246


Vajon ők a világ urai?
  • Zenty
    #246
    látom topicja is van:

    nem tudom hogy volt, de jól össze van rakva
  • trackmaniac
    #245
    Sziasztok! Most olvastam, hogy az Angyalok és Démonok c. Dan Brown könyvből jövőre film készül. Valószínűleg Tom Hanks szereplésével.

    Angels And Demons movie
  • nixi666
    #244
    Hy! Köszi! :) Nekem személy szerint semmi bajom a szabadkőművesekkel. De mindenesetre érdekes...
  • tomcat1
    #243
    Azért kecskefejüt ne istenítsenek, nem áll jól...
  • NeverwinterKING
    #242
    ez de szaaaaar
  • Neofita666
    #241
    na azért mégse azzal, ne bánsd azokat a szegény kőműves testvéreket. ők csak ezközök egy magasabb hatalom kezében. hadd csinálják a kis szertartásaikat, meg halgassák a Hiram Abif-os meséket, a Salamon templomának építéséről. Persze azt már nem árulják, el hogy mit vagy kit is szolgál ez a "Salamon Templom"
  • Ronny
    #240
    4 perc 8 másodperctől
  • Ronin1350
    #239
    Érdemes megnézni.....
  • tomcat1
    #238
    Na én nem mennék be, max molotov koktéllal...
    :)
  • Neofita666
    #237
    menj be az egyik páholyba. ott biztos találsz érdekes dolgokat. csak az a baj, hogy nem fognak beengedni :))
  • nixi666
    #236
    Hát mondjuk a nagyrésze tuti latin, az igaz, de több hivatalos nyelv is van a Vatikánban. De mennyi érdekes dolog lehet ott...
    Egyébként tudtok valami érdekes helyet Budapesten? Templomot, vagy valamit, ahol felfedezhet az ember szabadkőműves jelképeket?
    Sziasztok!
  • tomcat1
    #235
    Azt hogy ott minden latinul van tuti :)
  • Ronny
    #234
    "A hymnusuk pedig az Animal: House Of he Rising Sun"

    he?
  • Boci69
    #233
    Sziasztok!
    Újra itt. A zsindexről tiltottak ki. Szóval, a szabadkőművesek száma a 23. Ha figyeltetek, akkor pont erről a számról most csináltak egy hallybudy sikerfilmet. Csak nem arról szól, amit jelent. A hymnusuk pedig az Animal: House Of he Rising Sun. Itt ugyanis a felkelőnap az arany, ami a hatalom jelképe. Jó ha figyeltek, a Kormorán nevű zenekar is előadja ezt a számot, csak kicsit más szöveggel. Mára ennyi. Sziasztok
  • nixi666
    #232
    merthogy?
  • HUmanEmber41st
    #231
    Nézd meg a South Park: Red hot chatholic love c epizódját :D :D ( 6. évad 8. rész )
  • nixi666
    #230
    Sziasztok! Az angyalok és démonokat egyébként én is olvastam, és szerintem nagyon jó könyv, de ami talán a legérdekesebb hely lehet, az a Vatikáni archívum... mit gondoltok?
  • AC2
    #229
    aha :D
  • Neofita666
    #228
    egyébként honnan tiltottak ki?
  • Neofita666
    #227
    egyértelmű. Az egész kőműves találmány. az I. világháború után "Népek SZövetsége" néven probálkoztak, de az amcsik elutasították, ugyhogy levezényelték a II. világháborút is, ugyhogy az akkori nyomor után, mindenki belement a játékba.
  • Neofita666
    #226
    hogyne. már van 300 páholy elméletileg. legalábbis a köművesek ezt mondják. Miért jelentkeznél? :DDD
  • AC2
    #225
    Mo-n van szabadkőműves képviselet?
  • NeverwinterKING
    #224
    :DD
  • tomcat1
    #223
    Akkor ha arra járok benézek. Ezek szerint egy orosznak belépőt kell ott fizetnie?
    Mekkora, azt megnézném...
  • Boci69
    #222
    Sziasztok!
    Ezt csak azért írtam, mert már elég sok helyről ki vagyok tíltva. Szóval, ha valaki járt már Brüsszelben, akkor térjen be az Eu parlamentbe. ( Eu tagoknak ingyenes). A folyosók végig fehérek, gondosak, tiszták. Aztán, úgy 3. emeleten, van egy nagy keret festve a falra, és abban kicsike piktogrammok: fándli, inga, lapát, koponya, csavar, stb...
    Érdemes megnézni. Kb. ennyit is ér az UNIO.....
    Még folytatom.
  • NeverwinterKING
    #221
    nem hinném h innen bárki is kivágna. :)

    képed nincsen??
  • Boci69
    #220
    Sziasztok!
    Remélem innen nem vágnak ki, mert olyat írok, ami valakinek nem tetszik.
    Visszaolvastam amit írtatok, és a legszebb szabadkőműves jelképről nem is beszéltetek. Ez az INGA. Ha valaki szokta nézni a köztévét, akkor van egy olyan műsor, amit "Kedd 21"-nek hívnak. Nézzétek meg, hogy mekkora szabadkőműves inga van a stúdióban. Egyenlőre ennyi.
  • NeverwinterKING
    #219
    soha nem lehet tudni :)
  • tomcat1
    #218
    Majd a végitélet napján, esetleg taghiány van :)
  • NeverwinterKING
    #217
    amúgy mondták h a félreértések végett jobban kinyitják a kapukat a nép elött
  • NeverwinterKING
    #216
    ja én hiszem.:D
    te nem???
  • cenobite
    #215
    "egy csomó páholyba betekintést nyertünk"

    hiszed Te. :D
  • NeverwinterKING
    #214
    ma volt a szabadköművesekről az NGC-n nem tom ki látta de sztem jó volt.egy csomó páholyba betekintést nyertünk.:D
  • Pigo
    #213
    Ma este 21.00-kor a Nationel Geogrpahic-ot nézzétek!!!!!!
  • HUmanEmber41st
    #212
    Ezek a gót betűk kissé olvashatalnanok :( Aki nem annyira jártas a témában sztem el sem tudja olvasni, h Illuminati van odaírva
  • Pigo
    #211
    upsz tényleg:D:$
  • Dragooon #210
    láttam a bannert, alul jobb oldalon a "maked" szót gyorsan írd át "made"-re

    amúgy most olvasom az angyalok és démonok c. könyvet, nagyon jóóó :) érdekelnek az illuminátusok is..
  • Saintgerman
    #209
    Neofitának igaza van. Vatikánt a római hüllő empire hozta létre, azzal a céllal, hogy egy globális vallás alá tereljék a föld népességét. Vatikán az Illumináti tulajdona, éppúgy mint a Virginia Company az az Amerika, mely "cégnek" elnökét mindig a vérvonalból választják ki.
    Ha az igazságot keresed ne moziba járj !
  • Saintgerman
    #208
    A régi könyveit valsz. nem másították meg, de sz'tem legalább egy jól felkészült pszihológus kell legyél, hogy a praktikumban a külömbséget észrevedd.
  • Saintgerman
    #207
    egyszer valahol már belinkeltem az NWO-n, de itt van újra.