18
  • ropi21
    #18
    inkább donnie darco mint pillangóhatás.
    imádom,amikor párhuzamot vonnak dolgok között amiknél nem túl erős a hasonlóság
    film: nemrosz... a film végéig találgatsz,hogy mi is lehet a dolgok mögött, de ezen túl nem akkora az utóhatás mint pl a butterfly effect-nél
  • Mashu
    #17
    Blaze: Azért a Mullholland Drive elég érthetelen volt.

    Ezt meg első nézésre lehtett érteni szerintem.
    Aki meg akarja nézni ne olvassa tovább


    Az egész film egy álom szerűség ami a fiu fejében zajlott le, halál közeli élelmény. Magát okolta a baleset miatt. Akik körül állták a baleset helyszínén meg a hozátartozói alkották az "álom" szereplőit. A bűntudat miatt szenvedett egész film alatt.
  • Thief55
    #16
    Hát kb nekem is meg kell néznem még párszor, hogy rájöjjek bizonyos dolgokra... a végén tök sötétség volt nálam
  • geri15
    #15
    szerintem nagyon jó film, tegnap este néztem meg. Nem sokban hasonlít a pillangóhatáshoz, inkább csak stílusában, egyébként két teljesen más világot tükröz a film. Más, és máshogyan jó.
    Ajánlom mindenki nézze meg, ezt látni kell.
  • blaze
    #14
    Ezt a filmet hogy lehet összehasonlítani a Pillangóhatással? A Pillangóhatás egy kib... jó film, van története, cselekménye, mondanivalója, eleje, vége. Ez a film meg sz.tem egy nagy kaki. Se eleje se vége, a története meg a néző fantáziájára van bízva. Ez a film totálisan a Mullholland Drive-ra hasonlít, de ott legalább volt egy leszbikus jelenet Naomi Watts-al. Én elhiszem, hogy vannak hozzátok hasonló emberek, akiknek tetszenek az ilyen filmek, de megérteni nem tudlak titeket.
  • Broafka
    #13
    az első film aminél végignéztem a stáblistát a MOZIBAN :D
    mert egyszerűen megneztük, és akkor ültünk a moziban, és az első kérdés ami felmerült bennünk a:
    "MI VAAAAN?"
    és az volt a vicces, hogy szinte nem értettünk belőle semmit még is egy marha jó film volt :)
  • toyotakacsa01
    #12
    A Pillangóhatás sokkal jobban tetszett, bár ez se rossz.
  • kev
    #11
    A film jó volt, bár nem hasonlítanám a Pillangóhatás-hoz. Más.
  • Venom1986
    #10
    Jó kis film!Kb egy hónapja láttam
  • SötétBarom
    #9
    Éppen tegnap sikerült megnéznem, remek film. Én spec a trailer alapján valami 6.érzék szintű thrillerre számítottam, de ez a film egészen más.. És ki****ott jó.. Csak ajánlani tudom mindenkinek aki szereti az ilyesmit..
  • winnie
    #8
    szerintem ki van zárva.

    azért nem éppen ugyanolyan.
  • Jankec
    #7
    Nah ha ez is akkora jó lesz mint a Pillangóefektus, akkor tuti megszerzem minél elöbb és meg is lesem:)
  • Abator
    #6
    Érdekesnek ígérkezik, és ezt sajna nem sok filmről lehet mostanában elmondani ...
    (Véletlenül a Mission Impossible 3 lett belinkelve filmelőzetesnek)
  • echo
    #5
    Nah erre kíváncsi lettem. Dícsérő kritika, dícsérő hsz-ek, na meg a pillangó hatás is bejött, azsem muszály lesz megnéznem :)
  • Sadun Tryst
    #4
    már láttam a filmet én is, és tényleg nagyon jó. a film az elejétől a végig érdekes, nem lehet unatkozni rajta. :)
  • TommoT
    #3
    Ja és télleg nagyon jó film. Többszöri megnézésre.
  • TommoT
    #2
    Hogy értelmezitek
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a végét, mi történt valójában? Ha csak a fiú agyszüleménye futott le volna, akkor a végén a doki miért kezd emlékezni
    ?
  • winters123
    #1
    Nagyon jó film, meg úgy általában bejönnek a McGregoros filmek.

    Egyetértek a kritikában leírtakkal ^^