133
Monkey Island 3 avagy a Majom Sziget átka
  • donoki
    #53
    ez? ???
  • donoki
    #52
    ez mi? underdogson??
  • Cat 02 #51
    Curse
  • donoki
    #50
    ez most meik:Curse of Monkey Island?
    Escape from Monkey Island? vagy mi? :D
  • donoki
    #49
    ja :D
  • Cat 02 #48
    az :D
  • donoki
    #47
    ezt a lucasarts csinálta?
    akkor már csak jó lehet ;)
  • Cat 02 #46
    www.lucasarts.com -on fenn van ha ingyenes :D
  • donoki
    #45
    hol? :D
  • Shadow_THH
    #44
    szerintem már ingyenes a full mert elég régi, nézd meg az underdogson
  • donoki
    #43
    kárr :(
    epdig kipróbálnám demot honan tok letölteni?
  • Shadow_THH
    #42
    a scumm nagyon jóóóóóó!
    csodálkoztam hogy még nem nyitottak neki topikot, telefonra zseniális, csak kár hogy lassú és néhány gamet nem lehet végigvinni rá

    pl sam and maxet mert ott gyorsan kellene klikkelgetni amit a nyilak miatt nem lehet, meg a DoT-ot ami nézet váltásnál egyből vissza lép a jelenbe. Viszont a Monkey 2-t meg a beneath steel sky-t ill az amazon queent majdnem végigtoltam már ^^
  • Cat 02 #41
    nem :D
  • donoki
    #40
    ez free game?
  • Cat 02 #39
    OFF off oks ?
    aki még1 szer megszólal virtuálisan lebaszom
  • j4n3k
    #38
    51 éves vagy?
  • Fülüke
    #37
    Nem tudom miért faszozol le engem.Ugyanannyi idős vagyok tán még idősebb is.Ennyire beakarsz vágódni valakinél?(szánalmas vagy)
  • Seth
    #36
    Értem, köszi, majd este meglesem. Innen melóhelyről csak 1-2 mondatra tudok beugrani, úgyhogy nemnagyon kóválygok más oldalakra ( lebukásveszély;D)
  • ZsZso
    #35
    Mellesleg SCUMMVMet találhatsz PPCre, mobiltelefonra, linuxra, stb. egyaránt.
  • ZsZso
    #34
    hát lesd meg az oldalát :)

    röviden: régi kalandjátékokat futtathatsz vele, jácci könnyedséggel. Nem kell DosBox -szal tökölni, egyszerűen csak elindítod a SCUMMVM -et, megmondod, hogy melyik könyvtárban található az adott kalandjáték, majd START GAME, és már megy is ... hang, kép tökéletes.

    Ajánlat ...
    SCUMMVM - Wikipédia (magyarul!)
    SCUMMVM.org
    SCUMMVM.org - Kompatibilitás lista


    Jó Szórakozást! :)
  • Seth
    #33
    ezt a SCUMMVM-et még sose próbáltam, ezmiez?? Vmi emulátor féleség?
  • ZsZso
    #32
    gondolom a SCUMMVM megoldaná
    (link)

    Magyarosításban írtó jó lett az eleje, és halálra nevettem magam (pedig angolul is végigjáccottam régebben, és ott is ugyanez történt :), viszont a fordítás a játék második felében elég ramaty. Olyan félrefordítások vannak, és olyan értelmetlen zagyva szövegek, hogy néha a sírógörcs kerülgetett. Persze azért nem szabad elfeledni, hogy valaki sok sok órát küzdött vele, míg sikerült magyarul lecserélnie a feliratokat ... csak kár, hogy ennyire el van nagyolva :(


    Még vmi ...
    aki szereti a hasonló játékokat, annak ajánlanám a KalózÖböl no meg a KémesTorrent oldalakat. "Lucas Arts" és "SCUMMVM" keresőszavakat használjatok, és 2 csodás PACK tárul majd elétek. Az egyikben benne foglaltatik az összes Lucas Arts kalandjáték (ISOban), a másikban pedig SCUMMVM -re letömörített kalandjátékokkal találkozhattok (ISO, RIP egyaránt).
  • Shadow_THH
    #31
    szeretlek titeket (szeret)
  • j4n3k
    #30
    te vagy a szánalmas kis fasz.
  • tigeroo
    #29
    grat
  • Cat 02 #28
    ha kell help szólj :D
  • magus
    #27
    nekem sok idobe telt mig tovabbjutottam benne, es nem is vittem vegig, haverom viszont (neki raall az agya az ilyen agyament dolgokra, pl a masodik reszben asszem volt egy resz mikor Le Chuck alsogatyajaval kellett babralni, arra az Istennek nem jottem ra) par nap alatt vegigrohant rajta.
  • Bankrupt #26
    mese-grafika
  • Fülüke
    #25
    Na inkább fogd be mert szét offolod ezt a jó topikot.
  • Cat 02 #24
    nyugi
  • Shadow_THH
    #23
    te nyitottál topigot, hogy a központban legyél, magas labda volt sry
  • Fülüke
    #22
    Cat 02: ötletes!!!!
    Shadow_THH: mi lenne ha egyszer nem te lennél a középpontba hanem a témaindító. Szánalma vagy.
  • Cat 02 #21
    én csináltam :P
  • Shadow_THH
    #20
    nem
  • Fülüke
    #19
    ez jó.!!! :D
  • Cat 02 #18
    mit találtam :D
  • Fülüke
    #17
    Én a DC++-ra gondoltam de ott is fent van gondolom.
  • Cat 02 #16
    vmien torrent oldalon biztos fenn van :D
  • Fülüke
    #15
    Én nem játszottam egyikkel sem de most hogy tudom hogy van ilyen megszerzwem akár az életem árán is. ;)
  • Fülüke
    #14
    jaja...:D