24325
Aion-MMORPG(F2P)
  • Tombi
    #241
    A Guild Wars még mindig nem MMO.
  • Lyan Kyj
    #240
    Aiont az NCSoft koreai részlege, a Studio 5 csinálja.
  • Faki
    #239
    GW-t Arenanet csinálta és NCsoft adta ki. Aiont asszem NCSOFT gyúrja bár nemtom.
  • netmester
    #238
    a guild warst is ők csinálták és az ingyenes. ésnem szar grafikkal
  • L2Goku
    #237
    Szerinted egy NC Soft Mikor csinal free jatekot ?:D Meg a ratyi city of heros meg a tobbi fosert is fizetni kell pedig semmi grafika , es . ezt ami miat lealitottak vagyis befagyasztottak az L3 Fejlesztest Free Jatek lesz ?:D
  • netmester
    #236
    ha örülnétek neki a fizethetnétek majd az enyémet is :). biztos elssz törtszerver már gw-ben is van ( sok hülye nem érti meg hogy csak 1 szer kell érte fizetni).az7ért biztos mert valamilyen szerverkeresővel kell majd kinézni a szervereket, vagy úgy lessz megoldva mint a wow-nál illezd be ebbe a file-ba...
  • szucsy89
    #235
    jah a gw féle lenne az ok, csak havidíj ne legyen
  • trident
    #234
    Én is csatlakoznék, a sok tizenéves, éretlen, akik más szórakozását rontják keressenek mást.

    Személy szerint a GW félét preferálnám (csak a szoftvert veszed meg - bebizonyosodott hogy így is lehet korrekt, frissülő tartalmad adni egy közegnek és nem haltak éhen, hanem egy létrehoztak egy jól működő mmo-t. Maga a gw nem jött be, de ettől függetlenül le a kalappal előtte)
  • szucsy89
    #233
    örülnétek neki??érdekes emberek vagytok az bizti:)
  • Lyan Kyj
    #232
    nem 100%, mert hivatalosan még nincs döntés róla, sőt, direkt mondták, h gondolkodnak még rajta. Ettől függetlenül szerintem nagy esély van rá, és én is örülnék neki:)
  • phalanx
    #231
    de tudjuk bizony, fizetős lesz ez 100% és én ennek örülök
  • Lyan Kyj
    #230
    még neked áll feljebb:DDDDDLOOOL! Amúgy meg #126, #148 és #161-ban le van írva....
    Na mindegy, választ megtudtad, folyhat tovább a beszélgetés másról.
  • szucsy89
    #229
    na ennyit akartam csak, köszi szépen
  • netmester
    #228
    figyu azért nem találtad meg a kérésedre a választ mert mi sem tudjuk csak reménykedünk hogy nem fizetős lessz.ha lesz infó úgyis beírja valki, szóval nyugi
  • szucsy89
    #227
    ezért fórum nem?amúgy elnézést kérek de faki bunkóságára bunkósággal kellett válaszolni, amúgy nem tudom nézz már magadba faki mielőtt lebaszol valakit...ÉN kérek elnézés hogy meg akartam kérdezni a játékról pár infót, többet ilyen nem lesz garantálom, magas a színvonal ezen a fórumon, gratulálok, amúgymeg visszaolvastam képzeljétek el, de nem nagyon találtam a kérdésemre választ még az elején, meg el is terelődött a szó a lineage2 meg a gw-re...ezért inkább gondoltam hogy megkérdezem hátha van valaki aki meg tudná mondtani, de mint mondtam nem kell, ilyen emberektől meg főleg...szánalom..................
  • phalanx
    #226
    a te hozzászólásod mennyiben "normális"? most képzeld el hogy van 100 ember mind bejön ide és 100x felteszi ugyanazt a kérdést, amire egyébként 5 perc olvasás után választ kaphatna.. te ilyen topicot szeretnél?
  • Faki
    #225
    Mindazt amit leírtál ebben a hsz-ben az rád vall. Semmi értelmeset nem írsz és nyomorék is max te lehetsz agyilag, ha 3 oldalt képtelen vagy átolvasni.
  • netmester
    #224
    igaza van. én meg úgy tudom jópár infót leírtam kicsit lejebb, és már vannak az interneten jó fordító programok.vagyi tesség nézegetni az eu-s oldalt
  • szucsy89
    #223
    jajj ha nem tudsz normális hozzászólást írni akkor ne írj, nem ilyen nyomorékoktól kérdeztem...
  • Faki
    #222
    3 oldalas oldalas a topic, qrva nehéz visszaolvasni mi?
  • szucsy89
    #221
    mikor fog megjelenni a játék és fizetős lesz e?
  • Lyan Kyj
    #220
    én meg pont attól parázok, hogy túl leegyszerűsítik az egészet. Csak pont erről a tartalomról nem képesek semmit elárulni. Tény, hogy még szinte semmi sincs meg, de megmondhatnák, mégis mire számítsunk.
  • netmester
    #219
    egyre jobban tetszik ez a játék csak atól kell félni hogyha rontanak valamit akkor eza sok dolog elég bonyolúltan lessz összehozva.de remélem nem
  • Lyan Kyj
    #218
    Érdekes elképzelés ez a Daeva, ez a craftos dolog durva lehet...összeállnak 4-5en, aztán minden daevájukat egy kardba koncentrálják, így lesz egy übertáp cuccosa a csapatnak:) Lehetőségek tárháza nyílik meg taktikázás terén.
  • Lyan Kyj
    #217
    Conceptek:




  • Lyan Kyj
    #216
    HIVATALOS EU OLDAL!!!!

    KATT

    Csekkolni minden részleget, pár területleírás, pár faj, új hátterek!!!!
  • Lyan Kyj
    #215
    addig te kérj magadnak a másik topicban:)
  • Szaruman
    #214
    1.:D (még 286)
  • Lyan Kyj
    #213
    köszönöm a bizalmat, szívesen elvállalom, ha a topicnyitónak is megfelel, de ehhez még van pár hsz:P
  • netmester
    #212
    te karzs házigazda lenni itt vagy ez mi? mert rád szavazok ha kell :)
  • spatz
    #211

    kb.5 kellett volna visszaolvasnod....hogy még meg se jelent...
  • Lyan Kyj
    #210
    most már nagyon gyorsan kellene az 500 hsz, hogy lehessen házigazdi:)
  • Szaruman
    #209
    www.google.com
  • Hikoro
    #208
    Pls mondjátok meg hol tudom letölteni!

    Elöre is köszi!
  • Jockey
    #207
    hát, nekem nem tetszenek,no mind1, majd ingame megnezzuk:P
  • netmester
    #206
    mi lenne velünk nélküled
  • netmester
    #205
    és nem hat:)
  • Faki
    #204
    Bazz, csöcse van a macskának! Kreatív..
  • Lyan Kyj
    #203
    Két új concept:
    Az NPC faj neve: shugo. Főleg kereskedelemmel foglalkoznak, ez tölti ki napjaikat.

    Mókásan (és egyedien) néznek ki, de legalább nem a tucat orkgoblintrollfarkas mobok, lények és más npck unalmomig ismert világát kapjuk.


  • Lyan Kyj
    #202
    igen, a koreai. Reméljük innen is elérhető lesz:)