378
  • argo001
    #378
    Elfoglaltam az összes helyet, amit a játék kijelölt, az ellenséges bandáktól (ugye ez 30). Folyamatosak lesznek a támadások ezután is? Csak mert nem mindig van hangulatom az üzleteket védeni. :D
  • Police72
    #377
    Sajnálom, hogy nem adták ki PC-re. Lassan nekem is bele kéne kezdeni. A Vice City a legjobb játék a világon, akkor ez csak nem lehet rossz.
    Valaki nem játssza esetleg ESR-esen?
  • Police72
    #376
    Ironhorses:

    http://cheats.ign.com/ob2/068/881/881201.html

    Ennyit meg azért csak tudsz angolul, hogy lefordítsd, mi mi. Vagy szólsz privátban, vagy gógli fordító.
  • ironhorses
    #375
    Azért minden gombot nem próbálhattál! Próbáld a sima fel meg le gombot!
  • ironhorses
    #374
    Vcs-hez ps2re nincsenek valami jó csalások, mint például ami repülőt ad vagy hasonló??
  • crazystylez
    #373
    sziasztok!
    Ma kezdtem el vele játszani ps2-őn
    Egy kérdésem lenne:
    Melyik gombbal emelem meg a raklapokat amikor tűz van és a kocsira kéne pakolni őket vagymi...? Mert nyomtam minden gombot össze-vissza de nem történt semmi.
  • wenyige
    #372
  • wenyige
    #371
    mikor irsz visza 1percmúlva kérek válasz őreg
  • wenyige
    #370
    irj visza lehet velejátcani

  • Verseghy
    #369
    csá
  • Martinka
    #368
    csá
  • Debilke13
    #367
    oh ... az látod meglehet, mert az nem az enyém :D
  • GP2100
    #366
    Ha tényleg iso és a cpu is fel van húzva, de mégis akad, akkor valószínűleg ultragagyi a memóriakártyád.
  • Debilke13
    #365
    iso kiterjesztése van. a CPU Óra játékot felraktam maxra de még úgy is akad... :S de csak akkor, ha kocsival megyek... a másik CPU-s cuccost is és még így is akad... :S nemtudom mivan :(
  • Debilke13
    #364
    köszi szépen, megpróbálom és visszajelzek :)
  • Neogan
    #363
    Ha memkariról játszol, és .cso-kiterjesztése van, próbáld meg átkonvertálni .iso-ba (ehhez használj mondjuk UMDgen-t). Ha így sem javul próbáld meg a proci órajelét húzni (Select gomb --> CPU Clock GAME (ezt húzd a legmagasabbra))
  • Debilke13
    #362
    valaki megtudja nekem mondani, h a Vice City Stories a psp 2000-esemen miért akadozik? és nem néha, hanem jóformán egyfolytában!:( valaki help plzz, mert nagyon idegesítő :(
  • mekmoki
    #361
    na és it hogy kel leszedni kodokat a PS2re a gran thert auto vice city storiesre? Kérlek segitsetek
  • sz4bee
    #360
    Elfoglaltam az összes Business miujságom és még mindig támadnak rám az ellenséges pirosautos emberek.A motoros banda már rég nem támad meg, de ezek a piros autos gyilkosok állandoan zaklatnak és már ki se merek menni az utcára mert lelönek.Abba fogják egyszer hagyni vagy mindig ilyen eröszakosak lesznek velem?
  • Verseghy
    #359
    Kéne valahol Pesten összeszedni egy jó 7-8 fős társaságot, nyomni GTA:VCS multit:)
    Lenne kedvetek?:)
  • S8DJ
    #358
    Biztos nem a régi GTA3 motorral fognak foglalkozni mikor ott van a GTA4
  • S8DJ
    #357
    GTA: San Andreas Stories - Amcsi Edition? jó hülye vagy hallod
  • Verseghy
    #356
    Vedd meg a Normál változatot és ott ott kezdesz -.-

    Amúgy szerintem izgalmasabb, ha addig játszassz vele, legalább elértél valamit.
  • RED BULL F
    #355
    Hali. vki PS2-es verzióhoz tudna adni egy olyan mentést, ahol már a másik sziget is megvan nyílva?? mert én nagyon vacakolok vele és már érdekelne mien a jobbbik sziget :)
  • smusher
    #354
    sztem te gyere közelebb hogy belerúgjak egyet a fejedbe
  • Shark96
    #353
    Aki még nem tudná 2008 októberén, jön a San Andreas Stories!
  • Tisszi
    #352
    helló
  • matenagy12
    #351
    csá
  • matenagy12
    #350
    csá
  • Verseghy
    #349
    Hello!
    AZ lenne a kérdésem, hogy a saját ilyen 'bűnrezidenciámon' ha megcsinálom a 15ből a 15 munkát (ugye job-ot) akkor azzal az ahhoz tartozó küldetést kilöttem és nemkell már vele törödni?
  • kilcsir
    #348
    itt az összes kódot megtalálod. Ha magyarul szeretnéd itt megtalálod, de kevés van
  • Atomkoponya
    #347
    Hy!Nem írná le valaki nekem azt a linket hogy honnan lehet GTA Vice City Stories-hoz kódokat találni???NAGYON SŰRGŐS!
  • Fido4life
    #346
    nem értek PSP-hez, PS2-n tolom sry..
  • kilcsir
    #345
    kijáccottam ps2-ön jee:D
    Nekem teccet, most hogy már nincs mission, és igy már kicsit unalmas lesz, ugyhogy valszeg eladom.
    crisadam17: google-ba beirod "vice city stories cheats" és ott az elsö link
  • Prince of Máté
    #344
    Igen sajnos ott is nagyon lemegy néhány helyen a framerate :S
    Esetleg azt nem tudod, hogy PSP-n hová kell berakni a zenét a costum trackhoz?
  • Fido4life
    #343

    Amúgy 73%-nál tartok
  • crisadam17
    #342
    lécci agyatok kodot ps2 re
  • Fido4life
    #341
    nekem PS2-n is nagyon tetszene, de a jobb szigeten már ugyanolyan az fps mint az LCS-nél :(
  • Prince of Máté
    #340
    PSP-re is meglett, ott sokkal jobban tetszik mint PS2-n.
  • Fido4life
    #339
    nah jó ezt teljes mértékben visszaszívom, az első 15-20 küldetést megcsinálva, állíthatom hogy talán a legjobb GTA rész a 3 után (de majd a 100% után mondok biztosat :P)