347
Storm of War: Battle of Britain
  • Falcon87
    #67
    Ennek is lesz gépigénye, jócskán.
  • franko2
    #66
    Láttátok a legújabb képeket, nagyon jól néznek ki, lassan csak haladnan a gémmel, lassan :(










  • obersepp
    #65
    Én reménykedem, hogy még idén megjelenik, de legkésőbb jövőre ígérték az angliai csata 70-ik évfordulójára.
  • franko2
    #64
    Hello, nincs semmi hír a játékkal kapcsolatba? Én már nagyon várom, mindig nézem a fórumot mert nem tudok angolul csak innen értesültem eddig a hirekről, de már hónapok óta senki nem irt semmi, ha tudtok valamit irjatok.
  • hol9672
    #63
    Áááááááááá, mégisvannak. Olyan is lesz ám, hogy Rise of Flight!

    Tehát mégse lez szimulátor ínség.
  • hol9672
    #62
    Egyszerűbb kiadni egy kaptafára készülő tucat rts-eket, amik amúgy csak az egerünk és az idegeink tönkretételére jók, másra nem.

    Az igényes játékstílusok meg szép lassan kihalnak
  • mcsaba
    #61
    Szerintem is sajnálatos hogy ennyire megbizhatatlanok, inkább mondták volna meg az elején hogy 4-5 év a fejlesztés, nem értem mirt kell hitegetni az embereket. Viszont a képek alapján elg szpnek tünik, s a hosszú fejlesztési idő is arra utal hogy egy valószinüleg jó szimet fogunk kapni, ha egyszer végre megjelenik.

    Néhány kép:
    01
    02
    03
    04
    05
    06
    07
    08
    09
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
  • Solt
    #60
    Az oroszok soha nem tartanak be semmit amit megígérnek... sokszor már ők maguk sem tudják mit hazudoznak össze! :D Biztos van ellen példa is, de a nagy átlag...
  • bgabor
    #59
    Oroszok fejlesztik. Az orosz fejlesztők sosem tartják be a saját megjelenési dátumaikat, nem lehet hinni a szavuknak.
  • Edward2
    #58
    két hétre szavazok.
  • Willenbrock
    #57
    Már csak 1 évet kell várni...vagy két hetet?
  • Bucser
    #56
    Akkor ne várd. Vedd ki fav-ból a topicot és kész.

    majd ha megjelenik megjelenik.

    De ezt a nyavajgást hallgatni, hogy mikor jön már ki uncsi.
  • Willenbrock
    #55
    Kb. évente kiadnak 1-2 új képet meg leírást aztán bejelentik hogy a következő évben megjelenik valószínűleg.És ez már évek óta így megy.Szépek ezek a képek és jól hangzik a leírás de nagy kérdés lesz-e ebből valaha kiadott játék.Ha mégis egyszer kiadják kíváncsi leszek a rendszerkövetelményre.Azt hiszem a mai legerősebb gépeken is csak döcögni fog.Lehet majd fejleszteni erősen.
  • Solt
    #54
    Ne temesd! :)
  • Willenbrock
    #53
    Na ez is bedöglött.Már 3 éve szkeptikus vagyok és már megint November és megint semmi.Asszem le is teszek róla.Szerintem mindenki temetheti ezt a szimet-sajnos.
  • Solt
    #52
    honnan származik az infó? :)
  • Valka
    #51
    Release Date: Nov 1, 2009
    hoppá...
  • panther112
    #50
    Lehet már arról biztosat tudni, hogy fogja-e támogatni a widescreen monitorokat hor+ módon? Talán ennek hiánya il-2 legidegesítőbb gyengesége, reméljük, itt már megoldott lesz.
  • Thanatos
    #49
    gamekapocs megerősitései..., hát izé..., szeirntem várjunk azért a hivatalos verziora :)
  • Willenbrock
    #48
    Ez a legfrissebb hír,a Gamekapcson olvastam.Mivel megerősített gondoltam mást is érdekel.
  • Bucser
    #47
    te 2 éve szkeptikus vagy.

    Akkor meg minek írogatsz róla?? Nem értem...

    Nem tetszik, hogy sokat kell várni?? nem kell játszani sem vele majd. Ahelyett, hogy egyáltalán örülnél, hogy valami szimet egyáltalám még fejlesztenek.

    Nem szeretem ha valaki csak azért írogat egy topicba, hogy közzétegye, hogy mennyire nem hisz abban, hogy valaha is megjelenik...

    Akkor írogatni sem kell róla...
  • Willenbrock
    #46
    Állítólag Szeptember 7-én megjelenik.A hír állítólag megerősített.Kiváncsian várom de ennyi év után szkeptikus vagyok.
  • Willenbrock
    #45
    Az talán reményre ad okot hogy van már dobozkép és konkrét ár is.Már éppen ideje lenne a megjelenésnek.
  • garferi
    #44
    Release Date: Dec 1, 2008
  • Willenbrock
    #43
    Hát írnék is ha Angolt tanultam volna Német helyett,hogy legalább azt megtudjam kiadják-e még valaha egyáltalán.Amúgy nem hiszem hogy a "nyavajgásom" bárkit is megzavart volna ezen a fórumon lévén eléggé kihalt.
  • Bucser
    #42


    Egy kis harc a BoB 2.1-es bétából. (bár gondolom már sokan láttátok.)
  • Bucser
    #41
    még mindig nem értem, hogy miért egy internetes fórumon nyavajogsz emiatt??

    Írj levelet a készítőknek...
  • Willenbrock
    #40
    Nem jött ki Márciusra sem.Gyanítom hogy jövő Márciusra sem fog.Hihetetlen hogy 2005-re ígérték először és már 3 éve sehol semmi.Bármilyen komoly szimulátor is ez már túlzás.Ha meg nem találnak nyugati kiadót hozzá miért nem adja ki az 1C Company?Talán már a készítők sem látnak benne üzletet?
  • Willenbrock
    #39
    Igen ez már talán a 20. dátum.
    Ilyet már túl sokat láttunk.Ez is olyan dolog hogy hiszem ha látom.
  • Bucser
    #38
    Újabb várható release date egy online shopnál.

    2008 március

    Vajon kijön addigra?

    Valamint egy 2007 júniusi interjú részlete itten megtekinthető
  • Bucser
    #37
    honnan vetted hogy idén nyáron megjelenik? aki ép ésszel gondolkodik a 2008 második fele előtt nem várta a játékot...
  • Willenbrock
    #36
    Bizony ez idén nyáron sem jelent meg,és sajnos biztos vagyok benne hogy karácsonyra sem fog,sőt-ne legyen igazam-még jövő karácsonyra sem.Szerintem a a kiadás végleg meghiusult.Először 2005-re ígérték...
  • csoola
    #35
    az Il-2 a legmajjerebb szimulátor (számomra) igy nagyon várom! remélem király lesz
  • Bucser
    #34
    Miután az Il-2 készítői csinálják és a cél az Il-2 utódjának megteremtése szégyen is lenne ha nem pipálná le az említett programot...
  • Willenbrock
    #33
    Szépen elhúzták a mézesmadzagot.Erre már lehet mondani hogy fotórealisztikus azt hiszem.Biztos hogy lepipálja majd az IL-2-t is.A gépigényre azért kíváncsi lennék-márha egyáltalán játszhatunk majd ezzel a szimmel valaha is.
  • neuro
    #32


    pár új kép
  • Bucser
    #31
    nemnem...

    "két hét múlva"
  • Isegrim
    #30
    Storm of War : Battle of Britian - 2007 június...?
  • Willenbrock
    #29
    Hát ez novemberre nem lett kész az biztos,szerintem jövő Novemberre sem lesz-sajnos.A kiadók egyre inkább csak a szar árkádokat meg az ún. fps-eket favorizálják.Pedig régebben is volt tömegigény szimulátorra,ma is lenne ha keltenének rá.Úgy tűnik tudatosan csak az erőszakjátékokat futtazják.Megvettem a Wings of Honourt mert van benne Fokker triplán.Hát ennyi energia beleölésével egész jó szimulátort lehetett volna kihozni,mivel nagyon jó a grafikája,ehelyett csináltak belőle egy óvodás árkádot.Pedig a Red Baron 3D óta nem volt minőségi első világháborús szim.Elkeserítő tendenciák ezek.
  • Bucser
    #28
    Bocs TPS-ben:D

    Egyébként nézve ezt a videót biza igencsak legörbült a szám széle.. Hogyha ez 4 Ai géppel így akad nekik... Akkor nekünk mennyire fog???