24325
Aion-MMORPG(F2P)
  • Anahita
    #481
    L2-ben 12 és +24 amit egérrel elérsz
  • szucsy89
    #480
    azzal nincs baj hogy ha 6-7 skillt használsz, wowba is volt 1000spelled de csak a legalapabbakat használtad(használtam)általában, hiába volt telerakva a képernyő ikonnal...
  • netmester
    #479
    a játék nem lessz fizető legalábbis én úgy tudom.hohgy azóta történt e változás evvel kapcsolatba azt nem tudom.ha csak 6-7 skillt lehet majd berakni akkor taktikázni kell. és itt is megjelennek majad az oldalak mikről jó kis bildeket szedhetnek le azok aki túl hülyék ahoz hogy saját maguk csináljan.
  • Chris
    #478
    Huha, a videókból úgy tűnik, hogy öröklődött az L2 gyermekbetegsége. Jól látom, hogy a kariknál kb. olyan 6-7 aktív skill van kitéve a quickbarra? (Van ahol 10 feletti ikon van, de ismétlődnek ugyanazok.)
    Mert ez így nem tűnik vmi kombinatív dolognak...
  • janus84
    #477
    A játék fizetős lesz!
    A PvPve nem azt jelenti, hogy lesz benne ez is az is, csak így rövidebb, hanem egy egész egyedi redszer lesz. Próbálkoznak a két frakció mellett egy 3. frakció bevezetésével, ami MI, vagy lehet, hogy a servert üzemeltető egy bizonyos embercsoport iráyításával (ez csak feltevés részemről) fog műköni. Ez elméletileg olyan szinten, hogy ugyanúgy járják a vlágot, portyáznak, belekötnek játékosokba, csapatolnak esetleg várostostromolnak. Mivel elég összetett dolog ezért gondolom, hogy nem csupán mesterséges int-által lesz vezérelve, hanem valakik hátulról besegít majd. Mindemellett erőteljes balanced szerepe is lesz a fajnak oly módon, hogy a gyengébb frakciót fogja valahogyan segíteni erősíteni.
  • Zomil
    #476
    még semmit:)
  • Genesist
    #475
    Sziasztok!

    A játék havidíjas lesz vagy csak egyszer kell megvásárolni (lásd: Guild Wars)? Mit tudni erről?
  • Zomil
    #474
    hát remélem, bár gondolom itt is lesznek überbrutál fegyok, armorok amivel lehet kereskedni szoval minden ok meglehet rá, h legyen aukciós ház:)
  • Csirke4
    #473
    A kereskedelem hogy lesz megoldva a játékban? Itt is lesz AH?:)
  • Gordis2k
    #472
    HEHEHEHE

    PVP játékos játékos ellen
    PVE játékos szörny ellen
    PVPVE a PVP ÉS PVE összeolvasztása mert rövidebb:) nem kell kiirni PVP\PVE
  • netmester
    #471
    mit nem lehet ezen érteni
  • janus84
    #470
    Szerintem sem lesz gond az irányítással, PvPvE és DP ügyben pedig olvassatok vissza pár oldalt, ami infó van azt Lyana mind leírta.
  • Zomil
    #469
    mért akarod te mindenáron az F-re tenni?:D ott van a szimpla 1234...:))))
    wasd+egér simán jó és kényelmes gw-ben is tök jól bevált ez az irányitás, csak itt hozzájön majd az ugrálás is, de hogy kicsi bonyolitsak rakjuk hozzá h mondjuk E-vel felfele Q-val lefele repül:) hozzá lehet biztos szokni és 2kéz böven elég:)
  • Looooser
    #468
    de gondolom a wasd kicsivel nehezíti a dolgot mivel l2 egyszerü bug hogy ijjász lő rád te meg 7-8 lépés távra nyomod rá a skillekett pvp ben, wow ban is egyhelybe állnak a karik pvp-ben de it kicsit más a herlyzet mint alábbi vidikben láttuk földön a levegőben a karakterek mozokogtak ugráltak ide oda (ez gondolom wasd + space) de mellette egérre kamot írányítottak és gondolom az Fgombsorral támadtak na ez kicsit komplikált nekem mert csak két kezem van
  • Looooser
    #467
    PvPve gondolom a Player versus Player (PvP) tovább fokozott verziója????
    ---
    a dp-tz én sem értem dexterity point? vagy mi?
  • XenHai
    #466
    mongyuk a wasd vel szerintem precizeben lehet a karit iranyitani mint csak egerel!De ez a Pvpve rendszer mit takat na meg a dp?
  • Zomil
    #465
    azért ilyen mert ennek direkt kicsit mangás a stilusa:)
    és a pvpve rendszer az ami meg fogja különböztetni a tömeg mmo-któl
    jah és persze a DP:)
  • Looooser
    #464
    ahogy elnéztem a vidit az irányítás többségében wasd égér és az F1->F12 ig lessz hassználvalehet szkeptikus vagyok de ez kicsit wow feelinget ad neki
    bár a karakterek a megszokott anime stílusuak ami meg L2 valami megjelenési dátum????????
  • Szaruman
    #463
    Ja, kb 1 éve fölvettem favba a topikot, de ezek a videók... Az egész tökre mangás, ezek a 9236529352ször ütök 1 kombóval, meg a csili-vili buff-effektek... Lineage2 nagyon. De majd meglátjuk.
  • janus84
    #462
    Szija RP! Te itt?
    Csatlakozom a #457-hez, és határozottan egyetértek.--->xp szerzésről, fejlődésről, DP-ről szinte semmit nem tudunk, szóval elég nehéz elképzelni a játékot azonkívül, hogy kb hogy fog kinézni (valszeg az UI-sem végleges). Annyit tudunk hivatalosan, hogy nyomkodni kell majd skilleket, lehet PVP-zni, sőt buffok is lesznek :p, nomeg erős interakció lesz a 2 frakció között, ami kihat az egész serverre.
    Ami a kasztolást illeti, és a "piros-ké narancs meg tökömtudja milyen effekt"-eket, ez a játék pont azt a célközönséget hivatott megcélozni, aki szereti a "konzolos-rpg"-s kinézetű játékokat, de mégis emészthető módon, nomeg remélhetőleg normális játékrendszerrel. (nézzél meg 1-2 kóreai mmo-t, ez ízlésesen csillivilli sokak mellett)
  • XenHai
    #461
    Remélem ez az ui kinézet vagy változik vagy valtoztathato lesz mer ez igy nagyon szornyu szerintem.
  • Szaruman
    #460
    Spammeljek?:D (1):D
  • Lyan Kyj
    #459
    lesz majd, csak kell 41 hsz:D
  • Szaruman
    #458
    Ide is kéne házigazda e?:D
  • Lyan Kyj
    #457
  • netmester
    #456
    akinek nemtetszik a játék az menjen el!!!!!!!!!!!!!!
  • XenHai
    #455
    Nekem ami nem tecik ez a wow meg diablo hibrid ui kinezet!
  • Jockey
    #454
    hát ez a video nem igazán tetszik nekem.
    minden karimozgás, még a spellek mozgás effektje is totál l2-ős, nemtom miért nem tudnak valami ujat csinálni végre ncsofték. PL a buffer healer buffanimja tökéletesen megegyezik l2-el. Plusz túl sok piros-ké narancs meg tökömtudja milyen effektje van a varázslatoknak is..
    no mind1, kiváncsi vagyok merre tart tovább a gamma...
  • netmester
    #453
    aki még mindig nem tudja elkébzelni milyen lessz a játék azt sajnálom.a játékba is lessz grindelés de nagyon miniméális szintem az xp szerzés meg úgy lessz megoldva hogy amelik csoporthoz tartozol annak a csoportnak afejlődését segíted vaghy szabotásokat csinálsz a másik csoportban.segítség pl:bányászással töldöd szabad óráidat és találsz egy oylan ércet ami erőseb mint a többi.szabotálás,mindent én sem tudhatok:)
  • Psychedelic #452
    A lineage valoban jo, igaz agyatlan grind de van amivel tudja kárpotolni, a GW nem mmorpg es a benne lévő content eleg kevés sztem, eleg casual jatek, a CoH meg sztem minden csak nem jo mmorpg. :)
    Bar ez izles kerdese. :)
    Ez a legutobb linkelt video nagyon kiraly, a stealhelő roguenal nagy mosoly ült ki az arcomra, legalabb mar azt tudom milyen karit fogok inditani. :)
    Egy jo pvp rendszer legyen bent és akkor már örülni fogok, mas nem is kell. :)
  • Zomil
    #451
    hát nem tudom ncsoft-nál ott van lg2, city of heroes és guildwars, azért ezek az mmo-k mostani kinálatból a jobbak közé tartoznak, és gw-vel is sikerült ujjat hozniuk az mmo-k világában igy reménykedem, h aion-nál is csak minöségi munkát engednek majd kiadni:)
  • Lyan Kyj
    #450
    Max a LotRO topikban, itt maradjunk Aionnál:)
  • TQ cheater
    #449
    Jól van,akkor én nem vagyok tájékozott.

    Meg szeretném kérdezni kedves Lyana-tol,hogy a LotRO-ban hogy oldották meg a grindelést?Örülnék,ha megérteném.De egyedül nem megy:)És errül a LotRO-rol alig hallottam eddig valamit.
  • Lyan Kyj
    #448
    Számos játékban megoldották a grind-kérdést, mondjuk a már említett LotROban is, sztem ezzel nem lesz gond.
  • janus84
    #447
    Elvileg nogrind játék lesz, és nem is a szokványértelemben vett xp-zős. A mobok is úgy "viselkednek" hogy ne legyen esztelen grind, DP, miegymás, nomeg PVPVE rendszer. Mindenki parázik, nem csak te, de ígéretesnek hangzik minden. Várjuk ki a végét. :)
    Érdekes, hogy engem ez a videó pont megnyugtatott. Még mindig nem giccses, nem is annyira elvetemülten kóreai, szép és még pont emészthető, mondjuk én odavagyok a konzolos RPG-kért.
    Nagyon tetszik a videóban az 1v1 csata, van benne az a rész, amikor a caster elkezd ilyen pici AoE efekteket maga körül csinálni és az ellenfele ugrál is rendesen. Mondjuk ez nem olyan nagy cucc, de úgy tűnik valóban vannak kezdeményezések, hogy ne csak a skilleket keljen nyomkodni. :)
    Jajj megint csapatbuff, NEEEEE! Ez pl LotRO-ban olyan jó lett, de úgy tűnik itt megint az egyesével felpakolós hosszútávú tápbuff lesz.
    Rpg: Kitaláltak végre valami saját világot, oké lopkodtak innen onnan, de mégis olyan lények vannak összehozva, hogy mindig meglepődök. Az NCSoft úgytűnik, mint édes gyermekét kezeli a játékot, azért is jönnek így az infók, én az rpg résztől félek legkevésbé.
  • TQ cheater
    #446
    Hali!

    Kösz,hogy megtudtam,mi a grind.Én sem szeretnék egy olyan játékot,ahol csak ez megy.Jövö évben megyek 8.-ba,ugyhogy sokat kelll majd tanulnom,nem is lenne idöm 16 orát játszani.Viszont még mindig nem értem,hogy lesz a játék grind nélkül renszerezve.Egyáltalán:ha nem "100 béka" qestek lesznek,akkor mienek.Félek,öszzeomolhat a rendszer.Viszont,ha sikerül nekik mégis a jo rendszer kialakitása,szerintem világsiker várhato.

    Az UI-hoz:Nekem tetszik.Bár mindent alulra raktak,de ez megszokhato.Tetszenek a "tojás formák":).

    Video+skillek:A video jól sikerült,bár(Mivel az elöbb beszéltünk arrol,hogy elvileg nem lesz grind),ezért a party-n kivül nem mutatja meg a játék lényegét.A skillekeffectek rohadtul tetszenek.Azt nem tudom,hogy erröl már beszéltek-e,de arra kiváncsi vagyok,hogy hány skillet lehet berakni a bar-be(bár ez elvileg nem olyan fontos,de remélem nem olyan lesz mint a wow,hogy van 2millió skilled és már nem tudod meiket nyomd meg,és hogy hova tegyed öket),ezért én a GW stilusura szavazok(megadják mondjuk hogy 10 skillt lehet berakni max a barba),ez azért jó,mert lehet a skillekkel variálni,és ezért buildek alakulnak ki minden kaszthoz,és így még többet lehet taktikázni.
  • Lyan Kyj
    #445
    Felrakták a tegnap leközölt ui-s shotok videóját!

    Első nézésre igencsak felemás érzéseket váltott ki bennem (a harci animok, és a karakter-mob interakció), de megnéztem még jópárszor, és sztem csak megszokás kérdése - megjegyzem, az elején pl LotROban sem tetszett a harc, úgyhogy emiatt nem aggódom.

    Videó:

    Egy assassint, majd mágiahasználókat láthatunk, kis 1v1, majd partyzás.

    A casting time-ot jelző RÚNÁK nagyon-nagyon tetszenek, és a varázslatok is rendkívül jól néznek ki sztem.

    A zene még mindig a topon!!!!

    Azt külön kiemelném, hogy a vidben übertápos karik öldöklik a lowlvl mobokat, szal nem kell meglepődni a nagy dmgk és überskillek láttán:)
    + eddig az összes harci vidben szinte alig forgatták a kamerát, itt is vannak ilyen jelenetek, emiatt is kicsit lame kinézete van.
    KATT
  • Psychedelic #444
    Hat olyan hu de nagy mmo-kat sem adott ki. Lineage az egyetlen, es hat az se eu/amcsi piacra keszult, vagyis grind napi 16 oraban, es akkor lehetsz vki. Es kezdek felni tole, hogy itt is ez lesz. Eleg rég óta várom ezt a jatekot, de mar total kiabrandulok, 1000 eve tudni lehet hogy kurva jo lesz a grafika, de azonkivül alig vmit, öszintén szolva total leszarom mar hogy fog kinezni a kari ruhaja stb, arrol meg mindig lofaszt se lehet tudni, hogy milyen is lesz maga a jatek, és már jön a koreai béta. Szeretnem latni, hogy vmi tervük is van a jatekkal és hogy értelmet is adnak neki.
    Remenykedem, hogy jo jatek lesz, meg az uj gep vasarlast is a megjelenesig halasztottam, hogy minden franko legyen, de en pont az NCsoft-tol felek, hogy idevagnak nekunk, egy napi 16 orat grindolos, 3 skillt nyomkodos, penz vasarolgatos, botozos, agyatlan vmit, ami csak mmo, es az rpg resz kimerül abban, hogy szinteket lehet lepni, es egyre erosebb leszel.
    Az eu honlap is annyit er mint halottnak a csók, mondjuk szivesen beleolvasnak vmi ertelmesebb koreai oldalba, lehet többmindent meglehetne tudni.
  • Zomil
    #443
    hát azért ncsoft még szar mmo-t nem nagyon adott ki:)
  • janus84
    #442
    Én sem igazán tudom elképzelni a "megrepülést", én arra alapoztam, hogy 1:létre akarnak hozni egy külön MI irányított frakciót, plusz a nagy repülési sebesség és szabadság meg a térkép adta lehetőségeket nézve elég nagy egymásellenquestelés szaga van a dolognak. És frakcióerősség szerűen alakulnak a serverek történései. Ha nem terveznének komoly pvp-t nem építenének pvp alapú világváltozást szvsz.
    A grind az az amikor ész és értelem nélkül ölöd kazalra a mobokat, xp, cím, pénz, rang, faction és egyéb dolgok miatt. A grind questek: ölj le 100piros békát nagy hegyes fogakkal, majd 100zöldet, majd 100 kéket. :D
    Én ezektől félek: buta, giccses, kiegyensúlyozatlan, grindelős, nem működő világmegváltórendszerű egyveleg.
    De ugye mi tudjuk, hogy nem ilyen lesz :D És nagyon várjuk