10030
  • grebber
    #58
    Új képek (20db)
  • zedleey
    #57
    Endem a köd zavart néha a Sacredben.
  • zedleey
    #56
    Shadow Warriornal egy videón láttam én is egy CA-t, ami a serapim light shildjére emlékeztet csak épp más színben nem kék hanem sárga.
  • Requiem88
    #55
    pontosan...
  • zedleey
    #54
    Gondolom te is szeretnél olyan vátoztatást,hogy a fegyverek és páncélok minimum kinézetre ne legyenek sablonosak,mivel a Sacredben azok.Igaz vannak kasztspecifikus fegyverek és páncélok is.Ami nem az, az általábban
    sablonos.
  • zedleey
    #53
    Bocs azt elírtam sacred2* Hát ez igaz.Igazság szerint én sem bánám,ha lenne néhány változatás (pl.mongjuk egy teleport tekercs,amely esteleg visza dob valamelyik városba ami rendelkezi portalal,mert kevés hp potival keresztul rohani miközben ölnek nem a legkelemesebb, "dehát igaz ha meghalunk ugyis visza dob csak nem mindegy hova").
  • Requiem88
    #52
    "www.sacre2.com/fanpages/sacred2.de/charakterklassen itt sem 2 clas ír csak." ennek kivételével ugyanezt írtam le én is, csak tömörebben... és nem tagadom hogy nem lesz több karakter, mindössze én a hivatalos oldalról informálódok, és ott csak kettő van.
  • zedleey
    #51
    Hopp ez neked akart menni.
  • zedleey
    #50
    www.sacre2.com/fanpages/sacred2.de/charakterklassen itt sem 2 clas ír csak.Ja a Szeráf és a Gladiátor is mint combat jump és stomping jump tud a távolrol az elen kőzé ugrani.Tehát azok a harcosok amelyek leginkább közelharcra használhatak combat kick vagy combat jump tamadásokat (harci rugás és ugrás)ugye az ílasznak mimt az erdei elf vagy a csata mágusnak ilyenekre nics szüksége,mivel az egyik ílyra szakosodot a másik pedig a varászlatival marad életben,mert ugye a sima sacredben (2 kari tud hp-t tolteni, 2 az ellenből (sziv eletet 1 leleket, 1 pedig vért)2 pedig csak potional illetve weaponal és/vagy armoral esetleg képes lehet közvetlen hp-szivasra minden egyes támadáskor)tudom az előbb emliteteket már tudjátok, de szerintem a harci(vagyis amit leginkább kőzel harcra hasznalunk nélkülözhetetlen a harci rugás,mivel rugás egyértlműen közelre hat az ugrás pedig kicsit távolabbra,így hát egyértelmű a kető közti távolság beli külnbség.
  • zedleey
    #49
    Szerintem várjuk meg ezzel a megjelenést,mert akkor derűl ki mennyi és minnyen class lesz a játékban.Elvileg még dolgozhatnak rajta a fejlesztők a megjelenésig,ha megjelenik jövöre.
  • zedleey
    #48
    Jut eszembe a a Sacred2 honlapjan néztem screenshotokat (Seraphim,Sadow Warrior és High Elf).Ma néztem a Sacred magyar honlapját és ott ezeket olvastam Seraphim,Inquisitor,Shadow Warrior,The Dryard és The Temple Guardian.Remélem a karakter export-import megmarad.Gondolom a Setekben lesz bőven változtatás,épp te írtad Requiem,hogy 2008 tavaszára várható a megjelenése.Akkor bőven fejleszthetik még a játékot.
  • Requiem88
    #47
    némi változtatást. a sacred-ben is ugyanezek a fegyverek voltak, ugyanígy néztek ki, nem hiszem el hogy nincs fantáziájuk a készítőknek.
    nem tudom mit vered magad, láttam két ingame videót, mindkettőben ugyanazt a CA-t tolta a Szeráf is mint a sacred-ben (felugruk aztán pörög végül leereszkedik) a shadow warrior pedig egy "távolról az ellen közé ugrást" mutatott be, akárcsak pl a Vámpírnő vagy a Dark Elf a Sacredben. A hivatalos oldalon pedig a "characters" menüpont alatt mindössze két karaktert látok. ennyi.
  • wedge31
    #46
    Ezeket a drabális marhaságokat nem tudom honnan veszed a játékban jelenleg ugy néz ki hat class lesz: Seraphim, Dryad Scout, Half Elf Adept, Inquistor, Temple Guardian, Undead Centurion.
    A combat artok is teljesen egyediek lesznek max az egyetlen szeráfnál lehet ismétlés de a többi class teljesen uj lesz,uj combat artokal.
    A fegyverek meg persze hogy kardok,török,fejszék,szablyák stb, mégis mit vártál egy fantasy játéknál sodrófát ?
  • Requiem88
    #45
    én félek hogy csalódást fog okozni :(
    mindössze két karakter lesz: Seraphim és Shadow Warrior.
    láttam ingame jeleneteket meg bemutatókat vidón, háááát...
    a fegyverek gyakorlatilag ugyanazok lesznek (egy-, és kétkezes kardok, fejszék, tőrök, szablyák)
    És tartok tőle hogy a CA-k (combat art, (harci technika)) is. kettőt láttam belőlük de ugyanazok voltak (távolról az ellenre ugrás illetve a szeráfnak az a oörgés.)
    nagyon izgultam a játék miatt de mostanra alábbhagyott a lelkesedésem - félek hogy csalódni fogok.
  • zedleey
    #44
    Nekem bejőtt Sacred, de ahogy elnéztem a Fallen Angel videóit,elégjónak bizonyul. Az első is 3D-s,de az még elég kezdetleges a Fallen Angelhez viszonyitva. Gondolom a Sacred2-hőz kicsit ujitanom kell majd a gépen. Lehet tudni hány faj leszbenne pontosan vagy esetleg sacra?
  • Requiem88
    #43
    2008 tavasza felé van kitűzve a megjelenés. aztán majd meglátjuk.
  • Prince23
    #42
    Ez meg mikó fog megjelenni? :SS
  • Requiem88
    #41
    csak kérni kellett
    Sacred 2 - GC-re élesítve
  • 1488
    #40
    lassan két hónapja semmi hír nincs felőle? én már nagyon várom, a sacred az egyik kedvenc játékom :)
  • bepe79
    #39
    Uj kepek a Sacred 2: Fallen Angel-bol:



  • bepe79
    #38
    De, kijon. Majd 2008 elejen, ahogyan beharangoztak.
  • bepe79
    #37
    Bekoszonok ide is, a HWSW forumon en nyitottam a Sacred2 topikot, es a Sacred(1)-nek oriasi rajongoja vagyok, mai napig nyomom, es eddig kb. 6-7-szer vittem vegig, mas-mas karakterekkel. Most per pill egy lvl44-es Battle Mage-em van, vele mar masodjara megyek, silver fokozaton.
    De hogy ONtopik is legyek Sacred 2 temaban, berakom ide is az uj Sacred 2 video linkjet, amit a masik forumra beraktam:

    Sacred 2: Fallen Angel uj video:

    http://www.sacred2.com/en/news/news/detail/Update_Short_Videos.html

    Azon belul is ez egy Shadow Warrior kari video, a Seraphim trailerjet mar lathattuk (legalabbis en mar megneztem smile2.gif ) a hivatalos web site-on.

    Update Short Video

    New Shadow Warrior video online now!

    This video displays one of the undead fighter's special moves. With an awesome combat jump the player can target several opponents. Body contol, elegance and strength makes the Shadow Warrior a dangerous melee weapon.

    "The desert casts no shadow but your own!"
    Quotation of an old Ancarian philosopher

    http://www.sacred2.com/en/media/trailer.html

    Kozvetlen link: http://www.sacred2.com/fileadmin/sacred2/content/media/trailer/Shadow_Warrior_Special_Move.zip
  • Titan
    #36
    Sose jön már ki??
  • grebber
    #35
    Azthittem új trailer de ez a májusi :(
  • grebber
    #34
    Trailer +1 kép
  • mucsácsó
    #33
    új screenshotok a Hardwireden:
    http://hardwired.hu/forum/forum.phtml?area=comment&id=19583

    így is kihalt szegény topic, gondoltam most fel kéne éleszteni, tehát itt az alkalom :)
  • [dvd]
    #32
    Hát ahogy elnézem ez nem Sacred lesz, sajnos. :( Azzal hogy szuperháromdésmúanyagfigurákat csinálnak az egészből, talán még tps-be is teszik annak nemlátom sok értelmét, persze kell a grafikai javulás, de az isten szerelmére ez nem doom. Nem meg változtatni kéne sacred receptjét hanem javítani... Mind1 várjuk ki a végét.
  • Titan
    #31
    Szerintem jó lesz ez... Remélem nem hagyják ki belőle a kis kedvenc vámpíromat.
  • Newfronter
    #30
    Néhány kép
  • Lobsterman
    #29
    Óh az elsővel még mindig tolom néhanapján. Ha fele olyan jó lesz, biztos hogy okoz pár kellemes hetet :)
  • medaline
    #28
    jujjj szerintem tök jó lesz. nem kell akkora változás, csak új és új kalandok
    tökre várom
  • Newfronter
    #27
    Tök jók azok a golyók... :)
    Amúgy a 3. kép eléggé low-res, remélem tényleg lehet távolról nézni ugyanúgy, mint az első részben, mert ha nem akkor megőrülök.
  • mucsácsó
    #26
    jah :DDD
    Sacred 2: Gonosz flippergolyók támadása
  • mucsácsó
    #25
    van akinek egész is... :DDD
  • Noodlee
    #24
    Jájj!
    Tényleg.
    talán valamiféle secret pinball pálya? :P
  • mucsácsó
    #23
    izé, vannak új shotok! :D azok a fénylő gombócok érdekesek
    na rakom is őket:




  • Laza
    #22
    csak 'fél' egeszseg ;)
  • Nuki
    #21
    "Készűl a 2. rész, megjelenési időpont még nincs."
    jóvanna :]
    lustaság egésség ^^
  • Ottto
    #20
    Ha már többszáz hozzászólásnál járnák akkor azt mondom: megértem. NADE 20 HOZZÁSZÓLÁS UTÁN?????
  • Nuki
    #19
    fallen angel? szegény seraphim elesett és lett belőle egy második rész? :o
    [játszottam ám az első résszel nagyon is tetszett:]
    ezer bocsánat hogy láma módjára nem olvasok vissza de kijött már a játék vagy még nem?