102
Melyik hírességet láttad az elmúlt órákban vagy napokban?
  • McGrady
    #102
    osztálykiránduláson nem kisebb egyéniséggel találkoztam mint Somával :DD
    kép meg videó is készült róla (by oszttársaim)
  • PeeVee
    #101
    milyen igazad van:PPP
  • Takezó
    #100
    kussmá
    ték
  • Voltan
    #99
    Ezen kár vitázni, a Depresszió tényleg szar :P
  • banok
    #98
    ma láttam Kapocs Zsókát a Westendben...
  • DanielT
    #97
    Loál, barátom, kb 15 éve voltam utoljára diszkóban :) szóval valóban mondhatod, de minek? :)

    Egyébként letöltöttem egy számukat a weboldalról, annyira nem szar a zenéjük mint a nevük :) A szöveg übergyenge, de a hangszerelés elég korrekt.
  • Ben C
    #96
    elsétáltam egy tükör előtt |:
  • Shongi
    #95
    És az is jó, hogy jól átlátja a témát, hiába, most mondhatnám hogy diszkópatkány, de minek:)
  • Takezó
    #94
    örülök, h gyorsan ítélsz^^
  • DanielT
    #93
    Ebből nem lesz flém, mert ennyit tudok a témához hozzászólni, ezt is csak tippeltem, mármint, hogy zenekar. Azt, pedig, hogy szar, simán levettem a nevéből
  • Takezó
    #92
    flémt akarsz?
  • DanielT
    #91
    Én tudom! :P Valami szar zenekar :D
  • Takezó
    #90
    a Depresszió énekese, és most kérdezd meg h mi a faszom az a depressszió:D
  • RatBaG #89
    ki a faszom az a halász feri?
  • Takezó
    #88
    ma láttam Halász Ferit a Blue River állóhajón Armada-koncerten:D
  • qper
    #87
    az öreg Urbán Flóri szállt fel az 1-es villamosra du. 2 tájban az Árpád hídnál.
  • qper
    #86


    bírom nagyon bandit a hegyről.
  • ZilogR
    #85
    még jobb: tegnap du. 17:50-kor vergődök hazafelé - szintén metró: jellegzetes, kissé hadaró, néha már dallamos (éneklő?) hang, jellegzetes szó végi elfulladásokkal . Felnézek: hát nem a TV Paprikás Bandi a hegyen áll mellettem!? Két haverjával mentek valamerre.

    -=ZR=-
  • DanielT
    #84
    Hát akkor jó nagy büdös paraszt vagy már bocsánat. Hogy jössz te ahhoz, hogy bárkinek is egy fillér kárt okozz, amikor ő azt sem tudja, hogy a világon vagy. Azt nem tudom, egyáltalán hogy juthat ilyen valakinek az eszébe, de az hagyján, még le is írja. Gratulálok!
  • magus
    #83
    mekkora egy bekepzelt paraszt meg mindig nem hiszem el
  • magus
    #82
    en tuti bevagtam volna teglaval ha latnam h megmeri ezt csinalni
  • Bucser
    #81
    mivan megjött a havi?
  • Dichter
    #80
    Fölösleges, de azért elmondtad te is
  • PyRex
    #79
    Én minden nap találkozokilyen emberekkel (televízióban (is) dolgozom), de ettől most kinek jobb? Nem csak színészekkel, hanem vezetőkkel, politikusokkal, stb. Naésakkormivan.. Szerintem tök felesleges a topic :(
  • Voltan
    #78
    Engem meg majdnem fellökött az a tehén Liptay Kalória a West End ben. Én sem vagyok egy kis darab, szóval komoly bravúr volt. Biztos csoki kiárúsítás volt az áruház másik végében, azért sietett úgy.
  • GanXstaZoleeWrk
    #77
    én azt is ha velem :)

    Én csak a Havas tanár úrral találkoztam budán meglepően nem kioktató stílusban nyomta :)

    Külföldi DJ-kkel sokkal, meglepően jó fej némelyik, magyarok közül is 1-2. (ez nemtom mennyire celebspot)

    Lalával a Kozmixból ittam együtt, valamint a Kristóffal többször is össze lehet futni, na azert vele inkabb semmit :D
  • qper
    #76
    csak ne szólaljon meg, mert egyszerű mint a százasszög. igaz, nem kell hogy b*szás közben szavaljon :)
  • qper
    #75
    LOL :D
  • geri15
    #74
    annyira nem szép csaj, de eltudnám viselni ha ő lakna mellettem ^^
  • DanielT
    #73
    Minden nap celebszpottoltam, mert ajtószomszédok voltunk:) Sajnos nem ebben a pózban :D

    Rába Tímea
  • G_ArchAngel #72
    Gál Gyula, az MKB Veszprém beállósa összetörte a Peugeot 306-osom hátulját...:)
    Azóta voltak az apósoméknál a kézisek pincebulin, és folyamatosan kapunk két db éves bérletet:)

    Tapolca kis város, így sajnos könnyű összefutni ezekkel a "sztárocskákkal": Postás Józsi, Márió a harmonikás, Tóth "Mega" Vera, Tóth "Mega" Gabi...

    Az egyetlen sztár akire büszke vagyok, hogy ismerem és a magyar könnyűzenei piacon sztárnak is tartom, az Zsédenyi Adrienn - nagyon aranyos, jófej csaj, és a férje, Szabolcs is rendes, közvetlen ember, Adrienn öccsével, Balázzsal pedig, mikor van alkalmunk rendesen a Bacardis üveg fenekére nézünk:)

    Ezenfelül a környező falvakban van a nyaralójuk/lakóházuk ezeknek az arcoknak, Ők szintén gyakran láthatók Tapolcán az üzletekben vagy a piacon:
    Fábry Sanyi, Szőke András, Kovács Ákos, Presser Gábor (Ő a nagy piacos), Kern Anrdás, Prinz Gábor, Szeremlei Huba, Csiszár Jenő...

    És ugye ott van exolimpikonunk, Szalay Gyöngyi (most már alpolgármester), akinek a házát mi terveztük:)

    Jó móka, hogy egy 30e-s lélekszámú vonzáskörzetre, ennyi nagy arc jut:)
  • [Walaki]D`Lair
    #71
    Nebassz, én is pont ugyanott láttam a hoffert :D:D:D:D Átnézek a kocsiból és gecc ott hofful :D:D:D:D:D:D:D:D

  • Takezó
    #70
    az elmúlt 1 hétben kétszer szólítottak le vadidegenek az utcán, hogy "hájjj, te nem Takezó vagy"... celeb vokD::D
  • qper
    #69
    múlt hét pénteken még láttam Eszterházy Pétert (gy.k.: író) a múzeum körúton téblábolni.
  • qper
    #68
    na,az szép lehetett. gondolom nem a ferihegyen időztek, nem?
  • Petyus_
    #67
    Tavaly repülőtéren láttam Matthew McCanaughayt + Penelope Cruzt, valamint Ryant a Narancsvidékből. =) (videón is megvannak)
  • Daniel
    #66
    barátokköztös kata (árkád-mediam)
    boros lajos (lurdy mellet, zabát :D)
    bocskor (lurdy mellet)
    gáspár laci (suliban)
    a készátverésből aki a buszmegállóba szokott átveregetni (épp próbált átverni..(buszmegálló))
    béres alexandra (reptér)
    dopeman (edzésen.. :))

    most csak ennyijut eszembe.. :(
  • magus
    #65
    Úristen

    Ó, te jó Ég...

    te Torresz Dancsival utaztal egy metron? omfg omffffg
  • magus
    #64
    egyszer lattam Szikora Robuskat usa nagykovetsegen. ki akar megerinteni?
  • banok
    #63
    Én a budaörsi Tescóban láttam Vujity Tvritkót a gyerekeivel...