12 év börtönt kapott egy kínai író
← ElőzőOldal 2 / 2
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#7
Szerintem, meg úgy kell látni a dolgot”Andris" meg Tomalak" hogy elveszem a nõdet és a pénzedet, ha meg szólsz jól pofáncsaplak. úgy sem fogsz lázongani, mert én vagyok a törvény és a hatalom.
Csak gratulálni tudok "Andris" meg Tomalak" hozzászólásához....
Tudjátok ti mi az kiállni az elveidért azért amibe hiszel akkor is ha azért bántódásod eshet?
Megértem nem gerinc kell hozzá.
Tudjátok ti mi az kiállni az elveidért azért amibe hiszel akkor is ha azért bántódásod eshet?
Megértem nem gerinc kell hozzá.
Ezért nagy gáz hogy Kína olyan erõs!
Elnyomáson alapul és ezen nem változtat semmilyen jó gazdasági mutató!
Elnyomáson alapul és ezen nem változtat semmilyen jó gazdasági mutató!
Szerintem meg ha többen meg mernék ezt csinálni, már régen nem lenne kommunizmus kínában... a hallgatás csak konzerválja a rendszert
#3
Tényleg tudhatta, hogy mik a játékszabályok... õ kereste magának a bajt. Mindig vannak ilyen újító kedvû emberek..."forradalmárok"
TURMIX - Szinkronparódia letölthető: http://turmix2005.uw.hu
← ElőzőOldal 2 / 2