133
Monkey Island 3 avagy a Majom Sziget átka
  • Fantos
    #133
    már megoldottam
  • Fantos
    #132
    hello lenne egy kis problémám:szóval F1-et megnyomva bejön mindenféle beállítható dolog ez csudás még nade ha vissza megyek a játékban vissza állít mindent ahogy volt ezt hogy lehetne kiküszöbölni?
  • Shiwo
    #131
    yuppi :)

    gondolom a 2. részt is átkalapálják majd... és elvileg 5. rész is várható :))
  • Cat 02 #130
    http://www.hardwired.hu/forum/forum.phtml?area=comment&id=25534

    :)
  • #129
    áhááh...! MEGVAN! csak mindig kissé figyelmetlen vagyok szóval nem nekem való ez a játék.
    tehát a kígyóban kellett felszedni a cuccokat
  • #128
    igen de ebben nincs benne honnan lehet megszerezni a kávét, sajnos
    najó akkor keresem tovább...
    azért kössz szépen!
  • Cat 02 #127
    http://www.pcguru.hu/pcguru/leiras.php?id=10&nev=Monkey_Island_3_Vegigjatszas

    ezt olvasd át sztem
  • #126
    Hello!
    lenne egy kis "problemo"...
    mikor elérek a kígyós részhez akkor ugye kellene valami kávészerűség vagy nem tudom mi hogy megitassuk a kígyóval de én olyat sehol sem találtam...
    azt h lehet fellelni?
    vagy akkor kezdhetem előlről a játékot?
  • Shiwo
    #125
    huha..nekem is csinálta ezt, de már nem rémlik a megoldása :(
  • END 209
    #124
    Szevasztok!

    Tudna valaki segíteni hogy mit csinálok rosszul?
    A Scumm-ba hogy kell hozzáadni a játékot? Én hiába megyek bele a felinstallált könyvtárba, nem lát benne semmit a scumm. Próbáltam magyar és eredeti angol 2CD-s verziót is. Hogy kell hozzáadni ezt a gémet hogy fusson?
  • gibson9
    #123
  • gibson9
    #122
    Hello!
    Az lenne a problémám, hogy mikor elérek a cd cseréhez vagyis a 3. fejezethez akkor kéri a 2. cd-t, berakom, majd megy kb fél másodpercet a játék és utánna kéri az elsőt :S És ez megy folyamatosan hogy mindig a másik cd-t kéri... Valaki tudna segíteni???? Előrre is köszönöm!
  • Shiwo
    #121
    kérés visszavonva...találtam scumm-mal kompatibilis magyarítást..
  • Shiwo
    #120
    HEEEEEEELP !!!!!!!!!!


    tesóm gépén a játék videói úgy mennek, mint a motolla.. baromi gyorsan lejátsza, majd se kép se hang 1 jó ideig... hogy lehetne megoldani ? win95/98 kompatibilis módba próbáltam, de nem segített... scummal angol lesz, meg találtam vmi launcher-t hozzá, de azzal is gyors volt a videó..
  • Cat 02 #119
    mi az a Scumm ? :D
    abandongames.com on lehet fent van
  • Fantos
    #118
    izé csak annyit hogy hol tudom eltőlteni a játékot
  • Fantos
    #117
    izé valaki kisegítene hogy hogy mükszik ez a Scumm? éshogy hol találom emg hozzá a játékot?
  • Cat 02 #116
    lool ez a rész megvan 576 ban :P
  • Cat 02 #115
    kimentél azon a résen ? :D
    Monkey Island 1 vagy 2 ben találod magad tök jó :D
  • Germanfritz
    #114
    Sikeredett a dolog. A PcGur* oldalán található végigjátszás néha annyira felületes... Murray-t nem a repedésen kell használni, hanem a lámpáson. Ésszerűbb végigjátszás itt van (hátha valakinek kell):
    http://www.hcgamer.hu/gamer/index.php?p=5&c=902
    Üdv!
  • Shep
    #113
    Valamit még csinálni kell, pontosan még én se emlékszem de mintha valami beszélgetés szerepet játszana, kérdezd a horror témát vagy valami ilyesmi, többre nem emlékszem.
  • Germanfritz
    #112
    Elvileg meg kell ijednie és szaladnia, hogy kieresszen minket akit "kárhozott léleknek hisz". Szóval a végigjátszás szerint meg kell ijednie... nem értem mi lehet. Próbálkozom még, hátha valamit én nem intéztem jól.
  • Cat 02 #111
    őő pasz :D nem ijed meg vgy mi ?
  • Germanfritz
    #110
    Halihó!
    Elakadtam a játékban a kriptás résznél. Beszélek a szellem menyasszonyal, felveszem Murray fejét, a lámpást megszerválom ráteszem a koporsóra és (ahogy a végigjátszásban is le van írva) Murrayt fejét "használom" a repedésen. Murray megpróbálja megijeszteni a sírásót, de valahogy nem sikeredik. Pedig a végigjátszás szerint elvileg kéne... Mi lehet a gond?
  • kisroka85
    #109
    Hát a kettő nagyon nem szar, nekem igen bejött, nehéz fokozaton van meló vele rendesen:)
    De választható könnyebbre is, de szerintem úgy sok poénból ki fogsz maradni. Szóval szerintem meg jó:)
  • Cat 02 #108
    állítólag szar ^^
    torrent ?
  • tubu86
    #107
    nem tudja valaki honnan lehetne letölteni a monkey island 4-et? please!
  • nagykispeter
    #106
    Na megvan mi volt az oka.
    Abba a meghajtóba keresi a cd.-t amiről instalálva lett.
    Másikból nem fogadja el.
    De legalább műxik
  • nagykispeter
    #105
    Megpróbálom a 2.-at újra beszerezni,hátha jó lesz
  • Cat 02 #104
    lehet nekem is :S rég vót
  • nagykispeter
    #103
    Ez sem stimmel mert nekem at elsőről instaláléta fel az egésszet
  • Cat 02 #102
    nemértem :) nekem csak intalnál kellet cserélgetni :S de a 2. cd nek mindig bent kell lenniasszem mert a játék a gépen 14 megát foglal xD
  • nagykispeter
    #101
    Eredetibe nem is láttam sohol.
  • nagykispeter
    #100
    Hát már próbáltam mindent még angolul is újra raktam ,de semmi.
    Kár érte mert épp megtetszett
  • Shiwo
    #99
    nem tom, nekem nem volt ilyen gond, 1ből Lfogadta..
  • nagykispeter
    #98
    Megint segítséget szeretnék kérni.
    Mikor elindul a hajó a szigetről akkor kéri a második cd.,-t.
    Hiába rakom be a meghajtóba továbra is kéri.
    Mi lehet az oka?
  • nagykispeter
    #97
    Köszi
    akkor ez volt a baj hogy nem játszottam utánna
  • Shiwo
    #96
    bendzsón jáccá..próbáld ugyanazt lejáccani, amit ő..ha sikerül, egy idő után elkezd jáccani nagyon keményen, míg kedvenc főhősünk megállapítja, hogy az már követhetetlen..nah, akko lehet felveni a pisztolyt és szétlőni a benjót a kalóz kezébe..
  • Cat 02 #95
    őőő bendzsózni kell
  • nagykispeter
    #94
    Elakadtam ott mikor a bendzsóba kellene belelőni.Ha azt választöom hogy nem folytatom akkor levisz az üzletbe a játék.Ha folytatom akkor csak zenélnek újra.A kurzort nem tudom rávinni a pisztolyra csak a válaszokra.
    Ha valaki bír légyszi segítsen!
    Köszi!