24325
Aion-MMORPG(F2P)
  • netmester
    #603
    hát röhögnék rajtad 1-t az biztros mert még nem láttam lyan hüde jó armour
    lessz új játékos? engem nem érdekel ha fizetős is lessz akkor is megveszem.lassasn meaj el lehte kezdeni azon gondolkodni hogy legyen-e klán az itteni emberekből.
  • Zomil
    #602
    hehe beöltöznél gw2 reklámjaként elének mi? :P
  • Kata
    #601
    hehe, nem lenne rossz :)

    *menne olyan beöltözős hostessizének lelkesen* :P
  • Győri Devi
    #600
    nemtom de lehetne E3 magyarországon is :D
  • Zomil
    #599
    azt nem tudja vki h ncsoft mikor mutogat?:D
  • ScarY MAN
    #598
    Pirates of the burning sea
  • Zomil
    #597
    nemnem:)
    csak mondom h a hd video alapján azért szvsz gw-nél ez szebb:)
    és igen én is várom már a bétát mert akkor legalábbk iderül h sikerült megvalositani az elképzeléseket:)


    ui.: mi az a potbs? :)
  • Kata
    #596
    Jóvan, csak ne nagyon zsongjatok, úgy kevesebb és kisebb csalódások érhetnek, fő az elővigyázatosság. Pozitívan csalódni mindig jobb. :)

    (Én most POTBS-ben zsongok, de azt legalább látom, mer bétázok vele.) :)
  • Lyan Kyj
    #595
    Aion bázisrajongóival vigyázni kell
    Az a baj, hogy nagyon kevés infót engednek ki a játékkal kapcsolatban, szal ha mégis koppanás lesz belőle, akkor azt max béta indulásakor tudjuk meg, addig meg zsongunk
  • Kata
    #594
    Jóvan, azér nem kell így eldurranni egy még meg sem jelent játéktól. :) Sry, de erős fenntartással kezelem már ezeket az új mmo-kat, és nem véletlenül, az utóbbi időben megjelent néhány csalódást okozó mű.
  • Zomil
    #593
    megnézted te a hd-s armor bemutatót?
    szvsz gw-töl sokkal szebb az armorok kidolgozása
    amugymeg ez a gomba pokémon vicces, gw-ben meg ott lesznek asurák akiknek szvsz semmi keresni valójuk gw világában...
    de gw-ben is van ilyen kis "aranyos" szörnyecskék:)

    mér lesz benne repülés? azért mert a bolygó szétszakadt és hatalmas szakadékok vanak az egyes részek között, +légi csaták izgelmai, és rengeteg kombo lehetöség a földi/légi harc variálásával

    a dp rendszert leginkább Lyana tudná kifejteni :)
  • Kata
    #592
    Köszi, így már világosabb a helyzet.
    (GW grafikai minőséggel egyébként semmi baj nincs, ott van a szeren, nem degradálásnak mondtam)
  • Lyan Kyj
    #591
    CryEngine fut Aion alatt amúgy, dizájnban (környezet, divat) tényleg sok hasonlóság van GW-vel (én nem bánkódok:P), pár ruha pl szinte egy-az-egyben onnan van, de itt nem csak pár szett lesz, úgyhogy...

    Mangásharcolós, sok csillogó, de nem túl giccses effektekkel gyilkolós lesz, szépen kidolgozott háttérvilággal és történettel.
    Kb Pre-Searing szárnyakkal:) <---- <:ezértszeretiannyiraAiont:>

    A repülésnek is köze van a történetnek, + teljesen 3d és dinamikus csatákat tesz lehetővé. Lesz fizika, stbstb, olvasgass lejjebb, le van írva pár érdekes dolog.
  • Kata
    #590
    Láttam "cuki" gombát meg ilyeneket.
    A képeket elnézve és összevetve az immár 2 éves GW-vel, szerintem nincs különbség a grafikában, az armorok kidolgozottságában sem. Talán még a grafikai engine is ugyanaz.
    Mi az a dp féle rendszer? Repülés mér lesz benne? Rep.szimulátor lesz?
  • Győri Devi
    #589
    #577 hozzászolásban ott vannak a jo linkek
    amugy szerintem is részletesebb mint a GW, mondjuk nemtom honnan jön a pokemon de biztos :D
  • TQ cheater
    #588
    "hogy ez L2-NÉL sokkal messzeb fog menni"----tehát részletesebb lesz,BOCSI!
  • TQ cheater
    #587
    Én is elsö látásra szerettem bele:D,pedig akko még csak a régi E3-as videok voltak.Talán ez is az én bajom:tul gyorsan "bezsongok",pedig még nem láttam sokat;lehet hogy nagy hiba is csak erre koncentrálni,dehát az életben mindig kockáztatni kell.Én bizakodo vagyok,hogy az L2 sokkal messzeb fog menni.
    Grafikailag:Szerintem a GW-nél is jobb valamivel,ez eddig a legszebb MMORPG!
    A Videokhoz:egyiket sem tudom megnézni!PLS help!
  • Zomil
    #586
    "pokémonos-szörnyes" ezt mégis kifejtenéd?
    egyébként sztem grafikaileg részletesebb lesz gw-nél föleg az armorok kidolgozása
    és a dp-féle rendszer nameg a repülés érdekessé teszi
  • Laza
    #585
    Az is NCSOFT jatek :)
    Egyebkent nem a GW-hez hasonlitanam inkabb, hanem az L2-hoz, a GW a grafikai 'stiluson' kivul semmi masban nem hasonlit a jatekhoz.
  • Kata
    #584
    Azt látom, hogy grafikában ugyanolyan ez a játék, mint a Guild Wars (ezért nem is értem, miért vagytok annyira elpukkanva tőle páran, hiszen nem újdonság), de miről fog szólni? A képek alapján első benyomásra valami pokémonos-szörnyes, mangaalapú izének tűnik.
  • ScarY MAN
    #582
    jo mondjuk nalam lotro es conan mar kilove... tabula rasa is kilove mert jovobeli... szal ez ilyen szerelem elso latasra :D bar teny hogy videok alapjan nem lehet megismerni de hangulata megfogott.

    Mondjuk ami meg erdekelne az a warhammer online... bar most Aion a favorit :)
  • Laza
    #581
    Azert varjuk ki a veget, eleg sok jatek szall ringbe mostansag ... ugye mar itt a LotRO, lesz Conan, lesz Tabula Rasa ... ha csak L2 szinvonalat hoz hasonlo tartalommal egyutt, akkor eselytelen a hosszu eletre :)
  • ScarY MAN
    #579
    úristen...
    A játék az valami nagyon komoly. Videok alapján hangulat az valami fuhh..grafika gyonyoru...ze csodalatos...beleszerettem!

    van valami info hogy mikor jon? gondolom ez nem olyan lesz mint a gw hogy nincs havidij...mert ha igen akkor most helybe le...szal ertitek...nagyonkomoly játék :) (!!!)
  • Laza
    #578
    Az uj videok, folleg a fileds utan kezd izgatni a jatek :)
    Ujabb alternativa a WoW utan :P

    Mondjuk a combat video mar kicsit lelombozott, az animacio, hangok eleg benak, tipikusan NCSOFT-os termek, a 3. videoval egyutt nagyon Lineage 2 hatasa van, remelhetoleg a jateknak masban semmi koze nem lesz hozza, mert akkor hozza sem erek :)
  • MeoH #577
    a 3 video linkje, bele vmi letolto progiba es mar csorog is:
    ftp://download.gamestar.hu/movie/2007/0709-0715/aion/t_aion_e32k7_fields_h264.mov
    ftp://download.gamestar.hu/movie/2007/0709-0715/aion/t_aion_e32k7_combat_h264.mov
    ftp://download.gamestar.hu/movie/2007/0709-0715/aion/t_aion_e32k7_clothing_h264.mov
  • Lyan Kyj
    #576
    Találtam pár képet. Bár van köztünk igen régi is(07.jan), vmelyik egészen új, ráadásul igen hangulatos!

    Concept
    Én azt hittem, hogy a fejük van a víz alatt (strucc-effekt), de ott a szemük az egyik végükön, lol
    KÉP2-3
    A misztikus repülő rája ismét felbukkan
    KÉP4-5
    KÉP5-6
  • Zomil
    #575
    uhhh ezek gyönyörüek a tájak csodásak, az armorok elképesztöen "élethüek", az emote-ok is nagyon tetszenek egyszerüen mesés grafikája van, uhh anyám könyörgöm jelentsenek be egy bétát most amiben benne vagyok, mert még megse jelent de ugy érzem már elvonási tüneteim vannak xD
  • Lyan Kyj
    #574
    kicsit túl van terhelve, Gamestaron már hírezve van, lokáljukból lehet tölteni!
  • Zomil
    #573
    nekem csak ez: Gstar 2006
    akar lejönni a ötbbi nem:(
    Lyan help us :)
  • Gordis2k
    #572
    NEKEM EGYIK SEM JÖN LE!:(:(
  • Lyan Kyj
    #571
    ÁÁH, az Environments-es még durvább lett! Olyan részleteket lehet felfedezni, ááá:) Mókuska a fűben, meg ilyenek ^^
  • Győri Devi
    #570
    már töltöm is :)
  • Looooser
    #569
    Istennő :)
  • Lyan Kyj
    #568
    Rájöttem, a linkjében írd át a social S betűjét nagyra! (vagy katt: IDE:P)
  • Looooser
    #567
    én az armor dance vidit nem toom letölteni pedig megnézném HD-ban :(
  • Lyan Kyj
    #566
    A hiv. oldal MOVIES szekciójába felkerült a 3 újabb YT-s vid, HD felbontásban. Első nézésre 10x jobban tetszett így például a harcolós darab, + a hang is tisztább. Az 1v1-es résznél az a rockosabb szám eléggé megadja a hangulatot. Ajánlom letöltésre mind!!!
  • Lyan Kyj
    #565


    Régebben már láthattuk a fenti konceptet, csak nem tudtunk róla semmit.

    Ők a Mau, és Asmodian társaink életét próbálják megkeseríteni (vagy talán épp fordítva?..). A távolsági fegyvereket részesítik előnyben, + beastmasterek is.

    Teljes leírásért: KATT + galériában is van 4 "új" kép - koreaiaktól már régebb óta ismerjük őket.
  • Győri Devi
    #564
    én meg egy tömegbunyos videot akarok már :DD
    (és nekem is meglett a 3 vip csillag XD )
  • netmester
    #563
    jöttek hírek a gépigényről??azok amik ott lent vannak?mert akkor nekem kapásból leégetné a gépem.elég kevés újdonság volt. de élegalább volt.én a 9550-es vidkarit 4 éve vettem 21 ft-ért és még akkor se volt a legjobb.a lényeg az hogy az a kártya már 1 nagy szar. főleg azértt mert nem bírja dx 9-et se, és nem csak nálam. de érdekes mert pl nálad bírja.
  • Gordis2k
    #562
    Álmodozatok csak:) ha szerencsénk van lesz CB idén de nem hiszem.