378
  • adam first
    #177
    1.Nem kérlek ő arról beszélt hogy márciús 5 fog megjelenni értelmezd a mondatokat.(de tudatlan még a saját hülyeségét sem tudta bizonyítani).
    2.Ok várok 1 hetet nekem megéri a kézi könyves változat.
    3.Ha csoró én arról nem tehetek.
  • DJ RUSH99
    #176
  • DJ RUSH99
    #175
    14 éves a jó édes kurva anyád az.. amúgy meg nekem egy olyan ,,ember,, ne pofázzon már a felnövésről aki nem tudja leírni normálisan azt,hogy március!!!! EZ A SZÁNALOM BASSZKI!

    azt meg ki nem szarja le,hogy ki mit tud venni? arról nem beszélve,hogy mondta valaki,hogy nem TUDOM megvenni? mint írtam nem AKAROM megvenni... amúgy a rockstar games az ilyen gyökereken gazdagszik meg mint te,akik képesek 10k-t kiadni egy game-re ami már 1x kijött,csak most újra itt van apróbb változásokkal:)) Dehát ennek én csak örülök,mert legalább fasza gameket fog kiadni a rockstar továbbra is,mert lesz miből
  • Prince of Máté
    #174
    1.Nem mindenkinek van több ezre pénze 1 játékra, mikor az ingyen is meglehet, és sajnos sokkal több ember warezol mint megveszik.
    2.Ő nem arról beszélt hogy mikor jelenik meg hanem hogy már játszik vele, és erre te lehurrogod hogy még meg sem jelent.
    na ez az überszánalom.
    Látom nem vagy jártas a warezban, ott már min. 1 héttel a megjelenés előtt le tudod tölteni.
    De várj még 1 hetet és akkor meglesz neked is xD
  • adam first
    #173
    Ez az ultra szánalom barátom.:)))Az emberi butaság felső foka,tudod én nem alacsonyodom le odaáig hogy warezoljak nekem van pénzem az eredeti verzióra nem 14 vagyok mint te.:)))A másik pedig nőj fel,sok sikert hozzá.
  • DJ RUSH99
    #172
    mekkora faszkalap vagy,te jó ég...

    először is: nem azt mondtam,hogy NEM IGAZ,HOGY 9-ÉN JÖN KI A GAME,hanem,hogy én olvastam olyat is,hogy 5-én fog kijönni..erre kérted az 576 linkjét ( tudnám,ha olyan kurva nagy rendelő vagy mért kellett kérned),nem tudtam minek kéred,de megadtam ( ugyanis én az újságra céloztam,nem az oldalra).. aztán rinyáltál,hogy nem konkrét meg mittomén..

    de tudod mit?

    SZAROK RÁ,HOGY MIKOR JÖN KI,SŐT INKÁBB MEGYEK IS JÁTSZANI A GAME-EL MINTHOGY EGY ILYEN FASZPÖRGENTYŰVEL ITT VITATKOZZAK MINT TE!

  • adam first
    #171
    És úgy mégis miről is volt szó először arról te balfék hogy 576-ban kapható már holnaptól a GTA:VCS.Erre mondtam hogy én úgy tudom hogy márciús9,nem az nem úgy van.Megnéztem 576 sehol sincs kiirva tehát nekem volt igazam,javíts ki ha tévednék.Erre mondtam akkor adj egy pontos linket ha olyan nagy a szád(és ha neked van igazad akkkor bizonyítsd be)erre te meg csak arcoskodtál száni-fáni majom vagy(hogy kattintsak jobbra balra, már ne is haragudjál de kb.4 éve rendelek rendszeren 576 hidd el eltalálok az oldalukon).Természetesen Papesz is megerősített abba a tényben amiben biztos voltam holnaptól még nem kapható a VCS,de hát te okosabb vagy.
  • DJ RUSH99
    #170
    Hát akkor büszke lehetsz magadra,tedd is azt:)) Bizonyára sokra fogod vinni az életben ilyen helyesírással,legyél is rá büszke

    amúgy meg ki mondta,hogy nincs igazam? esetleg te gondoltad azt.. nem toltam a picsád alá egy pontos linket,kattintanod kellett még kettőt és belehaltál..ennyit rólad:)


  • adam first
    #169
    Na most hogy nincs igazad helyesírási hibákat keresgélsz???Fórumkon mindig is így írtam ilyen kispöcsök általában pécések szoktak beírkálni hogy figyelj már vettél-e nyelvórákat és képzeld leszarom mit írnak ahogy téged is.
  • DJ RUSH99
    #168
    mi az?
  • Prince of Máté
    #167
    áááááááááááá
  • DJ RUSH99
    #166
    *árulni nem árúlni
  • DJ RUSH99
    #165
    te meg felfoghatnád már,hogy a március nem márciús,a várhatok nem várhatók,az árulni meg nem árulni.. inkább nyelvtan órára járnál sg helyett faszláma
  • adam first
    #164
    Ezt mondtam én is csak ez a balfék nem fogta fel és bizonygatni akarta nekem hogy márciús 5.
  • DJ RUSH99
    #163
    mi az,hogy nem csak az 576 létezik? akkor mi a fasznak tőlem kérded,ha olyan kurva okos vagy?
  • Papesz
    #162
    A Grand Theft Auto Vice City Stories PS2-es verziója március kilencedikén jelenik meg Európában.
  • adam first
    #161
    Mondtam pontos link,nincs az előrendelhető cuccok között se Ps2 termékek között.Legalább néznézd meg mint linklesz be és utána arcoskodnál.És nem csak az 576 létezik ám.
  • DJ RUSH99
    #160
    mért basszki nem a telekúrt 576 oldalát hozza be??? aztán a 3 szééép naaagy szíínes ikon közül ki kell választanod amelyik érdekel,csak ahhoz már túl láma vagy
  • adam first
    #159
    Na ha én vagyok a balf... akkor bizonyitsd kérlek mondtam link,de te még azt sem tudsz beszúrni.:I
  • DJ RUSH99
    #158
    nah jobb,ha nem mondok semmit a balfaszságról...
  • adam first
    #157
    576 sehol sincs kiirva te mit néztél külföldi oldalakat ott valóban márciús 5.Akkor meg ne írj hülyeségeket ha balf... vagy.Ha valamihez nem értesz,inkább maradj csöndben.:P
  • DJ RUSH99
    #156
    vazzeg talán magadtól is megtalálod,ne kelljen már a szádba adnomakkor csak t&s írt 5-ödikét nemtom már... de leszarom mer én már tegnap óta nyomom:DDdddd
  • adam first
    #155
    B+ ez neked pontos link.576 no comment nincs sehol se kiirva,mondtam én hogy March 9.
  • DJ RUSH99
    #154
    nem @ hanem &:P
  • DJ RUSH99
    #153
    neje:D a tuning@stereo-t meg vedd meg tacskóba:DD
  • adam first
    #152
    Linket légyszí,fontos lenne.
  • DJ RUSH99
    #151
    az 576 meg a tuning@stereo 5-ödikét írt
  • adam first
    #150
    Engem aztán nem érdekel ha vice cityről van szó,ha csak egy plusz küldetést kapnék akkor is megvenném a játékot.Gondolom 10e Ft fogják adni úgyahogy az LCS-t,tehát nem teljes árú játékként fogják árúlni.Én úgy tudom hogy Marciús 5 Amerika,Márciús 9 Európa de neked legyen igazad.
  • DJ RUSH99
    #149
    Hát mondjuk 10k-t nem adnék érte:S Bár én semelyikért nem adok:D Mondjuk egy gta3,gta vice city pack-ot lehet vennék.. de külön a vc stories sztem nem éri meg ezt a pénzt,mert ez nem egy full új játék.. csak egy frissített vice city,olyasmi mint amikor kiadják az új sims kiegészítőt.. mellesleg már holnaptól lesz a boltokban,szal nem kell 1 hetet várnod:P
  • adam first
    #148
    Én bezzeg még várhatók 1 hetet.
    Na mindegy,de egy ilyen játék megérdemli hogy eredetiben vegyem meg 10-en akár hány ezer forintért.
  • DJ RUSH99
    #147
    Hupsz erre nem gondoltam sry.. na mind1
  • Papesz
    #146
    Srácok, vajon honnan van annyi eszetek, hogy nyilvános fórumon beírjátok magyar oldalak nevét? Holnap már nem akartok onnan tölteni?
  • DJ RUSH99
    #145
    Nah első benyomások a játékról,kb háromnegyed óra után

    - a grafika kicsit megváltozott,az autók is jobban néznek ki,ennek örülök,sokat dob a játékon
    - sokkal jobb a verekedés ( hangok,mozgások) pl ki tudod húzni a fejedet az ütés elől:)

    - a város ugye már régen is hangulatos volt,de most mégjobb! Nagyon bejön! Mikor szinte narancssárga az ég,az vmi beszarás:P Meg este a neonok az épületeken! zsíros

    a missziókról még nem sokat tudok írni,de már a másodikban kellett lövöldözni:D
    Meg ugye azt írták,hogy nagyobb lesz a pálya,de egyenlőre csak a sima régi térképet látom,semmi új.. majd meglátjuk így marad-e
  • DJ RUSH99
    #144
    innen.. remélem a torrent nem ismeretlen fogalom számotokra:P
  • Nightmare555
    #143
    Van már ps2-re a játék?
    Honnan lehet letölteni?
    please valaki írja le nekem!
    Nagyon kell már a game!
  • Scooby Doo
    #142
    Hali !

    Honnan lehet letölteni a játékot ?
    Lécci segítsetek...
    És hogy lehet rátölteni a játékot a PSP-re ?
  • DJ RUSH99
    #141
    jaja,pretorians-ról szedem ott jó gyors:P
  • Prince of Máté
    #140
    pretorians, majomparade
  • Papesz
    #139
    GTA Vice City Stories játékteszt a PSP verzió alapján.
  • DJ RUSH99
    #138
    Nah már megtaláltam