347
Storm of War: Battle of Britain
  • Thanatos
    #27
    splinter cell fps-ben? izé, ezt gondold át mégegyszer :D
  • Bucser
    #26
    Egyébként nem tudom volt e már. de íme egy Video belőle.
  • Bucser
    #25
    Ne temesd. Az Il-2 Sturmovik sorozat minden kiegjével valódi fejőstehén volt az Ubinak és az 1C maddox gamesnek is. NEm hiszem, hogy lelövik a folytatást. Szimek között az Il-2 olyan mint a Splinter cell FPS-ben.
  • Thanatos
    #24
    1. az hogy nincs info semmit nem jelent, max az ha bejelentik hogy nem elssz...
    2. pedig az arcade cuccokat többen veszik/szeretik mint a vérszimeket..., evvan...
  • Willenbrock
    #23
    Hát úgy tűnik ennek a szimulátornak lőttek-bár ne lenne így!De nyár óta 1etlen új kép sem,1etlen új szó sem jelent meg róla a neten ahogy látom.Pedig Novemberre ígérték alig vártam és ez a vége...
    Valami történt.Bezzeg az árkádokat nyomatják vég nélkül:Heroes of the Pacific stb.stb,stb.Egy év alatt vagy 4-et 5-öt kiadtak.Pedig nem hiszem hogy a 6 éveseken kívül mások is értékelik az ilyen gyerekjátékokat.
  • Thanatos
    #22

    ha első pontot megcisnálják szvsz igencsak odatennének a szim iparágnak :)))
  • Bucser
    #21
    na hát ez a gépigény dolog érdekes lesz...
  • neuro
    #20
    OM: New engine allows to organize combined are for many players. If we get support from the publisher, we are ready to release MMO simulator based on BOB, where not only planes will be controlled by the players, but also tanks, cars, vessels, submarines, basically all elements of warfare that are present in the sim.

    O.M. We don’t have exact system requirements yet. All I can say that system that runs IL2 on the max settings will run BOB on lowest ones."

    "We are modeling that only wind, but many other things, for example: thermal up-streams and different cloud effect..

    O.M.: AI significantly changed and will use a lot more resources than it does now. Visibility from AI perspective is honest even now, it just aces look behind them a lot more often then rookies. Clouds are not see thru for AI and virtual pilots. Accuracy of shooting will depend on g-forces. During active maneuvering accuracy will be reduced and under effect of great forces will not be possible at all. Besides, in BOB crew members will have different skills, meaning pilot could be an ace, but gunners rookies and so on. Difference will be drastic, for rookies we model panic, that is when they shoot all over the place."

    Besides, in BOB crew members will have different skills, meaning pilot could be an ace, but gunners rookies and so on. Difference will be drastic, for rookies we model panic, that is when they shoot all over the place."
  • Willenbrock
    #19
    Gyönyörűek a térképek és a gépek is.Remélem az AI is fejlődik majd az IL-2 höz képest+a felhőben lesz fedezék is.A fenébe de soká lesz még November!!
  • Seaweed
    #18
    Nah lemaszott vegrea vegen a video...hat nem semmi az biztos! De mar ehhez a kabinhoz is szvsz eromu kell..es akkor meg hol van a taj, az efektek es a tobbi gep,tank, haz stb-stb...
  • neuro
    #17
    http://www.simhq.com/_air6/air_223a.html
  • Seaweed
    #16
    masfel
  • Serpa
    #15
    ehhez a játékhoz hány billentyűzet kell?
  • Seaweed
    #14
    Hmm..jo ez hogy a BoB-nak van egy kulon 14 hszes topicja?!...IL2-ben nem lenne jobb?! (PF topic is gaz hogy kulon van szvsz)
  • zoltang
    #13
    "Storm of War: Battle of Britain novemberben
    [2006. május 16. @ 06:30 - Mantis]
    Az E3-on néhányszor mutogatott Storm of War: Battle of Britainről érkezett meg egy fontos információ. Az Ubisoft elárulta, mely szerint a Maddox játéka idén novemberben kerül a boltok polcaira. A pakk minden bizonnyal méltó darab lesz, hiszen a fejlesztőktől olyan név származik mint az IL2-Sturmovik vagy a Pacific Fighters."

    http://www.gamestar.hu/kommentek.php?sid=22177
  • neuro
    #12
    http://www.simhq.com/_all/all_019b.html
  • Zsolo007
    #11
    Egy másik kép...
  • Zsolo007
    #10
    Jah bocs, akkor rosszul értelmeztem a HSZed :)
  • neuro
    #9
    nem is mondtam hogy fénykép. ezt a spit fülkét már hónapok óta mutogatják Olegék
  • Zsolo007
    #8
    pedig az nem fénykép
  • neuro
    #7
    mert nincs is, az csak egy "alap" spitfire cockpit

    az a felhős kép viszont nem mutat túl sokat. a részletesebb felhőzeten kívül ugyan olyan, mint az FB
  • Bankrupt #6
    Aztabüdös!

    Az első képen még el is hiszem hogy fényképpel van keverve, de a másodikon már nem (sztem)
  • neuro
    #5
    ez lett végül a BoB-ból...
  • DJ Skyline
    #4
    ájjájj
  • Glpetyus
    #3

  • lac coo
    #2
    Az IL-2 és a Maddox Games nevek több mint elegendőek egy újabb zseniális rep-szimhez :))))))
  • lac coo
    #1
    Storm of War címmel újabb franchiset indít útjára az Ubisoft. A Storm of War: Battle of Britain esetében az angliai légicsatában remekelhetünk klasszikus második világháborús vadászgépekkel. A szóló kampány mellett egy jó adag történelmi küldetésben pilótaként tehetjük próbára képességeinket. A készítők mind kezdő, mind hardkór játékos számára kellemes játékmenetet, részletes sérülésfizikát és 3D motort ígérnek.

    A játékot egyébként az IL-2 Sturmovik készítői, az 1C: Maddox Games készíti, s a várható megjelenés idén novemberre tehető.