24309
Aion-MMORPG(F2P)
  • Zomil
    azért ilyen mert ennek direkt kicsit mangás a stilusa:)
    és a pvpve rendszer az ami meg fogja különböztetni a tömeg mmo-któl
    jah és persze a DP:)
  • Looooser
    ahogy elnéztem a vidit az irányítás többségében wasd égér és az F1->F12 ig lessz hassználvalehet szkeptikus vagyok de ez kicsit wow feelinget ad neki
    bár a karakterek a megszokott anime stílusuak ami meg L2 valami megjelenési dátum????????
  • Szaruman
    Ja, kb 1 éve fölvettem favba a topikot, de ezek a videók... Az egész tökre mangás, ezek a 9236529352ször ütök 1 kombóval, meg a csili-vili buff-effektek... Lineage2 nagyon. De majd meglátjuk.
  • janus84
    Szija RP! Te itt?
    Csatlakozom a #457-hez, és határozottan egyetértek.--->xp szerzésről, fejlődésről, DP-ről szinte semmit nem tudunk, szóval elég nehéz elképzelni a játékot azonkívül, hogy kb hogy fog kinézni (valszeg az UI-sem végleges). Annyit tudunk hivatalosan, hogy nyomkodni kell majd skilleket, lehet PVP-zni, sőt buffok is lesznek :p, nomeg erős interakció lesz a 2 frakció között, ami kihat az egész serverre.
    Ami a kasztolást illeti, és a "piros-ké narancs meg tökömtudja milyen effekt"-eket, ez a játék pont azt a célközönséget hivatott megcélozni, aki szereti a "konzolos-rpg"-s kinézetű játékokat, de mégis emészthető módon, nomeg remélhetőleg normális játékrendszerrel. (nézzél meg 1-2 kóreai mmo-t, ez ízlésesen csillivilli sokak mellett)
  • XenHai
    Remélem ez az ui kinézet vagy változik vagy valtoztathato lesz mer ez igy nagyon szornyu szerintem.
  • Szaruman
    Spammeljek?:D (1):D
  • Lyan Kyj
    lesz majd, csak kell 41 hsz:D
  • Szaruman
    Ide is kéne házigazda e?:D
  • Lyan Kyj
  • netmester
    akinek nemtetszik a játék az menjen el!!!!!!!!!!!!!!
  • XenHai
    Nekem ami nem tecik ez a wow meg diablo hibrid ui kinezet!
  • Jockey
    hát ez a video nem igazán tetszik nekem.
    minden karimozgás, még a spellek mozgás effektje is totál l2-ős, nemtom miért nem tudnak valami ujat csinálni végre ncsofték. PL a buffer healer buffanimja tökéletesen megegyezik l2-el. Plusz túl sok piros-ké narancs meg tökömtudja milyen effektje van a varázslatoknak is..
    no mind1, kiváncsi vagyok merre tart tovább a gamma...
  • netmester
    aki még mindig nem tudja elkébzelni milyen lessz a játék azt sajnálom.a játékba is lessz grindelés de nagyon miniméális szintem az xp szerzés meg úgy lessz megoldva hogy amelik csoporthoz tartozol annak a csoportnak afejlődését segíted vaghy szabotásokat csinálsz a másik csoportban.segítség pl:bányászással töldöd szabad óráidat és találsz egy oylan ércet ami erőseb mint a többi.szabotálás,mindent én sem tudhatok:)
  • Psychedelic #452
    A lineage valoban jo, igaz agyatlan grind de van amivel tudja kárpotolni, a GW nem mmorpg es a benne lévő content eleg kevés sztem, eleg casual jatek, a CoH meg sztem minden csak nem jo mmorpg. :)
    Bar ez izles kerdese. :)
    Ez a legutobb linkelt video nagyon kiraly, a stealhelő roguenal nagy mosoly ült ki az arcomra, legalabb mar azt tudom milyen karit fogok inditani. :)
    Egy jo pvp rendszer legyen bent és akkor már örülni fogok, mas nem is kell. :)
  • Zomil
    hát nem tudom ncsoft-nál ott van lg2, city of heroes és guildwars, azért ezek az mmo-k mostani kinálatból a jobbak közé tartoznak, és gw-vel is sikerült ujjat hozniuk az mmo-k világában igy reménykedem, h aion-nál is csak minöségi munkát engednek majd kiadni:)
  • Lyan Kyj
    Max a LotRO topikban, itt maradjunk Aionnál:)
  • TQ cheater
    Jól van,akkor én nem vagyok tájékozott.

Meg szeretném kérdezni kedves Lyana-tol,hogy a LotRO-ban hogy oldották meg a grindelést?Örülnék,ha megérteném.De egyedül nem megy:)És errül a LotRO-rol alig hallottam eddig valamit.
  • Lyan Kyj
    Számos játékban megoldották a grind-kérdést, mondjuk a már említett LotROban is, sztem ezzel nem lesz gond.
  • janus84
    Elvileg nogrind játék lesz, és nem is a szokványértelemben vett xp-zős. A mobok is úgy "viselkednek" hogy ne legyen esztelen grind, DP, miegymás, nomeg PVPVE rendszer. Mindenki parázik, nem csak te, de ígéretesnek hangzik minden. Várjuk ki a végét. :)
    Érdekes, hogy engem ez a videó pont megnyugtatott. Még mindig nem giccses, nem is annyira elvetemülten kóreai, szép és még pont emészthető, mondjuk én odavagyok a konzolos RPG-kért.
    Nagyon tetszik a videóban az 1v1 csata, van benne az a rész, amikor a caster elkezd ilyen pici AoE efekteket maga körül csinálni és az ellenfele ugrál is rendesen. Mondjuk ez nem olyan nagy cucc, de úgy tűnik valóban vannak kezdeményezések, hogy ne csak a skilleket keljen nyomkodni. :)
    Jajj megint csapatbuff, NEEEEE! Ez pl LotRO-ban olyan jó lett, de úgy tűnik itt megint az egyesével felpakolós hosszútávú tápbuff lesz.
    Rpg: Kitaláltak végre valami saját világot, oké lopkodtak innen onnan, de mégis olyan lények vannak összehozva, hogy mindig meglepődök. Az NCSoft úgytűnik, mint édes gyermekét kezeli a játékot, azért is jönnek így az infók, én az rpg résztől félek legkevésbé.
  • TQ cheater
    Hali!

Kösz,hogy megtudtam,mi a grind.Én sem szeretnék egy olyan játékot,ahol csak ez megy.Jövö évben megyek 8.-ba,ugyhogy sokat kelll majd tanulnom,nem is lenne idöm 16 orát játszani.Viszont még mindig nem értem,hogy lesz a játék grind nélkül renszerezve.Egyáltalán:ha nem "100 béka" qestek lesznek,akkor mienek.Félek,öszzeomolhat a rendszer.Viszont,ha sikerül nekik mégis a jo rendszer kialakitása,szerintem világsiker várhato.

Az UI-hoz:Nekem tetszik.Bár mindent alulra raktak,de ez megszokhato.Tetszenek a "tojás formák":).

Video+skillek:A video jól sikerült,bár(Mivel az elöbb beszéltünk arrol,hogy elvileg nem lesz grind),ezért a party-n kivül nem mutatja meg a játék lényegét.A skillekeffectek rohadtul tetszenek.Azt nem tudom,hogy erröl már beszéltek-e,de arra kiváncsi vagyok,hogy hány skillet lehet berakni a bar-be(bár ez elvileg nem olyan fontos,de remélem nem olyan lesz mint a wow,hogy van 2millió skilled és már nem tudod meiket nyomd meg,és hogy hova tegyed öket),ezért én a GW stilusura szavazok(megadják mondjuk hogy 10 skillt lehet berakni max a barba),ez azért jó,mert lehet a skillekkel variálni,és ezért buildek alakulnak ki minden kaszthoz,és így még többet lehet taktikázni.
  • Lyan Kyj
    Felrakták a tegnap leközölt ui-s shotok videóját!

Első nézésre igencsak felemás érzéseket váltott ki bennem (a harci animok, és a karakter-mob interakció), de megnéztem még jópárszor, és sztem csak megszokás kérdése - megjegyzem, az elején pl LotROban sem tetszett a harc, úgyhogy emiatt nem aggódom.

Videó:

Egy assassint, majd mágiahasználókat láthatunk, kis 1v1, majd partyzás.

A casting time-ot jelző RÚNÁK nagyon-nagyon tetszenek, és a varázslatok is rendkívül jól néznek ki sztem.

A zene még mindig a topon!!!!

Azt külön kiemelném, hogy a vidben übertápos karik öldöklik a lowlvl mobokat, szal nem kell meglepődni a nagy dmgk és überskillek láttán:)
    + eddig az összes harci vidben szinte alig forgatták a kamerát, itt is vannak ilyen jelenetek, emiatt is kicsit lame kinézete van.
    KATT
  • Psychedelic #444
    Hat olyan hu de nagy mmo-kat sem adott ki. Lineage az egyetlen, es hat az se eu/amcsi piacra keszult, vagyis grind napi 16 oraban, es akkor lehetsz vki. Es kezdek felni tole, hogy itt is ez lesz. Eleg rég óta várom ezt a jatekot, de mar total kiabrandulok, 1000 eve tudni lehet hogy kurva jo lesz a grafika, de azonkivül alig vmit, öszintén szolva total leszarom mar hogy fog kinezni a kari ruhaja stb, arrol meg mindig lofaszt se lehet tudni, hogy milyen is lesz maga a jatek, és már jön a koreai béta. Szeretnem latni, hogy vmi tervük is van a jatekkal és hogy értelmet is adnak neki.
    Remenykedem, hogy jo jatek lesz, meg az uj gep vasarlast is a megjelenesig halasztottam, hogy minden franko legyen, de en pont az NCsoft-tol felek, hogy idevagnak nekunk, egy napi 16 orat grindolos, 3 skillt nyomkodos, penz vasarolgatos, botozos, agyatlan vmit, ami csak mmo, es az rpg resz kimerül abban, hogy szinteket lehet lepni, es egyre erosebb leszel.
    Az eu honlap is annyit er mint halottnak a csók, mondjuk szivesen beleolvasnak vmi ertelmesebb koreai oldalba, lehet többmindent meglehetne tudni.
  • Zomil
    hát azért ncsoft még szar mmo-t nem nagyon adott ki:)
  • janus84
    Én sem igazán tudom elképzelni a "megrepülést", én arra alapoztam, hogy 1:létre akarnak hozni egy külön MI irányított frakciót, plusz a nagy repülési sebesség és szabadság meg a térkép adta lehetőségeket nézve elég nagy egymásellenquestelés szaga van a dolognak. És frakcióerősség szerűen alakulnak a serverek történései. Ha nem terveznének komoly pvp-t nem építenének pvp alapú világváltozást szvsz.
    A grind az az amikor ész és értelem nélkül ölöd kazalra a mobokat, xp, cím, pénz, rang, faction és egyéb dolgok miatt. A grind questek: ölj le 100piros békát nagy hegyes fogakkal, majd 100zöldet, majd 100 kéket. :D
    Én ezektől félek: buta, giccses, kiegyensúlyozatlan, grindelős, nem működő világmegváltórendszerű egyveleg.
    De ugye mi tudjuk, hogy nem ilyen lesz :D És nagyon várjuk
  • TQ cheater
    úú....nekem még mindig az lenne a jobb hogy leegyszerüsítenék....de ha komplikált lesz akkor is meg akarok tanulni mindent.
    Nagy marha vagyok(nézzétek el a szerény 13 évemmel)...de feltennék egy elég ciki kérdés:Mi az a GRIND:)?
  • Lyan Kyj
    sajna én sem tudok a már leírtaknál többet:(

Viszont sztem a balanszolás a DP miatt sokkal könnyebb lenne, hisz mondjuk elég csak az egyik kaszt DP-tárolóját/szerzés lehetőségét megnövelni, és máris használhatóbb a kari. Persze ennek lehet negatív hatása is, de ez legyen az ő gondjuk:)

Pvp-orientáltság: erről nem tudok nyilatkozni, tekintve, hogy ez egy teljesen új jelzésű PvPvE műfaj lesz, ki tudja, ez pontosan mit takar.

Az biztos, hogy a kisebb szintű területeket nem érheti el az ellen, vagy lehet bizonyos részeket az istenek védenek.
    Nehezen tudnám elképzelni, ahogy az Asmodianok megrohanják (hm...megrepülik? mi a jó szó? :P) Sanctum városát.

Az én legnagyobb félelmem jelenleg az, hogy fogalmunk sincs, mennyire lesz összetett, részletekben gazdag az rpg rész, remélem nem fogják leegyszerűsítgetni a DP-s dolgot, csak azért, hogy nagyobb réteg játszhasson.
  • janus84
    Szép-szép, bár én egy kicsit reménykedtem, hogy nem a sablonszkillnyomkodós mindenmmo-banugyanolyan felületet választják, de tetszik, nomeg praktikus és bevált. A lv51-es szinten kívül nem találtam semmi különöset, amiből lehetne következtetni, a szintfejlesztgetés skillekre jópofa 5let, sok lehetőséget és változatosságot ad, viszont nehéz balanced várható. Elég pvp orientáltnak érzem a játékot eddig, és ha ennyire szétfejlődős, skill LVuppolós rendszer lesz, hááát... koczkáknak áll a világ. Mondjuk ez nem zavar :D
    Dp-re visszatérve, ha a skillek fejlesztését+craftot+kombókat és mindent erre építenek, ráadásul veszíthető Dp-re és rakd át a barátodra rendszer keretei között... ide sok ember kell és nagy guild, valszeg solozáshoz is csapat, mert jönnek a portyázó nagyok.
    Tényleg pénz van? Vagy DP? :D Érdekes lenne...
    Ígérik, hogy nem lesz grind... mostmár nagyon érdekel, hogyan fogják kivitelezni mindezt.
    Sajna nincs időm angol fórumokon csüngeni, és részletesen tájékozódni az új fejleményekről.
    Ha DP-ről tudsz valami kis összefoglalót írni kedves Nyuu-chan, ami még nem hangzott el előzőkben HSZ-ekben, annak szerintem mindanyian örülnénk :)
  • netmester
    én biztos abbahagyok jópár játékot ha ez a játék meglessz
  • MeoH #437
    Na jo, ha az ki jon lehet abbahagyom az L2t :P
  • Lyan Kyj
    Új UI-t kapott a játék (a régi videken egy L2-es változat volt, csakhogy legyen vmi).

Gondolom ez sem a végleges, azért meglehet figyelni pár dolgot:

- Hp/mana csík alatt ott a DP bar (üres),
    - Több, mint 50 szint lesz
    - Skillek más-más szinten állnak (+ gondolom DP-vel azok fejlődését is lehet befolyásolni, na itt rengeteget lehetne stratégiázni..)

Igazából ha ezt a DP-t tényleg megtudják valósítani, elképesztően sok lehetőséget adna a játék. Lentebb már próbáltam indítani róla egy beszélgetést, de elsiklottunk felette:P

Lehet még keresni kis nyomokat:)
    (mentsétek le őket, aztán zoom in)

KATT2
    KATT2
  • XenHai
    csak ne baszak el a jatekelmenyt a kasztok elbaszasaval.
  • TQ cheater
    hkk.....hkkk.....blamblamblam.....áááááááááááááááá.......iééééééé......bleeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!...
  • Zomil
    volt ott viz meg föld elementál is legalábbis ofrmából itélve :)

egybként meg ami van benne 3zene a tájmutogatásban abból a 2. tök ismerös mintha hallottam már valahol :)
  • Zomil
    basszus de szép ez, és láttátok hogy leng az a köpeny( ilyen mágus armor szerü) a fizikája is nagyon jónak tünik a grafika meg csodálatos

egyszerüen fantasztikus lesz ez a játék legutoljára akkor éreztem ezt amikor gw megjelenése elött videokat nézegettem
  • netmester
    látomk te is hasonlóan reagáűlsz a dolgokra mint én.csak te az elején még kicsit visszafogotab voltál. vagy nem írtad be ide mikor jött rád az 5 perc.

kit kell megölnöm a játékér!!
  • Lyan Kyj
    kicsit megnyugodva:

az első videóban táncolás közben láthatunk különböző armorokat (sok eléggé hasonlít más játékokében láttotakra - de ki a csudát érdekel, ha egyszer itt 100x durvábban néz ki???), majd egy kis emote-os bohóckodást játékosok között. (God, I love it!)

A második videóban kis tájnézegetés, majd Sanctum városába nyerünk bepillantást, aztán különböző szörnyekről (fire-ele is ott van) láthatunk bemutatót.

Nem akarok káromkodni és ismét kifakadni, úgyhogy befejezem:D
    Ez a legjobb szülinapi ajándék, mit kaphatokxD
  • Lyan Kyj
    TÁNCOS ARMORBEMUTATÓ VIDEÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!

LOOP-LOOP-LOOP... inkább nem írok 80 sornyi ÁÁÁÁ-t!

KATT!

KÖRNYEZET ÉS TÁJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    KATT!

Mindjárt sírva fakadok!!! NEM BÍROM KI!!!!!
    Extázisban fetrengek és nézem újra és újra

Emberek, ez ütni fog... mást nem tok mondani, kérem kapcsolja ki!
  • Lyan Kyj
    Nem szűnik meg, csak átalakul:) KATT
  • PhoenixKnight
    valahol hallottam hogy nem lesz több E3 ... Bár lehet hogy téves info :)
  • Lyan Kyj
    majd max az E3-on bejelentik augusztus végére/szeptember elejére a miénket is.