24325
Aion-MMORPG(F2P)
  • Taptarap
    #521
    1 éve a ATI 9550 jó volt? Milyen évet írunk?:))
  • Looooser
    #520
    ezt honnan tood?
    asszem nallam pont futna
    CPU: P4 2,4 Ghz
    RAM: 512 de ugy is akarok venni szvl meg lesz
    VGA: Ati 9550 128mb dx9
    OS: XP
    toom nem a legjobb gép de amikor még vettem 1 éve akkor még jó volt :)
  • najó
    #519
    Minimum System Requirements
    CPU : Pentium 4 2.0GHz
    RAM :1GB
    VGA :GeForec FX 5600(128MB), DirectX 9 or higher
    OS :Windows XP

    csak hogy irjak valamit:)
  • Looooser
    #518
    biztos
    de ezt alapból poén lenne ha bele raknák
    írok nekik mailt :D
  • Csirke4
    #517
    Huhh most így újra elolvasva lehet én arra gondoltam hogy PL mikor stealthbe bemegyek akkor feljön egy másik skill bar. Amire te gondolsz azt sztem alapból nem rakták bele ilyen csak addonban van.
  • Looooser
    #516
    wowban csak ha át alakulsz megy ez
  • Csirke4
    #515
    akkor marad a waiting status ... :D
  • Csirke4
    #514
    Ilyen a WoW is ez sztem már alap lesz.
  • Looooser
    #513
    az a gond hogy olyat nem csinálnak bele hogy action bar változás pl kardal mész beállítod a kardos támadó és védekező skilleket, de ha előveszed pl az ijjat arr elő ugrik az az action bar amit bállítottál az ijjász skilleket. ez jóval megkönnyítené az emberek harc technikáját nem úgy mint mondjuk l2-ben ho monnyuk van egy ijjász maxon és mivel van egy két tőrös skilleje az előző kaszt miatt asmiket végszügség esetén elővehet ne kell jen le nyomni mondjuk az Alt+F5 gombot, hanem auto matán amikor be vált tőrre autaómatikusan felugorjobn a tőrös skill (végülis a valóságban is így realisztukus hogy mész eg késsel tudod hogy rövid ezért nem suhintasz a másik velé aki messzebvan tőled mert tudod hogy nem kard és nem fogja elérni) ezek sokkal realisztikusabbá tennék a gémet (az ötlet #496 os vidiből jött amikor beváltott íjra ás változott az action bar)
  • janus84
    #512
    Only a rózsaszín csíkokra gondoltam, benne Nyuu-channal, tényleg minden lényeg ottvan, micsak fecsegünk, meg ugye már meglévő szenzációkat harangozunk be lsd: ÉN pár hsz-el lentebb... :p
    A játék kereskedelméről, RPG-elemeiről, kasztokról, fejlődési rendszerről, és egyéb egetrengetően lényeges dolgokról sajnos még nincs semmi hivatalos hír. Foszlányok vannak innen-onnan, de elég kevéske. Talán most a Closed Beta beindulásával jönnek jobban a hírek...
  • Csirke4
    #511
    megkímélhetnél 500hsz végigolvasásától ;)
  • janus84
    #510
    Igen hülye voltam, felfogtam, sajnálom, fölösleges tovább spamolni.
  • netmester
    #509
    na az van van hogy én is elmegyek 10 napra. adig csak okosan
  • var
    #508
    te is megtehetnéd mielőtt világszenzációt harangozol be...
  • janus84
    #507
    Lyan még kb másfél hétig nincs. Eddig ami biztos info volt azt leírta. Ha eddig nem tetted meg, olvasd végig az egész fórumot. Nem hoszzú. :)
  • Csirke4
    #506
    Te látom mindent tudsz a játékról. :D
    Gazdaság hogy lesz benne? Trade meg professionok meg ilyenek?:)
  • ToCsEk
    #505
    Ebben a videóban #496 lehet látni az ellen hp-ját.
  • Psychedelic #504
    Viszont ott van wow-ban az ellenpélda, ahol semmi se történik ha meghalsz, igy aztan a legutolso senki is megfog tamadni, mert nincs tétje ha nem sikerül neki. Sokkal jobb a pvp, ha van vesztenivalód.
    Engem nem zavar az xp vesztes, legalább a casual pityukak 2 nap utan megunjak, es elmennek vmi mast jatszani. :)

    Ö, azt lehet tudni, hogy lehet e majd az ellenfél hp-jat latni? Bizok benne hogy ez is lineage minta lesz, és nem, a másik nagyon rosz dolog a wow-ban, hogy az ellenség még azt is tudja rólad mit ettél tegnap vacsorára. :)
  • PhoenixKnight
    #503
    Xp veszteség az szivatás én l2zöm és elég idegesítő amikor 2 -3 óra játékot bukok azért mert meghaltam ...
  • var
    #502
    nyasgem :D
  • Zomil
    #501
    hát te egy "nagyonjofej" ember vagy...ezzel a stilussal mennyél mást boldogitani
  • Hylia
    #500
    SRY még egyszer #445 HSZ volt, nemtudom, miért maradtam le a videó feléről, nem is igen értettem az egyik hozzászólást, amiben valaki írta, hogy milyen jó lesz az assassin kaszt, mostmár igen. Lehet túl sok videót néztem, lehet túl fáradt voltam. Engem is csak a lelkesedés fűt, és amint találok valami újat próbálom megosztani, kicsit sok mindent csináltam mostanában egyszerre, nem spamolom a fórumot inkább elmegyek offline, és alszom pár hetet. Ahogy elnézem rámfér. :p
  • var
    #499
    sry a hangnemért, csak ingerült vok mert annyira várom már... ;)
  • janus84
    #498
    Az miért van hogy Lyan múltkori videójánál nekem nem ez jött be, én akkor egész mást néztem? Bocsi nem volt aktuális.
  • var
    #497
    ez már volt te faszláma
  • janus84
    #496
    EZT CSEKKOLJÁTOK
    AHAAA a "Ranger" odamegy snake-ben az ellen mögé, aztán hátbaszúrja. Az ellen ellöki, a kari repül egyet aztán előveszi az íjat...???
  • janus84
    #495
    Köszi a bizalmat, de nincs itt rám szükség, Frabnak amúgy nem túl jó az angolja, de ilyen szövegekkel megbirkózom. Köszi Zomil a fordításért! :D
    Xp bünti halálkor---> Éljen! Éljen! Ez két dologra jó: Agyament vérpistikéknek nem tetszik, a csapatjátékra meg rettentő pozitívan hat. Senki nem rohangál össze vissza agyatlanul. Én ennek nagyon örülök, feltéve ha az XP érték lesz! Remélem nem esnek azért bele a Lineage-es hibába sem, hogy Lv1-ig visszalehet valakit verni :)
    Nekem ami érdekesnek tűnt, hogy a szárny mint árucikk jelenik meg.
    Amit a csapatkombókról írtak az viszont eddig is tudtuk.
    Nekem rettentően neszesemmi fogdmegjól az egész "hír". Lehet festeni a ruhákat és szárnyakat, ez úgy alap szvsz.

    Lyannak a "nem lesz DP halál után" kijelentése nem a Divine Powerre vonatkozik, hanem a Death Penalty-ra (halál utáni bünti) senkit ne zavarjon meg. :)
  • Zomil
    #494
    én is ilyesmire gondoltam:)
  • Psychedelic #493
    CBT = Closed Beta Test sztem :)
  • Zomil
    #492
    nah akkor leirom h én mit forditottam le, nagyjából mondtadról mondatra:

    A konferencia alatt mutatott kliensbe a harca alatt lehetett mozogni ami eddig nem volt lehetséges.In-game változtatható lehetöség lesz szines löttyök által( gonodlom ilyen gw-s dye féleség) és különbözö ruhastilusokra. Még munka alatt van az, hogy az armorok "costumizálhatók" legyenek, ami kihat az armor tulajdonságára.
    Nem dobot el a cuccod ha meghlasz, viszont némi xp büntetés lesz.
    Az elsö CBT(nmetudom mi ez)-röl: Az elsö CBT-be be lesz téve az Elyos lvl20-ig, pvp arénákkal. Lesz benne repülés( egyelöre harc nem)különbzö területeken.
    "There will be no appearance of the Asmodians, Balaur or any game-play in the Abyss."-ezt sajnos nem igazán értem, gonodlom h a másik fajjal nem lehet majd játszani
    A szárnyakak lehet árusitani, felhasználók között és szinezni az leöbb emlitett festékekkel. Több fajta szárny variáció lesz. Lánc támadások(gonodlom magyarul kombok) fontosak repülés közben( a party max 6 emberböl állhat). (*és most jön az érdekes része szvsz:)) ). A különbözö karik és kasztok együtt tudják használni a kombojukat, stratégiáva, felül tudnak kerekedni az ellenségen. Pl.: egy kari "strong knock-down" támadást nyom, amit egy másik kari követ egy olyan támadással ami nagyon erös földön heverö ellenfelek ellen. Habár sok szörny a vadonban képes ezeket a kombokat kivédeni.
    A 8 kaszt ami ki volt hirdetve nagyon hasonlo lesz az Asmodiánoknál- tövábbfejlesztett kasztok valoszinüleg különböznek( gondolom lg2 szerüen a tovább specializálodásra gondol)

    nah ennyi:) egyébként ez a CBT vmi béta lehet, amit majd kiadnak, probának

    sorry ha esetleg vhol bugyután fogalmaztam probáltam hü lenni a szöveghez:)))
  • netmester
    #491
    amenyit ki tudtam venni belőlelle az, hogy nem DP lessz hanem szintbüntetés:CBT 20 lvl után és a pvp-ban lessz.repülés lessz bizonyoshelyeken,légi harc mégkevesebb helyen.a szárnyakat lehet majd festeni.megvalami szárnyvásárolgatáűsról van szó. 8 osztály megmarad és a fejlődésük közt jelntős eltérések lesznek.

    én nagíyából enyit tudtam kivenni a zsövegből de az okosabbak biztos kijavítanak.
  • Lyan Kyj
    #490
    Gyors hír, mert nemvok online:

    In the client showed during the conference it was possible to move during fight which was not possible before.
    There will be in-game customization via colour potions and different cloth styles. It is also under consideration to make armours customizable which would in its turn affect the stats of the armour.
    There is no item drop by death. However, there will be a minimal experience penalty.
    About the 1st CBT: The 1st CBT will include Elyos game-play until level 20, with PVP in arenas being possible. There will be flying (although no flying combat) in certain areas. There will be no appearance of the Asmodians, Balaur or any game-play in the Abyss.
    Wings can be traded between users and dyed with colour potions. There will be a variation for wings available.
    Chain attacks are important during party fights (a party can consist of up to 6 players). Different characters and classes can together use chained attacks in order to, by strategy, get an edge over the opponent. An example would be for the attack of a character with a strong knock-down skill to be followed by the attack of a character with a skill very strong against knocked-down opponents. However, many monsters in the wilderness will be smart enough to counter these kinds of chained attacks.
    The 8 classes that were announced will most likely be the same or very similar for the Asmodians – the advanced classes will probably differ.


    Frab, plz fordítsd le nekik!:)

    + nem lesz DP halál után, vmi mást terveznek oda...hmm
    ÉS MÉG MINDIG NINCS INFÓ ASMODIANOKRÓL!

    ÜDV

  • janus84
    #489
    #114, #115 --> én erre gondoltam, bár valóban ez nem hivatalos. Amúgy szvsz kizárt, és kanyarodjunk vissza a játékra tényleg. Igaza van Chrisnek.
  • Zomil
    #488
    MÉG NINCS HIR RÓLA H FIZETÖS LESZ-E! :) csak hogy rendbetegyem a dolgokat, ha lenne hir Lyan lenne az elsö aki ide beirja:PP

    és igen a GW CORPG
  • Chris
    #487
    Nem hiszem el, hogy a központi téma az, hogy fizetős-e vagy sem.
    Két külön történet, hogy mondjuk 6-7 skillt használsz rendszeresen harcban, de amellett még ott van a másik 20 buffokra, ritkán használt helyzetekre, stb. meg megint más dolog, hogy 6-7 skilled van összesen.
    L2-ben ez volt a helyzet, tapostál egy speckót... Namost az említett wow-ban pl. egy mezei warriornál is 10 feletti azoknak a skilleknek a száma amikre rendszeresen szükséged van.
    A skillek ismétlődését egyazon karinak az actionbarján értettem, sok videóban kétszer volt kirakva ugyanaz a néhány ikon és így volt összesen kint kb. 10.
  • MeoH #486
    Ne ugy legyen, de sztem is fizetos lesz. GW(ami sztem sem igazi mmorpg) kivetelevel, minden nagyobb nev fizetos NCsoftnal.
  • Psychedelic #485
    Csak az az mmorpg nem fizetős, amelyik csúnyán megbukott. :)
    És nem GW még mindig nem mmorpg. :P :)
  • XenHai
    #484
    Én meg nem olvastam hogy vizetos lenne söt pont az elentétét halotam es a fejleszto ceg elozo jatekait is megnezed azok sem voltak!
  • janus84
    #483
    Egyértelműen fizetős lesz, ezzel kapcsolatban szerintem kár vitázni. Egy Mmorpg-nél az megy ritkaságszámba, ha nem az, főleg egy színvonalasabbnál.
    Nem 6-7 skill lesz kirakva, ez nem GW, nem lesznek buildek.
    Ami skillek ismétlődését illeti, nem tudom hol láttál ismétlődő skilleket. Én ami videókat és képeket láttam azon minden kirakott skill más volt. A skillekre rávan írva, hogy hanyas szintű. Ha megnézitek a lv52-es karakternek vannak magasabb és alacsonyabb szintű skilljei. Elég variáltnak tűnik, valószínű egyesével kell majd őket fejlesztgetni. Ha ez igaz, akkor elég egyedi karaktereket lehet kialakítani szvsz, és ilyesmit is ígérnek.
    A WoW-ban valóban 6-7 skillt kell főleg használni, nekem pont ez volt a gondom, hogy egy idő után számomra egyhangúvá vált. Viszont én úgy érzem tanulnak a készítők. Mostanában ami mmo-kat próbálgattam, azt éreztem, hogy hiába maradt minden a régiben, meghagyták a régijól bevált skillnyomkodós klisét, mégis egyre szinesebbek a kasztok, egyre inkább erőltetik a váratlan helyzetekhez való almazkodást. Ismét a LotRO-ra kell hogy hivatkozzak. Szólóban elég egyhangú, viszont csapatban az összes skill használatra kerül, és minden helyzetben másféle módon. Nincs egy olyan skillem sem, amit ne használnék, és csapatösszeállítástól, harci helyzettől függöen külömböző posztokat kell egy kasztal betöltenem.
    GW-s szemszögből én úgy képzelem, és azt szeretném, hogy minden skill nálam van, kivan pakolva, és helyzetfüggöen a fejemben kitalálom a nyerő buildet, és azokat a skilleket alkalmazom. Nem kell bemennem elötte a városba, vagyha a buildem esélytelen az ellenféllel szemben, akkor sincs veszve az ügy, csak stratégiát módosítok. :D Nagyon FUN lenne!!
  • Csirke4
    #482
    Namost nekem pl ilyen a wow interfészem. Ebből Instancban az első kettővel is elvagyok... Nem jó az ha 22ezermillió skilled van mert a végén eltakarja a játékot a sok skill...