12 év börtönt kapott egy kínai író

← ElőzőOldal 2 / 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7
Szerintem, meg úgy kell látni a dolgot”Andris" meg Tomalak" hogy elveszem a nõdet és a pénzedet, ha meg szólsz jól pofáncsaplak. úgy sem fogsz lázongani, mert én vagyok a törvény és a hatalom.
#6
Csak gratulálni tudok "Andris" meg Tomalak" hozzászólásához....

Tudjátok ti mi az kiállni az elveidért azért amibe hiszel akkor is ha azért bántódásod eshet?
Megértem nem gerinc kell hozzá.

#5
Ezért nagy gáz hogy Kína olyan erõs!
Elnyomáson alapul és ezen nem változtat semmilyen jó gazdasági mutató!
DjDano
#4
Szerintem meg ha többen meg mernék ezt csinálni, már régen nem lenne kommunizmus kínában... a hallgatás csak konzerválja a rendszert

#3
Tényleg tudhatta, hogy mik a játékszabályok... õ kereste magának a bajt. Mindig vannak ilyen újító kedvû emberek..."forradalmárok"

TURMIX - Szinkronparódia letölthető: http://turmix2005.uw.hu

Tomalak
#2
Így járt, nem olyan bonyolultak a játékszabályok hogy ne lehetne õket betartani.
vttomi
#1
"tevékenységével aláásta a hatalom és a kínai állam tekintélyét"

szerintem saját magükat ássák el ezzel az ítélettel

← ElőzőOldal 2 / 2