24308
Aion-MMORPG(F2P)
  • XenHai
    az kira
  • TQ cheater
    Még egy dolog:Már marhára idegesit hogy csak chun conceptek vannak!Hol a rohadt életbe van a Ma!Akarom tudni hogy néznek ki!
  • TQ cheater
    én a wasd-ot csípem
  • Lyan Kyj
    a keleti stílusu kattésgo és wasd is egyaránt benne lesz.
  • XenHai
    es a karakter iranyitas az ijen L2 lesz szal egerel vagy wasd vel wow stilusba??
  • TQ cheater
    Haho végigolvastam és kiderült egy nagy csalás az egész egy ember találta ki,amugy persze attol még lehetnek hasonloak az igazi kasztok.
  • Lyan Kyj
    igazából más lehetőség nem nagyon van, lévén ugyanúgy kell nyomkodnod a hotkeyket levegőben, mint földön.
  • TQ cheater
    Ja és a repülésröl:naon gyenge vok az olyan féle irányitásban na de majd megszokom,az a lényeg hogy lehessen szárnyalni!:)
  • TQ cheater
    Na ja higgyünk el mindent a ruszkiknak!A francokat!Amugy jol hangzottak a nevek,és jo lenne ha nem csak hat hanem nyolc kaszt lenne
  • Lyan Kyj
    Én csak olyan infókkal dobálózok, amit leközöltek, nyilatkoztak, megerősítettek, hogy a fórumokon milyen dolgokat remélnek, gondolnak ki, azt nem írom le.

Kasztokhoz: későbbi oldalon írják, hogy orosz forrásból van, és hogy csak spekuláció (aka. semmit nem tudnak ők sem) Szal egyelőre marad a 6/6.

MÁS:
    Koreai interjút lefordítottak, pár új infó:
    - 10 trading profession, vagyis craft szakma lesz, ám valami újfajta megoldással, mert nem akarják, hogy a játékos állandóan farmolja a cuccokat.
    - PLUSZ! Ami nekem nagyon bejön:
    Ha egy állatkát sokat farmolnak, akkor ugye a piacon idővel lemegy az ára. No, ennek az lesz a következménye (amellet, hogy egy ideig nem menedékbe húzódik, ahogy arról már írtam lentebb), hogy az állat megszedi magát, és erősödik!!! Szal itt is bejön az élő economy dolog, im lovin it!
    - Repülés irányítása fpsekhez hasonlatos lesz, szal az általam is remélt egér+wasd, q-e, y-c gombokkal történik majd. Megnyugodtam:)
  • Psychedelic #294
    A Faq ban irtak, nemtom mennyi a valosagalapja, kb minden oldalon mast irnak. Amugy van barmi olyan info amiröl jött hivatalos megerösítés? :)
  • TQ cheater
    Én is ugy hallottam hogy 8/8 lesz....de hogy mien azt sztem senki sem tudja!
  • Lyan Kyj
    egy pontos linket tudnál dobni?
    Nem emlékszem, hogy jött volna erről hivatalos megerősítés, nem a "szerintem ezek lesznek" topik?
  • Psychedelic #291
    Kasztokrol Aionsource-on, ez van:

The Chosen: Warrior, Wizard, Ranger, Priest, Paladin, Avenger, Summoner, Delegate

The Fallen: Advocate, Mage, Vagrant, Acolyte, Dread Knight, Vindicator, Warlock, Heretic

Ez alapjan 8/8 lesz, kerdes mekkora a különbség, mondjuk egy wizard és egy mage között.
  • Zomil
    najó de ha nem lesz havidijas aion megveszem akkor már könnyeb beleszeretek:D

gw2 meg ugyis már jövöre lesz bétázás:)
  • Tombi
    gw2 : 2009/10
    Engem nem zavar ha vársz, csak szóltam :P
  • TQ cheater
    szerintem mind 2-t megvehetnéd mer nem ugyanakkor jönnek ki
  • Zomil
    én isk iváncsian várom és ha havidij mentes lesz akkor elég nehéz lesz döntenem gw2 és aion között:D
  • Lyan Kyj
    helyes, de lehetőleg legközelebb 1 hsz-be tömörítsd a mondandódat:)
  • TQ cheater
    de várom már a nyarat még alig van info
  • TQ cheater
    thx
  • Lyan Kyj
    még nem tudni, de valszeg igen, különben borulna a rendszer.
  • TQ cheater
    Huu mennyi kérdésem van!Na mind1,valaki biztos válaszol erre is,szoval:Olyan WoW-os rendszer lesz,ha mongyuk csináltál egy elyos-t akkor már csak olyan karikat csinálhatsz?Tehát,el kell kötelezned magad az egész accountoddal egy oldalra?
  • TQ cheater
    Hello!Tehát (majdnem)ugyanugy fog kinézni mind a kettö?Én azt hittem nem,de jo tudni az igazságot mind1 én depis leszek:).Amugy mind a kettönél akkor külön kasztok lesznek?Nem ugyanaz?Az király!
  • Lyan Kyj
    prealfa fázisból vannak leírások (KATT), de 100%, hogy minden módosulni fog. Mindenesetre a 06os E3-on ezek voltak.

Annyiban jó elolvasni, hogy láthatod hogy képzelik a kombókat, illetve kiderül, hogy már akkor is tervben volt a DP (pl DP explosion warriornál).
  • ToCsEk
    Ejha akkor majd lehet bőven válogatni.
    Akkor még a skillekről se lehet tudni semmit igaz?
  • Lyan Kyj
    eddig négyet mutattak be (hunter, mage, healer, warrior - persze nem ezekkel a nevekkel lesz, csak így utaltak rájuk), ez a 4 Elyos kaszt. Lesz még 8, összesen 12, frakciónként 6-6.
  • ToCsEk
    És eddig hány kaszt van? Vagy kb mennyi lesz?
  • netmester
    végülis az a torony öszekötötte a világukat
  • Lyan Kyj
    pont az a lényege a történetnek, hogy nem angyal meg démon a két frakció, sőt. Ugyanaz mindkettő faj, csak egyik beképzelt, arisztokratikus szépségideál, addig a másik depressziós, keserű, de nem az ego az első. Mindkét frakció egy tőről van. Amúgy lefordítottam a cikket az oldalról, ha kéri vki, elküldöm, vagy beszúrom. Lényeg, fontos észbentartani, h a keleti kultúrákban nincs jó és rossz, így ezt a két frakciót sem szabad "angyal-démon"-ként értelmezni.

Szal inkább a helyes kérdés az lenne, a szép szárnyakat, vagy a tépettet szeretnéd?:D
    Én megvárom, míg a többi kaszt is kiderül, aztán döntök.

• netmester
    én angyal ott szebbek a nők :P, meg ha te démon leszel legalább lesz kit írtani
  • TQ cheater
    Nem ír senki.....tényleg:kérdés...ez majd megnyitja a szátokat:Ti miennel lesztek:Angyal vagy Démon?ÉN DÉMON!(nem azér mer gonosz vagyok)(amugy szerintem mindenki angyal,eltaláltam?)
  • TQ cheater
    Bazz ez a Perfect World mekkora koppintása az Aionnnak,csak ingyenesben...na sebaj,valszeg nekem mind2 meglesz!
  • TQ cheater
    Én is decemberre tippeltem,amugy kösz a joszivüségeteket.Ha nem jön ki addigra,találkszunk az elvonón.
  • netmester
    jöjjön ki minél elöbb. lehet hogy találkozunk az elvonóban :)
  • Tombi
    Decemberre tippelek, amugy is nagy késésben vannak a készítők. Folyamatosan tologatják a bétákat is. Majd meglátjuk, addig is TCOS.COM :)
  • Lyan Kyj
    most megint mondhatnám, h lentebb már írtuk, de lásd, mily jószívű vok:

Azt nyilatkozták, hogy ha minden jól megy, novemberben szárnyalhatunk..voltak pletykák, h jan/febre tolódik, de ez nem volt igaz. Szal november..
    ha meg mégis tolódik, akkor sürgősen elvonót kell keresnem:Ö
  • TQ cheater
    Jó,akkor egy normális kérdés:Mennyi idö a béta után a megjelenés itt?
  • Lyan Kyj
    sztem is arra gondolt, de akkor is hülyeséget ír:)
  • spatz
    Ez kicsit értelmesebben is lehetne , talán 1év akart irni....