102
Melyik hírességet láttad az elmúlt órákban vagy napokban?
  • CUCLI
    #22
    eddig Hooligans énekese. jó arc :)
  • DanielT
    #21
    "Pacsi az Ozomatli tagjaival" LOÁL!!! Ez ki a p*csöm? :D
  • SötétBarom
    #20
    Kozsó, Sopron Plaza egy pár éve
    Pacsi az Ozomatli tagjaival
    Vujity Trutkó
  • DanielT
    #19
    Nekem van egy érdekes sztorim a celebspottingra :)

    Mentem haza kocsival, mellettem a haver, állunk a pirosnál a Stefánián, amikor fogalmam nincs milyen indíttatásból, de megemlítettem, hogy mire hazaérünk látnunk kell egy hírességet. Ezen felbuzdulva, persze poénból gyorsan körbe kezdtem nézelődni, hogy na hol bújkálnak. És vajon ki állt a mellettem lévő sávban? Hoffer Józsi személyesen :DDD Nem hittük el, volt hatalmas röhögés.

    Egyébként 3 évig a Nagymező utcában dolgoztam, ahol a legtöbb színház van, úgyhogy nap mint nap láttam azokat, akiket este a Tvben :) Kedvencem a már említett Kern András parkolási fizetés módszere, aki annyival letudta az egészet, hogy kirakta az egyik dedikált fotóját a szélvédő mögé (persze nem kívül, hanem a műszerfal tetejére) :D
  • Mr Csé
    #18
    na ne!
  • DanielT
    #17
    Már Nissan 350Z-je van Kernnek.
  • DJ Skyline
    #16
    1 éve láttam a Kern Andrást (rohattnak fekete Celicája van ),és 1 hete láttam a Palcsó Tomit (yee) a Hungaroringen dalolászott,most így ennyi jut eszembe
  • McGrady
    #15
    ja, meg Sárosi Gábor (Barátokközt-Vadász Feri :D)
  • McGrady
    #14
    Hooligans gitárosa, Dukai regina eddig :)
  • Kmarha
    #13
    Budapesten, valamelyik kis tó környékén (Móricz térnél talán?) van is egy ilyen kocsma. :D büszkén hirdeti hogy Elvis szelleme oda jár sörözni :D Még egy életnagyságú szobra is van neki :)) a bunkó kiszolgálókat és a néhol magas árakat leszámítva egész jó hely :)
  • Vegas
    #12
    Elvis-t szoktam látni néha, mindig ide jön kocsmázni..
  • Dodo55
    #11
    Én meg az Orbán Viktorral talákozhatok, mert a szüleim ismerik az ő szüleit.
  • Kmarha
    #10
    a nagy geci
  • Dodo55
    #9
    Kb 4-5 éve a budapesti autókiállításon ott volt a Fekete László, és Apukám akart enni csirkecombot, de a Fekete László az összeset megvette(és utána megette) Apukám elől.
  • SigS
    #8
    -g +d ;)
  • SigS
    #7
    Mindenki Gyozikeje tegnap Retro klub, Szegeg
  • Vlala #6
    Az ismerőseim naponta találkozhatnak egy kiváló emberrel. :)
  • Kmarha
    #5
    Verebessel számtalanszor való összefutás az utcán, boltban, piacon (Zalaegerszeg).

    Az Auróra tagjaival közel másfél órás csócsózás, meg dumálás koncert elött/után az Atlantisz lépcsőjén. Csajok stírőlése, sörözés, stb. (szintén Zalaegerszeg)

    Sörözgetés, legalábbis az én részemről a Hiperkarma énekesével. (Veszprém, felső kampusz)

    Gitározás és éneklés Gergővel, a Hoollywoodoo énekesével pár percig, aprógyüjtés céljából, legyen miből nekünk sört venni (Sziget, nem tom melyik év)

    Pár szó Nick Cavevel és barátnőjével/feleségével a nagyszínpad elött, azért jóval a tömeg háta megett (Sziget, tavaly)

    Hideg kézrázás Magyar Bálinttal. Sajnos nem volt nálam kés vagy pisztoly (ez hol is volt? Velencei tó körül, Sulinet táborban)

    Egyelőre ennyi jutt eszembe :)
  • donoki
    #4
    mér te hol lax?
    én csak 1el találkozhatok, Gyurcsánnyal :D
    Mivel itt született :D
  • ngcsnet
    #3
    anyám egyszer beszélgetett Korda Gyurival és Klárikámmal egy bútoráruházban

    utcán találkoztam már a Gundel Takáccsal, és a barátok köztös klaudiával
  • Vlala #2
    Sajna Gáspárékat látom és hallom minden héten. Ugyanitt Salgótarjáni lakást cserélnék minél messzebbire :) (Na nem a miénket, a Gáspárékét...)
  • qper
    #1
    Péntek, Fészek Klub: Demjén Ferenc, Somló Tamás (az előbbi az utóbbi koncertjén vendégeskedett, valamiféle alkoholmentes trutyit szívózálazott szorgalmasan az arcába)