24325
Aion-MMORPG(F2P)
  • Gordis2k
    #683
    MEgjelent már? :):):PP HÖHÖHÖ

  • TQ cheater
    #682
    KATT!De aztán irni
  • Looooser
    #681
    mint a legtöbb mmo (kivételek erősítik a szabályt pl Cabal és silk road)
  • bodesz
    #680
    megnézegettem képeket meg videókat meg mindent aion ról olvashattam aionsource fórumot is stbstb és sztem eléggé esélyes h minden MMORPGt odaverjen a piacon.bár ez a hagnulatán fog múlni mert pl ha olyan sok idő lesz fejlődni mint L2 ben akkor én tuti kileszek rá :S de ha wowszerűlesz akkor isteníteni fogom mindenkinek :D
  • bodesz
    #679
    fizetős lesz amúgy a game?
  • Lyan Kyj
    #678
    nem
  • Looooser
    #677
    az open bétáért kell majd fizetni?
  • Lyan Kyj
    #676
    Mondták, hogy az eu closed és inter open bétákat nem befolyásolja a koreai closed csúszása.

    L2Goku, erről még nincs infó.
  • L2Goku
    #675
    MIkor lesz ebol Open beta Europe?
  • netmester
    #674
    kata megkérdezhetem x52-t melyik játékhoz használod??
  • netmester
    #673
    helo emberek 2 hetes nyaralásomnak vége.látom zajlanak a dolgok ahogy eddig.

    mindenki örült volna ha még idén meg lessz az eu bta de várhatró volt hogy csúszik.most biztos olyan mintha tök nyugodt lennék pedig nagyon ideges vagyok hogy idén nem fogok evvel játszani.de örülök is mert nem sikeült gépet vennem vagyis akkor majd jövőre.engem nem érdekel hogy melyik játékra hasonlít vagy melyikre nem, engem csak az érdekel hogy mikortudok már vele játszani mert 1 biztos és az hogy nagyon jó játék lessz.
  • TQ cheater
    #672
    Én pozitiv vagyok,bár kicsit elszontyolit az állando késések bejelentése.
  • TQ cheater
    #671
    Ja tényleg a tabula rasa nem is olyan rossz,lehet megnézem:P,és gyorsabban kijön mint az Aion xD
    Amugy pedig fasz GS-esek a TR-t rakták be a legjobb MMORPG-nek az e3-on,de direkt kihangsulyozták az Aion-t is.
    Az NCsoft-nak pedig megvannak a rossz szokásaik,de megvan az a jo szokásuk is,hogy igényes munkákat adnak ki a végén.Legalábbis sztem.
  • bodesz
    #670
    olyan wow és sro közötti játéknak tűnik.ezáltal QRVA JÓ :D
  • Győri Devi
    #669
    jaja sztem még elég sok mindent rejtegetnek
  • Lyan Kyj
    #668
    Kicsit próbálj pozitívabban hozzáállni, úgy a várakozás is kellemesebb:)

    Egy dolog, hogy nekünk semmit sem mondanak, de ez még nem jelenti azt, hogy ők sem tudják, mit akarnak - nem kell aggódni, nagyon is határozottak, mit kívánnak játékba ültetni, és rendkívül készségesen hallgatják a visszajelzéseket is.
    Én is inkább várok még fél-egy évet, ha ez kell ahhoz, hogy jobb játékot kapjunk.

    Másik:
    Lehet NC-t szidni, de érthető, miért tartja vissza az infókat, hisz nekik most a Tabula Rasa a legfontosabb, austin-i irodájukban most csak ezzel foglalkoznak. Türelmesen meg kell várni, míg lecseng a TR.

    Én személy szerint nem az ígéreteket és az általam elképzelt dolgokat várom el a játékban, csak egyszerűen várom a játékot, és annak örülök, amit kapok. Ez persze nem jelenti azt, hogy lenyelek mindent, de igyekszem élvezni, amit lehet.
  • Gordis2k
    #667
    Ja értem tehát itt reménykedtek, hogy minyá CB meg OB. Ellenben a játéknak még nincs UI ja még nincs önáló felépitése azt sem tudjak repülhetünk e vagy csak 4 helyen a játékban a segünk alá csap a szél. A pálya az meg tök jo csak ez kurvára nem az mert ezt azért csinálták , hogy parasztvakitsanak... Szóval én kurvára várom ez a játékot, de NC sux nem hazutolja meg önmagát belepofázik mindenbe és egyre kevesebb szabadság egyre kevesebb ujdonság marad... a végén egy raklap pokemon+néhány emo kari marad nekünk szép grafikával ami elavult lesz addigra mire kijön:(:(:(:(
  • szucsy89
    #666
    széép, egyre jobban várom

    (ördögi ték)
  • Lyan Kyj
    #665
    konkrétan mire gondolsz? Mert pl az ui csak azért ilyen, hogy legyen vmi, míg nincs kész ezen játéké.
  • Gordis2k
    #664
    Azt hiszem mostmár keresni kell a külömbséget az L2 és az aion között mert nem túl sok van. Ami egysrészt nem rossz mert az l2tőt szeretem viszont másrészt hmm hát minek kezdjek bele egy uj ugyan olyanba.
  • Zomil
    #663
    aionsource-n is unatkoztak :D
  • MeoH #662
    Tetszetos
  • Lyan Kyj
    #661
    Sok új kép az E3-as kliensből!!! Vannak szép darabok, tessék szemezgetni, és kiszűrni a jobb dolgokat, én most direkt nem írok semmit, csak beszúrom a sztem érdekeseket:)
    KATT

    Még annyi, hogy még a múltkori kliensnél rákérdeztem egyik CMnél, hogy miért lineárisak a pályák (térkép alapján), akkor azt mondta, h ezt a területet csak a bemutatókliens miatt készítették. Gondolom itt is emiatt ilyen.



    Tehát:


  • Lyan Kyj
    #660
    Kis érdekesség
  • Gordis2k
    #659
    Idéznék egy előző hozászolásomból!

    "Srácok örüljetek ha egyáltalán 2008ban elindul!!"
  • Zomil
    #658
    ezzel együtt akkor az augusztusi eu bétának is löttek sztem
    brühühühüüü:(
  • Lyan Kyj
    #657
    így van, ez az egészben a trükk, azt mondhatnak, amit akarnak. Plusz így kiderült, h csúszás nélkül sem lett volna okt31 előtt open béta.
  • Győri Devi
    #656
    vagy csak az open beta-t jo sokára tervezték mert kétlem hogy elöbb lenne closed mint open :D
  • TQ cheater
    #655
    Hali!!

    A juliusi gamestarban van egy kis cikk az aionrol.Eddig csak jot irtak rola,de meég nem osztályozták.Az augusztus 16-odikán kijövö Gstar-ban pedig lesz a dvd-n video az e3-rol,biztos benne lesz szeretett játékunk is.Én nem hagyom ki.
  • Lyan Kyj
    #654
    Koreai1
    Koreai2
    Angol1

    Koreai béta csúsztatás...Október 31-re... részletek a fenti linkeken.
    (bár azt ígérik ez az open béta és a megjelenést nem befolyásolja, én ezt erősen kétlem.....)
  • dougO
    #653
    Sziasztok!

    Még nem írtam ide, de egy ideje figyelem az eseményeket, nagyon tetszik a játék :))

    Anno GW-nél is volt megjelenés előtt koreai beta, amire be lehetett kerülni...csak a koreai karakterekkel kellett jelszót regelni... :)))
    Itt nincs ilyen trükk?? IP-t nézi??
  • rage5
    #652
    Bocs az offért, de nem is tudtam, hogy... hogyan mondjam szépen... Kata ennyire "kegyeltje" a természetnek :D
  • Zomil
    #651
    hát én remélem minél hamarabb itt lesz:)
  • najó
    #650
    röviditett Ost annak aki nemcsak a websiteon akarja hallgatni:)

    Link
  • Lyan Kyj
    #649
    írták, h az is lesz, hamarosan..
  • XenHai
    #648
    Es holvan az eus hogy menyen el a fenebe az oszes ferde szemu sarga tetu!
  • Lyan Kyj
    #647
    KOREAN CLOSED BETA

    2000 kulcs, kezdhetjük szervezni a csoportos kiköltözést^^
  • Lyan Kyj
    #646
    Azt mondták anno, hogy akár kontrollerrel/joystickkal is lehet irányítani repülés közben. Csak ugye egy átlagos darabon nincs annyi gomb, mint ahány skill és egyéb hotkey, ami pvpre is szükséges. Bár ezzel talán nálad nem lesz gond:)
  • Kata
    #645
    Szerintetek a repülős résznél tudnám használni az x-52-esemet? :))
  • magus
    #644
    1 percnyi repülés : /