24325
Aion-MMORPG(F2P)
  • Lyan Kyj
    #643
    Új Videó Interjú!

    Semmi újdonság, a 3 újabb videó összevágott jelenetei között egyik fejlesztő mesél nekünk már hallott dolgokat. De legalább hírdetik az igét:)
  • cain
    #642
    igen, élvezetes játék az, ahol az ellenfél nem tud visszaütni.
  • cain
    #641
    a contentről lehet valamit tudni?
  • Győri Devi
    #640
    nah jah reménykedjünk benne hogy elöbb lesz open beta és jussunk be closedba :)
  • Lyan Kyj
    #639
    Teljes MMORPG.COM cikk

    Csak 2 új, érdemleges infót kaptunk:

    "I was able to determine that open beta would be in 2008, although closed beta would be pretty soon." - bár csak feltételezés, de aggodóm, mert tudom, hogy ha nem kerülök be closedba, nem bírom majd ki!

    A másik, az armor/wep skin change. Ha szereztél egy jó statos armort/fegyvert, de egy régebbi cuccod kinézete jobban tetszett, átalakíttathatod! - én ennek spec. örülök, így nem kell csúnya ruhákban járkálnom..bár nem hiszem, hogy itt ilyen egyáltalán előfordulhat:)

    Szal csak feltételezés, mindenesetre
  • Lyan Kyj
    #638
    ITT az összes lefordított interjú, enjoy!
  • Győri Devi
    #637
    lol lehet majd házad amit berendezhetsz. Nah meg a közlekedés sem lesz gond szerintem mountokkal :)
  • Győri Devi
    #636
    egy kis olvasmány (a többi topicot is érdemes átnézni)
  • Zomil
    #635
    hát jó lenne ham inél hamarabb lenne:D
    de mind1 csak jelentsék már be:))))))
    egyébként tök szemétség h a koreaiak mindig többet kapnak mmo-k terén( több extra tárgy, korábbi béta stb.)
  • XenHai
    #634
    Adig nem tok varni :D
  • Sanko
    #633
    phhh
  • Lyan Kyj
    #632
    egyik fórumon megnyugtatták a népet, h közeleg. Én aug. végére tippelem.
  • Zomil
    #631
    meg kéne verni pár ncsoft-ost h nem ovltak képesek bejelenteni egy eu bétát....
  • XenHai
    #630
    Valami magyar le iras nincs igy a tortenetrol meg a 2 frakciorol??
  • Lyan Kyj
    #629
    Teljes WarCry cikk

    "The developers told us that they did not want flying to become "the new walking" and so they've limited it to certain areas and added a time limit. As such, the use of flying is a tactical choice. If you use it too soon, you may find yourself in trouble."

    Na ilyen szövegkörnyezetben már azt mondom, hogy érthető, hogy korlátozzák - ettől függetlenül még mindig sajnálom, hogy Abyss kivételével nem lehet majd órákon át felülről bámulni a tájat.
  • Győri Devi
    #628
    én meg a chanterra :P
  • Lyan Kyj
    #627
    Ahogy janus84 is írta, closed béta vége felé fedik fel az Asmo-kat. (erről jut eszembe, kellene már valami becenév a két oldalnak)...vannak olyan pletykák, hogy ők nem is az elyosiakéhoz hasonlatos szárnyakkal repkednek (hisz ugye a Daevák különlegessége a szárny). Csak egyet remélek, hogy nem lesz mecha és egyéb modernizált fantasy. Ha ebbe a világba is bedobják az ágyú/puska/reneszánsz találmányok -kombót, sikítok.
  • XenHai
    #626
    én meg 1 Wizard ra de a masik frakciorol van valami info?
  • Zomil
    #625
    én már rá is készültem a rangerre:DD
  • Lyan Kyj
    #624
    Teljes IGN cikk

    "Players will begin their journey's across Atriea by picking a class and completing basic quests up through level 10 at which point players will be able to choose a secondary class based on their first choice and become one of the Daeva." - nem GW stílusra kell számítani, így képzeljétek el: Elyos kasztok - a nevek meg a leírások ne ijesszenek meg senkit, csak azért használják ezeket, hogy belehessen határolni a karaktertípusokat.

    Tehát először az iskolát válasszuk ki, aztán 10-es szinten specializálódhatunk.



    "Wings can only be used for a short period at a time (right now it's around a minute)" - erre inkább nem mondok semmit..... Természetesen ez az időlimit nem vonatkozik az Abyssra, + sztem még így is változtatni fognak rajta. Ha meg nem, akkor ismét elindulok kalandos hadjáratomra..
  • TQ cheater
    #623
    Pont ezért kéne a repülö pont,és igy nem lehetne azt csinálni,hogy odarepülsz a boss felé aki nem ijas vagy nem mage hanem meele és lelövöd.
  • janus84
    #622
    A videokbol egyértelmüen kiderül, hogy nem csak 1-2 instákban lehet repülni.
  • Lyan Kyj
    #621
    Sztem vmi más lesz, mert itt a fővárosba is csak úgy lehet eljutni (lebeg) + lehet majd farmolni craft materialokat repülve, stbstb, szal sztem annyira nem lesz elenyésző a repülhető területek száma.
    Én úgy tudnám elképzelni, hogy a történetet előre lendítő területrészeken lenne korlátozva, meg a nehezebb területeken, máshol szabadon.
    Még egy jó megoldás lenne, h mondjuk minden vidék egy-egy számot kapna, és ha a játékos szintje azt a számot +5-tel meghaladja (vagyis az ottani lények, questek, stb), akkor átrepülheti, az utazás megkönnyítésére.

    De nincs mit tenni, várni kell, míg kiderül:)
  • Kata
    #620
    Azért fel ne pattintsd az ereid! :D Max egy gyors logocsere. :)
  • Kata
    #619
    Tippem szerint pár instance lesz, ahol lehet repülőszimulátorozni.
  • janus84
    #618
    Nyugi-nyugi! :D Idegösszeroppanást kap mindenki mire kijön a játék :)
    Fley gyere te is inkább ingame, minthogy lesed percenként a netet, a hírek nem szaladnak el. Várunk Evendimben. Én leszoktattam magam az Aion zsongásról, mert már álmatlan éjszakáim voltak. A hírek szerint valoszínü Lyan már ámokfut az utcákon tömeggyilkosként, mert az E3-on ugysem fognak szolgáltatnak új hasznavehető infót, mert ugye miért is tennék. Élvezik a szadizást. Amig meg nem fedik fel az Asmokat (valszeg koreai closedbeta vége) addig úgyis csak megy az önhergelés.

    PS: És mindezt csak azért írtam, hátha jön a következő HSZ, hogy hehe ittvannak a hírek :) Na valaki?
  • netmester
    #617
    varázsló inkább máshogy nevezükk szerintem ez 1 csúnya szó.inkább wizar, elementalista,vagy valami.és akor már kezdhetnél ilyászal is az is távolsági. és ki mondta hogy van olyan kaszt aminek nincsenek távolsági mágiái?
  • Győri Devi
    #616
    Nah most akkor azt képzeld el hogy mekkora elönyben lennének a varázslok hogy ök repülve leszedik az ellent és sebzést sem kapnak. Akkor szerintem én is egy várázslót inditanék....
  • netmester
    #615
    egyik lehetőséget se rakják bele
  • Győri Devi
    #614
    "Apparently the team wishes to preserve the "specialness" of flying by only allowing it in certain areas or have the power on a timer with a cooldown period"
    eszerint igaz két lehetöség van. Vagy az lesz hogy nem minden területen repülhetsz vagy csak egy meghatározott ideig. Remélem nem az lesz hogy mindkét lehetöséget berakják
  • netmester
    #613
    az hoyg nem lehet mindenhol repülni az már abban a szövegbenis kiderült amit én is lefordítottam.

    mi lenne ha írnánk 1 levelet a cégnek hogy pl.: belerakják ezeket az erőtereket amiket mondtál és azt valamelyik kieghez pl megkapnánk azoknak az erőtereknek a létrehozásának a történetét, és a küldetéssor megváltozna arra hogy teljesen beszüntessék a JÁTÉKOSOK SAJÁT ERŐBŐL ezeket a korlátozott területeket.és így akkor maradnánk is a tervezők eredeti tervénél miszerint a szervert a játékosok formálják és a játék is szabaddá válna.

    na egy ilyesmit csinálhatnának
  • Lyan Kyj
    #612
    azért lehetett tudni, hogy nem mindenhol lehet repkedni, itt inkább a kérdés az, hogy a repülhető-nem repülhető területek milyen arányban lesznek. Engem inkább az zavarna, ha ezen korlátozásra valami szerencsétlen magyarázatot fognak kitalálni a játék szempontjából.
  • TQ cheater
    #611
    Akkor már lenne olyan mint a perfect worldben:bárhool lehet repkedni,és van egy repülö pontod.Ez a pont csak akkor megy le,ha repülve támadsz egy ellenséget,amugy megmarad.
  • TQ cheater
    #610
    Jézus mária!!!!!!!Csak azt ne!!!Nem lehet repülni mindenhol és nem lehet állandoan?Ez igy olyan,mint a wow-ban kiegészitö nélkül,amikor csak pénzért elvittek valahova kijelölt utakon.Ez a szabadság halála,és a szabadság egy fontos tényezö volt!!!
    Úgy érzem,mintha megöltek volna.
  • Lyan Kyj
    #609
    Teljes GameSpy cikk

    "Apparently the team wishes to preserve the "specialness" of flying by only allowing it in certain areas or have the power on a timer with a cooldown period."

    Hát ez kicsit szíven ütött, bár sejteni lehetett, hogy nem mindenhol lehet repkedni. A cooldown-os megoldás sztem hülyeség lenne, ha már mindenáron ilyesmiben gondolkodnak, akkor legyen DP-függő, vagy valami. Vagy vmilyen energiamezők legyenek bizonyos területek körül, úgy még el is tudnám fogadni a tényt.

    Amúgy, lehet ezt csak a kiállított kliens miatt látták úgy ahogy, majd kiderül..
  • Győri Devi
    #608
    jah én is azt várom hogy legyen vmi uj info
  • Lyan Kyj
    #607
    Emberek, ha ennyi volt az E3-as felhozatal, h bedobták a 3 videt, akkor megyek gyilkolni... de remélem csak várják, míg a nagyobb nevek lecsengenek, aztán utolsó nap bedobnak valamit.. INFORMÁCIÓT AKAROK!
  • netmester
    #606
    nyár vége fele, és karácsony környékén meg jön a játék. de szerintem valamit roszúl tudok
  • L2Goku
    #605
    Mikor lesz beta test?
  • XenHai
    #604
    Hátha sikerul be jutnom majd a bublik betara es negtecik a jatek anyira hogy megvegyem akor en tamogatom az otletet!