21
  • JasonXXX
    #21
    Hellosztok!

    Ismeri valaki az Online Tv Recorder nevü progit? Nem rég hallottam olyan oldalról Németországban, ahol filmeket lehet letöteni, DE azokat csak OTRkey kiterjesztéssel lehet letölteni, ezért kell hozzá egy Online Tv Recorder progi, amivel ezt a bizonyos "key" végzödésü filmet le lehet játszani. Tud valaki erröl valamit?
  • gyurman
    #20
    Akkor a Peer2Mail ettől sokkal jobb!
    Most újra elérhető. Regizel egy nagy levelezőn, feltöltöd a fájljaidat. Kapsz egy pár kilós fájlt, azt elküldöd a havernak, és ő letölti a mailodról, amit feltettél, és a jelszavad meg titkosítva marad.
    Na, ehez mit szóltok?
  • planyo
    #19
    Na jól van, de 1: pár megás fájlokat akár 20-30-akat is könnyedén tudtok vele küldeni. A torrentekkel szemben pedig az az eléőnye, hogy bármilyen nagymama is tud vele küldeni, nem kell neki torrentek után kutatni, stb.. ha csak az unoka videóját akarja letölteni a lányától.. érted.
  • lalicsiga
    #18
    és mennyi idő lenne egy 1 órás házivideót feltölteni???????
    nem jó ez nagyon nem jó
    inkább marad az ms* vagy a skyp* ott legalább egyből megy és jön minden!
    és ha mégsem akarjuk elküldeni? küldjünk parancsot hogy ugyan töröljék mér a szerverről az adatot, addigra pedig e címzett leszedni!
    és mi van ha rosszul adjuk meg a címzett e-mail címét? valaki letölti a legszemélyesebb dolgainkat!
    tré az egész
  • bnfront
    #17
    Ennyi erővel .torrenteket is küldözgethetünk egymásnak.
  • archelf
    #16
    De egy levelezéses megoldás tényleg érdekes lehet. Mondjuk nem csatolt fájlban, hanem HTML kódban, vagy 'linkelt képekben'... Az igaz, hogy túl alacsony lenne az értékes adatok aránya a letöltötthöz képest; viszont garantáltan trackeless, ha tudsz egy-két megosztó emailcímét (olyasmi lehetne mint a KAD, bár ha több emailt is lehetne használni)...

    AE
  • tomo
    #15
    ha sokan hasznalnak leszakadna a terheles alatt.
    meg egy villanas alatt elkaphatjak a hasznaloit.
    esetleg egy kis virus, vagy kemcuccot is hozzauillesztenek a cucchoz.

    ej haj
    bűzlik ez rendesen.
  • Hegyikecske
    #14
    Hmm és ezen most mi az új? www.2big.hu... ehhez nem kell letölteni semmit, még magyar is, csak sajna mostmár nem lehet 1gigás fájlokat küldözgetni... Eddig faxán ment az is regelés nélkül! de még ígyse rossz...
  • M0rph3u5
    #13
    bittorrent a király!!! szerintem... :D ez + a másolat másolatának másolata... még maga az 5let, nemcsak a kivitelezés...
  • Theodora
    #12
    Nem is értem az egészet.
    Van egy cég, aki vállalja, hogy illegális tartalmat tárol a saját gépén, majd ennek a megosztásában részt vesz.
    És ezt még el is nézik? Miért is? Ja, mert majd később ha már sokan fogják használni, akkor a központi gépen egyszercsak megvizsgálják, hogy mit küldtél.
    Akkor aztán az e-mail cím alapján előveszik mind a két emberkét, aki küldte meg akinek küldték.
    Bíróság, bírság, tartalom szűrés, és így tovább.
    Gratulálok.
    Jövő héten indul az Artisuice (vagy mi) új ingyenes fájlmegosztó programja, sőt minden megosztott fájl után fizetni is fognak! Pár évet a börtönben.
  • virs lee
    #11
    Az hogy sikerült lemásolniuk a régóta működő rapidshare, megaupload, megashares, sexuploader, badongo, és a többi hasonló oldalt. :)
  • wanek
    #10
    Az Intelnek 7 millió nem pénz. Így komolynak egyáltalán nem mondható.

    Egyébként honnan tudható biztosan, hogy a célprogram nem csinál semmilyen gazemberséget (más egyebet is, mint amit állít magáról) a háttérben?
  • Jack Bauer ahős
    #9
    ugyanez:
    http://www.yousendit.com/
  • Killgore
    #8
    Valóban nem újdonság, de ha az Intel beszállt 7 millával, már nem olyan halott dolog.
  • wanek
    #7
    P2P megoldást tracker nélkül is meg lehet valósítani, a jogvédők meg szophatnak ezerrel.
  • wanek
    #6
    Ami azt illeti, a rapid és társainak a közelébe sem jöhet. Ugyanis azokhoz nem kell külön programot használni, mennek bármilyen oprendszerrel, és bármilyen böngészővel.
    Az ilyen célprogramos megoldások nekem nem szimpatikusak. Gondolom, hogy csak azt szeretnék elérni, hogy jobban ellenőrizhetővé váljon a dolog, meg lehessen jól reklámokat küldözgetni a mail címre. Halott dolog.
  • avman
    #5
    ez nekem úgy tűnik nem filecsere. inkább tárhely szolgáltatás. legalábbis én így értelmezem ezt a mondatot: "Először betömöríti a kiválasztott fájlt, majd felrakja egy központi helyre. (...) A címzett csupán egy e-mailt kap, majd a benne lévő linkre kattintva automatikusan megindul a letöltés." gondolom miután letöltötték, törlésre kerül.
  • szombi
    #4
    Szerintem nem újdonság. Kell egy központi szerver, amire feltöltik,
    majd a címzett az URL címét kapja meg. Ez már évek óta dívik, más formában!
    Például a megaupload.com vagy a rapidshare.de is.
    Ingyenesen feltöltik a nagyméretű cuccost, majd az oldal megad egy 6-8 karakteres alfanumerikus kódot,
    amit csak hozzá kell fűzni az alap URL-hez, és ha erre rákattint valaki, akkor a letöltőoldal nyílik meg!

    Ebben mi az újdonság?
  • chokeerigo
    #3
    Ebbe mi az új?
  • JoeFromHun
    #2
    Király! Csak így tovább... A filecserélést úgy sem tudják soha de soha többé megállítani.... WHEHEHEHE!
  • Newfronter
    #1
    Hmm most hallok róla először, eléggé szimpinek tűnik.