10030
  • JonasSandor
    #10030
    Magyarítása nem tudom hogy áll.
  • Plata
    #10029
    Mi a túró.
  • derboy
    #10028
    Látom nem érted,Bëlga Zenekar egyik számába van benne.

    Illés Béla
  • Plata
    #10027
    Mi a szösz,hogy lehet egy nem magyar játékban magyar név?
    Főleg meg ki a rosseb az az illés béla?
    El nem tudom képzelni hogy pont egy magyar pofa nevét rakták volna bele.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.08.28. 11:16:32
  • derboy
    #10026
    Nem csak a játékon belül találtam.Érdekeségek.
  • Plata
    #10025
    Ez valami mod?
  • derboy
    #10024
  • derboy
    #10023
  • JonasSandor
    #10022
    Sajnos csak angolul működik, magyarítással elcsesződik.
  • JonasSandor
    #10021
    Játszik még vele valaki? sokat moddoltak rajta.
  • Hegyirabló #10020
    Szevasztok!

    18-as szintű vagyok jelenleg, és belefutottam a nagy Fehér Griffbe, de meg sem karcolom. Rosszul csináltam valamit, vagy ez ilyen kemény legény? Szeráffal vagyok. Van ilyen fény oszlopom, elég jó, meg uniqe kardom, egy setes cuccom, stb.
  • Romeo One
    #10019
    SacredWiki segített. Már a leírásban is benne van, hogy bugos a küldi, gyakran adja az iránytűt/iránykört rossz barlangra. Térképen volt a helyes.
  • Alexzel
    #10018
    Nem tudom pontosan melyik questre gondolsz, de nézd meg a Sacred Wiki-nek a Sacred 2 Questek részében. Itt általában elég jó leírások szerepelnek a feladatokról és a játékról - persze van úgy hogy kevés az infó.
    Próbáld ki esetleg a Sacred 2:Community Patch-et - ajánlott új karakterrel. Raktak bele pl. olyan set-eket, amiket bármelyik karakter használhat, új questeket, tárgyakat (pl. visszacsapó íj, Throwing Potions, vagy Star Wars rajongóknak Lightsabers).
    Utoljára szerkesztette: Alexzel, 2015.07.30. 04:33:54
  • Romeo One
    #10017
    Hmm...
    Megkadtam. Driád, fény hadjárat, VII. rész. A sivatag délkeleti sarkában le kell menni egy barlangba, ami egy vízesés mögött van. Namost ha kint vagyok, oda mutat az iránytű. Ha bemegyek, akkor meg e bejáraton kifelé. Ha kijövök, megint be, ha újra bemegyek, megint ki...
    Ezt eljátszottam párszor. Jópárszor. Én csinálok valamit rosszul, vagy bug? Hogy lehet megoldani?
  • Romeo One
    #10016
    Köszi!. Igen, ezekre gondoltam.
  • Alexzel
    #10015
    A Survival Bonus-t az Inventory-nál írja ki, ha a kurzort a karakter szintjére viszed (leírás róla). A harcban töltött idő alapján növekszik, kezdetben gyorsan, később már lassan. Ebben az új ablakban kiírja pl. azt is hányszor haltál meg, ill. a térkép mekkora részélt derítetted fel.
    A pergament sajnos nem tudom, de ha ez a 'Parchment', akkor ha jól tudom ezzel mások is így vannak.
  • Romeo One
    #10014
    Üdv!
    1, A túlélési bónuszt kiírja valahol? Többször említettetek számszerű értéket, ez számolt dolog, vagy kijelzi valami?
    2, A pergamen mire jó?
  • grebber
    #10013
    Nagyon remélem hogy lesz benne system link
  • wedge31
    #10012
    Hát, ha azt mondom, hogy nem gyözött meg ez a gameplay még finoman fogalmaztam...

    Augusztusban azért majd meglessük.
  • grebber
    #10011
  • Plata
    #10010
    Nem tudom a játék elég hibás.Nekem is itt pihen a doboza az asztalon,a régi gépemen is magas beállításokkal játszottam vele,viszont az új gépemre is feltettem,játszottam is vele,de vacakolt,gondoltam fel patchelem hátha jó lesz.Fel tettem rá minden hivatalos javítást és a játék totál játszhatatlan lett.Azóta hanyagolom.
  • krisztajo
    #10009
    Nálam is hasonló a helyzet, bár nem ennyire rossz.
    Én közepes beállításokkal, úgy ahogy elvagyok, míg a gépem szerint a magasnak is mennie kellene simán.
    De egy idő után így is behülyül és főleg a térkép megnyitásoknál félig lefagy a játék, vagyis a térképet nem hajlandó rendesen betölteni, csak fontokban.
    Ilyenkor csak a játék újraindítása segít.
    Sok mindent kipróbáltam, de semmi sem segített.
    Igazából csak arra tudok gondolni, hogy nem szereti az új op. rendszereket, hiszen ezt még xp-re készítették és gondolom már te sem arra raktad.
    Amíg a készítők nem csinálnak az új op. rendszerekhez patch-et, ami egyáltalán nem biztos, hogy valaha is lesz egy ennyi idős játéknál, marad a szenvedés.
  • yoda2000
    #10008
    Sziasztok.
    Még anno megvettem a sima magyar nyelvű kiadást, párszor már végig is játszottam és soha nem volt vele baj. A gépem teljesítménye elég ahhoz hogy közel max grafikán játsszak vele.
    Most feltettem újra patcheket is és már a menüben beakadozik hiába veszem le minimumra akkor is. Aztán játék közben is nagyon akad, ha menübe hagyom és várok pár percet szépen elfeketül a képernyő és kilép. Ja és a beállítások után ha kilépek a játékból majd vissza újra az alapbeállításokra állítja magát.
    Van ötletetek miért csinálja, vagy hogy tudnám normális működésre bírni?
  • nigthden
    #10007


    Ezt irja ki mikor inditom. Mi a megoldasa?
  • krisztajo
    #10006
    Egy kis segítség kéne!
    Hogyan lehet rúnát cserélni?
    Sehogy sem tudom a hátizsákomból kivenni és a négy hely egyikére berakni.
    Milyen billentyűvel lehet berakni???
  • Nandor1988
    #10005
    nah akinek kedve van az tolhatja velem meg Miholkával a sacred 2t multiba. 4 3 szintűek vagyunk.
  • Nandor1988
    #10004
    Igen több módja is van. Egyik tungle másik meg, hogy próbálkozzunk.Esetleg még hamachi, de az sztem szar...
  • miholka
    #10003
    Lan hálózatba csináljak egy szobát? És ott te is be tudsz lépni a szobába?
  • Nandor1988
    #10002
    Hát nem a szerever a megoldás csinál vmelyikünk 1 szobát azt uccu neki. Maguknak kell megcsinálni, mint az 1 ben.:)
  • miholka
    #10001
    Szia Nandor1988! Én is a Gold verzióval játszom. Én szívesen játszanék veled a multiban, de nem tudok csatlakozni a szerverhez. Mert megszűnt.
    Ha tudsz segíteni nekem a szerverhez csatlakozni, akkor tudnék veled játszani. Üvd: miholka
  • Nandor1988
    #10000
    Nah ha má úgy is ilyen sokan vagyunk rá? Akkor lenne kedvetek multiba tolni? Goldot.
  • Carmageddon
    #9999
    a 3-dikat én is várom már nagyon.
  • miholka
    #9998
    Sziasztok mindenkinek!

    Én is szeretem a Sacred 2 (Gold Edition) játékot. Még most is játszok vele 1 játékos módban. DE sajnos másfél éve nem tudok játszani a multiban. Kár, hogy megszüntették a szervereket. Remélem hamarosan megjelenik a Sacred 3. Alig várom hogy megvegyem. :) Üdv Ákos
  • Carmageddon
    #9997
    Most kezdtem előről újra. :D
  • aron89
    #9996
    Sziasztok. Remélem tudtok segíteni. Hogyan lehet LAN játékot menteni? Öcsémmel szeretnénk együtt is végig játszani, gond nélkül el is indul, de LAN módban nincs lehetőség kampányállás mentésére, van erre valami más mód? nem túl jó móka mindig újra kezdeni... :(
  • Carmageddon
    #9995
    Én sem most újrakezdtem a gép újratelepítés miatt.
  • Nandor1988
    #9994
    Az akkor a colosus lesz. Azt simán kiütöttem 1p alatt a shadow warimmal bronzon meg silveren is. Nem tom mi lehet nálad a gond...
  • Carmageddon
    #9993
    Egy óriás volt tudott lőni távolból a kari.
  • Nandor1988
    #9992
    Melyik bossról van szó? Az óriásról vagy polip? Meg milyen karival mentél, mert az se mindegy. Lehet resistes volt magicre...
  • Carmageddon
    #9991
    Ja ha sebezné őt de akárhogy csapkodtam sehogy nem akart csökkenni az ereje. Most előről kellett kezdenem mert géprestart volt.