102
Melyik hírességet láttad az elmúlt órákban vagy napokban?
  • ZilogR
    #62
    Jah, megvan: Torres Dani

    -=ZR=-
  • ZilogR
    #61
    Még talán 1990-ben: Debrecen Arany Bika aljában Nagy Feró és Deák Bill Gyula: autogramot kaptam tőlük az akkori diákigazolványomban található "Tájékoztató" könyvecskére! (Talán még meg is van valamerre!)

    Pár hónapja én is épp akkor vásároltam az IKEA-ban, amikor a csirkés fazon az RTL Klub-ról.

    De rengeteg ürgétlehet elkapni, ha mászkálsz a városban. Pl.: máj. 1-én a kis spanyol megasztánnal metróztam - nem jut eszembe a neve, de a Desperado-nóta azér' jól hangzott! ;)


    -=ZR=-
  • cSuwwi
    #60
    Ezer éve volt már, még kis puby voltam, pultosként nyárimeló :|
    A pincér éppen bagzott hátul, amikor bejöttek hárman, én vittem ki az étlapot, meg se nézte, egyből mondta mi kell. Már nem tudom mi volt az, de kérdezte van-e rajta tejföl? Mondom úgy nézek én ki, mint aki tudja? Hát jó lenne tudni...
    Mondom ha majd kihozzák kiderül _D
    Amikor elmentek, akkor mondta a pingvin hogy ki volt az, ismerős volt, de nem tudtam biztosan, hogy ő volt az.

    Amúgy láttam régebben Culáp Andreát is, de meg nem mondom már hol (nem a tv-ben) :]
  • qper
    #59
    milyen jó, hogy ez nem az.
  • DanielT
    #58
    Miért égtél le :) Gyerünk tépd fel a sebeket :D
  • cSuwwi
    #57
    Vizy Andrást vagy hogy hívják, még anno a 100-ból 1-ben (sikeresen kiestem az első körben) -.-
    Ill, Jakupcsek Gabi előtt volt szerencsém leégni még régebben, amikor egy étteremben melózam :|
    Ennyi elég is volt a sztárokból :]
  • Királylány
    #56
    A velvet.hu-n van feljelentő.
  • Takezó
    #55
    Nagyjából 1 hónapja láttam Somló Tamást a Hunnia moziban, és még pénzt is adtam neki:DDD
  • sapkafej
    #54
    én múltkor láttam a Fekete Pákót a Keletinél. Bár nem tuti, hogy ő volt az. Meg Sebeőköt ugyanott.
  • Dichter
    #53
    Jajj, és majdnem elfelejtettem a kedvencem :)

    Delhusa Gjoni. Vicces volt valamelyik riportműsorban nézni, ahogy vállalja azt szőke cicababát, akivel már évek óta lehetett itt látni, ahogy elmotoroznak az éjszakában :)
  • Dichter
    #52
    Nádas György, itt lakik a lakótelepen, ahol én is. Minden héten látom. Ugyanolyan 190E-je van, mint amilyen nekem is volt.
    Szili Katalin, vele már kezet is fogtam (wow :))

    És valamelyik Sipos az Irigy Mirigyből. Ők is errefelé laknak.
  • Lammer
    #51
    ehh viszont erre emlexek nagyon is: "Balfácánt vacsorára!" Jozsef szinhazban anno... tisztan Kernt jatszott... :P es Koltait is baromira csipem, de ok ketten magukat jatszottak szimplan... nekem szurta a szememet nagyon
  • Lammer
    #50
    ALJ! :P en nem a meghivasokra ertettem, hanem a nagy, egesz estet betolto filmekre like: miniszter felrelep, csudafilm etc... ;)
    szerk: persze kivalo, de mindig olyan "kernes" :DDDDDDD szal tul sokat csepegtet onmagabol a karaktere megformalasahoz... SZVSZ!
    szerk2: szerkesztettel te is :PPPPPPPPPP ez nemer :P
  • DanielT
    #49
    Én legutóbb láttam a Furcsa párban a Vígszínházban. Előtte az Ügynök halálában, most megint megyek majd valamire amiben ő van, minden alkalommal kiváló az alakítása. Amikor szerepel a Tv-ben, oda őt nem azért hívják, hogy játsszon el valakit, hanem, hogy legyen Kern András és viccelődjön.

    A filmjeinél pedig azért lehet hasonló, mert a szerepeket rá írják, mert alapból az egyénisége elvisz mindent a hátán és leköti a nézőt. Egy színdarabban, ami több éves évtizedes múltra tekint vissza, ott mást ad magából.
  • Lammer
    #48
    off: en is tisztelem a munkassagat meg etcblabla... de nem vetted eszre, hogy mindig szinte onmagat adja??? olyan "Kernes" mindig... es pont ez a sokarcusag veszik igy el, ami a szineszetnel nagyon fontos... (most konkretan a szineszkedesre gondoltam nem a humorista alakitasokra)egy ido utan nagyon kiutkozik... vagy tevedek? ;)
    szerk: a regi filmjeinel erdekes ezt nem veltem felfedezni, de a modernebb filmekben meg ha alakalmam nyilt megtekinteni nehany szinhazi alakitasat akkor ez szembeotlo volt szamomra nagyon is... :(
  • DanielT
    #47
    Nála sem pénz kérdés.
  • DanielT
    #46
    Ahhhhhham, és melyik darabokban láttad, mondjuk az utolsó 3-at sorold fel kérlek.

    Rendkívül tehetséges színésznek és humoristának tartom (igen, rendszeresen szerepel a humorfesztiválon is és ismerheti mindenki írásait a Hetihetesből) Gálvölgyin kívül nem tudnék még hozzá hasonló nevet mondani a hazai színházi életből.
  • Ronny
    #45
    összedobhatnánk egy kis pénzt Kern parkolására, hogy szegénynek ne kelljen nélkülöznie(legyen benya a 350Z-be:)
  • Ronny
    #44
    nem láttam tőle semmi kiemelkedőt. Ő a Kern Andrást és nem érzem azt, hogy mást tudna játszani, ha érdet mire gondolok:) Persze még mindíg a jobbak közé tartozik.
  • Sephi
    #43
    Dajcs (:DDD) Tamassal Balvanyoson.
    Kern Adnrasal a vigszihazba mondott anyamnak egy viccet mire ez felorat rohogott.
    Antal Imrevel utcan lealitottuk es beszelgettunk.
    Bajor Imivel egy aszntalnal ultem sorfesztivalon.
    Bodrogi Gyulaval a rakparton (kutyat setaltatott)
    Dobo Kataval szemeztem klubba :D


  • Lammer
    #42
    inkabb privat, mert ebbol pol. lesz :P
  • Yeltzin
    #41
    csütörtökön két rendezvényen dolgoztam, ahol gyülekeztek a "hírességek", de ha felsorom a nevüket, kinek lesz jobb az élete?
  • DanielT
    #40
    Azzal, hogy leparkolok a kocsimmal, ami után iszonyat sok adót befizetek, a benzin 70%-át, stb, nem fogok azért fizetni, hogy közterületen megállhassak. Illetve hajlandó lennék, ha nem magáncégbe menne a pénz és emberibbek lennének a módszerek.
  • Nuki
    #39
    mindig jó a kiskapukat keresni ^^
  • Lammer
    #38
    OFF:

    joh akkor enmeg ezentul nem fizetek semmiert, mert szinte minden maganzsebbe megy, tokmind1 partallastol fuggetlenul(jah haddnemondjam, hogy mivel ~eladtak az orszagot, ezert mi mindannyian valahol kulfoldi zsebbe fizetunk, ejj ez nem szurja a szemedet, oda szivesebben szorod a penzt! :P erdekes cahcah) :P
  • DanielT
    #37
    OFF

    Én sem fizetek. Nem szarrágó vagyok, csak nem vagyok hülye, hogy egy mocskos patkány képviselő magáncégének Kupper András(Fidesz) Centrum Parkoló Kft. zsebét tömjem, amiből az önkormányzathoz eljut pár százalék.

    Nem nagyon van téma ami ennél jobban fel tud idegesíteni, ezért a hangnem :)
  • geri15
    #36
    Kern tényleg nagyon jó színész, de mint a legtöbb szakmában, a színjátszásban se nagyon fizetik meg az itthoniakat... csak a bűnözők és a politikusok élnek nagyon jól ebben az országban sajnos, de ezzel már máshova kalandoztam...

    Szóval, egyetértek Danival.
  • Lammer
    #35
    jah ertem vilagos, tehat igy kibujhat a kotelezettsegek alol... aham!!!44 en kerek elnezest
  • DJ Skyline
    #34
    ja,bocs! :D
  • qper
    #33
    mert Ő Kern András, mert Ő megteheti...


    de sz.tem próbáljunk visszakanyarodni a topik eredeti témájához
  • Lammer
    #32
    meg ne magyarazd, hogy a Kernnek nem futja parkolasra(foleg, hogy Nissannal furikazik) mert korberohogom magamat... szarragisag a kobon-e? :D
    legutolso troger ember is a szakadt skodajaval ha ki tudja pengetni a parkolast, o miert nem? :P
  • DanielT
    #31
    Kifejtenéd?
  • Vegas
    #30
    ma láttam magam!
  • Ronny
    #29
    hát persze:)
  • ngcsnet
    #28
  • Slayerboy
    #27
    Jah meg Havas Henriket :D lol
  • Slayerboy
    #26
    Meg kb. 1 éve Jáksót szintén szegeden egy játszótéren a fiával :D
  • Slayerboy
    #25
    Tegnap láttam Győzikét szegeden
  • DanielT
    #24
    Makker? Az egyik legjobb színész magyarországon, tízmilliókat kellene keresnie havonta, keresne is, ha nem Magyarországon lennénk.
  • donoki
    #23
    lol a makker