24325
Aion-MMORPG(F2P)
  • XenHai
    #561
    gondolom nincs uj hir a jatekrol :S
  • TQ cheater
    #560
    Július 11-e???
    Amúgy mért nem ír senki?
  • var
    #559
    11-e
  • Zomil
    #558
    Az E3 pontosan mikor is kezdödik?
    remélem bejelentenek vmi eu bétát:D húúúdejó lenne:) azt hiszem pár napig ki se mennék a szobábol :DDD
  • Csirke4
    #557
    Warrior tankol de lehet damage dealer is mint a rogue de rogue soha nem lesz tank pl a rogue csak és only damage-re van. Gondolom ezen változtatnak és akkor nem kell mindig új karit kezdeni ha egy kicsit más játékstílusra vágysz. (Itt végülis jól jön hogy gyorsan lehet fejéődni...)
  • XenHai
    #556
    Gondolom eszt ugy ertete hogy nem ugy lesz mint a wow ban hogy a warri csak tankol erted nem lesz olyan hogy 1 kaszt csak 1 szerepet tolthet majd be 1 instaban?
  • Zomil
    #555
    hát azért gonodlom egy warrior fö szerepe a csapkodás, a rangeré meg a lövöldözés, azért annyi ujdonság nme hiszem h lesz benne:DDDD
  • Lyan Kyj
    #554
    Lehet tudni (legalábbis az Elyosokat), csak még nem szúrtam be, mert euba még nem ért el az infó:)

    4 iskola, mindegyikben 2-2 kaszttal. Nevük még nincs, csak szerepükről van infó: szokásos kasztok, tank, healer, stbstb, de mindegyiknél kiemelték, hogy más mmokhoz képest itt más stílusban kell játszani ezeket, hogy ne legyen monoton és újrafelhasznált.

    E3-on úgyis többet megtudunk, ha a koreai hétvégi klienst viszik e3-ra, akkor majd beszúrom a leírásokat.
  • Psychedelic #553
    WoW-ban 0-70 egy kockának 1 hét, ha alszik is akkor 10 nap max, remélem itt azért belövik a wow-os 10 nap, és az L2 örökkévalósága közé a szintezést, mert egyik se jo, wow-ban nem éri meg kockulni mert aki csak napi 2 orat jatszik, is ugyanoda jut el, mint te, csak max 1 honappal késöbb, L2-ben meg ha akarsz vmit be kell zárnod az ajtot és a kulcsot kidobni az ablakon.
    Kiváncsi leszek E3-on kapunk e vmi hasznalhato infot, kezdem unni ezt a jön a béta, de még azt se lehet tudni milyen kasztokat lehet inditani dolgot. -.-
  • Gordis2k
    #552
    wowban 1 honap alat az istenkockák 70 et megütik(max)

    Szerintem itt is ez lenne az agazi L2 eleni atack ha nem 3 év lenne egy kari kimaxolása... Mert akkor én hozzá sem nyúlok
  • XenHai
    #551
    Most mirol is folyik a konzultacio???
  • Csirke4
    #550
    De! 10 szintre céloztak 1 hónappal.
  • MeoH #549
    Azok rajak az egen:P
  • var
    #548
    vki sejti már mik azok a ráják az égen a videókba? :p
  • Zomil
    #547
    XD
  • var
    #546
    hát ha akkor jelenik meg én biztos Jézuska néven csinálok karit
  • Zomil
    #545
    hát akkor ha minden klappol van esély karácsony körüli megjelenésre :)
  • pharao
    #544
    Nemhiszem hogy roffogni fognak, hanep beszélni (csak hogy belédkössek :P)
    És tavaly is mutattak róla vid-eket az E3-on, sztem ez most is így lesz...
  • MeoH #543
    July 30-31 zart beta kezdete koreaban, amit valszeg kovetni fog 1 nyilt beta es utana az eles, ami sztem jo par honap. Ez eu betarol pedig nincs semmi hir. Remelem E3on roffognek vmit...
  • var
    #542
    hát persze persze :D
  • Lyan Kyj
    #541
    5 új képecske!

    Talán ettől elalszik
    Nem úgy volt, h nem lesz horgászat?:)
    KATT3
    KATT4
    [URL=http://www.sg.hu/galeria/1077887376/10778873761183561900.jpg]Nagyon aranyosak^^[/URL]
  • Gordis2k
    #540
    De 2008 augusztus szeptember:)
  • var
    #539
    amúgy biztos lentebb lehet venni a grafikát, szóval no para
  • var
    #538
    nem aug.végén vagy szeptemberben jön? eddig úgy tudtam :S
  • MeoH #537
    Hat sztem Netty rosszul gondolod. A jatek nem 2nap mulva fog megjeleni(sajnos), igy addig upgradelik a gepet paran. Ill. ne kicsiny hazankban gondolkozz...
    Flash sztem meg igen.:P
  • Zomil
    #536
    egyébként nem tudom tudjátok-e de az E3-on lesz Aion bemutató is :)
  • pharao
    #535
    Az a srác tudtommal 60-ról 70-re húzta a kariát, nemhiszem, hogy a tervezők ezt a 10 szintre céloztak az 1 hónappal...
  • Nethyrrea
    #534
    ezek a fejlesztők tisztában vannak vele milyen gépigényt támasztanak? a grafika alapján ítélve. ha tartják ezt a szintet akkor nemigen lesz előfizetőjük, azé hiába vannak burzsujok, nemsokan tudnak olyan gépet tartani ami egy ilyen játékot elbír (főleg nem akkor ha valami tolongás is van)
  • Csirke4
    #533
    A BC-ben is azt mondták hogy a WoW-ban a 70-es szinthez kell egy hónap.
    28 órán belül volt meg az első 70es^^
  • Lyan Kyj
    #532
    gondolom itt arra gondolt, h a szárnyazott a Daeva, ha meg deaktiválod, akkor meg human:P
  • Zomil
    #531
    gondolom lesz gw stilusu köpeny is:) azt nagyon csiptem bár az egyenpajzs is jól nézhet ki:P föleg ha elég részletesen meg lehet szerkeszteni

    ezt viszont nem értem, h emberként??? tudtommal 2népcsoport van akkor hol vannak itt emberek? vki világositson fel. vagy a 2népcsoporton belül még lesznek fajok is? mint pl wow-ban?

    ui.: egyébként megkaptam a 3. vip-es csillagom :DDDD
  • Lyan Kyj
    #530
    szemezgetés a 28-29-ei koreai teszthétvégéről készült interjúból:

    - "Will Aion have guild markings?"
    - "We're planning to allow players to show their guild identities in various ways. Not only as icons above their heads but also as decorations for weapons and shields."

    "As a human you can only collect things off the ground, like grass or berries. As a Daeva you can collect materials in the air and other places."

    "The level cap is still at 50 on release. ...Leveling is not quite as fast as WoW but depending on the player you could reach the level cap in a month."

  • Zomil
    #529
    ezek még 28.-án jöttek ki:)
    én innen nézegettem öket
  • Lyan Kyj
    #528
    Sziasztok!

    Kijött 5 kép (pár gyorsan elnyomott, beállítatlan screenie), ezek közül kedvencem:


    Többi:
    KATT

  • pharao
    #527
    Hmmmm Nice !
  • Zomil
    #526
    egyébként én már megnéznék szivesen vmi kari kreálos videot is :)))
  • Looooser
    #525
    1. minden kasztnak lessz repülés
    2. az egyik e3 vidin egy new caracterrel kezdtek és az kapásból repült
  • szucsy89
    #524
    lehet már volt róla szó, visszaolvastam de nem igazán találtam, szal hogy a repülést 1-es szinttől kezdve megkapjuk, vagy egy bizonyos szint után kapjuk csak meg?egyáltalán ez spell lesz vagy egy sima skill?meg gondolom minden kasztnak lesz repülés...
  • Looooser
    #523
    akkor 2 éve mittom én majd fizuból gép javítás lessz... és ha át olvastad volna a rak is javítva lessz nyárvégén...
  • VipJoco
    #522
    És az 512 ram?