nem xD
  • vezérszuszu
    #102
    Sziasztok!
    PS2 eladó!
    Eredeti dobozba, játékokkal, 2 joyal!
    Kb fél éves, mediaba vettem!
    Azt hittem megszokom, de én Pc-s vagyok, nem jött be!
    Privibe írjatok!
  • playstationchip
    #101
    Üdv!
    Ha valakinek kell ps2 játék írjon, listát küldök. Darabja 500ft, 10db felett 400ft. Chippelés is megoldható. Email: [email protected]
  • dinomano
    #100
    én sima ragados lappal csinaltam a dolgot, jo is lett volna, ha nem aztatom el a cuccost... Sok gond volt utana, befojt a festek stb.; en is fogtam a fejem+kapargattam kis késpengevel a felesleget+izgultam; hogy mennyire tudom rendbeszedni... Egesz jo lett, ahhoz kepest h. az elejen hogy nezett ki a sarkany... SZoval akrillal csak ovatosan.. :-P
  • zoolee
    #99
    Hehe.
  • KILLER2
    #98
    De szerintem lassanként elég lenne a könyvkötözésről és a ragadós filáról a beszélgetés, mert lassan már könyvet is írhatnánk róla xD
  • zoolee
    #97
    Én igazából ollóval kivágom 1 kis részen, nem is lehet látni, és kinyomom.
  • KILLER2
    #96
    Arra jó. De ilyen mindenhol ragadósat csak 1-2 alkalommal használtam. Azóta inkább valami mást. Mire kinyomkodom a levegőt alóla, hogyha ment alá, lemegy a nap.
  • zoolee
    #95
    Hát, de azért jó, ha nem csórónak néznek..mert am nem is vagyok az..:)
  • KILLER2
    #94
    xD Én áttértem a papírra. Sokat szarakodtam ezzel, de rájöttem, hogy nem éri meg. Meg aztán van, ami csak úgy netúr magában van. Franc fog szarakodni most a kötözgetéssel.